Sada je: uto mar 19, 2024 6:29 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 299 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: čet maj 18, 2017 8:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon nov 02, 2009 3:54 pm
Postovi: 78
Knut Hamsun, "Krug se zatvara".

Ovo je inače potpuno u skladu sa učenjem koje kaže, da bi čovek trebalo da prevaziđe svoj biološki imperativ za razmnožavanjem.

_________________
Hajde da se drogiramo
ma, nek se oci sjaje


Hali Gali Halid - Hajde da se drogiramo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: sub maj 20, 2017 1:30 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 23, 2014 3:14 am
Postovi: 183
KVIZ

PITANJE Dopunite reč koja nedostaje (označeno crvenom linijom)

Citat:
- Svijest je jedini put prema evoluciji dostupan čovjeku - rekao mi je
jednom - a nešto vanjsko, nešto povezano s grabežljivom prirodom svemira, prekinulo je našu mogućnost da evoluiramo ovladavanjem svojom sviješću. Ljudi su postali žrtvom grabežljive sile koja im je, zbog svojeg interesa, nametnula pasivnost karakterističnu za ________ desnog tijela.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: sub maj 20, 2017 12:47 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub jan 07, 2017 10:04 am
Postovi: 22
Pitanje?

Kako postati besprijekoran poput DH?

Ovaj svjet u kojem zivimo sve se vise krece u smjeru da nam letaci stalno iscicavaju impulse energije.

Probao sam na sto nacina i nikad nisam mogo predvladat silu letaca?!

_________________
Odnosi između čoveka i tih bića nisu samo
mogućnost, to je nešto što se stalno dešava u našim snovima.
Čarobnjaci neguju te odnose, zato što je poznavanje
neorganskih bića, koja su mnogo starija od nas, ispunjeno
nečim za čime svi žudimo: ono je ispunjeno znanjem.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: ned maj 21, 2017 3:22 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 23, 2014 3:14 am
Postovi: 183
fresh je napisao/la:
Pitanje?

Kako postati besprijekoran poput DH?

Ovaj svjet u kojem zivimo sve se vise krece u smjeru da nam letaci stalno iscicavaju impulse energije.

Probao sam na sto nacina i nikad nisam mogo predvladat silu letaca?!

Ne tripuj dečko!...ti nemaš dokaza da postoje Letači kao prvo,,,a ko drugo, mani se navike da preskačeš važnije stavke od svojih zabluda...da, da!!!
Jel ti misliš da neko tu lud pa će ti poverovati do maksimuma?
Ne! Možete saslušati (ispitano), i nastaviti on taj tebe da tovari kako si u pravu a nije tako.

Gle...tovar, to znači priče o moći, dakle, bilo ko od nas je natovarljen nepotvrđenim dokazima u šta se veruje jer je namera opisana tipa VERUJ...verovao il neverovao naravno da ima odskakanje... ,, ...
Jbga, ratnik u ništa ne veruje jer tako?,,,tako je!,,,al on mora da veruje, al znaš zašto prike???
Pa jbga da nebi sebe otkrio kako je lud,,,zar to niste odmah videli!...ok, bilo u izmaglici, al to je...pazi!...traganje je P O T A J N O,,,ali ono potajno, delovanje....msm kad je potajno ti neko spadaš tačno u kriminologiju...i ajd sad?!...il si predator ili žrtva,,,pa ti veruj kolko hoćeš Ave Satanas!!! V"""V


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: pon maj 22, 2017 8:39 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub jan 07, 2017 10:04 am
Postovi: 22
gavranius je napisao/la:
Ne tripuj V"""V



Ti meni da ne tripujem a kolko vidim ti na tripu :-)

Sta ti je zguzvalo razum moje pitanje?!

_________________
Odnosi između čoveka i tih bića nisu samo
mogućnost, to je nešto što se stalno dešava u našim snovima.
Čarobnjaci neguju te odnose, zato što je poznavanje
neorganskih bića, koja su mnogo starija od nas, ispunjeno
nečim za čime svi žudimo: ono je ispunjeno znanjem.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: uto maj 23, 2017 11:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon nov 02, 2009 3:54 pm
Postovi: 78
fresh je napisao/la:
Pitanje?

Kako postati besprijekoran poput DH?

Ovaj svjet u kojem zivimo sve se vise krece u smjeru da nam letaci stalno iscicavaju impulse energije.

Probao sam na sto nacina i nikad nisam mogo predvladat silu letaca?!


Na ovo pitanje nije nimalo lako dati jednostavan, a još manje jednoznačan odgovor. Sve je individualno, pa ćeš sam to najbolje znati. Ovaj svet je to što je, takav kakav je bio, takav je i sada, takav će i ostati. Samo oni koji na zadatu temu nemaju šta pametno da kažu pozivaju se na ovaj "argument", ne shvatajući da samo ispadaju smešni, tim pre što ne postoji individua koja može da menja svet. OK, naravno da važi i ona da "sve teče, sve se menja", ali to ne dotiče suštinu pitanja. Kao što u hrišćanstvu kažu da svako odgovara za sopstvene grehe, da se spašavamo pojedinačno, tako nekako i DH kaže da ti ne možeš uticati na sudbinu drugih. Svet je dat, ljudi su takvi kakvi su, ratnik te činjenice može samo da prihvati, običan čovek kao ti bi da ih menja ili da zbog njih plače.

Da se vratim na pitanje. Kažeš da si probao na sto načina, koji su to načini? Ako se ne varam, DH kaže da se to radi pomoću discpline, besprekornosti. E sad, protumačiti dobro sadržaj ovih pojmova nije baš lako. Ti si se verovatno vrteo kao miš u onom točku(igrački), hodao, trčao sporo ili brzo i na kraju shvatio da si se potrošio, a i dalje stojiš u mestu. Okreni se levo-desno, dovoljan je jedan korak, skini povez sa očiju i brzo ćeš uvideti taj pravac, jedan korak, jedan jedini korak te deli od arene. Tek kada zakoračiš u tom pravcu počinje igranka.

Uključi maštu i intiuciju, isključi misli i rutinu. Dubi na trepavicama pred publikom, hodaj naglavačke, zaposli se u kamenolomu, obuci trenerku i cipele, još bolje zimski kaput u ovo letnje vreme, smisli nešto. Upamti, to je tek početak.

_________________
Hajde da se drogiramo
ma, nek se oci sjaje


Hali Gali Halid - Hajde da se drogiramo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: uto maj 30, 2017 4:59 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub jan 07, 2017 10:04 am
Postovi: 22
bradzorf je napisao/la:
Da se vratim na pitanje. Kažeš da si probao na sto načina, koji su to načini? Ako se ne varam, DH kaže da se to radi pomoću discpline, besprekornosti. E sad, protumačiti dobro sadržaj ovih pojmova nije baš lako. Ti si se verovatno vrteo kao miš u onom točku(igrački), hodao, trčao sporo ili brzo i na kraju shvatio da si se potrošio, a i dalje stojiš u mestu. Okreni se levo-desno, dovoljan je jedan korak, skini povez sa očiju i brzo ćeš uvideti taj pravac, jedan korak, jedan jedini korak te deli od arene. Tek kada zakoračiš u tom pravcu počinje igranka.



Probo ja svasta vjeruj mi, i vise od toga sta si nabrojo, no uvjek sam vracen na pocetak.

Recimo, njihov smiso gubi kad se nalazim da djelovima planete di se rjeka uljeva u more a brdovit kraj. Tu ih nesto kao jebe i nekako sam zasticen.
Cim se vratim u kolotecinu, jbg.

Problem je sto vrijeme prolazi, sami tapkamo na mjestu i nemamo DH da nas usmjerava.
Sami mozemo puno, i pomaci jesu, no sve je to presporo kolko su oni brzi.


Kolko znam njima je bit da im dajemo svoje impulse energije, sto napada preko drugih koji su nesvjesni sto sami sebi radimo isto.
Pise u knjigama da je jedino covjek podlozan letacima jer jedini daje impulse iznad svjetlosne cahure.

Mi smo njima hrana ko sto su i nama pilici, nece se oni samo tako rastat od nas.

:oops:

_________________
Odnosi između čoveka i tih bića nisu samo
mogućnost, to je nešto što se stalno dešava u našim snovima.
Čarobnjaci neguju te odnose, zato što je poznavanje
neorganskih bića, koja su mnogo starija od nas, ispunjeno
nečim za čime svi žudimo: ono je ispunjeno znanjem.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: pon jun 05, 2017 7:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 04, 2008 3:06 am
Postovi: 196
Dreamways jucer o anogarskim Bicima...I've encountered four of these in the exact form that is described in the article, but the "Tall Greys" I've only seen in other forms, either human-like or completely weird shadows. Carlos Castaneda called the regular Greys "inorganic beings" and the Tall Greys "flyers." The flyers are vehemently anti-human, but the regular Greys are friendly and basically pushed around by the Tall Greys.

Another name for the Greys is Djinn or Jinn, which they recognize as a name we have for them. They told me that they call themselves "Ra-Da", meaning "first born". Greys have said repeatedly to me that humans who could interact with them are hybrids which are half-djinn, specifically made as mediums to pass on information to the rest of the human race.

Those 3 foot tall Zeta Reticulums are not as dangerous as the flyers but certainly not friendly even though they pretend to be. They should never be trusted because they are the only type of alien that lies the way humans do.

As I understand it, all these beings are in a slightly different dimension than ours, but some are able to cross over into ours at will. When I encountered the reptilians in a lucid dream, they told me that they were in our physical space and were on their way to conquer us with brute force.

It was years ago that I found the Sirians, and they were very friendly and pleasant to be around. Their energy feels very clean and clear, it's like getting extra oxygen when you're around them. I'm not sure what they can really do to help up with pretty much everything else out there is against us


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: ned jun 11, 2017 9:18 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
fresh je napisao/la:
Pitanje?

Kako postati besprijekoran poput DH?

Ovaj svjet u kojem zivimo sve se vise krece u smjeru da nam letaci stalno iscicavaju impulse energije.

Probao sam na sto nacina i nikad nisam mogo predvladat silu letaca?!



Kako postići? Disciplinom i besprijekrnošću.
To nije jednostavno. Besprijekornost je gotovo nemoguće održati , diciplinu također.
Uspije se "odbiti" letače na jednom području, neko vrijeme osjećaš kao da je sad sve super, ali oni su već na nekom drugom području, potiho rovare i pripremaju žešći udarac, a ti bi to čak i mogao odmah vidjeti kad ne bi bio zabavljen samohvalom zbog uspjeha u prethodnoj bitci i kad ne bi zaboravio kako stvar funkcioniraju Jer, čim odagnaš prvobitnu smetnju koju su ti letači pravili možeš lako zaspati i vratiti se u prethodno stanje i prikloniti se većini spavača rekavši sam sebi: ma to se meni samo pričinalo, nema tu nikakvih letača, energetskih vampira, iscrpljivača, nema tu energije...

Stana svjesnost - to je ono što bi trebalo postići i zbog te stalne svjesnosti letači ne bi mogli napadati, ne bi uočavali osobu s takvom energijom talne budne svjesnosti, ali, tko zna, možda se za tavku osobu pojave neki drugi letači koje za sada ne poznajemo.
Prema tome, ima li sva ta borba smisla, ima li smisla sav taj trud u održavanju stalne svjesnoti i besprijekornosti?
Ja za sebe vidim da ima smisla. I kad god zaboravim na to, a desi mi se jer je lakše spavati nego biti stalno svjesno budan, kad god mi se desi ja se vraćam u svjesnost jer je to beskrajno .

Put do postizavanja svjesnsti je dug i možda bi se moglo reći, i bolan. Skup. Odžavanje stalne svjensoti također nije u zoni komfora. Ali, isplati se.

Želim ti reći da ne odustaješ.
Na tom putu se često ide dva koraka naprijed-jedan natrag ili jedan naprijed-dva natrag. Ali to svhati kao nužno zlo, tako to mora biti i ne odustaj. I ja se toga moram često prisjetiti jer svakog vraća natrag. (Zapravo, može se raspravljati o tome je li uopće bio napravljen onaj korak naprijed ali sad bi to zakompliciralo priču)

Vježbe i postupci za ulaženje u budnu svjesnot - te vježbe su opisali svi poznati sistemi, religije, filozofije, pravci psihologije. Neki nisu objavili kako izvesti zadnji korak do cilja, nego to poučavaju samo one koji ga mogu izvesti, a neki su objavili ali često onaj koji čita ne može prihvatiti ok ne dođe stvarno na točku s koje može razumjeti. Taj zadnji korak je postizanje stalne budne svjesnoti.

Ne sekiraj se ...samo ti nastavi dalje. Letači su ko i muhe i komarci.
Ustvari, meni su baš komarci detektori za prisustvo letača, to jest za moju vlastitu budnost je li aktivna ili smo zaspali...KAd me komarci počnu salijetati i bosti znači da sam pala u budnosti...neki segment ne vidim, neki dio je zaspao..

Ako si pokušavao s letačima pa se vraćaju, možda da potražiš neku drugu metodu ili tehniku?
Nije zabranjeno kombinirati razna učenja i razne metode. Sve što pomaže, dobro je. Kriteriji za procjenjivanje je li nešto za tebe dobro su jednostavni:
-je li ti to donijelo dobro u tvoj osobnom životu
-je li donijelo dobro ljudima oko tebe
(ima pet kriterija, ovo su dva...)

Samo zapamti: svjesna budnost se ne postiže opijatima koji zamagljuju svjesnost.
Opijatima za prebacivanje u druge dimenzije mogu se služiti samo oni koji su postigli takav stupanj budnosti da ih ni omamljujuće sredstvo neće uspavati. To su oni koji su nedostupni letačima. A među takve ne spadamo ni ti ni ja.
Nikakvi omamljivači ne dolaze o obzir dok god ima letača.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: sri jun 14, 2017 12:20 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub jan 07, 2017 10:04 am
Postovi: 22
arwen dor je napisao/la:
Nikakvi omamljivači ne dolaze o obzir dok god ima letača.


Hvala ti na ovom odgovoru, puno mi je pomogao.
Da, disciplina i jest stalna svjesnost.

Recimo alkohol i sex su najace igracke letaca kako nas odvode u nesvjesno stanje i zatim manipuliraju.

Treba gledati otvorenih ociju i stalno biti na oprezu jer sto se vise damo vice se nas guziti.

_________________
Odnosi između čoveka i tih bića nisu samo
mogućnost, to je nešto što se stalno dešava u našim snovima.
Čarobnjaci neguju te odnose, zato što je poznavanje
neorganskih bića, koja su mnogo starija od nas, ispunjeno
nečim za čime svi žudimo: ono je ispunjeno znanjem.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: sri jun 14, 2017 12:23 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub jan 07, 2017 10:04 am
Postovi: 22
Vag je napisao/la:
Dreamways jucer o anogarskim Bicima...I've encountered


Dal bi bio tako dobar da napravis prijevod ovoga texta, google translate banana, a u skoli Italijana :-)

_________________
Odnosi između čoveka i tih bića nisu samo
mogućnost, to je nešto što se stalno dešava u našim snovima.
Čarobnjaci neguju te odnose, zato što je poznavanje
neorganskih bića, koja su mnogo starija od nas, ispunjeno
nečim za čime svi žudimo: ono je ispunjeno znanjem.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: sri jun 14, 2017 4:05 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet aug 06, 2015 9:01 am
Postovi: 25
fresh je napisao/la:
Vag je napisao/la:
Dreamways jucer o anogarskim Bicima...I've encountered


Dal bi bio tako dobar da napravis prijevod ovoga texta, google translate banana, a u skoli Italijana :-)


Dreamways jučer o anorganskim bićima:

Susreo sam se sa četiti vrste ovih (bića) u identičnoj formi kao što je opisano u članku, osim "Visokih Sivih" koje sam vidio u drukčijim oblicima, bilo humanoidnim ili kao neke uvrnute sjene. Karlos Kastaneda je koristio termin "anorganska bića" za obične Sive, a visoke Sive je zvao "letačima". Letači su izrazito neprijateljski raspoloženi prema ljudima, ali obični Sivi su prijateljski i u biti su primorani/gurnuti (na neprijateljstvo?) od strane visokih Sivih (a jadni mali dobroćudni Sivi, prim.prev.).

Drugi naziv za Sive su Džini i na to ime se i "odazivaju". Rekli su mi da se oni zapravo zovu "Ra-Da", što znači prvorođeni. Sivi su mi stalno ponavljali da ljudi koji mogu ulaziti u interakciju s njima su hibridi koji su zapravo polu-džini, specifično napravljeni da budu mediji koji će prenositi (dez)informacije ostatku čovječanstva.

Ovi metar i žilet Zeta Rektumilijanci nisu tako opasni kao Letači, ali definitivno nisu ni prijateljski, iako se pretvaraju da jesu. Nikad im ne treba vjerovati jer su oni jedina vrsta vanzemaljaca koji lažu kao ljudi (ova napredna ekipa vanzemaljaca ima i smisao za humor, prim.prev.).

Kako sam razumio, sva ova bagra je u malo drukčijoj dimenziji od naše, ali neki od njih su sposobni da pređu u našu dimenziju po volji (uz unaprijed pripremljen roštilj od iznutrica pola stada osakaćenih krava i 666 fetusa i 3 mala djeteta iz sirotišta, prim.prev.). Kada sam se susreo sa Reptilijancima u lucidnom snu, rekli su mi da su boravili u našem fizičkom svemiru i da sve ide po planu da nam ga sirovo zabiju.

Prošlo je nekoliko godina otkako sam otkrio Sirijance i oni su bili veoma prijateljski i bilo je jako ugodno u njihovom prisustvu. Njihova energija je izgleda veoma čista i profinjena, kao da dobijate ekstra dozu oksigena kada ste u njihovoj blizini (vjerovatno koriste napredni Clean & Clear losion protiv svemirskih prišteva za njegu kože, prim.prev.). Nisam siguran šta bi oni konkretno mogli učiniti za nas da nam pomognu (a da nas svi skupa napokon ostave malo na miru?, prim.prev.), pošto je manje-više sve ostalo što postoji protiv nas.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: sri jun 14, 2017 10:58 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub jan 07, 2017 10:04 am
Postovi: 22
Voltron je napisao/la:
.........


Hvala ti na trudu i prijevodu. :thumbup:


Sva sreca da neznam engleski, pa na cemu je taj Dreamways??
Pa to sta on prica tocno je prozirna prica ludjaka zeljnja pozornosti.
Mislim da sam cak puno reko.

Bljak!

_________________
Odnosi između čoveka i tih bića nisu samo
mogućnost, to je nešto što se stalno dešava u našim snovima.
Čarobnjaci neguju te odnose, zato što je poznavanje
neorganskih bića, koja su mnogo starija od nas, ispunjeno
nečim za čime svi žudimo: ono je ispunjeno znanjem.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: čet jun 15, 2017 1:24 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet aug 06, 2015 9:01 am
Postovi: 25
fresh je napisao/la:
Voltron je napisao/la:
.........


Hvala ti na trudu i prijevodu. :thumbup:


Da ne bi bilo zabune, stvari u zagradama su opaske/primjedbe/komentari prevodioca, u ovom slučaju mene. A razlog što sam ih dodao je što je ova njegova priča ista kao i mnoge druge na ovu temu, otprilike: "ovi drugi su loši ali mi smo na vašoj strani, samo nas ovi gore j*** pa se strpite još malo".


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: čet jun 15, 2017 5:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
fresh je napisao/la:
Voltron je napisao/la:
.........


Hvala ti na trudu i prijevodu. :thumbup:


Sva sreca da neznam engleski, pa na cemu je taj Dreamways??
Pa to sta on prica tocno je prozirna prica ludjaka zeljnja pozornosti.
Mislim da sam cak puno reko.

Bljak!


Dreamways je Amerikanac sa jedno 40-ak ako ne i više godina sanjačkog iskustva. Nekad davno sam ponešto komunicirao s njim, i ima dosta zanimljivih priča, od kojih su neke iskustveno poznate, a druge su mi totalno strane. Isto tako i sa ovim postom, neke stvari o kojima priča sam osobno vidio, a za neke nemam pojma što bi uopće reko. Kako god, lik ima svoj put, svoj način i svoja iskustva te ih iznosi na svom forumu, a za tuđa mišljenja, a pogotovo neosnovane kritike ga u pravilu ladno zaboli.

A sanjanje je općenito zajebano jer se i tamo mnoge stvari vole predstavljati onim što nisu, a nemogu ih svi raspoznati, isto kao što nemogu svi raspoznati autentična iskustva od izmišljotina.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: sub jun 17, 2017 10:31 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub jan 07, 2017 10:04 am
Postovi: 22
Sjenko je napisao/la:
....


Ok, mada ne lici na nekog amera sa iskustvom.
al ok valjda je kako kazes.

_________________
Odnosi između čoveka i tih bića nisu samo
mogućnost, to je nešto što se stalno dešava u našim snovima.
Čarobnjaci neguju te odnose, zato što je poznavanje
neorganskih bića, koja su mnogo starija od nas, ispunjeno
nečim za čime svi žudimo: ono je ispunjeno znanjem.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: sub jun 17, 2017 10:43 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Ja ti kažem ono što je on meni rekao, i što sam uspio izvući iz njegovih postova tokom godina. Uglavnom, interesantno štivo za čitati, doduše definitivno to što piše treba uzeti sa rezervom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: sub jun 17, 2017 11:21 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub jan 07, 2017 10:04 am
Postovi: 22
Sjenko je napisao/la:
doduše definitivno to što piše treba uzeti sa rezervom.


Jedino stivo kome vjerujem je DH stivo.
Znamo i sami kako svjest varira i svako prica nesto svoje nekad je tocno nekad i nije.
Tako da ima svakakvih samoprozvanih naguala na svjetu kojima bi se trebalo vjerovat,
pogotovo ovih internetskih :-)

_________________
Odnosi između čoveka i tih bića nisu samo
mogućnost, to je nešto što se stalno dešava u našim snovima.
Čarobnjaci neguju te odnose, zato što je poznavanje
neorganskih bića, koja su mnogo starija od nas, ispunjeno
nečim za čime svi žudimo: ono je ispunjeno znanjem.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: sub jun 17, 2017 11:29 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
fresh je napisao/la:
Sjenko je napisao/la:
doduše definitivno to što piše treba uzeti sa rezervom.


Jedino stivo kome vjerujem je DH stivo.
Znamo i sami kako svjest varira i svako prica nesto svoje nekad je tocno nekad i nije.
Tako da ima svakakvih samoprozvanih naguala na svjetu kojima bi se trebalo vjerovat,
pogotovo ovih internetskih :-)


Pa istina, donekle nikom ne treba pretjerano vjerovati, čak ni Don Juanu, ako mene pitaš. Opet, mogu povjerovati da i drugi ljudi, ljudi s interneta imaju neka svoja autentična iskustva koja su donekle na tragu onog o čemu je pričao Don Juan. Jer ako nemaju, tj. ako su svi zabrijali, onda stvarno sve što bilo tko od nas ponaosob radi, nema ni smisla ni svrhe :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: sub jun 17, 2017 3:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Sjenko je napisao/la:
fresh je napisao/la:
Sjenko je napisao/la:
doduše definitivno to što piše treba uzeti sa rezervom.


Jedino stivo kome vjerujem je DH stivo.
Znamo i sami kako svjest varira i svako prica nesto svoje nekad je tocno nekad i nije.
Tako da ima svakakvih samoprozvanih naguala na svjetu kojima bi se trebalo vjerovat,
pogotovo ovih internetskih :-)


Pa istina, donekle nikom ne treba pretjerano vjerovati, čak ni Don Juanu, ako mene pitaš. Opet, mogu povjerovati da i drugi ljudi, ljudi s interneta imaju neka svoja autentična iskustva koja su donekle na tragu onog o čemu je pričao Don Juan. Jer ako nemaju, tj. ako su svi zabrijali, onda stvarno sve što bilo tko od nas ponaosob radi, nema ni smisla ni svrhe :)


Uistinu si u pravu...Meni licno dreamways izlgeda kao LEGIT, sto bi znacilo istinska iskustva, iako mozda negde nesto ne razue bas najjansnije , ili preteruje, ili sto bi Sjenko rekao, negde je zabrijao...
Ali mi se cini da mu definitivno nisu sva iskustva zabrijana sto bi vi u hrvatskoj rekli jer bi to onda znacilo da smo svi mi ovde totalne tupadzije kao i svi ostali koji se bave ovim ucenjem, a to sigurno nije slucaj :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 299 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz