Sada je: pet mar 29, 2024 12:21 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 17 post(ov)a ] 

Jeste li vidjeli NLO u stvarnosti?
Da 36%  36%  [ 21 ]
Ne 47%  47%  [ 28 ]
Nisam siguran/na 17%  17%  [ 10 ]
Ukupno glasova : 59
Autor/ica Poruka
 Naslov: Jeste li vidjeli NLO u stvarnosti?
PostPostano: uto jul 24, 2012 1:57 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto jul 24, 2012 1:22 pm
Postovi: 15
Lokacija: Zemlja
Eto ja sam jos za vas 15-o godisnji "balavac" , ali jos od malena me zanima svemir, znanost itd. Zanima me da li ste vi vidjeli NLO? Ja sam ga vidio 2 puta ali nisam posve siguran dali je drugi put stvarno bio nlo ili nesto drugo... Uglavnom prvi put je bilo kada sam putovao prema Hercegovini i dok sam prolazio pokraj biokova ugledao sam crnu trokutastu mrlju u obliku sljema kako "lebdi" iznad biokova, iz prva sam mislio da je to mrlja na staklu od auta ali kad sam spustio staklo ono je ondje i dalje bilo... A nakon jedno mjesec dana sam se uvijerio da je to bio nlo vidjevši ovaj članak i sliku na kojoj je NLO isti kakav sam i ja vidio!!! Evo linka http://hot.net.hr/planet-x/nlo-iznad-biokova a drugi put kad sam vidio NLO za sto nisam siguran jel je ili nije... Probudio sam se oko 8 sati ujutro i nije mi se dalo ustajat pa sam lezao nekih pola sata u krevetu i u tih pola sata poceo sam gledat kroz prozor iz kreveta i onako razmisljo sto cu danas... I kad najedanput vidim kako da vam to opisem kao sivi krug jajastog oblika i isao bi u trokut i to iznimno bi se brzo pomicao iz tocke A u tocku B pa u tocku C ali na svakoj tocki bi se zaustavio na par sekunda... Eto zanimaju me vasa svjedocanstva :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jeste li vidjeli NLO u stvarnosti?
PostPostano: sri jul 25, 2012 11:13 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Eh, baš si "došao i ušao u legendu" :mrgreen:

Sve što te interesuje imaš na forum, evo link:

viewtopic.php?f=2&t=127

Pa čitaj. Prvo čitaj, čitaj, čitaj, pa onda ako ne nađeš što te interesuje, a onda otvaraj temu.

OK?

:hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jeste li vidjeli NLO u stvarnosti?
PostPostano: sri jul 25, 2012 1:09 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto jul 24, 2012 1:22 pm
Postovi: 15
Lokacija: Zemlja
Pfff jesam glup, dobro ispricavam se :/

Al sam uso u povjest \:D/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jeste li vidjeli NLO u stvarnosti?
PostPostano: pet aug 10, 2012 9:33 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet aug 10, 2012 9:25 pm
Postovi: 7
Uvijek nešto leti zrakom a to su manje ili više poznati modeli. S nekih distanci čovjek ne može biti siguran ali histerizacija je zaista nepotrebna. Histerici su u stanju papirnati aviončić proglasiti za NLO. Najgori su ti objekti sa Plejada. Teško se ruše ali kad padnu onda se više nikad ne uzdignu do visina.

_________________
ČAST I MAČ


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jeste li vidjeli NLO u stvarnosti?
PostPostano: sub nov 17, 2012 1:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub nov 10, 2012 7:15 pm
Postovi: 90
Lokacija: Slovenija
Iz paralelnog topika:
http://www.portalanalitika.me/tehnologi ... 2012-.html

Ove svjetlostne kugle sa istom brzinom proljeta jednom sam vidio ovdje na našom domaćom njebu, za cjeli horizont trebala je otprilike 5 - 6 sekudi a to nije bio komet zbog ravnog vektorskog letenja. Snimke video oko 15 minuta pa sam vidio od jednog znanca, više noći zaporedoma su ljetele vektorskim pravcima ljevo, desno, gore, dole uvjek ravnim vektorskim ljetom i velikom brzinom.
Pitanje jeste, dali su to stvarno UFO ili je to napredna zemaljska tehnologija.

:love3:

_________________
harmonija svijesti je smisao postojanja


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jeste li vidjeli NLO u stvarnosti?
PostPostano: pet dec 28, 2012 10:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Da

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jeste li vidjeli NLO u stvarnosti?
PostPostano: pet nov 01, 2013 5:41 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet nov 01, 2013 5:30 pm
Postovi: 3
vidio sam u 2 navrata da mogu biti 100% siguran da nije nikakva standardna letjelica..

prvi put usred bijela dana sam pred chemtrail avionom vidio kako istom brzinom na odstojanju od 1-2km ispred njega leti metalicna kugla.. doslovno sam trljao oci pa gledao opet..

drugi put sam takodjer usred bijela dana vidio istu takvu kuglu kako lebdi u mjestu..

ovakav tip letjelice mi je i nekoliko prijatelja potvrdilo da su osobno vidjeli..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jeste li vidjeli NLO u stvarnosti?
PostPostano: pet nov 01, 2013 11:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 27, 2005 11:53 pm
Postovi: 99
Lokacija: nemam pojma gdje sam
ljetos na otoku Cresu: objekt s 3 svijetla u trokutastoj formaciji polagano rotirajući oko svoje osi

_________________
Ja sam još mali!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jeste li vidjeli NLO u stvarnosti?
PostPostano: sub jan 25, 2014 8:41 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 02, 2013 10:37 am
Postovi: 99
Lokacija: Beograd
Da, videla sam veliki broj letilica izduzenog oblika . Nisu bile jako osvetljene- kako ih vecina ljudi vidi. Videli su se (osim svetala ) i neosvetljeni delovi .Bile su izuzetno brze i kretale su se od pravca planine Rumija ( Crna Gora) u pravcu Albanije. I nisam ih samo ja tada videla.

_________________
"Onaj koji ne iznosi nezni cvet svoje duse na vetrove iskusenja, pa ma ga i cela spasio i preneo do kraja, kao da ga nikad nije ni imao."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jeste li vidjeli NLO u stvarnosti?
PostPostano: sub jan 25, 2014 8:18 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned jul 24, 2011 9:05 pm
Postovi: 11
Vidjeli prije dvije godine dok smo sjedili na balkonu. Prvo je bila velika eksplozija trafo stanice a onda dva svjetla koja neobicno mjenjaju oblik ... U prvi mah se dobili nista ali kada su pocela stajati I priblizavati se I udaljavati veliki brzinom, putanja tih objekata ce mi zauvijek biti u sjecanju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jeste li vidjeli NLO u stvarnosti?
PostPostano: uto feb 25, 2014 11:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Godinama vidjam male bljestece bijele objekte koji mijenjaju boju i intenzitet a krecu se po zraku kao da lebde (visina cca. 300 metara). nekad se zna dogoditi efekt poput blica (bit ce da sam fotogenican :) ). Zadnje sam vidio pocetkom ove godine malu armadu crvenih svjetala kako su letjela u formaciji nedaleko moje kuce. Jednom sam vidio i nesto nalik na starship iz Bliskih Susreta trece Vrste, kako je lebdio nad sportskim igralistem nedaleko mene i bio na pola vidljiv, na pola proziran. Najprije sam mislio da je neki lunapark dosao u grad :D

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jeste li vidjeli NLO u stvarnosti?
PostPostano: pon mar 10, 2014 7:10 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon mar 10, 2014 6:26 pm
Postovi: 3
Vidio sam svega i svacega, od sporo kretajucih bijelih svjetala do zvijezda koje blinkaju u bojama.

i naravno TR3B

_________________
Fear. It's the oldest tool of power. If you're distracted by fear of those around you, it keeps you from seeing the actions of those above.

Mulder Fox.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jeste li vidjeli NLO u stvarnosti?
PostPostano: sub dec 23, 2017 1:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 27, 2015 12:22 am
Postovi: 106
Ja sam ih vidio par puta. Nekoliko puta je bila noc, bili su kao svjetlosne kugle, ubrzavali su i usporavali. Jednom sam vidio NLO po danu. Bio je crn, kao od gume, iznad zgrada, nekako se uvijao u mjestu. Stajao sam minut i gledao i onda otisao na kafu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jeste li vidjeli NLO u stvarnosti?
PostPostano: ned feb 04, 2018 11:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 04, 2013 5:04 pm
Postovi: 171
Lokacija: Void
Cago je napisao/la:
Ja sam ih vidio par puta. Nekoliko puta je bila noc, bili su kao svjetlosne kugle, ubrzavali su i usporavali. Jednom sam vidio NLO po danu. Bio je crn, kao od gume, iznad zgrada, nekako se uvijao u mjestu. Stajao sam minut i gledao i onda otisao na kafu.


To prvo nije NLO. To su one meteo letjleice.

_________________
Four eyes as two in one the forward circular view that never ends

An orbital voyage throughout the endless sphere of all

Where time is lost and everything transcends


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jeste li vidjeli NLO u stvarnosti?
PostPostano: pet mar 02, 2018 11:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 04, 2010 10:12 am
Postovi: 192
Interesantna teorija...



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jeste li vidjeli NLO u stvarnosti?
PostPostano: sri maj 16, 2018 9:30 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
Nesto u zadnje vrijeme je sve opet nabrijano sa vanzemaljcima. Bas me zanima sto se pocelo dogadat. Neki komentari!?

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jeste li vidjeli NLO u stvarnosti?
PostPostano: sub maj 19, 2018 7:45 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub maj 19, 2018 5:28 am
Postovi: 9
Lokacija: Republika Peščenica
Arhimelek HQ je napisao/la:
Uvijek nešto leti zrakom a to su manje ili više poznati modeli. S nekih distanci čovjek ne može biti siguran ali histerizacija je zaista nepotrebna. Histerici su u stanju papirnati aviončić proglasiti za NLO. Najgori su ti objekti sa Plejada. Teško se ruše ali kad padnu onda se više nikad ne uzdignu do visina.


Bio moj dobar pajdo Antiša koji je pozdravljao sa Čast i Mač i uzdignutom desnicom a volio i ovog He-Mana. Jesmo alkohola popili zajedno a znao je i pokojni El Presidente Malnar okrenuti rundu za sve. Onda otišao na nogometni SP u Brazil i nitko ga više iz ekipe nije vidio niti se kome javio. Jedino nam prije odlaska rekao da možda nađe neki posao u Brazilu. Ovako je baš on bio žestok. Razbaca ih desetoricu po birtiji. Pa ako je Antiša javi se staroj ekipi sa Pešče. Bit će ulovio kakvu rasnu Brazilku pa zaboravio na rodni kraj.

Sad ja jesam tokom života vidio sve i svašta od tih trokutastih, pa neki svjetleći koji mjenja boje i najbolje odgovara onima iz filmova i te nekakve bijele kugle. Baš mi je Antiša govorio da to nije ništa čudno jer da je bivša Jugoslavija bila eksperimentalna zona. On se stvarno bolje razumio od mene u problematiku NLO, pričao o nekim modelima i pogonima. Ja znam da sam viđao na svoje oči od Slavonije pa sve do plavog Jadrana. Jednom su na Velom Lošinju neki retardi govorili da moramo zaboraviti šta smo vidjeli. Mi ono klinci, nas nekoliko vidjeli zaista čudan objekt kako se spušta odozgo direktno u more. Nakon par minuta ovi iskočili iz šume i kao naređuju a ne znam ni koji su ni šta su. Neki se dečki jesu malo splašili a ja prijavio drugu u kamp. Drug kaže nema veze, hajte na spavanje. I tako sam vidio da većinom ljudi to ne doživljavaju pa baš i ne pričam o tome osim sa takvim likovima poput legendarnog Antiše kojeg sad zovemo Brazilac. :D

_________________
Hoću, majko, hoću u gradsku čistoću


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 17 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz