Sada je: čet mar 28, 2024 10:49 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 194 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned mar 04, 2012 8:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
pa,hm, sretno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned mar 04, 2012 9:02 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Banalno zvuči, ali oko svakog od nas je hrpa ljudi drugačijih od nas, vrlo lako ispadne da je čovjek čovjeku alien, anorganac. To se primjeti tek sa suženim tonalom ili razbijenim ogledalom samorefleksije, u stanjima bez očekivanja.

Ako je čovjek kojeg gledamo takođe iz nekog banalnog razloga suženog tonala, recimo ako sluša muziku dok se vozi u javnom prijevozu, bude u nekom svom transu kad mu je unutarnji monolog sveden na minimum i lebdi ushićeno i zapitano tamo negdje u svijetu zvuka, vibracija, paralelno u svom nefizičkom postojanju, opušten je, ne brani se, onda se to jaaako dobro vidi.

Ako se desi da meni fali znanje oko nekog centra/čakre i spreman sam ga primiti, a tom drugom čovjeku je slučajno taj dio nijemog znanja primarna domena ili centar iz kojeg voli djelovati ili promatrati, onda se dešava nijemi prijenos znanja.
Dešava se pogled sa zajedničkog uvrnutog gledišta, oba sudionika su prijemčiva za komunikaciju energetskim tijelima, recimo vidim u drugome nacrt koji meni fali, obavjest o nečem što nisam znao da postoji, otvore se dubine još jednog novog svijeta i zapitanosti...

Meni često bude žao što se ne osjećam komotno prići toj nekoj drugoj osobi kad mi se dešavaju takve stvari, reći joj nešto, pitati ga nešto, otkud, kako, zašto, izreći divljenje, jer bi me vjerovatno smatrala luđakom i vrlo brzo se maknula i potrudila da me više ne sretne izbliza.
Ipak su to čudne stvari u vezi kojih nije preporučljivo uspostavljati prvi kontakt, a uostalom ta druga osoba svoje stanje vjerovatno smatra normalnim jer za drugo ne zna, vjerovatno nije bila netko drugi.

Možda se tebi ajna desilo da ti se netko usudio prići i stupiti u verbalni kontakt jer ste oba bili prijemčivi pa je ispalo kao da je anorganac (što u biti i je sa svojim energetskim tijelom koje je pak u kontaktu sa ko zna čime i kojim nivoima).

Meni se tako desilo da pojmim dubine srčane čakre skroz u dubinu, sve iz sjećanja na stanje i pokušaja dijeljenja stanja osobe koju sam gledao. Vidio sam usput da je to za tu osobu stjecajem okolnosti bilo normalno i da tu nema mjesta za spiritualne spike.

Često se znam naći u čudu kad spazim nekog u gomili i vidim da nešto radi ili jest nešto što me zanima u punoj izraženoj formaciji... ali jednostavno ostane na tome, ne prilazim, kasnije proučavam što sam vidio, radim unakrsna uspoređivanja sa onim što znam o raznim prevladavajućim genetikama kod ljudi.

Zadnjih godina mi se u snovima često zna dešavati da sam netko drugi, ili više osoba simultano i znam da ljudi po svojim urođenim vibracijama i talentima mogu biti totalno različiti i da ono što fali jednome ima u nekom drugom da se osjeti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pon mar 05, 2012 2:45 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet feb 23, 2012 11:13 am
Postovi: 7
Lokacija: hrvatska
@promatrac
evo trebalo mi je malo vremena da napisem ukratko sta sam ti htjela reci.
ovo sto ja pitam nema veze s anorgancima, na krivi podforum sam pitala pa bi mogao biti off topic, ali opet na neki nacin ima jer je sve tolko povezano.
ljubav u ocima tih drugih sugovornika gdje ima mnogo i cudnih dogadjanja bila bi univerzalna svijest ili kako sad vidim u kastenedi i dvojnik. zelim naci tu poveznicu. no prije bih rekla da sam srela ljubav. boga.ima vise veze sa prosvjetljenjem zato i velim da mi se desavalo vezano uz taj proces.
no moram reci da su se tu pojavljivali i anorganci jer je moj svijet tada bio nesto kao svijet 3d i svijet astrala spojen u jedno.
a ovo u vezi gdje srecemo ljude koji su na istim frekvencijama ko mi pa fluidno razmjenjujemo znanja, je drugo. kad bi sredo u masi ljudi tog nekog musko ili zensko da se ne bi ustrucavao doci do te osobe ako bi trebali razmjeniti neko znanje.jer bi se prepoznali. u smislu da trebate razmijeniti znanje
znaci ako smo u stanju povisene svijesti tocno znamo kome i kad i na koji nacin treba prici. i nitko ne misli da si ludjak onda jer je onda i taj drugi na tvom nivou titranja i bas ste se sreli da razmjenite nesto vazno za oba, gdje isto tak dozivis univerzalnu ljubav, neki konekt i sretan si....zapravo ste ko dva ludjaka da netko gleda sa strane :lol:
a sta si mislio pod nijemi prijenos znanja, telepatski? znas ono, pogledas nekog u oci i citas na neki nacin, ili i verbalno?
gdje da se ovo nastavi a da nije na anorgancima jer bude off topic
kao i kada bi poceli o snovima, lucidnim i as :D kad spominjes svoje snove da si netko drugi


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pon mar 05, 2012 5:28 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Već sam prebacio u bolju temu.

U biti znam kakav je osjećaj kad to doživiš, to se može proširiti na sve što gledaš, cestu, stup, planinu, svugdje ćeš prepoznati sebe, univerzalnu svijest, boga, ljubav, kako već to voliš zvati. U biti je praktično kad čekaš u redu i to nađeš u teti na šalteru pa još počneš mumucati i čudno se ponašati. :)

Kontakt očima nije nužno potreban, ovisi i za što, jer kažem, vidiš izdaleka nekog kad je nešto drugačiji, energija oko njega je drugačija, ako je u tom trenu ekspresivan ili ekpresivna onda se vidi i poveća formacija energije tipična za ekspresivnost tog bića iako nije u stanju u kakvom si i ti.

Ako je pak sve namješteno da ide ko po loju, svi ti prilaze s razumjevanjem i hoće pričati... onda možda nemaš spontani doživljaj nego izazvan od nekog u ko zna koje svrhe. Sigurno si gledala neku od vampirskih saga kako i vampiri mogu biti romantični i prosvjetljujući.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Osobna iskustva i poveznice sa ostalim učenjima
PostPostano: pon mar 05, 2012 8:09 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet feb 23, 2012 11:13 am
Postovi: 7
Lokacija: hrvatska
hehehe da, nekad sam imala feeling da sam u thruman showu kolko je bilo sinkroniciteta.a cesce filing ko u matrixu. onda pak kao da je lucidni san prenesen u javu, ma ludilo. ali eto ako znas koji je osjecaj da se ne ponavljam. to je onda bilo najintenzivnije, a sada je to kada se fokusiram da si povisim svijest. nesto kao kad se sjetim pa onda i bolje zapazam obracam paznju, rekla bih budna sam. tada mi je dan avantura pa bih to mogla rec da sam namjerno dozvala spontane stvari :))))
to je ono kad gledas naizgled iste stvari, situacije i ljude ali vidis da je sve malo drukcije. slusas sve ko i prije u razgovorima ali cujes.slusas muziku ali si u 3d ili 4d kak da to opisem, vjerujem da vec znas, boje su intenzivnije, zelena trava blijesti od zelenila, po sumi na primjer i visini kad se hoda digne ti se svijest koda si visok bar za kojih 10 cm. dal ima topic gdje se opisuju iskustva i kak se osjecamo kad smo u povisenoj svijesti?
a kak to mislis da bi poceo mucati pred tetom na salteru, mislis reagiranje kad to vidis?
meni je to jedno izostreno vidjenje gdje nema nesigurnosti gdje razgovor tece fludno kao da pricas s nekim ko ti je prijatelj, koga znas oduvijek, ljubav. a ovo za vampire kaj velis, mogu biti romanticni i djeluju prosvjetljujuce, mozes se i "zaljubiti" na tren ali ih prepoznas odmah da su glumci i to nije ta ljubav :)
ovo je off topic pa preseli, dal ste kako sam ja to zvala prenosili snove u javu, mislim na ono da se probudis vidis to nesto i onda to nestane, koda se istopi. na primjer probudim se i otvorim oci ali stvarne oci i jos uvijek vidim na zidu nesto kao vortex krug, s tim da je ljubicasti zid i onda se on smanjuje kako vibrira i zatvara i tak nestane. inace u meditaciju udjem spontano i brzo i uvijek u ljubicasto vjerojatno tak i izlazim iz astrala, zato mi je i nick ajna :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Osobna iskustva i poveznice sa ostalim učenjima
PostPostano: pon mar 05, 2012 8:20 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Zašto je offtopic? Osobna iskustva i poveznice sa ostalim učenjima je sasvim u redu tema, univerzalna je.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Osobna iskustva i poveznice sa ostalim učenjima
PostPostano: pon mar 05, 2012 8:30 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet feb 23, 2012 11:13 am
Postovi: 7
Lokacija: hrvatska
zato jer u trenu pisanja si ti sve lijepo prebacio na carobnom tepihu pa nisam stigla vidjet do sada da smo vec tu 8) :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Osobna iskustva i poveznice sa ostalim učenjima
PostPostano: pet mar 16, 2012 9:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 16, 2011 6:00 pm
Postovi: 317
NINJUTSU bih mogao izdvojiti kao učenje bez koga nemugu da živim a usko je povezano sa ratničkim putem DH-a.
Čitao sam knjigu Marija Topolšeka o veštini ženskog ninjutsua i toliko mi je prijala da sam je stavio na tod listi iznad Ž.M. Slavinskog.

Da nije ninjutsua nebih uspeo ostvariti mesto gde prestaje žaljenje.

Ninja u datoj situaciji pri povredi reaguje munjevito i sam se leči i ispravlja kosti.
Primetio sam sličnost sa tačkom na stopalu i drugom pršljenu kod Taišinog opisa centara energije.

Po mom mišljenju bolje je biti ninja nego tensigritator. Ali ninje su lukave pa će proučiti tensigriti da bi dominirali.

(ovde bez smeha ->) I ninje nestaju sa lica zemlje kao što je opisano da je DH to činio.

_________________
Ne ljuti se čoveče


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Osobna iskustva i poveznice sa ostalim učenjima
PostPostano: sub mar 17, 2012 2:46 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
ACA SAVEST je napisao/la:
NINJUTSU bih mogao izdvojiti kao učenje bez koga nemugu da živim a usko je povezano sa ratničkim putem DH-a.
Čitao sam knjigu Marija Topolšeka o veštini ženskog ninjutsua i toliko mi je prijala da sam je stavio na tod listi iznad Ž.M. Slavinskog.

Da nije ninjutsua nebih uspeo ostvariti mesto gde prestaje žaljenje.

Ninja u datoj situaciji pri povredi reaguje munjevito i sam se leči i ispravlja kosti.
Primetio sam sličnost sa tačkom na stopalu i drugom pršljenu kod Taišinog opisa centara energije.

Po mom mišljenju bolje je biti ninja nego tensigritator. Ali ninje su lukave pa će proučiti tensigriti da bi dominirali.

(ovde bez smeha ->) I ninje nestaju sa lica zemlje kao što je opisano da je DH to činio.


Ninjutsu je put, zaseban, cjelovit i kompletan, ako ga ne živiš, bolje nemoj pričati o njemu.

Doduše, ovo što kažeš, bolje ninja nego tensengriti, je jako relativno, pošto i ninjutsu i tensengriti mjenjaju energetsku konfiguraciju čovjeka svojestvenu namjeri onog što vježbaju, s tim da dolazi u pitanje na koji bi se način na konfiguracija pojedinca koji teži u slobodu trebalo utjecati, ako bi se uopće trebalo utjecati znanjima i vještinama tonala.

Imao sam prilike i jedne i druge proučavati izbliza i za oba puta uvidjeh da se ne poklapaju sa onime čemu ja težim.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Osobna iskustva i poveznice sa ostalim učenjima
PostPostano: ned mar 25, 2012 5:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 12, 2010 9:17 am
Postovi: 114
Agganna sutra:˝U prošlosti smo bili duhovna bića kreativne svijesti, hranjene čistom radošću. Letjeli smo kroz svemir, samoosvijetljeni i u vječnoj ljepoti. Takvi smo ostali veoma dugo.

Nakon dugog vremena slatki miris zemlje se pojavio nad vodama. Imala je prekrasnu boju i okus. Počeli smo da je oblikujemo i jedemo. Dok smo je jeli, postepeno je nestajala naša svjetlost. Kad je nestala, pojavili su se zvijezde, galaksije i planete, dan i noć, nedjelje i mjeseci, godišnja doba i godine. Uživali smo u slatkom okusu zemlje, hranili se njime i tako živjeli dugo vremena.

S hranom koja je postajala sve grublja, naša tijela su postajala sve materijalnija i različitija. Pojavila se i razlika u spolovima, zajedno sa čulnošću i privrženošću. Kada su se zlo i nemoralni običaji razvili među ljudima, slatki ukus zemlje je nestao i pojavile su se žitarice, opskrbljene bojom, mirisom i okusom.

Uslijed zle prakse i daljnje materijalizacije i te hranjive žitarice su nestale, a druge samonikle biljke su se iskvarile toliko da konačno ništa jestivo nije raslo samo od sebe i hrana se morala proizvoditi teškim radom.

Tako je zemlje podjeljena na polja i pojavile su se međe, čime je stvorena ideja o ˝ja˝, ˝moje˝ i ˝drugi˝, a sa njima posjedovanje, zavist, pohlepa i robovanje materijalnim stvarima.˝


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Osobna iskustva i poveznice sa ostalim učenjima
PostPostano: sub apr 07, 2012 9:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned apr 01, 2012 3:27 pm
Postovi: 120
Slagalica mi se jos nije sklopila da bih dobila detaljnu sliku, ali mi ae cini da je sve povezano preko fraktala, sve, a ono sto ih spaja i daje im impuls je energija...zapravo, par dana pre nego sto sam se uputila ovde sam u toku duboke meditacije ( cini mi se da sam bila na molekularnom nivou posto sam videla atome, cestice unutar sebe koje interaktuju medjusobno) dobila recenice da kako je ovde tako je svuda, da je sve od fraktala, da do odredjivanja osobine narednog fraktala dolazi prilikom sudara, dodirivanja dve komponente (fraktala) i da naredni fraktal zavisi od energije, i da se preobrazaj, ustvari prestruktuiranje desava na vibraciji(frekvenciji) ljubavi...da sto vise ljudi to shvati da ce se pre desiti promena vibracije narednog fraktala..to su bile jasne recenice koje sam zapisala..a onda sam krenula u potragu za fraktalima po wikipedii jer ranije se nisam nesto posebno susretala sa njima :) desilo mi se da uspem da ubrzam ili da usporim zvuk na par sekundi, a jednom prilikom dok sam hodala, okolina je pocela da mi se razlaze kao..... :-k kao neke kockaste ljuskice i onda sam primetila da kad su se slozile (to sve je trajalo...par sec) bila sam 50m dalje u susednoj ulici...a to nije bio san...

a sada malo i smeha :hello2: :love3: :)

http://www.youtube.com/watch?v=SYP8bkQc ... ure=relmfu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Osobna iskustva i poveznice sa ostalim učenjima
PostPostano: ned apr 08, 2012 6:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned apr 01, 2012 3:27 pm
Postovi: 120
fraktal je napisao/la:
Slagalica mi se jos nije sklopila da bih dobila detaljnu sliku, ali mi ae cini da je sve povezano preko fraktala, sve, a ono sto ih spaja i daje im impuls je energija...zapravo, par dana pre nego sto sam se uputila ovde sam u toku duboke meditacije ( cini mi se da sam bila na molekularnom nivou posto sam videla atome, cestice unutar sebe koje interaktuju medjusobno) dobila recenice da kako je ovde tako je svuda, da je sve od fraktala, da do odredjivanja osobine narednog fraktala dolazi prilikom sudara, dodirivanja dve komponente (fraktala) i da naredni fraktal zavisi od energije, i da se preobrazaj, ustvari prestruktuiranje desava na vibraciji(frekvenciji) ljubavi...da sto vise ljudi to shvati da ce se pre desiti promena vibracije narednog fraktala..to su bile jasne recenice koje sam zapisala..a onda sam krenula u potragu za fraktalima po wikipedii jer ranije se nisam nesto posebno susretala sa njima :) desilo mi se da uspem da ubrzam ili da usporim zvuk na par sekundi, a jednom prilikom dok sam hodala, okolina je pocela da mi se razlaze kao..... :-k kao neke kockaste ljuskice i onda sam primetila da kad su se slozile (to sve je trajalo...par sec) bila sam 50m dalje u susednoj ulici...a to nije bio san...

a sada malo i smeha :hello2: :love3: :)

http://www.youtube.com/watch?v=SYP8bkQc ... ure=relmfu


:?: :?: :hello2: anyone :?:

Inace, oduvek me je vise vuklo da meditiram otvorenih ociju, ne znam zbog cega, mogla bih na neki nacin da kazem da svesno osecam icitam vibracije oko sebe a kada vibriram iz srca uticem na raspolozenje ljudi i kuda god se krecem srecem pozitivne ljude, situacije koje su pozitivne i kao da dobijam vetar u ledja na svakom aspektu...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Osobna iskustva i poveznice sa ostalim učenjima
PostPostano: ned apr 08, 2012 11:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned apr 01, 2012 3:27 pm
Postovi: 120
promatrač je napisao/la:
Pitanje u vez "kundalini jabuke", koja je izgleda dobro poznata i u učenjima DH kao kruženje energije lijeve i desne strane na nekom energetskom nivou.

Ovako nešto, gle zelene elipse koje prikazuju kako kruži energija:
slika

Htio bih znati što bi mogla biti praktična primjena vrtenja energije u smjeru na slici (kroz sredinu prema gore), ili suprotno (kroz sredinu prema dolje).

Ja kada *radim* sa tim energijama ova koja ide prema sredistu mi sluzi izmedju ostalog I za *zatvaranje*, odnosno kad osetim neki vid kao *skeniranja* koji mi se manifestovao nabojom energije u ceonom delu a imam osecaj da nije *dobrodosao*, zatvaram se, stitim se od toga..

Inace, kad sam pocela da tako kazem *ljustim* nivoe, a to jesu nivoei, energetski najverovatnije, na svakom prelazu izmedju tih stupnjeva u napredovanju ka sledecem nivou sam imala *napade* misli koje su, kako sam tada osecala a i tako mi se javljalo u svesti, tu postavljene kao zamke tj. potencijalni matrixi...tp sam tek kasnije uvidela pa je tad vec i bilo lakse odupreti im se..................


Zadnja izmjena: fraktal; pon apr 09, 2012 12:10 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Osobna iskustva i poveznice sa ostalim učenjima
PostPostano: pon apr 09, 2012 12:07 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Zamotaš se u tu vertikalu onako čista, a manifestaciju u normalnom svijetu skloniš da nema smetnji izvana?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Osobna iskustva i poveznice sa ostalim učenjima
PostPostano: pon apr 09, 2012 12:11 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned apr 01, 2012 3:27 pm
Postovi: 120
.............

Zamotam se i i samo sto taj osecaj pritiska nestane, inace, i dalje sam tu prisutna, u poslednje vreme sa sva duzim periodima *rada* srcane cakre, tako da su sve senzacije i dalje tu samo bez onog pritiska..a o drugim osecajim, mehanizmima, jos uvek nisam poklonila toliku paznju..ucim u hodu.

....pitam se, mozda bi trebalo da sve to kroz sta prolazim i zapisujem.. :-k Ima tu dosta stvari koje sam primetila, recimo kad mi je klinac dobio temperaturu, legla sam ktaj njega, *spustila* se na nivo svojih *elektrona* ili cega vec i sa jasnim zahtevom mom telu za pad temperature sam osetila promene ukratanju tj. vibriranju tih da nazovem cestica..temp. je spala posle nekog vram. perioda, najvise do sat~sat i po (licni utisak, nisam pratila) i nije se pojavljivala vise ( sto ranije nije bio slucaj, kad ga uhvati bez tri do pet dana ga nije prolazilo..)..U svemu ovome mi je najesencijalnije da se shvati da u nama postoji mehanizam koji funkcionise na odredjeni nacin, samo trebas da se povezes (prikacis)... :love3: da, i primetila sam da potencijal koji ces ostvariti zavisi od tvoje energije, narvno..mislim, nisu to novine nikakve, ali sve ovo pisem zato sto sam iskusila..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Osobna iskustva i poveznice sa ostalim učenjima
PostPostano: pon apr 09, 2012 2:55 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned apr 01, 2012 3:27 pm
Postovi: 120
[quote="fraktal"]Slagalica mi se jos nije sklopila da bih dobila detaljnu sliku, ali mi ae cini da je sve povezano preko fraktala, sve, a ono sto ih spaja i daje im impuls je energija...zapravo, par dana pre nego sto sam se uputila ovde sam u toku duboke meditacije ( cini mi se da sam bila na molekularnom nivou posto sam videla atome, cestice unutar sebe koje interaktuju medjusobno) dobila recenice da kako je ovde tako je svuda, da je sve od fraktala, da do odredjivanja osobine narednog fraktala dolazi prilikom sudara, dodirivanja dve komponente (fraktala) i da naredni fraktal zavisi od energije, i da se preobrazaj, ustvari prestruktuiranje desava na vibraciji(frekvenciji) ljubavi...da sto vise ljudi to shvati da ce se pre desiti promena vibracije narednog fraktala..to su bile jasne recenice koje sam zapisala..a onda sam krenula u potragu za fraktalima po wikipedii jer ranije se nisam nesto posebno susretala sa njima :) desilo mi se da uspem da ubrzam ili da usporim zvuk na par sekundi, a jednom prilikom dok sam hodala, okolina je pocela da mi se razlaze kao..... :-k kao neke kockaste ljuskice i onda sam primetila da kad su se slozile (to sve je trajalo...par sec) bila sam 50m dalje u susednoj ulici...a to nije bio san...


Da,sto se tice svih ovih stvari, sinoc mi je sinulo da pocinje da mi radi pinalna, tacno mogu da osetim kako se *mrda*, pulsira ili sta vec...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Osobna iskustva i poveznice sa ostalim učenjima
PostPostano: uto apr 10, 2012 10:23 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Hajde da vam ispričam par stvari koje su mi desile u proteklih nekoliko tjedana.

Kako je to Ivo dobro zamjetio, ja imam ogromnih problema sa strahom. Oduvijek, od kad se sjećam, prati me taj strah, kao ogromna njema prijetnja koja samo čeka svoju priliku da provali u moj svijet i zauzme moj um. Ono što je fascinantno, je to što je taj strah bio i ostao poptpuno iracionalan. Kao da postoji nešto u mojoj glavi, nekakvi centri, možda famozni implanti, koji služe da bi pojačavali taj osjećaj straha, natjerali me da od muhe radim slona. To doslovno izgleda tako da mi od jednom malog straha, stvore jedan cijeli mali unuverzum strahova u kojem više ni ne znaš čega te je strah, no svejedno te drži i prži. Namjeste mi tokove misli, koje me dalje vode u strah, naprave me zarobljenikom svog uma, natjeraju me da se vrtim u krug. No, ono što me je zbilja brinulo, je to što mi je i vanjski svijet namještao situacije koje su inducirale strahove, kao da više nema razlike između uma u meni i svijeta objekata u kojem živim. Malo mi je falilo da se prijavim u Vrapče. Nakon nekog vremena to toliko umori čovjeka da izgleda kao da te mozak počeo peći, a jedino za što imaš još volje je polako umrijeti. I tako sam vam ja prijatelji živio proteklih par tjedana. U više navrata pokušao sam se suprostaviti strahu, pokušao sam ga sagledati, razumjeti, nadići. Nebi uspio, no ako ništa pokazao sam neku volju da ga prebrdobrodim, još uvijek neki integritet samosvijesti.

I sjedim tako jednu večer, sjedi samnom i strah. Gledam ja njega, gleda on mene. U tom mi je trenutku bilo pun kurac, bilo mi je svejedno što će samnom biti, odlučio sam da to mora prestati, pa makar me ubilo u procesu. Prvo što sam zapazio je da između tog straha i mene postoji nešto kao opna, neka vrsta perceptivne blokade. Ono što je strah pokušavao je probiti tu opnu i kad god bi uspio ja bi imao napade panike i paranoje. Zatim sam se odlučio približiti, razmaknuti opnu. Ušao sam u nešto veliko, turobno, kaotično i mučno. Ušao sam u samu srž straha, i začudo, to uopće nije strah. To je nešto kao ogromni, kaotični um, super kompjuter, kojeg pokreće nebrojen broj glasova, glasovi čovječanstva. Činjenica koja me je začudila jest da taj veliki, kolektivni um, postoji u umovima svakog od nas (strana instalacija?). Taj um sam po sebi nema svijest, on ne zna što radi, kreće se kaotično, po glasovima. Ono što treba razumjeti je da su glasovi dvosmjerni, naš odjek u kolektivu i odjek kolektiva u našem fragmentu. Druga fascinanta činjenica je da on kompletno upravlja slikom realnosti, upravlja fizičkom ravni, matrixom. Kako u mojoj glavi, tako i vani, od tud su mi se namještale situacije, od tud nagla psihoza i osjećaj ludila i izgubljenosti. Također, treća, možda najgora činjenica, je ta da u njemu ima nekolicina dominantnih, svjesnih glasova, koji se deru i tako nameću svoju volju drugim glasovima, tzv. peta kolona u našoj glavi. Kad sam sagledao sve što se dalo vidjeti, tražio sam neki modul funkcioniranja u kojem ću moći nastaviti živjeti i raditi u ovom svijetu, bez da smetam umu i da on smeta meni.

U tom trenu desilo se par paralelnih radnji. Prvo je došla zlatna vibraciona sila, koje se sljevala po mojoj kruni kao tekućina čistog zlata, dodir dostojnosti. Sljedeće što sam osjetio jest kao da nisam cijeli. Kao da sam polovica jednog kompleta. Osjetio sam nešto kao moj suprotni, ženski dio (?!) sjeda na mene, spaja se samnom na seksualnom centru i na srčanom centru. Kad su dvije polovice postale jedno, otkrio sam nešto nadasve neopisivo. U tom sam trenu bio nešto kao entitet koji održava i nanovo stvara ovaj naš svijet svjetlosti unutar beskrajne praznine. Kao kreator koji čistom ljubavlju, mekanim zračenjem, koja nadvisuje spolove i dualnost održava kreaciju. U tom entitetu postoji nacrt za ljude, za muško i za žensko (ljudski kalup?!), dok je sam entitet nadspolan, androgin. Iz toga, sam pokušao dalje tražiti modul za funkcioniranje, no vidio sam, da nemogu vidjeti, da ću modul dobiti, ako ustrajem i ispoštujem dodir i šansu koju sam dobio. Taj modul, to bi valjda bilo sljeđenje puta srca, taj bi modul valjda bila besprijekornost.

Strahovi nisu nestali, no desilo se nešto iznimno zanimljivo. Naime, još uvijek imam izboje strahove, no sad, kao da me više ne dotiču u toj mjeri. Kao da prolaze kroz mene, kao da su oni postali prozirni, duh, ili sam možda ja postao. Eh toliko pitanja, a tako malo odgovora :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Osobna iskustva i poveznice sa ostalim učenjima
PostPostano: uto apr 10, 2012 8:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned apr 01, 2012 3:27 pm
Postovi: 120
Sjenko, to sto si doziveo, mozda bi moglo da bude (osecam da jeste, ali stavljam u zagradu), tvoje uspostavljanje ravnoteze izmedju jin~jang energija..a ravnoteza medju njima ti je temelj za dalje napredovanje..inace, nikad nisam imala neke takve strahove, ali ces, bas kao sto si i poceo da radis, na taj nacin sto ces da ga posmatras, da shvatis (tj.kad tvoje bice, vise ja..to usvoji) da ti nisi taj strah, tj.da on nije deo tebe vec ga je jedan deo tvoje licnosti~ega usisao nekada i ostavio taj trag..nesto kao distorzija unutar tvog,mozda, energetskog polja..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Osobna iskustva i poveznice sa ostalim učenjima
PostPostano: uto apr 10, 2012 10:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Sjenko je napisao/la:
Hajde da vam ispričam par stvari koje su mi desile u proteklih nekoliko tjedana.

Ušao sam u samu srž straha, i začudo, to uopće nije strah. To je nešto kao ogromni, kaotični um, super kompjuter, kojeg pokreće nebrojen broj glasova, glasovi čovječanstva. Činjenica koja me je začudila jest da taj veliki, kolektivni um, postoji u umovima svakog od nas (strana instalacija?). Taj um sam po sebi nema svijest, on ne zna što radi, kreće se kaotično, po glasovima. Ono što treba razumjeti je da su glasovi dvosmjerni, naš odjek u kolektivu i odjek kolektiva u našem fragmentu. Druga fascinanta činjenica je da on kompletno upravlja slikom realnosti, upravlja fizičkom ravni, matrixom. Kako u mojoj glavi, tako i vani, od tud su mi se namještale situacije, od tud nagla psihoza i osjećaj ludila i izgubljenosti. Također, treća, možda najgora činjenica, je ta da u njemu ima nekolicina dominantnih, svjesnih glasova, koji se deru i tako nameću svoju volju drugim glasovima, tzv. peta kolona u našoj glavi. Kad sam sagledao sve što se dalo vidjeti, tražio sam neki modul funkcioniranja u kojem ću moći nastaviti živjeti i raditi u ovom svijetu, bez da smetam umu i da on smeta meni.



Podsjetio si me na tekst kojeg sam čitala na Jack987-ovoj stranici ovdje o autističnoj djeci koja komuniciraju pisanjem s ljudima oko sebe. Jedan od njih tvrdi da ima tri uma:
[url] UMOVI NISU MOJ I TVOJ NEGO KOLEKTIVNI I ONO ŠTO ZNAM JA ZNAŠ I TI

VI NE TRPITE TO ŠTO JA TRPIM ZATO JER IMATE SAMO JEDAN UM I ONU I

HTIO SAM TI REĆI DA IMA JEDNA DUŠA I TRI UMA, DA U ZNANJU SAM ZATO ISPRED VAS
...
UMORILO ME JE OVO ZMAJSKO ONI GOVORE U UMU TO DA IMAM TRI UMA TUMAČIM DA ZNANJE KOJE IMAM TINJA U TRI UMA I UMOVI MI ZATO IMAJU ZNANJE IZ TIH TINJAJUĆIH UMIOVA
[/url]
Često me prilikom preispitivanja zbunjivalo dobivanje odgovora iz više izvora. Ne mogu reći da su tri, ali sigurno je više od dva jer osjećam njihovu međusobnu udaljenost. Najgore od svega je što su odgovori tih umova u suprotnosti jedan s drugim.Koji od umova je onaj pravi i čiju informaciju poslušati ili niti jednu? Nekako se najčešće priklanjam umu koji mi je povezan s trbuhom, s osjećajem neke nelagode ili blage mučnine u trbuhu. Premda Malanga u svojim radovima izjednačava dušu, duh i um sa čime se osobno ne slažem, ako prihvatim mogućnost da postoji više od jednog uma koji simultano djeluju i stvaraju kakofoniju u glavi, tada bih mogla i prihvatiti ravnopravnost uma s dušom i duhom. Naravno, onog uma koji je povezan s dušom.
A sad, zanimljivo otkriće koje sam imala i povezano je sa senzacijom u području trbuha. Pojavila mi se slika ljudskog bića sastavljenog od geometrijskih oblika, poput Picassovih slika ili dječije slagalice. Kad je vanjski sloj geometrijskih tijela otpao nestalo je tjelesnosti, materijalnog, otpao je i drugi sloj, puno,puno finiji, isto u geometrijskim oblicima, nematrijalno tijelo. Ovo me iznenadilo jer sam mislila da je nematerijalno stalno, no nije, i ono je samo nadgradnja. Kad je nestalo nematrijalno tijelo, ostala je kugla svjetla smještena u području trbuha iz koje izbijaju munje na 4 strane: gore, dolje i sa obje strane. Munje koje izbijaju su energija oko koje se nakuplja nešto sporiji tok energije formirajući nematerijlna tijela, a na njih se nakupljaju još sporije energije formirajući materijalna tijela, a na njih se nakuplja još sporija tama. Ljudska tijela su građena kao geometrijski oblici koji se sastoje od tri dijela: pojas, poput ekvatora, u kojem je smještena kugla; gornji dio izgleda kao osmerostrano geometrijsko tijelo koje se vrti u jednom smjeru, a donji dio identičan ali se vrti u drugom smjeru. U području pojasa teku dvije struje energije (podsjeća me na struje u oceanima). Kugla u središtu trbuha je centralna točka oko koje se sve okuplja, ona je dio bezimene sile, ne osobna je, moćna, ni dobra, ni loša. Ona je elektricitet koji pucketa. Sadrži živototvornu sposobnost, onaj tko je može pobuditi može energizirati sve oko sebe što je nekad bilo živo ili jest živo. Ne znam da li može energizirati nešto što nije nikad bilo živo i da li se frekvencije sudaraju (prirodno-umjetno). Mislim da može energizirati i umjetne tvari do određene razine, kratkog vijeka trajanja. Kako nije ni dobra, ni loša ova energija može biti upotrijebljena i za dobre i za loše namjene. I sad dok pišem, javlja mi se slika zombija, živih mrtvaca koji se možda mogu na ovaj način energizirati. Ne znam, samo pišem. Kao djeca.

Kod čovjeka, mislim da izbija iz središnjeg dijela dlanova, snop energije može biti širok dva-tri prsta. Tako se može prenosti vitalna energija na hranu i piće koji su kuhani, jer kuhana hrana je mrtva hrana, energije su iz nje otišle. I usprkos tome da netko možad može energizirati hranu i piće, ipak je bolje jesti što svježiju, sirovu hranu, a povremeno kuhanu. Riža recimo pročišćava organizam, izgledalo mi je nevjerojatno, ali mislim da je istinito.
To bi bilo to, za sada, da ne budem off topic.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Osobna iskustva i poveznice sa ostalim učenjima
PostPostano: uto apr 10, 2012 10:51 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Lampa je napisao/la:
...Ljudska tijela su građena kao geometrijski oblici koji se sastoje od tri dijela: pojas, poput ekvatora, u kojem je smještena kugla; gornji dio izgleda kao osmerostrano geometrijsko tijelo koje se vrti u jednom smjeru, a donji dio identičan ali se vrti u drugom smjeru. U području pojasa teku dvije struje energije (podsjeća me na struje u oceanima). Kugla u središtu trbuha je centralna točka oko koje se sve okuplja, ona je dio bezimene sile, ne osobna je, moćna, ni dobra, ni loša. Ona je elektricitet koji pucketa. Sadrži živototvornu sposobnost, onaj tko je može pobuditi može energizirati sve oko sebe što je nekad bilo živo ili jest živo. Ne znam da li može energizirati nešto što nije nikad bilo živo i da li se frekvencije sudaraju (prirodno-umjetno). Mislim da može energizirati i umjetne tvari do određene razine, kratkog vijeka trajanja. Kako nije ni dobra, ni loša ova energija može biti upotrijebljena i za dobre i za loše namjene. I sad dok pišem, javlja mi se slika zombija, živih mrtvaca koji se možda mogu na ovaj način energizirati. Ne znam, samo pišem. Kao djeca.

Mislim da si opisala ono što se naziva Merkaba i princip životne energije baziran na tome. :)
(kao i moguć princip korištenja produkta našeg gibanja od strane drugih entiteta i njihov život kompletno napajan na tome, zapravo taj model se da proširiti na planete, zvijezde, svemire.... i njihove padove u neživu zonu gdje budu iskorištavani kao izvor životne energije)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 194 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz