Sada je: sub apr 27, 2024 8:07 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 33 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: uto jan 24, 2006 8:41 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 06, 2005 9:33 am
Postovi: 221
Meni se sve zelje ispunjavaju a nikoga ne molim ni za sto. Samo dodju same po sebi i sta manje mislim o necemu to ce se prije ostvariti. Ne znam zasto je to tako ali mi je super i ne bunim se.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 24, 2006 6:56 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ne kaže stara ciganska kletva zabadave:

"Dabog da ti se sve ostvarilo što god si poželio!!!"

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 24, 2006 9:29 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto jan 24, 2006 8:59 pm
Postovi: 9
Lokacija: psychodelicart-parallel reality
neispunjavaju se bashe sve :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 24, 2006 11:36 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Cerozine, dobrodošao/la!

Naravno da se sve ne ispunjavaju... pa nebi bilo onda zanimljivo, niti zabavno... hehe!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 24, 2006 11:43 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Citat:
Naravno da se sve ne ispunjavaju...


Jack, s ovim se ne slažem...

Pitanje je, znaš li što doista želiš...

Odgovori se ponekad nalaze na krivome mjestu!

E sad, gdje se nalazi pitanje... gdje se nalazi tvoja želja... što je što...?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 24, 2006 11:51 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto jan 24, 2006 8:59 pm
Postovi: 9
Lokacija: psychodelicart-parallel reality
nakon projekcije misaone forme, iskazuje se podsvjesna želja za pronalazenjem balansa ... :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 25, 2006 3:01 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Rexdeus, susjede, ja sam siguran za sebe ono što govorim kao šta sam siguran da je tebi crka subwoofer za kojeg ti je istekla garancija :lol: .
Za ostale ja nisam siguran, oni su JA u drugim životima i oni odlučuju šta je za njih istina.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 05, 2006 8:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 03, 2005 2:12 pm
Postovi: 216
Lokacija: levo
meni se cesto ispuni zelja.malo se potrudim,i eto ga.Samo,nesto mi zapela ona da postanem multi-milioner... :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 06, 2006 1:23 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
Hajmo daltonisti, ne treba sve gledat crno ili bijelo.

chaos engine:

Jednog dana mozda upoznas osobu za koju ces imat postovanja, a koja ce isto to rec i izgledat ce ti nekako logicno i istinito, po izgledu i karakteristikama osobe. I primit ces za glavu kako si bio glup. Gledas stvari kroz jedne te iste naocale, ali one nisu bezbojne i ne mogu nikad bit bezbojne. Makni prezir i upoznaj ljude bolje. Ovako si samo radis dodatne i suvisne prepreke...

Put tog "svjetla" je tezak, jer nemamo bas toliko iskustava da razlikujemo sve boje u nama i da znamo cemu teziti, a cemu ne popustiti. Puno je lakse vidjeti tudje mane nego svoje, jer su vlastita uvjerenja vec prozeta odredjenim iskustvima. Osobu ne mozes promijeniti u trenu, niti mijenjati po vlastitom ukusu, mozes ju prihvatiti ili ne prihvatiti. Iako je kritika korisna, ali ne na taj nacin, jer ovako kritiziras citavo njeno bice i ne vidi se kritika nego govno. Postoji nacin i on je drugaciji... Razmisli, ja sam tocno objasnio zasto si u krivu. Tvoja je odluka da li ces pokusat ulovit misao... Ista kritika ide i pcelici. Kad ti netko nesto kaze, razmisli... Koristi ako gledas krivicu u svakom svojem postupku sa svih mogucih kuteva. That's it. Sto se tice moje krivice - Zasto bi se ja trebao suzdrzat pokusaja objektiviziriranja ako to zelim? Netko je zasrao ovdje i zastopao odredjeni izrazaj i ne suti mi se o tome. Svatko ima pravo izrazit se. Mrzim kada netko pokusa nekome to pravo uskratit i reagira mi se. Tko je on tu da prosudjuje?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 06, 2006 4:43 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 16, 2005 4:55 am
Postovi: 114
Lokacija: another world
@ dreamback
To sta si napisao nema veze sa vezom. Mijesas se tamo gdje ti nije mjesto. Vjerojatno si napushen kad si uspio napisat toliko gluposti, tako da s tobom necu raspravljat niti se svadjat.

@ slipknot-maGGoT
Nemam nista protiv tvog avatara, ali cinjenica jest da je dvostruko veci od svih ostalih tako da se svaka stranica gdje je tvoj post mora posebno reformatirat. Tako da bi bilo dobro da ga smanjis za 50% radi funkcionalnosti i citljivosti foruma.

_________________
_ NE-OPREDJELJEN _


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Crkva: Vanzemaljci postoje i krscani su
PostPostano: sri feb 10, 2010 7:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 29, 2007 9:24 am
Postovi: 174
Lokacija: Nibiru
Istina je da se Crkva zalagala za postojanje vanzemaljaca barem od 17 stoljeća. Kada su počeli promatrati zvjezde teleskopom mislili su da su sve napučene, jer zašto bi ih "on" stvorio i ostavio prazne kad je takav "super kreator". U 19. st. je to uzelo poprilično maha pogotovo kada je slavni škotski orator Rev. Thomas Chalmers pričao o njima. Astronom Rev. Thomas Dick je također mnogo spekulirao o njima. Toliko su vanzemaljci i krščanski nauk bili povezani da kada je 1850. poznati učenjak William Whewell govorio protiv mogučnosi njihovog postojanja bio napadnut od crkve da "promiče ateizam". Jedan kritičar je u časopisu Theological And Literary Journal napisao da su Whewellovi argumenti protiv vanzemaljaca "hladni, prazni, besmisleni i ateistički".

Ali je zato Darwinova teorija evolucije (1859) bacila drugo svjetlo na to i isključila vanzemaljce. Darwina oni nisu zanimali te je nastanak života bilo nešto materijalističi mehaničko i uz pomoč prirodnog odabira.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Crkva: Vanzemaljci postoje i krscani su
PostPostano: sri apr 21, 2010 7:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Interesantno je danas gledati ove "skandale" vezano uz pedolfiliju u crkvenim redovima, pa je unutar tih priča moguće i otići u potpunu znanstvenu fantastiku jednom tezom: što ako se veliki dio vanzemaljaca - gmazova - pojavio u likovima svećenika (možda im je to bilo najjednostavnije da ih se ne prepozna!), pa činio ono što inače jako vole činiti u "otmicama" - općio s djecom?

Ovo je samo "promišljanje" nakon pročitane "Maškarade anđela"!

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Crkva: Vanzemaljci postoje i krscani su
PostPostano: sri apr 21, 2010 8:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
eto, vratio se iz rada u vinogradu i mogu ti samo reci da mi je nesto slicno, radeci u njemu i razmisljajuci o Andjeoskoj maskaradi, palo na pamet... 8)

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 33 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 55 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz