Sada je: čet mar 28, 2024 3:11 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 33 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kada smo na putu Znanja?
PostPostano: pet jul 31, 2015 6:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 29, 2014 11:26 am
Postovi: 93
Lokacija: Vrsac
Hahah..strasno,izgleda da sam dimio nesto :P

_________________
Prestani da postojis samo u snu i pocni da zivis,Ti nisi ono sto vidis,Ti si onaj koji Vidi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kada smo na putu Znanja?
PostPostano: pet jul 31, 2015 11:05 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
I? Sta ti se desavalo ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kada smo na putu Znanja?
PostPostano: ned aug 02, 2015 12:52 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Darkomir je napisao/la:
Snupi,nisam te razumeo.To ako se slazem sa uslovima...Hoces reci,to sto se desi samnom,ti to belezis i objavljujes taj materijal u javnost...npr ovde?? x'D


Ma jok bree, nego se sprdam na racun ''terms and conditions'' koje ces uvek naci kad instaliras bilo sta, i na racun teksta na kraju reklama za farmaceutske lekove...
Cak i ovaj forum ima uslove koriscenja \:D/
Delom sam i ozbiljno napisao zato sto nije pametno nuditi drugome ilegalne supstance na forumu.

A naravno da ne bi belezio bilo sta jer mislim da nije pametno uopste pricati drugima iskustvo koje je imalo snage da promeni zivot zato sto ispricano iskustvo moze da se neutralise nasim objavljivanjem.
Ispricati opsti utisak ali ne i detalje obicno stima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kada smo na putu Znanja?
PostPostano: pon aug 03, 2015 3:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 29, 2014 11:26 am
Postovi: 93
Lokacija: Vrsac
aaa...hahaah :D

_________________
Prestani da postojis samo u snu i pocni da zivis,Ti nisi ono sto vidis,Ti si onaj koji Vidi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kada smo na putu Znanja?
PostPostano: ned aug 09, 2015 7:24 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
I Ratnici!? Kako ide? :-k :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kada smo na putu Znanja?
PostPostano: pon aug 10, 2015 1:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 29, 2014 11:26 am
Postovi: 93
Lokacija: Vrsac
Koji Ratnici? :) Moderni ratnici.moderno prde..sem toga.nesto neide :P

_________________
Prestani da postojis samo u snu i pocni da zivis,Ti nisi ono sto vidis,Ti si onaj koji Vidi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kada smo na putu Znanja?
PostPostano: ned maj 07, 2017 12:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub maj 06, 2017 8:59 pm
Postovi: 96
Znanje ima svoju svrhu, samo po sebi ništa ne vredi ako nema svrhu. Ono je sredstvo a ne cilj, sredstvo putovanja koje mi zovemo život.

Biti na pravom putu znači biti na svom putu, to je svrha znanja, da nas izvede na nas put.
Iako su svi putevi različiti svima je isto to da kada idemo svojim putem život postaje lakoća i radost.
Kada idemo sa lakoćom svojim putem onda vidimo znakove pored puta i pratimo ih, verujemo im i prepoznajemo, da su tu postavljeni da naš drže na našem putu, da ne skrenemo, drže nam pažnju da ostanemo budni.
Ljudi koje srećemo na našem putu su tu da nam pomognu.
Oni su veoma važni. Tada je važno znanje da nam ti ljudi nisu neprijatelji već nam pomažu da vidimo znak što će nas vratiti na nas put.
Tada je važno primeniti znanje, razumeti pomoć.
Da kako smo mi drugome pomogli na njegovom putu tako će se nama pomoći na našem.
Ne postoje prepreke na našem putu, on je savršeno ravan, prepreke dolaze kada nismo na našem putu.

Kada se izgubimo ili klonemo na nasem putovanju, ne tražimo mi mapu puta već samo zatražimo pomoć na putu i ona dolazi.
Vidimo znak koji vodi do mesta za odmor.

Svet ljudi je jedna velika raskrsnica puteva koji se ukrštaju i kroz koje se deli znanje. Mi pomažemo jedni drugima da bezbedno putujemo, jer na kraju svi putevi vode u jedno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kada smo na putu Znanja?
PostPostano: čet maj 25, 2017 9:55 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon nov 02, 2009 3:54 pm
Postovi: 78
Svi putevi su isti, ne vode nikuda.

Može još lepše:

Put nije put, ako je put.

_________________
Hajde da se drogiramo
ma, nek se oci sjaje


Hali Gali Halid - Hajde da se drogiramo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kada smo na putu Znanja?
PostPostano: sub dec 03, 2022 9:53 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet mar 01, 2019 5:33 pm
Postovi: 27
Ja kad se naduvam energetsko telo mi se odvaja od fizickog, na budno u principu nije bilo duvanje vec 14 space cokoladica, one kocke di led stavljamo u zamrzivac. Ne samo to nego mi je i svjet nestajao na momente, a imao i hladan znoj i drhtavicu. U jednom trenu sam usao u svoju cahuru i vidio milione x miliona beskonaco sitnih svjetlecih zivih tockica. Osjecaji su mi bili tolko jaki da sam preko chata osjetio bjes od prijatelja zasto sam tolko komada konzumirao, veselje, srecu, bjes od drugih ljudi sve se poduplalo x 100.
Po tome znam da sve kaj su pisali u knjigama je totalna istina jer upravo su slicne stvari opisivali.
Jako zanimljivo iskustvo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kada smo na putu Znanja?
PostPostano: sub dec 03, 2022 11:25 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 23, 2014 3:14 am
Postovi: 183
Fogg je napisao/la:
Ja kad se naduvam energetsko telo mi se odvaja od fizickog, na budno u principu nije bilo duvanje vec 14 space cokoladica, one kocke di led stavljamo u zamrzivac. Ne samo to nego mi je i svjet nestajao na momente, a imao i hladan znoj i drhtavicu. U jednom trenu sam usao u svoju cahuru i vidio milione x miliona beskonaco sitnih svjetlecih zivih tockica. Osjecaji su mi bili tolko jaki da sam preko chata osjetio bjes od prijatelja zasto sam tolko komada konzumirao, veselje, srecu, bjes od drugih ljudi sve se poduplalo x 100.
Po tome znam da sve kaj su pisali u knjigama je totalna istina jer upravo su slicne stvari opisivali.
Jako zanimljivo iskustvo.

Na putu si da postneš vidovnjak. Samo mi što ne konzumiramo droge, ne verujemo sto posto u bilo šta. Al važno da si iskusio pa ma šta da bilo. Jedva čekam i tvoj ostala iskustva da čitam. Slab je odziv ljudi s foruma, valjda su se pomirili s tim da su samo čvrst komad. :toothy2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kada smo na putu Znanja?
PostPostano: ned dec 04, 2022 2:10 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet mar 01, 2019 5:33 pm
Postovi: 27
gavranius je napisao/la:
Jedva čekam i tvoj ostala iskustva da čitam. Slab je odziv ljudi s foruma, valjda su se pomirili s tim da su samo čvrst komad. :toothy2:


Drago mi je da si ti jos uvjek aktivan na forumu, imam osjecaj da je forum zamro nije vise kao nekad. Nisam se nadao da ce mi neko quotat post to sam onako napisao iz rekapitulacije.

Nisam ni ja aktivan konzument ikakvih supstanci, no htio sam probati pa vidis i sam kolko sam iskusan u tome dok ljudi jednu dvije cvaknu ja sam 14, no dobro da jesam jer da nisam nebih to dozivio. No ne radite to nece se nikom svidjeti takav sok koji nema nekog iskustva i bez toga.

Jednom kad sam dosao u sumu, nisam nista konzumirao nista do tensegritija, radio sam onu seriju prvu di je lobster strike. Bio sam na sred sume radio bas lobster strike, i kad me katalputiralo iz tjela bio sam na sekundu iznad sume mozda 1 m vrhove drveca sam vidio sa svih strana u 360 stupnjeva, svojim energetskim tjelom. U sekundi me vratilo nazat. To se dogodilo odprilike, jesen, u satima prije sumraka.


Uvjek sam shvatao da je forum mjesto gdje ljudi razmjenjuju iskustva koja su dozivjeli u vezi knjiga. Pa eto mozda se svi vrate, pa sad napokon mozemo pricati neoptereceno o svemu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kada smo na putu Znanja?
PostPostano: ned dec 04, 2022 2:12 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet mar 01, 2019 5:33 pm
Postovi: 27
Fogg je napisao/la:
gavranius je napisao/la:
Jedva čekam i tvoj ostala iskustva da čitam. Slab je odziv ljudi s foruma, valjda su se pomirili s tim da su samo čvrst komad. :toothy2:


Drago mi je da si ti jos uvjek aktivan na forumu, imam osjecaj da je forum zamro nije vise kao nekad. Nisam se nadao da ce mi neko quotat post to sam onako napisao iz rekapitulacije.

Nisam ni ja aktivan konzument ikakvih supstanci, no htio sam probati pa vidis i sam kolko sam iskusan u tome dok ljudi jednu dvije cvaknu ja sam 14, no dobro da jesam jer da nisam nebih to dozivio. No ne radite to nece se nikom svidjeti takav sok. Tko nema nekog iskustva u izlascima iz tjela bolje da to ne radi.

Jednom kad sam dosao u sumu, nisam nista konzumirao nista do tensegritija, radio sam onu seriju prvu di je lobster strike. Bio sam na sred sume radio bas lobster strike, i kad me katalputiralo iz tjela bio sam na sekundu iznad sume mozda 1 m iznad vrhova drveca sam vidio sa svih strana u 360 stupnjeva, svojim energetskim tjelom. U sekundi me vratilo nazat. To se dogodilo odprilike, jesen, u satima prije sumraka.


Uvjek sam shvatao da je forum mjesto gdje ljudi razmjenjuju iskustva koja su dozivjeli u vezi knjiga. Pa eto mozda se svi vrate, pa sad napokon mozemo pricati neoptereceno o svemu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kada smo na putu Znanja?
PostPostano: ned dec 04, 2022 2:15 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet mar 01, 2019 5:33 pm
Postovi: 27
Fogg je napisao/la:
Fogg je napisao/la:
gavranius je napisao/la:
Jedva čekam i tvoj ostala iskustva da čitam. Slab je odziv ljudi s foruma, valjda su se pomirili s tim da su samo čvrst komad. :toothy2:


Drago mi je da si ti jos uvjek aktivan na forumu, imam osjecaj da je forum zamro nije vise kao nekad. Nisam se nadao da ce mi neko quotat post to sam onako napisao iz rekapitulacije.

Nisam ni ja aktivan konzument ikakvih supstanci, no htio sam probati pa vidis i sam kolko sam iskusan u tome dok ljudi jednu dvije cvaknu ja sam 14, no dobro da jesam jer da nisam nebih to dozivio. No ne radite to nece se nikom svidjeti takav sok. Tko nema nekog iskustva u izlascima iz tjela bolje da to ne radi.

Jednom kad sam dosao u sumu, nisam nista konzumirao nista do tensegritija, radio sam onu seriju prvu di je lobster strike. Bio sam na sred sume radio bas lobster strike, i kad me katalputiralo iz tjela bio sam na sekundu iznad sume mozda 1 m iznad vrhova drveca. Vidio sam sumu svih strana u 360 stupnjeva, svojim energetskim tjelom. U sekundi me vratilo nazat. To se dogodilo odprilike, jesen, u satima prije sumraka.


Uvjek sam shvatao da je forum mjesto gdje ljudi razmjenjuju iskustva koja su dozivjeli u vezi knjiga. Pa eto mozda se svi vrate, pa sad napokon mozemo pricati neoptereceno o svemu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 33 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz