Sada je: sub apr 27, 2024 2:12 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 50 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Otvaranje treceg oka i DNA kodova
PostPostano: sri feb 02, 2005 3:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 03, 2005 2:12 pm
Postovi: 216
Lokacija: levo
Ja sam cuo da svaki covek ima ovakve sposobnosti samo sto nisu aktivirane.Takodje sam cuo kako se aktiviraju.Mnogi ludi nemci su ih aktivirali pomocu hipnoze.Bilo je ovako nekako :

Hipnozer :Kada izbrojim do tri znaces i moci ces da koristis telepatiju,telekinezu...
Nemac :OK...

I tako dalje...

I covek kad se vratio iz hipnotisanog stanja je mogao da koristi ove sposobnosti.Ja ne bih isprobao ovako nesto dok ne vidim nekog ko je ovo uradio...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 02, 2005 3:29 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jul 03, 2004 12:52 am
Postovi: 154
Da, svatko to ima. Za to sluzi trece oko ili pineal. Imas vjezbe da ga razvijes. Kroz hipnozu se nemoze tako nesto napravit. Trece oko se dugi niz godina otvara.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 02, 2005 3:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 03, 2005 2:12 pm
Postovi: 216
Lokacija: levo
Kako mogu to da razvijem?Znas li neku vezbu za to osim Menjanje DNA Koda???


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 02, 2005 4:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jul 03, 2004 12:52 am
Postovi: 154
Ovdje http://superzona.tripod.com/

Desno su vjezbe.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 02, 2005 5:42 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 01, 2005 3:43 pm
Postovi: 35
Bilo bi mi veliko zadovoljstvo i eye opening exp. kad bih video nekoga ko zaista ima te mogucnosti...
Streameru, jel znas ti nekog? ili mozda znas za nekog? ili si cuo od nekog da je video nekog? :) itd. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 02, 2005 6:07 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jul 03, 2004 12:52 am
Postovi: 154
Tetra sa ovog foruma http://superzona.babaroga.org/phpBB2/index.php

On ima jako otvoreno trece oko. Svasta moze. Mozes ga kontaktirat preko tog foruma. Ako zivis u srbiji mozes se naci s njim uzivo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 02, 2005 11:26 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 01, 2005 3:43 pm
Postovi: 35
Jel si video ili prisustvovao? ili samo "znas" ? nemoj pogresno da me razumes, uopste nisam sarkastican.
Mozda imas neki video?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 03, 2005 12:34 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jul 03, 2004 12:52 am
Postovi: 154
Nisam. I nije da sam 100% siguran ili vjerujem. On tako tvrdi. I ostavio sam veliku mogucnost da je to istina.
To nije njegov stil, da radi video. Inace on nije nikad govorio da moze koristit telekenezu. On je samo rekao da je moguce. Isto kao i komunikacija sa zivotinjama. On je te vjezbe iznosio. Mislim da vecnu moze napravit.

Kontaktiraj ga. Ako ti je blizu posjeti ga :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 03, 2005 12:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 03, 2005 2:12 pm
Postovi: 216
Lokacija: levo
Pa ja zivim u Vrbasu u Srbiji.Mogao bih se naci sa tim Tetrom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 03, 2005 10:40 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Mislim da je “otvaranje treceg oka” dok se jos nije progledalo ni na ona dva, koje imamo, – recept za katastrofu.

To je analogno davanju djetetu priliku da vozi avion prije nego sto je naucilo da hoda. U zapadnim zemljama malo koje osiguravajuce drustvo ce izdati polisu osiguranja 18/togodisnjaku sa motorom od 1000ccm, jer prema statistickim podacima, njegova zivotna prognoza ne prelazi vise od godinu dana.

Slicna stvar je i sa tzv. tehnikama “budjenja” kundalini energije, koje se takodje promovisu u nekim krugovima. U knjizi Gnostika, Moravjev kaze: “U ezoterici, sila koja nas drzi u iluziji simbolicno se predstavlja zmijom. Zmija personifikuje iluziju, tacnije – moc iluzije koja je implantirana u covjekov organizam, kao i moc koju ona ima na raspolaganju. Bitno je napomenuti da ova sila koja nas cesto dovodi u opasnost, ima i jednu svoju pozitivnu stranu, a to je - stvaralacka masta.

Tom silom iluzije moguce je ovladati i integralno je usmjeriti u pozitivnom pravcu, medjutim, takvo jedno njeno preobracanje mogu ostvariti samo oni koji se krecu prema ezotercnom Putu ili se vec nalaze na njemu.

Kod ‘vanjskog covjeka’ ta sila izaziva negativne posljedice, koje su rezultat jedne serije iluzija koje ona proizvodi. U Tradiciji, ova sila se oznacava pojmom – mala zmija, zbog toga sto, kada se ona probudi i uputi u konstruktivnom pravcu, samo njeno djelovanje covjeku odaje utisak undulatornog kretanja.”

Ko je imalo obratio paznju na materijal do sada iznesen pod temom Gnostika, mogao je (uz malo objektivnosti) zakljuciti da je on ono sto se u ezoterici podrazumjeva pod – ‘vanjskim covjekom’, te da kao takav nigdje nije prispjeo.
Ukoliko se kod takvog i uspije “probuditi” kundalini, kod njega ta sila moze samo da izazove fantazije (cesto paranoidne prirode) jer on nije u stanju da vlada njome, odnosno, pravilno je usmjerava, te ga tako na kraju moze i unistiti.

Slicna stvar je i sa tzv, “trecim okom”. Srecom, da imamo u sebi prirodne zastitne mehanizme koji vecini nas ni ne dozvoljavaju da progledaju na ‘trece oko’ dok jos nisu ni na ona dva.

Reprogramiranje DNA? Mijenjanje DNA koda?! Hoce li mi ko objasniti kako se utvrdjuje da nesto u njegovom trenutnom DNA kodu nije u redu i kako ce on to “intervenisati” u smislu da ga popravi na bolje?!? Koje ce to on gene zamijeniti, kako i cime? Moze li se javiti kakav strucnjak koji se razumije u analitiku gena i genetskih sekvenci?

Malo zdrave logike nije na odmet.

Pozdrav!

P.S. Slipknot-Maggot, ako hoces i da ostanes ‘cudo od djeteta,’ onda – nemoj praviti gluposti!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 04, 2005 11:16 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jul 03, 2004 12:52 am
Postovi: 154
Vjezba za aktivaciju kundalini i otvaranje dna kodova, ne reprogramiranje, je jako napredna. To pocetniku nece uspjet. Otvaranje dna kodova neces dobit nista lose, nego ce ti se otvorit skrivena memorija i talenti. I veca svijesnost. Znat ces sta je istina sta laz. Isto tako to se sve kroz dugi niz godina dogada. Nista nije iznenadno. Tako da ces moc to kontrolirat. Ako ostanes pametan, naravno, a ne ic kontaktirat reptile ili nesto. I jos bez zastite.
Astral(4 denzitet, koliko znam) i ovako nije za pocetnike. Jos bi najbolje bilo da tamo netko ide da kontaktiras reptile bez zastite :shock:

A to sto na nedopusta da koristimo trece oko je nas EGO i trenutni kontrolori. Nabiju ti cip u pineal i blokiraju ga. Kroz vjezbe se moze deaktivirat taj cip.

U ovome nesto ima. Nesmije se odmah stavit pod glupost.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 06, 2005 3:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned nov 28, 2004 4:56 pm
Postovi: 62
Svest i podsvest se mogu definisati jedino ako ljudsku psihu uzmemo kao kljuc koji otvara vrata nesvesnim silama - cesto predstavljim kao iluzija, talenat, sposobnosti, memorija... i karakteru - kao izvrshnom punktu ovih, podsvesnih sila.
I ako izuzmemo definicije psihologije, okultnih i tradicionalnih terminologija, ostacemo bez pojmova koji mogu opisati iskustva, koja u osnovi, pocivaju na primalnim snagama coveka.

U igri iluzije, susrecemo se sa formulom njene aktivacije i formulom njene eliminacije i nazivamo je Kundalini sila. I u toj igri se cesto zbunjuemo, jer smatramo da iluzija prestaje onda kada je Kundalini aktivirana.
Aktivirana Kundalini ne znaci i aktiviranu racionalnost.


- Po tracicionalnim opisima, Kundalini se povezana sa Zmijom, ciji je simbolizam inace, izuzetno kompleksan.

- U ezotericnoj nauci, ona spava u energetskom centru, poznatom kao Muladahara i da bi bila probudjena, potrebno je aktivirati prvo tri sloja koji se otvaraju "osveshtavanjem"... (izuciti, razumeti).

- U zivotnim okolnostima mi se susrecemo sa hormonima i tada Kundalini dovodimo u vezu sa zlezdama sa unutrashnjim lucenjem. I tu ubrajamo nekoliko hormona:

Testosteron, Estrogen +/- Adrenalin, koji udruzeno obrazuju Feniletilamin (pea) i naravno, ukoliko je situacija obostrana - Oksitocin, koji je inace na visokoj ceni kod sledbenika seksualno-manipulativnog pravca, poznatog kao: Seksualni Okultizam. Poznat je i kao "onaj koji budi" Kundalini uz pomoc partnera.

Trece oko, chakra Adjna, ceoni deo, ili jednostavno: mreza neurona izmedju ceonog reznja i mozdanog debla pocinje proizvoditi hormone koji u saradnji sa polnim hormonima stvaraju uslove za budjenje sile Kundalini...
Ali... prica je daleko komplikovanija.
Naglo aktivirani hormoni, pokrecu skrivene animalne osobine i susret sa njima ume da bude...hmm..zanimljiv, a inace na nagonskim -animalnim snagama, btw. tajnim silama, pocivaju mnogi okultni pravci i to upravo oni koji plasiraju pricu o bitnosti budjenja Kundalini, programiranju, deprogramiranju i otvaranju/zatvaranju DNK kodova.

Da li vam je poznato da ljudski genom broji oko 35.000 gena i da više od polovine genoma čine sekvence koje se ponavljaju, tako da imamo sliku puzzle od nekoliko milijadi delova...

Kada pricamo o otvaranju DNK kodova, o kojoj sekvecni, o kom segmentu genoma mozemo diskutovati?
Koliko gena mozemo uzeti u obzir i pri tome koristiti simbol "merdevina" kako bi ga otkljucali.

Po cijoj teoriji otkljucavamo takav DNK ?
Kabalistickoj ? Ona inace plasira informaciju da su dva lanca nestala u "hodu".
Koja su to dva lanca i koliko gena oni broje, koliko ponavljanja, koliko mogucih mutacija ?

Da li na njih mislite kada pominjete deprogramiranje i da li njih otvarate kako bi se susreli sa Reptilima, te suocili i eliminisali ih...???


Svaki alternativni pravac lecenja, gde energija cirkulise od vidara ka obolelom, znaci i kanalisanje alternativnih snaga, koje uglavnom isticu iz organa, ili organizma vidara, kao predstavnika "tajnih sila". Znaci: Visheg, Iniciranog...ili, onog koji komunicira sa - sada vec pomodno NLO. I takav prenos u stvari jeste manipulacija, jer da bi "ovaj" mogao da prenese energiju, mora se napajati iz izvora najmanje 4 D, koji je (uglavnom) prenet posredsvom posrednika ( Andjeo Cuvar), manje i retko direknto bez posrednika (cist talas, zrak).... ali takvi vidari su retki i skoro istrebljeni.... Mada ih moj optimizam vidi kao individue koje se ne mesaju, ili da, ali striktno usmereno ka posrednom pokretacu, opet individualnog budjenja, prvo svesti, a onda i dva fizicka oka i samim tim, jednim metafizickim okom - Adjnom.

Isto vazi i za tehnike otkljucavanja DNK, gde je skoro svaka vezba, koja se plasirana tajno, ili javno jedan segment moguceg uticaja koji dolazi direktno iz Centra o kontroli.

Svako ima pravo da pripada pravcu koji mu odgovara. Cak i sekti, ako to voli.
Ali... opushtanje tela, uma... individualnost, DNK, Kundalini je stvar svakoga od nas i ne treba smarati ljude sa predlozima kako ga aktivirati. Posebno, insistirati na njegovom budjenju i za to koristiti sva moguca raspoloziva sredstva: TV, internet, zatvoreni/otvoreni forumi, bez da se razmislja o posledicama po sebe i po ono malo njih, koji imaju sve moguce potencijale da progledaju.

To onda jeste pokusaj KONTROLE...i to, ocigledan.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 06, 2005 4:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jul 03, 2004 12:52 am
Postovi: 154
Bio je jedan covjek na tom forumu, vec duze vrijeme se bavi ovim svime (kako bi ovce rekle "teorijom zavjere"). On je najednom poceo govorit koliko su retili mocni, da su oni pobjedili, i da nemozemo bas nista napravit. Poceo se jako cudno fizicki osjecat. Taj Tetra je rekao da su mu poceli aktivirat microcipove u tijelu, da ga promjene.
Taj covjek kad je drugog dana otisao normalno spavat, dva puta se u noci probudio jer je osjetio da jaka energija prolazi kroz njega. Ujutro mu se Tetra javio i rekao mu da je nesto radio na njemu. Taj dan se osjecao odlicno, fizicki mocno i energicno, i psihicki, ajmo reci, stabilno.
Tetra je samo u jednoj noci to sve zaustavio. Sjebo je reptile i zaustavio je aktivaciju cipova na tom covjeku.

Njih dvojca su u dvije razlicite drzave. Tetra je imao samo njegovu sliku.

Mislim da je suvisno govorit koliko je ovo mocno oruzje. I koliko bi nam pomoglo kad bi to imali svi razivjeno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 07, 2005 1:37 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned nov 28, 2004 4:56 pm
Postovi: 62
Secam se da je pre nekih desetak godina, izvesni lik iz Rusije, plasirao svoju sliku po casopisu, mislim, "trece oko" i da je tvrdio da ce svakoga izleciti i da je potrebno drzati sliku na trecem oku.
:)

Moj komsija Mirko je dobio psorijazu-alergiju i glavobolje, nakon deset tretmana od po dva sata; poceo je da se ljusti u predelu cela ;)

Da li mi diskutujemo o Tetri, ili diskutujemo o telekinezi, trecem oku, kundalini ?
Ako diskutujemo o Tetri, da onda odemo do foruma gde je on i caskamo, ali ako pricamo o prenosu fizicko, ili energetskih impulsa, da nastavimo temu :roll:

Ulazak i komunikacija sa unutrasnjim snagama je ipak krajne intimna svar. I svako ko je javno prezentuje radi to:
- Iz neznanja
- Komercijalnog efekta
-Svesne manipulacije
- Herojstva ( a oni ginu :) )
- Sopstvene gluposti

Dobro se secam komentra, po meni, pozitvne Okultne osobe- D. Fortuna.
(improvizacija):
- tri puta sam menjala i korigovala sadrzaj knjige, jer nisam bila dovoljno hrabra da istinu ovakvog sadrzaja iznesem na videlo. Presudila je potreba da razotkijem zablude sa kojima se susrecu mnogi koji ulaze na utuntrasnju stazu-

Cak je opisala slucaj presecanja "aporta", zice koja povezuje zrtvu sa ...nije bitno...kult... ali u toj nameri nije dominiralavelicina njenih iskustava vec, cista informacija.

U tvom gornjem opisu, ja primecujem navlakusu... Ti sam prosudi.
Neka te culo "mirisa" odvede do kuhinje (mada kuhinja ima mnogo znacenja: kuhinja alhemicara, budale, hotela, sharlatana, mudraca, opsednutog i navucenog na ideju, istinoljubivog)....[/u]


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 07, 2005 10:37 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned nov 14, 2004 1:05 pm
Postovi: 149
Lokacija: Pula
galaksija je napisao/la:
Mislim da je “otvaranje treceg oka” dok se jos nije progledalo ni na ona dva, koje imamo, – recept za katastrofu.

To je analogno davanju djetetu priliku da vozi avion prije nego sto je naucilo da hoda. U zapadnim zemljama malo koje osiguravajuce drustvo ce izdati polisu osiguranja 18/togodisnjaku sa motorom od 1000ccm, jer prema statistickim podacima, njegova zivotna prognoza ne prelazi vise od godinu dana.

Slicna stvar je i sa tzv. tehnikama “budjenja” kundalini energije, koje se takodje promovisu u nekim krugovima. U knjizi Gnostika, Moravjev kaze: “U ezoterici, sila koja nas drzi u iluziji simbolicno se predstavlja zmijom. Zmija personifikuje iluziju, tacnije – moc iluzije koja je implantirana u covjekov organizam, kao i moc koju ona ima na raspolaganju. Bitno je napomenuti da ova sila koja nas cesto dovodi u opasnost, ima i jednu svoju pozitivnu stranu, a to je - stvaralacka masta.

Tom silom iluzije moguce je ovladati i integralno je usmjeriti u pozitivnom pravcu, medjutim, takvo jedno njeno preobracanje mogu ostvariti samo oni koji se krecu prema ezotercnom Putu ili se vec nalaze na njemu.

Kod ‘vanjskog covjeka’ ta sila izaziva negativne posljedice, koje su rezultat jedne serije iluzija koje ona proizvodi. U Tradiciji, ova sila se oznacava pojmom – mala zmija, zbog toga sto, kada se ona probudi i uputi u konstruktivnom pravcu, samo njeno djelovanje covjeku odaje utisak undulatornog kretanja.”

Ko je imalo obratio paznju na materijal do sada iznesen pod temom Gnostika, mogao je (uz malo objektivnosti) zakljuciti da je on ono sto se u ezoterici podrazumjeva pod – ‘vanjskim covjekom’, te da kao takav nigdje nije prispjeo.
Ukoliko se kod takvog i uspije “probuditi” kundalini, kod njega ta sila moze samo da izazove fantazije (cesto paranoidne prirode) jer on nije u stanju da vlada njome, odnosno, pravilno je usmjerava, te ga tako na kraju moze i unistiti.

Slicna stvar je i sa tzv, “trecim okom”. Srecom, da imamo u sebi prirodne zastitne mehanizme koji vecini nas ni ne dozvoljavaju da progledaju na ‘trece oko’ dok jos nisu ni na ona dva.

Reprogramiranje DNA? Mijenjanje DNA koda?! Hoce li mi ko objasniti kako se utvrdjuje da nesto u njegovom trenutnom DNA kodu nije u redu i kako ce on to “intervenisati” u smislu da ga popravi na bolje?!? Koje ce to on gene zamijeniti, kako i cime? Moze li se javiti kakav strucnjak koji se razumije u analitiku gena i genetskih sekvenci?

Malo zdrave logike nije na odmet.

Pozdrav!

P.S. Slipknot-Maggot, ako hoces i da ostanes ‘cudo od djeteta,’ onda – nemoj praviti gluposti!

Baš sam htio nešto slično napisati u vezi kundalini i otvaranje "trećeg" oka.

A mjenjanje DNA koda?

Osobno mislim da je to velika glupost. I kao što već negdje rekoh, ako je to moguće i ako netko tvrdi da to može izvesti pa nek si samo promjeni kod i napravi si krila. To bi za njega bio jednostavan test.

_________________
"The Knower of Truth should go about the world outwardly stupid like a child, a madman or a devil"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 07, 2005 11:03 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jul 03, 2004 12:52 am
Postovi: 154
Tu nerazgovaramo o Tetri. Tu sam pricu dao argumenta radi. Da vidite da nije glupost.

DNA kodovi se nemogu mjenjat, samo OTVARAT. Velika je razlika. Kad budes dovoljno izvjezban da to mozes napravit, kad to napravis, pocet ces postajat sve vise i vise svjestan.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 07, 2005 1:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned nov 14, 2004 1:05 pm
Postovi: 149
Lokacija: Pula
Streamer je napisao/la:
Tu nerazgovaramo o Tetri. Tu sam pricu dao argumenta radi. Da vidite da nije glupost.

DNA kodovi se nemogu mjenjat, samo OTVARAT. Velika je razlika. Kad budes dovoljno izvjezban da to mozes napravit, kad to napravis, pocet ces postajat sve vise i vise svjestan.

Ta prica je samo "rekla-kazala".

A šta to znači otvarati?

I ako je stupanj svjesnosti ovisan o DNA što bi impliciralo da je korijen svjesnosti prilično niski materijalni nivo, to bi meni značilo da je moguća tableta za svjesnost koja bi ti trajno "otvorila" DNA.

_________________
"The Knower of Truth should go about the world outwardly stupid like a child, a madman or a devil"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 07, 2005 2:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jul 03, 2004 12:52 am
Postovi: 154
Za tog covjeka kojem je zaustavljena aktivacija cipova nije rekla kazala.
Ajde njemu objasni da je to sve glupost :roll:

Velika vecina o cemu ovdje pricamo je rekla kazala.

Sa otvaranjem dna kodova, postajes pametniji, shvacas bolje neke stvari. Znas sta je istina, sta nije.

Ima ih preko 300 000 za otvorit.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 07, 2005 5:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned nov 14, 2004 1:05 pm
Postovi: 149
Lokacija: Pula
Mene bi i dalje zanimalo šta to znači "otvoriti" i odakle je ta brojka od 300 000.

Čisto informacije radi a ako imaš i način za to otvaranje rado bih probao.

_________________
"The Knower of Truth should go about the world outwardly stupid like a child, a madman or a devil"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 08, 2005 4:07 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jul 03, 2004 12:52 am
Postovi: 154
Ovo je napisao za otvaranje kodova i odkud broj 300 000:

Citat:
Sta znaci kad otvaras kodove?I zbog cega je bitno da dobijete
vase kodove sa analizom vaseg imena i prezimena? Jezgre atoma u molekulima naseg mozga memorisu svaki dogadjaj i nasa iskustva. Svaki organizam preko elementarnih cestica od kojih je gradjen pamti svoju licnu istoriju,istoriju svoje vrste,i istoriju organskog zivota i beskonacnu istoriju Kosmosa.
Jezgre molekula sadrze informaciju/mase,svetlosti i memoriju.VI imate svu informaciju o VAMA,od vase prve inkarnacije pa do sad,u VAS DNK.
Kad otvarate kodove,onda vasa licna informacija od vaseg prvog postojanja polako dolazi u vasem svesnom stanju.Dobicete kroz vizije ili kroz san.Odakle smo dosli do brojke 300,000?Vi imate vise od 300,000 kodova da otvorite,ali da bi dosli do nekih kljucnih informacija u vezi vasa druga postojanja,ovoliko je potrebno otvoriti.Tada vi znate ko ste i sta ste.
Vi ste sakupili mnogo kodova za ovo svo vreme i vecinu niste otvarali,neke mozda i jeste u nekoj drugoj inkarnaciji,zato toliki broj. Kodovi koji se dobijaju preko analize,su blokirani kodovi,koje treba otkljucati da bi dospeli do neke kljucne informacije koja je povezana sa vas licno.Dali je sad jasno?


Ovo je jos prije napisao. Ima veze sa vjezbama:

Citat:
Prirodna funkcija naseg mozga odvija se po zakonu rezonance.Rec rezonanca potice od latinske reci resonare,sto u prevodu znaci odjek. Zakon rezonance je odjek,misaono svetlosni talas nastao na elektromagnetnom polju jezgra alfa nivoa naseg mozga niske elektricne struje od 10 svetlosnih talasa u sekundu.Po zakonu genetskog koda(koji je prirodno ugradjen u svim jezgrima molekula mozga i tela),mi se svakog trenutka iz nova radjamo i istovremeno oslobadjamo svetlosnu energiju.Po zakonu genetskog koda mi smo proizvod svojih misli.Sva jezgra molekula svakog trenutka emituju i primaju misli.Kodirane misli u jezgrama molekula osnovni su pokretaci zivota svih nasih celija.Covek ne zivi samo od namirnica koje jede,nego i od svojih misli i reci koje izgovori.Racionalni nacin razmisljanja uvek dovodi coveka u iskusenju da se ukljuci u dramsku igru,gde moze da igra jednu od 3 uloge u svom realnom zivotu:progonitelja,spasioca ili zrtvu.Racionalni nacin razmisljanja udaljava coveka od potencijalne moci svoga uma kojom je prirodno obdarena svaka osoba.Kvantno polje naseg mozga zove se jezgro alfa nivoa.Mudrost Univerzuma omogucila je svakom pojedincu da uspesno plovi na krilima prirodnih zakona.Svako sam odlucuje dali ce se ukljuciti u naucnu fantastiku beskonacnog zivota-gena vecnosti.(Gen vecnosti dokazao je Institut za genetska istrazivanja).Na alfa nivou ljudi se prlagodjavaju zakonima prirode koje su memorisani u nama i svuda oko nas.Svako ljudsko bice je jedinstven original povezan sa beskonacnom energijom prirodnih zakona univerzuma.Telo i um cine nerazdvojno jedinstvo-ljudsko bice od neprocenjive vrednosti.Modeli o prirodnom aktiviranju neprocenjive vrednosti ljudskog uma stoje nam na raspolaganju.Svako zivi u svojoj jedinstvenoj stvarnosti,izgradjenom na culnim utiscima i individualnom zivotnom iskustvu i postupa prema svom shvacanju sveta.Obracamo paznju na one pojave sveta koje nas zanimaju,a zanemarujemo ostale.Filteri nasih cula koje koristimo prilikom posmatranja daju nam ogranicenu predstavu o svetu u kojem zivimo.
Zamislimo setnju kroz sumu:umetnika,drvosece,i botanicara.Njihovi dozivljaju su razliciti.Oni ce zapaziti potpuno razlicite stvari.Razlika lezi u mislima kroz koje primaju posmatranu sumu,a ne u samoj sumi koju posmatraju.Svako od nas je jedinstven i mi se samo menjamo u zavisnosti od toga kako razmisljamo.

Svest je energija koja se ponasa po prirodnim zakonima poput svih energija u prirodi.Molekuli leve hemisfere mozga emituju energiju konacne svesti,dok molekuli desne hemisfere mozga emituju energiju beskonacne svesti.Jedinstvo i ravnoteza energije svesti leve i desne hemisfere nalaze se na elektromagnetnom polju molekula mozga koje pulsira deset svetlosnih talasa u sekundi.

Ako uvek postupate po navici koju ste formirali racionalnim nacinom razmisljanja retko cete se susreti sa potpuno jasnim,pravim putem koji vodi zeljenom cilju.U bilo kojoj situaciji onaj koji ima na raspolaganju najveci broj postiupaka na izboru i najvecu fleksibilnost u ponasanju,
vladace situacijom u potpunosti.Racionalnim razmisljanju postupate onako kako ste uvek postupali i uvek dobijate ono sto ste dobijali.Ljudi pretezno oblikuju svoj realni zivot a osnovu kodiranih navika koje su sebi
preneli od svojih predaka,nacina obrazovanja i vaspitanja,a da prethodno nisu svojim imaginarnim razmisljanjem profiltrirali.


Sistem nasih predstava pociva na zakonima genetskog koda.Sve nase komunikacije pocinju mislima koje se pomocu reci,intonacije i govora tela prenose drugim ljudima.Osnovni izvor nasih msili jesu kodirane informacije u jezgrima molekula naseg mozga.Sta su misli? Misli su fundamentalna energija koja pokrece sve nama poznate energije u prirodi.Misli su obicno vezane za buducnost ili za proslost,ali dogadjaj je u sadasnjost.Nase emocije su misli koje su povezane sa nasim osecanjima.
Nasa misao se ponasa poput magneta koji ima dva pola,+ i -.Misao se upisuje u jezgrima molekula nervnih celija mozga.To je kodiranje nasih dozivljaja(kodiranje je zapisivanje).Kada razmisljamo o onom sto vidimo,cujemo ili dodirnemo mi ponovo u nasim mislima stvaramo mentalne slike,zvuke i osete.Mentalno dozivljavamo informacije subjektivnim culima.Preko nasih objektivnih i subjektivnih cula osecamo da svet,u nama i svuda oko nas,ima objektivnu i subjektivnu dimenziju.Jedan od nacina na koji razmisljamo je svesno ili nesvesno pamcenje slika,zvukova i dodira,ukusa i mirisa koje smo doziveli.

Nasa cula su produzeni delovi molekula mozga.Usmerena su prema spoljnjem svetu da bismo dobili predstavu o njemu,kao i prema jezgrima molekula emocionalnog mozga,da bi sebi predstavili dozivljaj u subjektivnoj dimenziji.Pazljivim zapazenjem sveta oko nas prikupljamo informacije na svom mentalnom ekranu za vizualizaciju.Kada se mentalno
preko jezgra alfa talasa molekula mozga,udubimo dublje u unutrasnji svet kodiranih slika,zvukova i oseta,kreiramo nove slike koje imaju
povratno dejstvo na stvaranje novog sveta za razliku od onog koji smo imali dok smo pazljivo posmatrali.Nase umne aktivnosti jesu rezultat jedinstva unutrasnjih i spoljasnih sistema.Sva nasa secanja mozemo da aktiviramo preko jezgra alfa svetlsonih talasa molekula mozga.Nasa svest na alfa nivou povezuje kodirane misli nove i stare kore mozga
istovremeno.Nastaje neposredna i automatska povezanost razlicitih cula.Postizemo svesnu aktivnost molekula mozga na svim svetlosnim talasima.Kao sto mlecni put povezuje zvezde nase Galaksije u jednu celinu,na slican nacin nasa misao na elektromagnetnom polju jezgra alfa nivoa molekula mozga,povezuje sve nivoe naseg uma.Dobijamo mogucnost pristupa u ceo sistem predstava,licnog iskustva,iskustva nasih
predaka i beskonacne istorije Univerzuma.


Nasa Cula:
Da bi se odrzali i razvili neprekidno dajemo i primamo-osmeh,lepu rec,topao pogled....Nasa cula su pocetak svake komunikacije sa spoljasnjim i nasim unutrasnjim svetom.Nase oci,usi,nos,usta i koza
predstavljaju objektivno vidljivi kontakt sa spoljasnjim svetom.Nase oci su ogledalo sveta koji se svakog trenutka menja.Slika u nasim ocima je projektovana naopacke u mreznjaci poput naseg lika u ogledalu i odatle otpremljena do elektromagnetnog polja molekula stare i nove kore mozga.Kodira se u jezgra atoma molekula mozga i odatle se ponovo emituje prema spoljnim svetu.Svet koji mi posmatramo,cujemo i dodirom osecamo nije stvaran svet.To je slika koju stvara nas neuroloski sistem na osnovu nasih cula i iskustva.Ono cemu posvecujemo paznju na osnovu prvih utisaka,jos jednom se filtrira kroz vizualizaciju i imaginaciju.Ako
vidimo sebe na misaonoj slici,mi smo distancirani.Distanciranim posmatranjem slika iz proslost na svom mentalnom ekranu stitimo sebe od ponovljenog stresa.Vidjenje bez distance dozivljavamo kao da smo ucesnik u dogadjaju.Mozemo da vidimo u boji ili crno belom.Dubina vidjenja moze da bude u 2 ili 3 dimenzije.Zvucne talase zapazavamo preko cula sluha.Nase culo sluha ima sposobnost da utvrdi ton zvucnih talasa,meke ili hrapave,boju glasa,punocu zvuka,i lokaciju zvuka.Culom
dodira odredjujemo oblik,velicinu,tezinu,temperaturu i rapavost predmeta.Culo ukusa i mirisa se svrstava u culo dodira.Ako pojedina subjektivna cula svesno promenimo,promenice se u potpunosti i nacin na koji dozivlajvamo to iskustvo.Svaki covek rezira svoj sopstveni film i odlucuje kako da razmislja.Niko se ne sme predati na milost i nemilost predstavama koje samovoljno deluju.Izvor nasih emocija jesu kodirane misli u jezgrama molekula naseg mozga.Emocije su misli koje su povezane sa raspolozenjem.Kad poricemo sebi trenutno iskustvo neke emocije,misao namece mentalni ekran koji nas izbacuje is sadasnjeg trenutka u proslost ili buducnost.Emocije mogu biti odlicne sluge,pa i tirani,kao i gospodari.Da bi smo u potpunosti osetili emociju koju smo doziveli,moramo boraviti u sadasnjost.Ciklus emocija se moze predstaviti na sledeci nacin.Svaka neprijatnost je bol.Dozivljava se u sadasnjosti kao
povreda.Bol u proslosti se pamti kao ljutnja.Bol u buducnosti se ocekuje kao briga.Neispoljena ljutnja izaziva pad energije i stvara depresiju.Ovaj
ciklus nam govori da nagomilani bol je odgovoran za mnogo psiholoskih poremecaja.

Kodirani i neispoljeni bol se prerusava kasnije u ljutnju,brigu i depresiju.Jedini nacin da se izborimo sa kodiranim bolom je da otkrijemo sta nas boli,stavimo ga na mentalni ekran,distanciramo se od njega i svesno ga otpremimo da nam vise ne stvara probleme.Nastavimo dalje da zivimo normalnim zivotom.Ziveti u sadasnjost znaci biti dovoljno iskren i svesno trenutno reagovati na svaki bol kada se pojavi,kome je teze suprostaviti se kasnije.Ako se bol ne resi u sadasnjost,nastaju neminovno teska osecanja ljutnje,krivice,i depresije.Da bi se postiglo
razumevanje prema svakoj povredi ili bolu potrebno je da se drzite na distancu.Svesno koriscenje uma na alfa mozdanim talasima pobedjuje svaki bol i vraca nas uvek u trenutak sadasnjosti.Kada osvestimo jezgro alfa nivoa uma i prakticno koristimo njegove moci na neogranicenom prostoru,mi smo trenutno ukljuceni u prirodne zakone vecnosti.Otkrivamo slobodu u sadasnjosti,otvaramo vrata trajnog iskustva bezvremenosti u kom se proslost i buducnost otkrivaju kao iluzija u poredjenje sa istinskom stvarnoscu koja je uvek trenutno ovde i sada.Vise nismo zarobljeni svojih cula,vec kreatori svog zivota.


Kodiranje u jezgri atoma:memorisanje

Jezgra atoma u molekulima naseg mozga memorisu svaki dogadjaj i nase iskustvo,do kojih dolazimo preko nasih objektivnih i subjektivnih cula.Vezani smo za iskustva iz proslosti,koja se pomocu nasih misli mogu prebacivati u sadasnjost.Elementarne cestice imaju prirodno svojstvo da pamte svoju sicusnu masu,svoj ugaoni polozaj,svoje naelektrisanje, brzinu i smer kretanja.Zbog tog prirodnog svojstva elementarnih cestica obnavlja se svaki oblik materije,prelazeci iz mikro sveta(elementarnih cestica sa masom i bez mase)u materijalno vidljivi svet(sklopljen od kristalizovanje materije,svetlsoti i memorije sadrzane u cesticama jezgra atoma.Sve je ozvuceno u nama i svuda oko nas.U sklopu materijalnog vidljivog sveta i mikro nevidljivog sveta uvek su prisutna 3 bitna cinioca:masa,svetlost i memorija.Tri kao jedan svet.U sklopu jedinstva mase,svetlosti i memorije ili senke,kodirana misao ima bitnu ulogu.Misao je fundamentalna energija koja pokrece sve druge nama poznate sile. Prirodni zakoni ugradjeni u jezgrima atoma i molekula, dremaju, memorisajuci svaku nasu misao i emotivno raspolozenje koje aktivira energiju molekula mozga.Kodirane zelje i osecanja cine nasa sidra,koja pokrecu snagu prirodnih sila u jezgrima nasih molekula,za realizaciju svega sto god pozelimo.Za usidravanje u jezgra nasih molekula koristimo svoja cula vida,sluha i dodira.Slika,zvuci i osecanja dodira cine povezanu celinu,koja pokrece osnovnu energiju-energiju nase svesti.Usidravanjem u jezgri molekula naseg mozga preko jezgre alfa mozdanih talasa, izbegavamo tiraniju proslih negativnih iskustava i kreiramo bolju sadasnjost.Ono sto se stvarno dogodilo u objektivno vidljivoj dimenziji ne moze biti promenjeno,ali mi mozemo da promenimo negativno dejstvo koje subjektivno ima za nas u sadasnjosti,pa stoga i efekte na nase
ponasanje.Nase mentalne slike su dovoljno stvarne da bi prouzokovale po nas nepovoljne reakcije.Ako su dogadjaji iz proslosti bili toliko negativni,neophodno je mentalne slike takvih dogadjaja posmatrati sa distance.Dok smo opusteni,posmatramo ih kratko s distance na svom mentalnom ekranu,umanjujemo njihov znacaj i velicinu i vesto ih udaljavamo da odlete,kao dim od cigare.Svi mi nosimo neki teret proslih strahova i ogranicenja koji su upisani u jezgrima molekula naseg mozga. Svesno rasterecivanje moze biti lep poklon sebi i drugima.Ne dozvolimo da nas jedan negativan dozivljaj godinama nesvesno progoni.Ucenje je promena ponasanja na osnovu iskustva,saznanja.


Ima jos toga. Da sad nepretjerujem, ako bude zainteresiranih stavit cu jos.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 50 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 69 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz