Sada je: ned jun 16, 2024 3:39 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 914 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 46  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon jun 19, 2006 9:34 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Slušaj me liku iz crtanih filmova.

Savršeno me zaboli kurac šta ti misliš o tome jesam li se ja pokopao ili sam izvalio neku glupost ili nešto slično, to me interesuje koliko i snijeg iz 1978. godine a tebi ako treba neko da iskaljuješ svoje frustracije zbog mase očiglednih kompleksa onda se oženi ili nađi neku babu na pijaci što prodaji pokvaren sir, što se tiče mene za ubuduće fuck off.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 19, 2006 12:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
U ovoj gore drugoj recenici si pokopao sam sebe iz prve rečenice.

Svašta..

Pa nije bas. U nauci je mnoge stvari moguce teoretski dokazati i pored toga sto to nije eksperimentalno provereno.
Postojanje drugih dimenzija je matematicki takodje dokazano iako nije i eksperimentalno.
Pitanje je jedino da li postoje ziva bica u tim dimenzijama.
Citat:
Aha..misliš ove copy- pasteove posvuda po forumu?

Pa ima ljudi na forumu koji tvrde da su imali kontakte sa raznim entitetima. E sad da li ces da im verujes to je tvoja stvar.
Citat:
Pa šta ima da vjeruješ u njih, ili si svjestan njihovog postojanja ili nisi.

Ja nisam svestan njihovog postojanja i necu biti svestan sve dok ne stupim u kontakt sa njima ali ostavljam mogucnost da oni postoje.
A teorija o vanzemaljcima objasnjava puno anomalija koje je moguce primetiti na ovom svetu kao sto su na primer crop circles.

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 19, 2006 2:36 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Eustahije Brziću... dobrodošao...

... al daj prvo pročitaj SVE postove, pa onda donosi svoje poglede na stvari.

Očito MNOGO toga nisi pročitao ovdje, a tvrdiš neke stvari i generaliziraš baš kao neki propali političar.

Dakle, ako zbilja ŽELIŠ proučavati stvari, POMOĆI i drugima da sve to shvatimo, PRIDONIJETI znanju i svjesnosti - čitaj, postaj, iznosi svoje poglede, al nemoj pljuvati po drugima.

Ako te ovo sve ne interesira ili misliš da jedini ti sve znaš najbolje - ok - to je tvoje pravo, al ima i drugih foruma gdje to možeš izraziti.

Dakle - ti sam odlučuješ što ćeš.

Ugodan boravak na forumu!

:mrgreen:

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 25, 2006 5:08 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jun 18, 2006 12:21 am
Postovi: 16
fingolfin je napisao/la:
Slušaj me liku iz crtanih filmova.

Savršeno me zaboli kurac šta ti misliš o tome jesam li se ja pokopao ili sam izvalio neku glupost ili nešto slično, to me interesuje koliko i snijeg iz 1978. godine a tebi ako treba neko da iskaljuješ svoje frustracije zbog mase očiglednih kompleksa onda se oženi ili nađi neku babu na pijaci što prodaji pokvaren sir, što se tiče mene za ubuduće fuck off.


Ne se žestiti bezveze.
Osjećam mnogo negativne energije u tebi.
Poradi na riješavanju toga.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 25, 2006 5:13 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jun 18, 2006 12:21 am
Postovi: 16
Citat:
Eustahije Brziću... dobrodošao...



Hvala.
Citat:
... al daj prvo pročitaj SVE postove, pa onda donosi svoje poglede na stvari.

Hoću.
Citat:
Očito MNOGO toga nisi pročitao ovdje, a tvrdiš neke stvari i generaliziraš baš kao neki propali političar.


Pa politika mi i je struka donekle.
Citat:
Dakle, ako zbilja ŽELIŠ proučavati stvari, POMOĆI i drugima da sve to shvatimo, PRIDONIJETI znanju i svjesnosti - čitaj, postaj, iznosi svoje poglede, al nemoj pljuvati po drugima.


Hm..pa nisam pljuvao po nikome, samo sam donosio zaključke s obzirom na upućeno mojoj malenkosti.

Citat:
Ako te ovo sve ne interesira ili misliš da jedini ti sve znaš najbolje - ok - to je tvoje pravo, al ima i drugih foruma gdje to možeš izraziti.


Mislim da nema drugih foruma na ovom jeziku...ne znam, ovaj se cini napredniji.

Citat:
Dakle - ti sam odlučuješ što ćeš.

Ugodan boravak na forumu!

:mrgreen:


:wink:[/quote] :D :D

Hvala jos jednom :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 05, 2006 10:22 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 26, 2004 4:54 pm
Postovi: 187
Lokacija: Tuzla
Upravo prevedoh clanak o cipovima: http://dhost.info/ufos/

Kakva slucajnost, vec nekoliko dana na unutrasnjoj strani lijeve ruke, između lakta i ramena, prisutna mi je jedna tacka koja potpuno odgovara opisu iz clanka. Da nisam bio otet?

_________________
"When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. Sometimes there's a moment as you are awaking, when you become aware of the real world around you. But you are still dreaming."
http://ufos.tk


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 07, 2006 12:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 06, 2006 9:45 pm
Postovi: 51
Lokacija: Barrayar
Voljela bih čuti vaše mišljenje o slijedećem:
1. kad sam se rodila mama kaže da su s mene ogulili neku kožu, poput ljuske luka
2. ciganka koja gata na štrosu je vrišteći pobjegla kad me je vidjela u kolicima
3. s 2 godine sam nestala od doma (stanovali smo na gornjem gradu), nitko ne zna gdje sam cijeli dan bila a navečer me našao policajac kako lutam Ilicom, bosa
4. mjesečarila sam itenzivno i redovno nestajala iz zaključanog stana, a kasnije su me nalazili na raznoraznim mjestima
5. pričala sam po njima nebulozne priče i nitko mi nije vjerovao (ni dan danas moja mama neće pričati o tome i kaže da sam frikuša)
6. uvijek sam u školi znala kad će baš mene prozvati i što će me pitati
7. sa 7 g. sam skužila ako nekome nešto poželim, to mu se i ostvari
8. sanjam proročke snove
9. stvari oko mene ponekad nekontrolirano lete (najviše kad sam jako sretna ili ljuta), najčešća pojava koja mi se dešava je kvarenje električnih i elektroničkih aparata u mojoj blizini - blagajne zaštekaju, rasvjeta se pali i gasi, kompjuteri se restartaju (sa svojim imam najviše problema, a kad netko drugi sjedne sve je ok), tjeraju me van iz auta dok ga ne upale jer kažu da neće raditi zbog mene, mobitel mi poludi u rukama...itd itd....
10. najhoror događaj mi se desio prije 2 godine kada sam frendicu trebala odvesti doma iz jednog lokala. Nismo pile alkohol niti pušile travu, tako da ne mislite da smo imale halucinacije. Oko 2 sata iza ponoći krenule smo u auto. Sjele, ja upalila radio, pjevala je Celine Dion. Zapalila sam cigaretu i upalila auto. Frendica stanuje u Španskom, a lokal je na Kajzerici. Krenula sam prema Horvaćanskoj i zadnje čega se sjećamo je semafor na Horvaćanskoj i Celine Dion koja zavija.Slijedećeg trenutka smo ispred table Sesvete!!!!!!!!!! Ja sa istom pljugom u ruci i sa istom Celine Dion. Sjedimo u autu i gledamo se frendica i ja, i nemamo pojma gdje smo ni s koje strane Sesveta. Polja svuda oko nas i nigdje žive duše. Pratim instinkt i dolazimo na neku benzinsku. Izađemo obje iz auta i uđemo unutra, pitamo prodavača gdje smo i na koju stranu je Centar. Čovjek pozeleni i pita nas otkuda smo došle, a mi mu istovremeno kažemo da neznamo! Nisam točila gorivo jer ga je bilo jednako kao i kad smo krenule s Kajzerice (početak rezerve). Kad sam ju napokon istovarila pred njen ulaz, rekla je da zaboravim njen broj i da joj se ovak nešto nije nikada desilo u životu, očito se usrala od straha. Nisam ju nikada više vidjela.
11. stalno imam osjećaj da me netko promatra

Ima li sve to možda veze s Grejsima?

_________________
Znam da ništa ne znam


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 07, 2006 1:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Citat:
Ima li sve to možda veze s Grejsima?


Wooow Džizus Krajst Kordelia a sa čim bi drugim imalo? :shock:
Ma ne znam više ni šta bi još moglo da ti se desi do sada a da ne spada pod jednom već "registrovane" simptome vanzemaljskih otmica. Doduše u ovome što navodiš može se vidjeti da raspolažeš i sa određenim "nesvakidašnjim" mentalnim i duhovnim sposobnostima, što je dosta zanimljivo. :)
U svakom slučaju siguran sam da ćeš na ovim stranicama pronaći dosta vrijednih informacija o stvarima koje te interesuju i koje ti se događaju.
Najbolje je na samom početku BITI SVJESTAN mogućnosti da si žrtva vanzemaljskih otmica i trebalo bi da svu svoju duhovnu i mentalnu snagu usredsrediš na otpor prema tim otmicama. Isto tako, jako je bitno sakupiti što više vrijednih informacija i pravog ZNANJA u vezi svega toga jer (sad će se nekima koji nas čitaju sa jednog drugog mjesta dići kosa na glavi :mrgreen: ) ali vjeruj mi: ZNANJE ŠTITI u ovim slučajevima, i samo te ono može najbolje zaštiti od svega ovoga. :D

Btw dobro došla na forum.

:D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 07, 2006 1:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 06, 2006 9:45 pm
Postovi: 51
Lokacija: Barrayar
Hvala Fingolfin....mislim da im se već diže nešto ali to sigurno nije kosa (ćelavi su :D ) ali ima još jedaj zanimljiv događaj. Jučer sam se tu registrirala i malo čačkala po ovom site-u (sva presretna što napokon mogu ispričati svoje događaje bez da me proglase frikušom ili luđakinjom). Pošto mi je staklena stijena odmah do kompa, pogledam van i vidim pun, prekrasan mjesec, nigdje oblaka. Otrčim po fotić, da sa zumom pogledam malo bliže, ali jedan jedini crni oblak stao ispred mene i ni makac. Nastavim čitati i za 10 minuta opet pogledam u nebo, nema oblaka. Uzmem fotić, opet crni oblak poput neke mreže ispred. Skinem objektiv da bolje vidim samo kroz njega i vidim ni manje ni više nešto crno nedefiniranog oblika. Brzo zašerafim objektiv na fotić i uperim prema mjesecu a njega nema...prekrio ga oblak skroz. Pokušam usklikati ali fotić zablokira. Ujutro se probudim i ne mogu pomaknuti glavu. Pipam rukom i napipam točku iz koje ide bol, iza lijevog uha. Ne znam što da kažem, ne želim sugerirati, ali meni je sve to nekak malo jezivo....

_________________
Znam da ništa ne znam


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 07, 2006 10:56 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Slijedećeg trenutka smo ispred table Sesvete!!!!!!!!!!


Eto - došla si k meni!!! Dobrodošla! Haha...

Postoje vremensko-prostorne prečice ( nešto kao crvotočine ), imam jedan dokumentarac o Bermudskom trokutu i sličnim svjedočenjem. Avion se pojavio trenutno na obali, a goriva je bilo isto kao i prije nekoliko stotina km...

Enivej, tko zna. Možda smo svi ponekad bili oteti, ne može se točno tvrditi.

Adis, možda. Ti možda. Ja možda. Možda drugi...

Sve možda - jer naš um teško može "objasniti" situacije izvan našeg 3. denziteta na koji je "naučen".

Znanje o tome štiti... od literature ima svega... u biti, pročitaj Karla Tuner - Taken. Otprilike se vidi s čime se susrećemo, a sveukupno razumijevanje ovisi o tvojem nivou svijesti. Što je veći - više toga shvatiš. Mislim da si dobro krenula u svojem istraživanju.

Nadam se da će informacije s foruma ( i šire, sa stranica ) pomoći mnogima u razumijevanju i saznanju ( štogod ih interesiralo ).

=D>

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 09, 2006 1:12 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned aug 27, 2006 8:02 pm
Postovi: 7
Lokacija: zagreb
prije nego šta uopće započnem želio bih naglasiti da sam jako logičan tip i da se prvenstveno oslanjam na racionalno te ako je moguće egzaktno.nešto kao što je bila dana sculy u x-files,ali ujedno sam i otvoren prema svemu što ne znači da sam pobornik svega.
uglavnom ja i dva prijatelja (imali smo negdje oko 14-15) tumaramo oko selendre tj.po brdu iza mog rodnog sela i uspinjemo se blagom padinom u smjeru sjeveroistoka.vjerovatno smo pričali o raznim nepodobštinama koje smo napravili i kovali nove planove za sve i svasta(oduvijek sam nešto planirao i inicirao);kad odjednom nastade muk.pogled mi se zaljepio za pojavu koja se nalazila ravno ispred mene mozda 500-1000m dalje.nalazila se odmah preko lokalne crkve koja je zaklanjala pogled.pojava je izgledala kao nekakvi stup energije koji se uzdiže u nebo.u sredini stupa se nalazilo nešto kružnog oblika,dok su se prema gore i prema dolje nizali slični krugovi,ali manji po promjeru.uglavnom sve je izgledalo jako blještavo,ali nematerijalno.trajalo je mozda sekundu tako da nisam vjerovao svojim očima.upitao sam prijatelje što su vidjeli i kad su opisali isto samo smo se pogledali i što mislite što je bilo dalje... naravno toliko smo dali gasa da nas ni radar nebi uspio registrirati.zaboravio sam napomenuti da se sve zbilo u predvečerje možda 4-6pm zimi.nikakvo logično objašnjenje mi ni do dan danas nije palo napamet.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 09, 2006 1:32 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned aug 27, 2006 8:02 pm
Postovi: 7
Lokacija: zagreb
drugi susret se ne tiče mene osobno nego je to doživjela moja sestra.
uglavnom išla je na srednjoškolsku praksu u susjedni gradić te se prije svitanja uputila na lokalno bus.dok je cekala uocila je nlo kalo dolazi velikom brzinom od smjera istoka prema zapadu,a letjelica je bila obasjana jarkim svjetlom.bila je elipsastog oblika tj.opis odgovara opisu nlo-a iz stotine drugih primjera.letjelica se u djelicu sekunde zaustavila iznad vrha lokalnog brdasca da bi nakon nekog vremena nastavila prvobitnom putanjom.događaj se zbio negdje oko 90-91 prije rata.da nije halucinirala doznala je od kolegice iz susjednog sela koja je pojavu vidjela od svoje kuce,a svjedoci su i njena cijela obitelj koje je ona sve probudila da vide .uglanom kad su vidjeli letjelicu kako lebdi nastala je panika te su pretpostavili da je nekakvo čudo,ili da je počeo rat jer se sve zbivalo u predratno vrijeme.posljedica toga je bila da ni moja sister ni njena prija nisu smjele od straha ni milimetra od kuce po noci bez pratnje.moja sestra nazalost danas ne zeli pricati o tome.ako netko zeli mogu mu poslati koordinate mjesta ili sliku sa google eartha.uskoro cu to poslikat sa digitalcem pa tko želi nek se javi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 09, 2006 8:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 06, 2006 9:45 pm
Postovi: 51
Lokacija: Barrayar
Još bolje te našla!
Btw, ne kažem da smo bile otete, ali stvarno nešto najčudnije što mi se ikad desilo. Frend, profesor matematike, rekao mi je na to da su takve pojave moguće. Govorio je o pomaku, krivuljama, odstupanjima nekih konstanti i iskrivljenoj refleksiji(ma što to bilo :read: ).Nisam ga baš sve skužila jer mi je u tom trenutku bilo najbitnije da se nije smijao ili rekao da nisam normalna :oops:

_________________
Znam da ništa ne znam


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 09, 2006 10:51 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Frend, profesor matematike, rekao mi je na to da su takve pojave moguće. Govorio je o pomaku, krivuljama, odstupanjima nekih konstanti i iskrivljenoj refleksiji


Ajd pliz, pitaj čovjeka oće li svratit na forum i pojasniti!!! Pliz, pliz!!!

Zanimljivo - jaaaako!

=D>

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 10, 2006 12:39 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
Neposredno prije rata bilo je puno viđenja NLO-eva. Možda postoji neka veza.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 10, 2006 12:44 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 04, 2006 12:18 am
Postovi: 30
Lokacija: Zagreb,Croatia
vjerovatno jer su osjetili napetost i stah kod ljudi,a kao sto je vec navedeno ovdje oni dolaze se hraniti s nasim negativnim emocijama.

_________________
Nordici su zakon,ja bi na njihovu planetu..pa tamo je carstvo plavookih plavusa!!!!TAKE ME THERE!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 10, 2006 2:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 06, 2006 9:45 pm
Postovi: 51
Lokacija: Barrayar
Ramiro je napisao/la:
Ovo mi je isto blesavo!

Naime ako su oni toliko razvijeni blablabla....

Uglavnom mogu se nesmetano kretati po planetu!

Koji je razlog tih njihovih navodnih otmica?


To je njihov modus operandi :roll:

_________________
Znam da ništa ne znam


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 10, 2006 3:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 04, 2006 12:18 am
Postovi: 30
Lokacija: Zagreb,Croatia
ista stvar i mene zanima,u dosta tekstova na ovoj stranici sam procitao da oni znaju sve,ALI BAS SVE O NAMA!!cemu onda otimice,pokusi,ugradinvanje nekih cipova...nije mi bas to jasno

_________________
Nordici su zakon,ja bi na njihovu planetu..pa tamo je carstvo plavookih plavusa!!!!TAKE ME THERE!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 10, 2006 3:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jun 12, 2004 11:01 am
Postovi: 86
Lokacija: Split, Croatia
Churo je napisao/la:
ista stvar i mene zanima,u dosta tekstova na ovoj stranici sam procitao da oni znaju sve,ALI BAS SVE O NAMA!!cemu onda otimice,pokusi,ugradinvanje nekih cipova...nije mi bas to jasno


kontrola stanovnistva, programiranje, nwo

_________________
Whatever you want to be you are, don't hesitate, just be! mito.blog.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 10, 2006 5:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
Uz to, vjerovatno nešto trebaju od nas što oni nemaju a mi imamo u svom organizmu ili sl. Istu stvar mi radimo biljkama, životinjama i ostalim organizmima pa ne vidim razloga zašto oni to ne bi radili i nama jer nas vjerojatno isto tako promatraju.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 914 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 46  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz