Sada je: sri jun 05, 2024 1:38 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 939 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 47  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: sri dec 09, 2009 11:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 04, 2008 10:30 pm
Postovi: 604
Lokacija: Again in Đakovo
E ovo sigurno nije hoax,ali šta bi sad to moglo biti,stvarno uzbudljiva vijest,nevjerojatno,jel možda haarp,možda nešto kao portal,ufo.Može svašta biti.

_________________
"Sve je jasno,samo sam ja zamagljen"- Lao Tse


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: sri dec 09, 2009 11:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jul 07, 2006 1:05 pm
Postovi: 382
Lokacija: Srebrenik, BiH
Diskoteka kupila novu opremu i rasvjetu za reklamu na noćnom nebu - Dobar party im želim :)

*I kod mene u gradu imamo nešto slično - iznad vrhova udaljenih brda vrti se misteriozni krug sačinjen od svijetlih kugli (poredanih u krug). Naravono, svemu tome je izvor diskoteka i novi reflektor. Najgore je što vozači noću "bulje" u nebo zabezeknuti tom pojavom, tako da može biti i udesa. Treba naznačiti na putu velikom tablom "U narednih deset kilometara imate mogućnost uživati u specijalnim svejtlosnim efektima na noćnom nebu".

_________________
♫ U tako malo nota reći toliko.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: sri dec 09, 2009 11:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 04, 2008 10:30 pm
Postovi: 604
Lokacija: Again in Đakovo
Citat:
Diskoteka kupila novu opremu i rasvjetu za reklamu na noćnom nebu - Dobar party im želim :)


Šalu na stranu,ali ovo je ozbiljna stvar koja samo ima jedno glupavo objašnjenje i to o navodnoj raketi koja ne drži vodu.

from University in Tromsø:
Citat:
We suspect that there may be a research rocket. This indicates that gas is scattered in the atmosphere. But we know nothing.


http://www.spaceweather.com/
Sa svojom verzijom,ali ništa novo,ja bi samo nadodao da nitko ništa još nezna u vezo ove pojave.

Ovo je jedna od vijesti koju sam čekao i čekao,zanima me objašnjenje (jel ono o raketi mi ne drži vodu uopće).

_________________
"Sve je jasno,samo sam ja zamagljen"- Lao Tse


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: čet dec 10, 2009 12:13 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jul 07, 2006 1:05 pm
Postovi: 382
Lokacija: Srebrenik, BiH
Šala je manipulacija slikama.

Ja se nisam šalio kada sam objašnjavao da svakog vikenda nešto slično imam na nebu iznad svoga grada - daleko iznad vrhova brda na nebu.

I zato... ili postaviti table da su na nebu svjetlosni efekti ili ukinuti izvor jer evo vidiš do čega dovodi neznanje.

_________________
♫ U tako malo nota reći toliko.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: čet dec 10, 2009 12:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 16, 2006 12:30 am
Postovi: 305
Zanimljivo pojava, a sad šta je ostaje da vidimo.

Moguče objašnjenje.


Interesantna sličnost
slikaslika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: čet dec 10, 2009 12:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
owako "odokatiwno" mi se cini da je u pitanju igra sa swjetlosnim igrackama sto ne znaci da sam u prawu...

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: čet dec 10, 2009 12:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 17, 2007 9:05 am
Postovi: 242
Top_Secret je napisao/la:

Interesantna sličnost



da, interesantna sličnost, ali nisi rekao sa čime. što predstavlja ta slika, od kud je, iz kojeg vremena? ili neznaš?

:love12:

_________________
Well this world is so rough it could steal all of our love,
But it could never steal our soul.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: čet dec 10, 2009 1:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog


From AA Metatron:
This spiral of light in the sky is an opening through a portal. This is the beginning of the Cosmic Burst of Love StarGate Portal Opening.
This is a 72 hour process which will raise the vibrations of Earth and on 12/12/09 nothing that is not at 5D or above will be capable of withstanding the energy here. Everyone will be able to feel the effects of love and bliss pouring out over the Planet. It will be in this extremely high energy where miracles will occur.
This is a dispensation and it is the largest burst of love energy to be emitted to Earth on all her history. We have been bringing a message to Earth regarding changes in the financial, political, and religious sectors.
This is the Celestial Sign you have been waiting to see.
Decloakings cannot occur until we have PEACE. This burst of Cosmic Love entering through StarGate Portal Opening, pictured here, is the bringer of Peace.
Blessings my Beloveds,
~Archangel Metatron

From Welcomethelight.com

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: čet dec 10, 2009 2:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 16, 2006 12:30 am
Postovi: 305
nogard je napisao/la:
Top_Secret je napisao/la:

Interesantna sličnost



da, interesantna sličnost, ali nisi rekao sa čime. što predstavlja ta slika, od kud je, iz kojeg vremena? ili neznaš?

:love12:

Slika je iz 14. ili 15. stolječa. Ime slike je Annuciation (blagovijest, najava, objavljivanje)
http://www.nationalgallery.org.uk/paint ... nt-emidius
To ti je ukratko, ostalo možeš sam nači ako te zanima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: čet dec 10, 2009 3:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 08, 2009 8:32 pm
Postovi: 161
Lokacija: Croatia
kako bi Spock iz star treka rekao fascinantno. Inače full sliku imate ovdje - http://tinyurl.com/c4cyty
Nema to veze s rusima, jer ne samo da je to zabilježeno u kini već se i prije događalo u prošlosti kao što se vidi iz tih prekrasnih i mudro naslikanih slika.
Na toj slici se vidi maslo masona, jer djevica drži prekrižene ruke i na svakoj ruci su naglašena po 3 prsta, znači 3 na lijevoj i 3 na desnoj što spojeno daje 33.
No to nije jedina slika od NLOa ima i drugih - http://paranormalpl.wordpress.com/2009/ ... s-history/
No to je opet tema za drugi thread, ovo je malo da razbukti maštu no i lijepo nam pokazuje koliko je crkva u sve to upetljana jer je ona "nekim slučajem" naručitelj :hello2:

_________________
Religion is regarded by the common people as true, by the wise as false, and by the rulers as useful. ~Seneca


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: čet dec 10, 2009 4:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
nogard je napisao/la:
Top_Secret je napisao/la:

Interesantna sličnost



da, interesantna sličnost, ali nisi rekao sa čime. što predstavlja ta slika, od kud je, iz kojeg vremena? ili neznaš?

:love12:

evo ovde ima zanimljivih slichnih "fenomena" kroz istoriju
viewtopic.php?f=13&t=2059
u temi ima linkova na - "Ancient UFO Artworks in a Religious Context" sa gomilom slika,fresaka itd. koje prikazuju ovakve motive sve do najdavnijih vremena.....

starija je tema ,ali nije loshe i starije teme chitati,
pre svega pomaze da se izbegnu smeshne situacije,kao nedavno sa Kodeksom A. o kome vec par godina imamo par tema,i onda u jednom naletu(ko bi ochekivao da ce bash sada Codex A. uci na velika vrata u modu medju nju-ejdz skojevcima )
osvanu josh 3 (tri) teme o Codex-u i to se prepune velikih slova,otkrovenja i znakova uzvika !!!!!!!!!!!!!!!!
tako da sada imamo 5(pet) tema o Codex-u i imamo tople vode da se svi kupamo do sledece godine
ako na to dodamo toplu vodu sa tema kao shto je "svinjski grip" imamo tople vode sve do 2012
tako da ,bez brige,sve ce biti mirishljavo i ruzichasto :toothy2: ,
to shto smo u govnima do gushe,
ma nema veze,samo misli pozitivno,ne obracaj paznju i smrad ce nestati
ili ce se bar manje primecivati :mrgreen: :glasses7:
:love3: :love5: :love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: pet dec 11, 2009 10:07 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 17, 2007 9:05 am
Postovi: 242
uglavnom, tu istu stvar sam vidio i iz Hrvatske prije kojih mjesec i pol. i tu sam stavio sliku kako je izgledalo. nažalost, ja sam to vidio u zadnjoj fazi prije nesatajanja pa sam krivo skicirao, a brat je vidio skoro od početka i potvrdio mi je da je ovo identična stvar koja je bila vidljiva i kod nas. uglavnom, za sve skeptike ovo je definitivno pojava koja je stvarna, a sad što je izgleda da ćemo uskoro saznati :-k

:love12:

_________________
Well this world is so rough it could steal all of our love,
But it could never steal our soul.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: pet dec 11, 2009 10:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jul 07, 2006 1:05 pm
Postovi: 382
Lokacija: Srebrenik, BiH
Evo na vijestima javiše da su rusi priznali da se radilo o njihovom projektilu koji je ispaljen iz nuklearne podmornice. Fol nešto su isprobavali novo ali je došlo do pogreške te se projektil ponašao kako se ponašao - spiralno :rofl

_________________
♫ U tako malo nota reći toliko.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: pet dec 11, 2009 10:20 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Hame je napisao/la:
Evo na vijestima javiše da su rusi priznali da se radilo o njihovom projektilu koji je ispaljen iz nuklearne podmornice. Fol nešto su isprobavali novo ali je došlo do pogreške te se projektil ponašao kako se ponašao - spiralno :rofl



Citat:
RIJEŠEN je misterij zagonetnog spiralnog svjetla, koje su stanovnici Tromsoa u Norveškoj primijetili na nebu iznad svojega grada u srijedu. Neobičnu plavu spiralnu svjetlost nisu uzrokovali leteći tanjuri već neuspješno lansiranje ruske podmorske interkontinentalne rakete, koju je ruska vojska probno lansirala sa Bijeloga mora, prenio je britanski BBC...


izvor


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: pet dec 11, 2009 10:28 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 17, 2007 9:05 am
Postovi: 242
vjetar je napisao/la:
Hame je napisao/la:
Evo na vijestima javiše da su rusi priznali da se radilo o njihovom projektilu koji je ispaljen iz nuklearne podmornice. Fol nešto su isprobavali novo ali je došlo do pogreške te se projektil ponašao kako se ponašao - spiralno :rofl



Citat:
RIJEŠEN je misterij zagonetnog spiralnog svjetla, koje su stanovnici Tromsoa u Norveškoj primijetili na nebu iznad svojega grada u srijedu. Neobičnu plavu spiralnu svjetlost nisu uzrokovali leteći tanjuri već neuspješno lansiranje ruske podmorske interkontinentalne rakete, koju je ruska vojska probno lansirala sa Bijeloga mora, prenio je britanski BBC...


izvor


nek onda još objasne (pošto imaju tak dobra objašnjenja :) ) kako je onda moguće da je viđen 3 (TRI) dana za redom?! moja žena je to vidjela tri dana prije mene.
i uz to postoji video gdje je viđeno 22.3.2009. negdje u Peruu, Meksiku, tak nešto, 18.10.2009 sam ja vidio (žena 16.10.2009.) a ovaj video o kojem raspravljamo je snimljen prije par dana ako se ne varam.
Koji frikovi, kak ih nije sram? :mrgreen:

lav ju ol! :love12:

_________________
Well this world is so rough it could steal all of our love,
But it could never steal our soul.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: pet dec 11, 2009 12:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 16, 2006 12:30 am
Postovi: 305
plus video iz Kine.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: pet dec 11, 2009 1:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Citat:
RIJEŠEN je misterij zagonetnog spiralnog svjetla, koje su stanovnici Tromsoa u Norveškoj primijetili na nebu iznad svojega grada u srijedu. Neobičnu plavu spiralnu svjetlost nisu uzrokovali leteći tanjuri već neuspješno lansiranje ruske podmorske interkontinentalne rakete, koju je ruska vojska probno lansirala sa Bijeloga mora, prenio je britanski BBC...

da, da. rusi ce SIGURNO reci jesu/nisu li lansirali interkontinentalnu podmorsku raketu i ka tom je neuspjesno?!
:angel4:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: pet dec 11, 2009 1:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland


plavo, spirala, krug... samo malo drugačije poredano...

to je.... to je... Djeda Mraz na ruskoj bulavi ... :rofl

eto, ništ za vidjet, idemo dalje.....

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: sub dec 12, 2009 10:44 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 16, 2006 12:30 am
Postovi: 305


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: sub dec 12, 2009 1:36 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Prva pomisao koja mi se pojavila kod gledanja ovih snimaka bila je da počinje predstava...
...onda su se još neke nadovezale...
Krenulo je ugrijavanje za projekciju največeg holivudskog dumsdej projekta ikad.
Uvod; laserski lajtšou, kao vizuelni začin na globalnom partiju za amfetaminizirane ovce. (glavno je da ovca ima ušto blejat, a di ćeš bolje nego u nebesa...jer tamo je spasitelj.)
Priprema platna kemtrejliranjem u više tankih premaza radi postojanosti i čistoće slike, kako nebeskog ekrana tako i onih individualnih, izgleda je urodila svojim prvim plodovima.
Premaz je postojan...
Nataknimo svoje 3D naočale, udobno se zavalimo na najbližu nam ovcu i pasimo...

JU HEV SIN NATING JET !


Let's party!

:occasion5: , :love3: , :love5: ...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 939 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 47  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz