Sada je: čet mar 28, 2024 9:59 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: VODITELJI CASTANEDE SU ILUMINATI
PostPostano: čet okt 22, 2020 9:55 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 28, 2011 2:36 pm
Postovi: 162
Imala sam dosta vizija u sanjanju u vezi vodstva Castanede u Los Angelesu. Oni zapravo samo oćekuju da im ljudi što više plate, inaće ništa od svega. Ja i par ljudi smo bili u stvarno opasnim i smrtonosnim situacijama, ali u tom trenutku nismo imali novca. Renatu Murez uopće to nezanima. Ako nemaš novca, i to podosta, možeš se slikati i možeš umrijeti. Nikada nisu ni pitali za nikoga ko ima problema zbog učenja. Možda pitaju samo ako imaju novčanu korist. Tako da oni nemaju nikakve veze sa stvarnim učenjem, niti sa duhom. Valjda su tolteci još samo u knjigama. Ja nebi nikada trošila novce na takve.

_________________
Politika koja se vodi nije za one na zemlji


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: VODITELJI CASTANEDE SU ILUMINATI
PostPostano: pet dec 11, 2020 4:59 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet jun 29, 2018 6:20 pm
Postovi: 27
mala_medvjedica je napisao/la:
Imala sam dosta vizija u sanjanju u vezi vodstva Castanede u Los Angelesu. Oni zapravo samo oćekuju da im ljudi što više plate, inaće ništa od svega. Ja i par ljudi smo bili u stvarno opasnim i smrtonosnim situacijama, ali u tom trenutku nismo imali novca. Renatu Murez uopće to nezanima. Ako nemaš novca, i to podosta, možeš se slikati i možeš umrijeti. Nikada nisu ni pitali za nikoga ko ima problema zbog učenja. Možda pitaju samo ako imaju novčanu korist. Tako da oni nemaju nikakve veze sa stvarnim učenjem, niti sa duhom. Valjda su tolteci još samo u knjigama. Ja nebi nikada trošila novce na takve.


slazem se al nisu iluminati,..

_________________
Tri genarosa se nisu priključila raspravi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: VODITELJI CASTANEDE SU ILUMINATI
PostPostano: čet dec 17, 2020 7:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 23, 2014 3:14 am
Postovi: 183
Ako može malo opširnije u vezi teme bio bih zahvalan, ovako ništa ne razumem.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: VODITELJI CASTANEDE SU ILUMINATI
PostPostano: pon feb 08, 2021 11:15 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 28, 2011 2:36 pm
Postovi: 162
Sam Castaneda i svi koji su bili sa njim su iluminati. Oni svi jako puno znaju o letaćima ili reptilima, jako puno. To ne možeš nikako znati osim ako nisi iniciran od tih letaća. Jer oni su na neki naćin pametniji od ljudi, zapravo puno pametniji. Mislim da su knjige napisane zato da se vide koji su od ljudi nadareni pa da onda budu inicirani. Ili su napisane kao experiment ili iskušenje za letaće i iluminate. Uglavnom, meni nerazumljivo.

_________________
Politika koja se vodi nije za one na zemlji


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: VODITELJI CASTANEDE SU ILUMINATI
PostPostano: sri mar 03, 2021 10:23 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
A kako drugačije može biti? Istina je tu, može biti najstrašnija i najljepša stvar na svijetu istovremeno, no ipak je tu pored sve te zakučaste energetske ekonomije, znali mi to ili ne.
Sve što postoji troši nešto drugo, a najgore i najprljavije troši sve što ima šupak. Dakle istina je izložena, da li je ljepše znati ili ne znati, kako se nositi s tim, to je drugi problem. Da li ima lovaca na talente i ubojica svih vrsta?.... Ima, itekako ima u svim nijansama sive, znao to netko ili ne.
Evo ponovo sam izumio kotač, ništa se nije promjenilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: VODITELJI CASTANEDE SU ILUMINATI
PostPostano: ned maj 02, 2021 11:22 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 04, 2008 3:06 am
Postovi: 196
mala_medvjedica je napisao/la:
Sam Castaneda i svi koji su bili sa njim su iluminati. Oni svi jako puno znaju o letaćima ili reptilima, jako puno. To ne možeš nikako znati osim ako nisi iniciran od tih letaća. Jer oni su na neki naćin pametniji od ljudi, zapravo puno pametniji. Mislim da su knjige napisane zato da se vide koji su od ljudi nadareni pa da onda budu inicirani. Ili su napisane kao experiment ili iskušenje za letaće i iluminate. Uglavnom, meni nerazumljivo.



Može se lako znati o letačima treba se samo dođi do unutrašnje tišine, do njemog znanja, da možeš da vidiš energiju...
Lako se to može provjeriti, samo se treba dođi do spiritualne disocijacije...

Ono što žele za svaki slučaj letači je da nitko nezna o njima, a kamoli da ih netko može vidjeti... Zato stvaraju puno iluzija da zavare čovjekov um, to rade preko snova i jave...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz