Sada je: pet mar 29, 2024 3:01 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 914 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 46  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: uto nov 09, 2010 12:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
n00b je napisao/la:
jeste vidili sta sam ja napiso par postova prije :D ,sori sto prekidam temu... :D :D
žena, susjeda, pas, mačka, grejsić...sve je moguće... 8)

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: uto nov 09, 2010 8:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
n00b je napisao/la:
zna li ko znacenje,spavam i sanjam da mi nesto dise za uhom,probudim se i siguran sam da se probudim,i dalje mi nesto dise za uhom.ne budem paraliziran...nego sve normalno



Oprosti nisam vidjela da si ovo pitao! Ista se stvar meni dogodila, naime, mislila sam da je muž stavio glavu na moju jer sam osjetila težinu i dah na licu, ali kad sam otvorila oči, to nije bilo to! On je mirno spavao na svoj strani kreveta. Disanje se nastavilo, a ja sam ih malo opsovala, sterala ih negdje i nastavila spavati......ne brini..... :love9:

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: čet nov 11, 2010 2:02 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned maj 03, 2009 6:50 am
Postovi: 70
Lokacija: pod zvjezdama
alf je napisao/la:
n00b je napisao/la:
zna li ko znacenje,spavam i sanjam da mi nesto dise za uhom,probudim se i siguran sam da se probudim,i dalje mi nesto dise za uhom.ne budem paraliziran...nego sve normalno



Oprosti nisam vidjela da si ovo pitao! Ista se stvar meni dogodila, naime, mislila sam da je muž stavio glavu na moju jer sam osjetila težinu i dah na licu, ali kad sam otvorila oči, to nije bilo to! On je mirno spavao na svoj strani kreveta. Disanje se nastavilo, a ja sam ih malo opsovala, sterala ih negdje i nastavila spavati......ne brini..... :love9:

Alf :blob:


Psiha ti radi tako, da podsvjesno, sanjas drugoga muskarca uz sebe, zato kada si otvorila oci, nisi ga vidila, a drugim si djelom jos bila u snu, i zato si osjetila dahtanje, znas i sama da vid ( svjetlost ) ide brze od zvuka, komplicirano je ( kako za koga ), ali probaj me shvatit.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: čet nov 11, 2010 5:44 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Sve je moguće, ostavljam sve opcije otvorenima...nije me to toliko zabrinulo, zato sam i navela svoj događaj kao nešto čega se ne treba plašiti...

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: pet nov 19, 2010 4:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Ovaj Igor je fenomenalan tip. britka ispucavanja i dobre informacije

ALIEN - NLO GROBNIK u JUGOSLAVIJI
http://www.igor_kostelac.bloger.hr/post ... 10483.aspx
http://igor-kostelac.com/2010/03/19/ufo ... goslavije/


"Radarskom tehnikom i razvitkom radara 70-tih godina u orbitu zemlje poslano je ukupno samo u vojne svrhe 9000 satelita – pazite, samo za vojne potrebe, tu nisu uračunati; sateliti CIA-e, NSA-e, NASA-e i ostalih agencija kojih ima ko gljiva poslije kiše. Bosanske piramide koje je “otkrio” onaj bosanski indiana jones vjerovatno su kao informacija procurile od Amera koji su detaljnim snimanjem terena našli te piramide.Nema tu nikakve slučjnosti."

Bosanski pustolov - sarlatan vjerojatno ima konja za utrku.
Ionako se svake ove objeve - akcije za medije ne dogadajju slucajno i u potpunosti se slazem s izjavom gsp. Igora Nista nije slucajno.

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: ned nov 21, 2010 1:47 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4203
Ovakvo etiketiranje nije karakteristično za ljude koje odlikuje neki veći stepen svjesnosti. On svoja nagađanja i predrasude prezentira kao činjenice. Na primjer, Osmanagića sam nekim slučajem upoznao prije njegovog otkrića bosanskih piramida i mogu reći da je čovjek već tada bio stručnjak na tom području (napisao je i par interesantnih knjiga na tu temu) a to da su mu Amerikanci otkrili tu tajnu je samo jedna od gluposti iz Igorove radionice. Mislim da će se Igor morati dobro potruditi dok stigne negdje blizu Semirovog nivoa.



...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: ned nov 21, 2010 3:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
villy je napisao/la:


"Man, a blue ray just shot out of the bottom of that thing and hit him all over! It just seemed to engulf him." Ken's voice was solemn with awe.

http://www.travis-walton.com/aliens.html

Nedugo nakon što su krenuli, iza obližnjeg se brda počelo pojavljivati jako svijetlo. Misleći kako se možda radi o nekakvome požaru, radnici su se odvezli prema svijetlu te vidjeli veliki srebrnkasti disk kako lebdi iznad livade te odašilje žarku svijetlost. Rogers je zaustavio kamionet te je Walton iskočio i zaletio se prema disku ignorirajući povike kolega koji su ga molili da se vrati. Kada je napokon došao ispod diska, disk je počeo stvarati veliku buku te se njihati lijevo-desno. Walton je počeo odstupati od diska ali ga je tada pogodilo nekakvo plavo-zeleno svijetlo od čega je Waltonovo tijelo odletjelo par metara te palo na zemlju.

Trawis Walton (verzija događaja iz njegovih očiju)

Trawis Walton i njegovi kolege zaustavili su svoja kola ispred diska koji je lebdio. Uzbuđen je izletio iz kamioneta i uputio se prema disku.

Trawis je izjavio da je posljednje čega se sjeća prije otmice to da ga je pogodila snažna zraka svijetlosti. Kada se probudio, bio je na nekoj vrsti naslonjača iznad kojeg je bio izvor velike svijetlosti. Zrak je bio težak i vlažan. Boljelo ga je i imao je problema sa disanjem. Smatrao je da se nalazi u nekoj od obližnjih bolnica.


http://paranormal.bloger.hr/

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: pon nov 22, 2010 12:40 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
http://igor_kostelac.bloger.hr/post/slucaj-grobnik--izvod-iz-novog-lista-od-2122000-godine/2712761.aspx

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: pon nov 22, 2010 2:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jul 11, 2009 10:09 pm
Postovi: 35
Lokacija: Rijeka, Croatia
"Netko" mi je na blogu bez mojeg znanja obrisao dva najvažnija videa koji su nepobitno dokazaivali postojanje izvanzemaljskih bića i njihovih letjelica, jedan je video SETI grupe gdje komuniciraju na jednoj plaži sa vanzemaljskim bićima na što im ovo odgovaraju jakim svijetlosnim signalima šaljući iz letjelice na plažu na kojoj se nalaze snop svijetla, i drugi rat UFO letjelica koji je NASA snimila uz sunce i pobrisala sa svoga sajta - ali malo prekasno tako da su ljudi shvativši o čemu se radi poskidali video materijal i slike prije same nase o čemu sam već pisao.Skidanje tih video isječaka jako dobro pokazuje zataškavanje ove materije, ali i njihovu"brigu" da se istina ne bi kojim slučajem otkrila kao u ta dva videa. No ja sam oba videa skinuo i spremio na sigurno te ću ih vratiti na blog čim ih pronađem - onda će ih moći skinuti jedino ako uđu u server - a ja ću ih opet vratiti.Dopgađaju se jako čudne stvari koje izgledaju bezazleno ali uopće to nisu.No ipak ima i jedna dobra stvar u svemu, sve to netko nadgleda i nismo sami i nadam se da će intervenirati na vrijeme kako bi spriječili događaje koji su na pomolu. http://www.igor-kostelac.com

_________________
www.igor-kostelac.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: pon nov 22, 2010 2:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
A zasto nisi sejvao videe? Ako je nesto bitno i eksplicitno onda treba imati ne jedan back up, nego njih 10.

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: pon nov 22, 2010 9:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 08, 2007 1:18 am
Postovi: 303
Lokacija: Unimatrix One
Što se tiče tog "UFOwar-a", pretpostavljam da je rječ o ovoj snimci ovdje:

http://www.disclose.tv/action/viewvideo ... _s_at_war/

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: sri nov 24, 2010 4:13 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri nov 24, 2010 3:39 pm
Postovi: 3
Pozdrav svima na Forumu.

Zadnjih 20 ak dana mi je bilo jako dosadno pa sam malo citao o planetima galaksijama itd..Totalni sam laik i nisam imao pojma o sve tome.Reko aj da vidim malo o NLO-ima i "alienima"...Procitao sam hrpu toga, ali sve je to bio sa neke "znanstvene" strane...Na kraju dođem ovdje i citam stvarne događaje...WTF!?...Kaj je to stvarno istina...Pretrnuo sam...
Vjerujem u "Vanzemaljce" od uvjek ali nikad ih nisam mogao povezat sam ovdje spomenutim događajima..Procitao sam dobar dio toga ovdje na forumu.Kad sam citao ježio sam se kao što se i sada ježim dok ovo pišem...Jeza me hvata kao i strah..
Uglavno prije nekih 5-6 godina...Znaci ja sam imao cca 20-21...Legnem na krevet ležim i osjetim da tonem u san...Reko ne nije sam budan sam..Nesto dolazi po mene..Gledam budan sam a ne mogu nista..Ne mogu se pomaknut ne mogu progovorit ne mogu nista..Pokusavam skupit snagu(i u podsvjesti si govorim samo da svejtlo upalim i pobjeci ce)...Gusi me...Totalno sam se usro..Znao sam da je nesto..Nikad nisam znao sta je to..Roditeljima sam govorio, a stari kaze da sam pogresno legao pa da sam se ukocio u snu.Znao sam da nije..Desilo mi se mozda 7-8 puta..Strah me i dalje toga...Trajalo je mozda nekih dva mjeseca...Prvih 7 puta je bilo ucestalo znaci u kratkom razmaku..onda pauza od nekih mjesec dana i jos samo jednom...Od tad nikad vise...
Ležim tonem u san i odjednom se cuje jako zujanje u ušima(kao kad vam zuji uho jako) ali u oba uha..I znam i sebi govorim evo opet..strah strah....to zadnji put kad se deslio stari kraj mene i hocu mu rec budi me trzni me ali ne mogu...Pokusavam i pokusavam i ne ide..Na kraju sam nekako zajaukao i stari kaze kako kaj ti je i izađem iz tog "sna" jave ili cega vec..Nije se vise ponovilo...

Kaj se tice nlo-a..Vidjeli ga ko klinci(bilo nas je 5,6...cca nekih 15 godina imali...Na skolskom igralistu ljeto toplo...cijelo nebo se vidi..Kad kaze frend vidi ono gore..pogledamo a gore jaaaaaako visoko svjetlost koja se mice..Kao kad bi micali ruku ljevo desno u razmaku od 20 cm..na toj visini to je par kilometara..Nakon nekih minutu je odletilo jos vise i iza sebe ostavilo svjetleci trag...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: sri nov 24, 2010 4:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
ovo bi se, valjda, moglo isto svrstati u ovaj topic:
(interesantan je dio gdje Drunvalo opisuje ustrojstvo Univerzuma i središta Zemlje...)

http://www.youtube.com/watch?feature=iv&v=oZsJrY1aW3g&annotation_id=annotation_858888

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: sri nov 24, 2010 6:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
markich je napisao/la:
Pozdrav svima na Forumu.

Zadnjih 20 ak dana mi je bilo jako dosadno pa sam malo citao o planetima galaksijama itd..Totalni sam laik i nisam imao pojma o sve tome.Reko aj da vidim malo o NLO-ima i "alienima"...Procitao sam hrpu toga, ali sve je to bio sa neke "znanstvene" strane...Na kraju dođem ovdje i citam stvarne događaje...WTF!?...Kaj je to stvarno istina...Pretrnuo sam...
Vjerujem u "Vanzemaljce" od uvjek ali nikad ih nisam mogao povezat sam ovdje spomenutim događajima..Procitao sam dobar dio toga ovdje na forumu.Kad sam citao ježio sam se kao što se i sada ježim dok ovo pišem...Jeza me hvata kao i strah..
Uglavno prije nekih 5-6 godina...Znaci ja sam imao cca 20-21...Legnem na krevet ležim i osjetim da tonem u san...Reko ne nije sam budan sam..Nesto dolazi po mene..Gledam budan sam a ne mogu nista..Ne mogu se pomaknut ne mogu progovorit ne mogu nista..Pokusavam skupit snagu(i u podsvjesti si govorim samo da svejtlo upalim i pobjeci ce)...Gusi me...Totalno sam se usro..Znao sam da je nesto..Nikad nisam znao sta je to..Roditeljima sam govorio, a stari kaze da sam pogresno legao pa da sam se ukocio u snu.Znao sam da nije..Desilo mi se mozda 7-8 puta..Strah me i dalje toga...Trajalo je mozda nekih dva mjeseca...Prvih 7 puta je bilo ucestalo znaci u kratkom razmaku..onda pauza od nekih mjesec dana i jos samo jednom...Od tad nikad vise...
Ležim tonem u san i odjednom se cuje jako zujanje u ušima(kao kad vam zuji uho jako) ali u oba uha..I znam i sebi govorim evo opet..strah strah....to zadnji put kad se deslio stari kraj mene i hocu mu rec budi me trzni me ali ne mogu...Pokusavam i pokusavam i ne ide..Na kraju sam nekako zajaukao i stari kaze kako kaj ti je i izađem iz tog "sna" jave ili cega vec..Nije se vise ponovilo...

Kaj se tice nlo-a..Vidjeli ga ko klinci(bilo nas je 5,6...cca nekih 15 godina imali...Na skolskom igralistu ljeto toplo...cijelo nebo se vidi..Kad kaze frend vidi ono gore..pogledamo a gore jaaaaaako visoko svjetlost koja se mice..Kao kad bi micali ruku ljevo desno u razmaku od 20 cm..na toj visini to je par kilometara..Nakon nekih minutu je odletilo jos vise i iza sebe ostavilo svjetleci trag...




Dobro došao markich!

Mislim da 99% ljudi kada o tim stvarima čita, prvo što osjeti je strah nekad čak paničan, ali s vremenom se vjerujem dobar dio skulira (ukoliko nastavi dalje istraživati i duhovnu - ŠIRU - stranu cijele priče) i shvati da ni mi nismo tako nemoćni, odnosno puno smo moćniji nego što mislimo samo što nam često fali saznanja o tome. Isto tako ni ona druga strana nije tako svemoćna kako nam se čini, u protivnom NE BI SE I ONI NAS BOJALI!!! Naravno i o tome nam često fali saznanja.

što se tiče "paralize spavanja" ja preporučam metodu: OPUSTITI SE I OPALITI KONTRU od uobičajenog straha i panike koju obično svi tada osjete. Ukoliko to ima veze s nekim drugim bićima i silama koje po prirodi same stvari u tom slučaju definitivno nisu visokih vibracija- naša kontra je - podići vlastite vibracije u tom trenutku tako što ćemo se opustiti, sebi reći - ja sam kreator svoje sudbine!!! - osjetiti radost, snagu i smirenost, znajući da im tako više "ne mirišemo" - odnosno da im u tom trenutku postajemo odbojni... i što smo u stanju više podići svoje vibracije - osjećaj smirenosti, radosti, univerzalne ljubavi, snage... to više ugrožavamo njihovu poziciju, odnosno oduzimamo im moć!!!

Samo be cool!

Ima još puno toga (DOBROG) za otkriti i stvari redovito nisu onakve kakve se na prvi pogled čine... TO JE MOJE ISKUSTVO I MIŠLJENJE.

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: sri nov 24, 2010 7:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
markich je napisao/la:
Pozdrav svima na Forumu.

Zadnjih 20 ak dana mi je bilo jako dosadno pa sam malo citao o planetima galaksijama itd..Totalni sam laik i nisam imao pojma o sve tome.Reko aj da vidim malo o NLO-ima i "alienima"...Procitao sam hrpu toga, ali sve je to bio sa neke "znanstvene" strane...Na kraju dođem ovdje i citam stvarne događaje...WTF!?...Kaj je to stvarno istina...Pretrnuo sam...
Vjerujem u "Vanzemaljce" od uvjek ali nikad ih nisam mogao povezat sam ovdje spomenutim događajima..Procitao sam dobar dio toga ovdje na forumu.Kad sam citao ježio sam se kao što se i sada ježim dok ovo pišem...Jeza me hvata kao i strah..
Uglavno prije nekih 5-6 godina...Znaci ja sam imao cca 20-21...Legnem na krevet ležim i osjetim da tonem u san...Reko ne nije sam budan sam..Nesto dolazi po mene..Gledam budan sam a ne mogu nista..Ne mogu se pomaknut ne mogu progovorit ne mogu nista..Pokusavam skupit snagu(i u podsvjesti si govorim samo da svejtlo upalim i pobjeci ce)...Gusi me...Totalno sam se usro..Znao sam da je nesto..Nikad nisam znao sta je to..Roditeljima sam govorio, a stari kaze da sam pogresno legao pa da sam se ukocio u snu.Znao sam da nije..Desilo mi se mozda 7-8 puta..Strah me i dalje toga...Trajalo je mozda nekih dva mjeseca...Prvih 7 puta je bilo ucestalo znaci u kratkom razmaku..onda pauza od nekih mjesec dana i jos samo jednom...Od tad nikad vise...
Ležim tonem u san i odjednom se cuje jako zujanje u ušima(kao kad vam zuji uho jako) ali u oba uha..I znam i sebi govorim evo opet..strah strah....to zadnji put kad se deslio stari kraj mene i hocu mu rec budi me trzni me ali ne mogu...Pokusavam i pokusavam i ne ide..Na kraju sam nekako zajaukao i stari kaze kako kaj ti je i izađem iz tog "sna" jave ili cega vec..Nije se vise ponovilo...

Kaj se tice nlo-a..Vidjeli ga ko klinci(bilo nas je 5,6...cca nekih 15 godina imali...Na skolskom igralistu ljeto toplo...cijelo nebo se vidi..Kad kaze frend vidi ono gore..pogledamo a gore jaaaaaako visoko svjetlost koja se mice..Kao kad bi micali ruku ljevo desno u razmaku od 20 cm..na toj visini to je par kilometara..Nakon nekih minutu je odletilo jos vise i iza sebe ostavilo svjetleci trag...


Markić, Dodo ti jelijepo rekao sve što treba.
Budući da si ispao iz tijela i pri tome zadržao svijest pogledaj na Mistici temu Astralna projekcija i sve će ti biti jasnije. :hello2:

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: sri nov 24, 2010 8:19 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri nov 24, 2010 3:39 pm
Postovi: 3
Markić, Dodo ti jelijepo rekao sve što treba.
Budući da si ispao iz tijela i pri tome zadržao svijest pogledaj na Mistici temu Astralna projekcija i sve će ti biti jasnije. :hello2:[/quote]


Nisam uspio ovdje naci temu mistika..Mozes molim te link poslat?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: sri nov 24, 2010 11:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
markich

http://www.galaksija.info/forum/viewtopic.php?f=7&t=199

Evo o astralnoj projekciji!

Uživaj i sve kritički sagledavaj!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: čet nov 25, 2010 7:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Da to je to
viewtopic.php?f=7&t=199
Baš me zanimaju tvoja iskustva. Inače odmah da ti kažem zabravi strah, ne može ti se ništo desiti i onako sanjaš, i slobodno gledaj đe ćeš se naći. Vrlo zanimljivo. :thumbup: :hello2:

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Vanzemaljci nad Hrvatskom!
PostPostano: sri dec 01, 2010 4:02 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri dec 01, 2010 3:44 pm
Postovi: 13
Prošli vikend smo mogli svjedočiti nepoznatoj jakoj svjetlosti iznad Varaždina i Splita, koliko znam. Članak u javnosti izvještava samo pojavu iz Varaždina, ali neki svjedoci kažu da je u Splitu padala kiša, odjednom je sve prestalo i pojavila se svjetlost koja je trajala trajala kojih 10 sekundi, prvo žuto, zatim plavo onda zeleno!

Ako tko ima isto kakva iskustva, pišite! :toothy2:

http://www.net.hr/planet-x/page/2010/11/29/0288006.html

http://www.evarazdin.hr/nepoznata-svjet ... -varazdin/

http://www.24sata.info/vijesti/regija/4 ... azdin.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci nad Hrvatskom!
PostPostano: sri dec 01, 2010 7:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 01, 2010 7:33 pm
Postovi: 30
Ovo lito u malo mistu Zaboric u Sibeniku krajem 8miseca moja supruga i teta koja usput je neupucena u nlo i slicne fenomene svjedocile su trokutastom nlo-u koji je lebdio u tisnio nekih 80m metara kraj njih nazalost nisu imale s cim da ga snime,ovaj iskaz smatram vjerodostojnim jer su obe visoko obrazovane i cvrsto na zemlji nakon sto sam i naso trokutsta nlo na youtubeu prepoznale su ga po obliku u svjetlima to je sve trajalo oko 3minute nako sto je nelo naglo ubrzao i nestao


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 914 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 46  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz