Sada je: ned apr 28, 2024 4:19 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 934 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 47  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Moje iskustvo-Jedna prica
PostPostano: ned aug 17, 2014 1:34 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon aug 11, 2014 11:37 am
Postovi: 7
@Roar ne zajebavam veoma sam ozbiljan.Cak i da mi se ne dopada ovaj forum ili tako nesto sto je potpuno suprotno od istine ne bih zajebavao i pisao lazi ovde.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo-Jedna prica
PostPostano: ned aug 17, 2014 8:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 13, 2014 10:58 am
Postovi: 89
promatrač je napisao/la:
Pa možda je moj današnji pritisak na dugme na semaforu negdje prouzrokovao nesreću, a sve što sam napisao ionako već piše na forumu na više mjesta ovako ili onako gledano iz raznih perspektiva.


dugme na semaforu i preturanje po necijoj glavi na daljinu, nije ni priblizno isto. rijeci imaju svoju tezinu i povlace za sobom odgovornost. mozda se radi o fantaziranju, haluciniranju, nekom abnormalnom fizickom ili psihickom stanju. zato treba bit pazljiv a pogotovo ako se radi o mladim ili nestabilnim osobama.
ne zelis biti netko ko ce drugoj osobi usaditi strah ili paranoju za cijeli zivot.

procitaj jos jednom njegov post u ovoj temi, pogotovo zadnjih nekoliko recenica. ja bi rekao ili da se zajebava, ili da nije pretjerano bistar. u svakom slucaju ne bi mu davao savjete, pogotovo o nevidljivim bicima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo-Jedna prica
PostPostano: ned aug 17, 2014 10:10 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Kakvo preturanje po glavi na daljinu? Ja kažem da mu vjerujem jer imam sličnih iskustava, a ti si ga već maltene proglasio idiotom čitanjem iz graha u rečenicama? Sve u službi nekakve brige za njega.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo-Jedna prica
PostPostano: ned aug 17, 2014 11:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Roar je napisao/la:

dugme na semaforu i preturanje po necijoj glavi na daljinu, nije ni priblizno isto. rijeci imaju svoju tezinu i povlace za sobom odgovornost. mozda se radi o fantaziranju, haluciniranju, nekom abnormalnom fizickom ili psihickom stanju. zato treba bit pazljiv a pogotovo ako se radi o mladim ili nestabilnim osobama.
ne zelis biti netko ko ce drugoj osobi usaditi strah ili paranoju za cijeli zivot.

procitaj jos jednom njegov post u ovoj temi, pogotovo zadnjih nekoliko recenica. ja bi rekao ili da se zajebava, ili da nije pretjerano bistar. u svakom slucaju ne bi mu davao savjete, pogotovo o nevidljivim bicima.


Osobno su mi vidljiva bića, pogotovo ona ljudska, gora od svih nevidljivih koja sam do sad sretao.

Ako je bb0 iskren u onom što je opisao, onda je za bilo kakvu pomutnu pameti kasno, pošto su nevidljiva bića našla njega, htio on to ili ne. Tako da mislim da je bolje da mu neko svoje iskustvo, nego da sam tapka u mraku i fantazira što bi to moglo biti.

A kad smo kod utjecanja na mladu osobu, puno bolje pitanje je što ti njemu radiš kad ga optužuješ da je glup i kad svodiš njegovo iskustvo na razinu sprdnje?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo-Jedna prica
PostPostano: pon aug 18, 2014 6:15 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 13, 2014 10:58 am
Postovi: 89
promatrač je napisao/la:
Kakvo preturanje po glavi na daljinu? Ja kažem da mu vjerujem jer imam sličnih iskustava, a ti si ga već maltene proglasio idiotom čitanjem iz graha u rečenicama? Sve u službi nekakve brige za njega.


izgleda da se ne mozemo razumijeti, razmisljamo na sasvim razlicit nacin. nije mi stalo do brige za njega, govorio sam o osobnoj odgovornosti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo-Jedna prica
PostPostano: pon aug 18, 2014 6:31 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 13, 2014 10:58 am
Postovi: 89
Sjenko je napisao/la:
Tako da mislim da je bolje da mu neko svoje iskustvo, nego da sam tapka u mraku i fantazira što bi to moglo biti.


ako treba nesto, potrudit ce se i pronaci sam. to je zdravije nego gutanje tudjih fantaziranja.

Citat:
A kad smo kod utjecanja na mladu osobu, puno bolje pitanje je što ti njemu radiš kad ga optužuješ da je glup i kad svodiš njegovo iskustvo na razinu sprdnje?


ne optuzujem ga, pisem ono sto vidim bez uljepsavanja ili uvelicavanja. ozbiljan sam i ne sprdam se i svakako mu ne pokusavam 'pomagati'.

u svakom slucaju molio bi malo vise objektivnosti, nisam ga 'optuzio' da je glup niti sam ga 'maltene proglasio idiotom' kao sto sugerira Promatrac, nego sam napisao da ili se zajebava ili da nije pretjerano bistar. to su dvije opcije, nema razloga za dramatiziranje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo-Jedna prica
PostPostano: pon aug 18, 2014 7:03 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Moram primjetiti da ni ti nisi baš bistar, on je došao ovdje "potražiti sam" i ovo je forum na kojem se priča o nevidljivim entitetima, nitko mu nije uletio u sobu uliti nešto u glavu, niti iznio išta bitno kao činjenicu nego kao mogučnost, ali evo neću ti dalje pričati/pomagati, nadam se da je ovo kraj ove offtopic diskusije, a ako nije morat će biti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo-Jedna prica
PostPostano: pon aug 18, 2014 7:31 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 13, 2014 10:58 am
Postovi: 89
promatrač je napisao/la:
Moram primjetiti da ni ti nisi baš bistar, on je došao ovdje "potražiti sam" i ovo je forum na kojem se priča o nevidljivim entitetima, nitko mu nije uletio u sobu uliti nešto u glavu, niti iznio išta bitno kao činjenicu nego kao mogučnost, ali evo neću ti dalje pričati/pomagati, nadam se da je ovo kraj ove offtopic diskusije, a ako nije morat će biti.


nigdje nisam ni tvrdio da sam bistar, vrlo lako je moguce da sam suprotno od toga.
'pomagati' mi ne trebas, bit ce dovoljno da mi ne izvrces rijeci.

svejedno ovo nije offtopic, pogotovo ne zato jer diskusija tebi ne odgovara. zato je nepotrebno umatati u toboznje 'moranje'.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo-Jedna prica
PostPostano: pon aug 18, 2014 9:37 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Roar je napisao/la:
ako treba nesto, potrudit ce se i pronaci sam. to je zdravije nego gutanje tudjih fantaziranja.


Pa zato dečko i je ovdje, jer "traži sam". E vidiš, u ovom drugom dijelu rečenice, optužuješ indirektno Promatrača da fantazira. Tako nešto ne možeš znati, osim ako ne živiš u Promatračevoj glavi, pošto ne znaš što mu se sve kroz život dogodilo i što je sve vidio.

To baš i nema veze sa dramatiziranjem, isto kao i ovo sa "nije pretjerano bistar", nego s time kakva se vibra nalazi ispod tvog napisanog teksta. A to je, trenutačno vrlo podcjenjivačka vibra i prema bb0 i prema Promatraču.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo-Jedna prica
PostPostano: pon aug 18, 2014 10:32 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 13, 2014 10:58 am
Postovi: 89
Sjenko je napisao/la:
Roar je napisao/la:
ako treba nesto, potrudit ce se i pronaci sam. to je zdravije nego gutanje tudjih fantaziranja.


E vidiš, u ovom drugom dijelu rečenice, optužuješ indirektno Promatrača da fantazira. Tako nešto ne možeš znati, osim ako ne živiš u Promatračevoj glavi, pošto ne znaš što mu se sve kroz život dogodilo i što je sve vidio.


pod "fantaziranje" sam mislio prvenstveno na tebe, a tek onda na Promatrača.
naravno, mozda nisam u pravu, i vrlo rado cu promijeniti svoj stav ako bude razloga za takvo nesto (tuđu samovažnost ne ubrajam pod razloge)

Citat:
To baš i nema veze sa dramatiziranjem, isto kao i ovo sa "nije pretjerano bistar", nego s time kakva se vibra nalazi ispod tvog napisanog teksta. A to je, trenutačno vrlo podcjenjivačka vibra i prema bb0 i prema Promatraču.


ne pisem na forumu za kućanice gdje je bitno hoce li se netko osjetiti podcijenjen.
nekako sam ocekivao malo sire poglede i kvalitetnije sugovornike na mjestu gdje se vecina olako razbacuje svojom "širinom" i apstraktno/kompleksnim recenicama u kojima cesto ne kazu apsolutno nista osim da naivnog promatraca (pri tome naglasavam da se ne radi o Promatracu , nego opcenito o promatračima...čisto da ne bi opet netko zabunom dozivio "podjcenjivacku vibru" :wink: ) ostave u uvjerenju da je nesto pametno rečeno.

trebalo bi vam biti drago sto raspravljate sa osobom suprotnih stajalista jer imate priliku bolje preispitati sebe i svoja stajalista. sasvim je nepotrebno ovo dramatiziranje i iskrivljavanje onoga sto sam rekao. ako moramo jos trositi energiju i na "vibru" koju si ti umislio, onda se isto moze preslikati na apsolutno sve sto napisem. gdje bi onda bio kraj? i meni je Promatrac napisao da nisam bistar, jel bi se sad i ja trebao ponasati ko uvrijeđena domaćica? (to je retoricko pitanje, ne trebam odgovor )

ajd Sjenko resetiraj svoj stav prema meni, sasvim je otisao u krivom smjeru i gubis se u glupostima. kakve ima veze jesam li podcijenio tebe ili nekog drugog? mogli bi ti i ja kvalitetno diskutirati jer imas kapaciteta. necemo se slagati oko nekih stvari i pristupa, al meni ne trebaju sugovornici koji misle kao ja, od toga nemam nikakve koristi.

jos jedan podsjetnik:
bb0 je napisao/la:
Iznesite vase misljenje cak i ako nemate ideju sta je to.


iako mi izgleda se radi ili o navlakuši pa se netko lijepo zabavlja, ili o tupavom autoru koji ni sam ne zna sto hoće (i pri tom ovo isprica "samo nama" - nepoznatim ljudima na internetu kojih ima nekoliko tisuca na ovom forumu), ja sam iznio svoje misljenje :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo-Jedna prica
PostPostano: pon aug 18, 2014 11:14 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Sjećaš li se one rasprave o psihopatiji? To je recimo bila kvalitetna rasprava u kojoj smo obojica imali suprotna mišljenja, no usprkos njima, mogli smo pričati i izvući iz toga nešto korisno.

Za razliku od te rasprave, ovo sad nije kvalitetna rasprava, jer ti u nju ulaziš sa prekonceptima o tvojim sugovornicima koji nemaju odjeka u realnosti, nego samo u tvojoj glavi. To nije objektivnost, a ni kvaliteta. No moglo bi se nazvati fantaziranjem.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo-Jedna prica
PostPostano: pon aug 18, 2014 11:38 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 13, 2014 10:58 am
Postovi: 89
Sjenko je napisao/la:
Sjećaš li se one rasprave o psihopatiji? To je recimo bila kvalitetna rasprava u kojoj smo obojica imali suprotna mišljenja, no usprkos njima, mogli smo pričati i izvući iz toga nešto korisno.


da, jer si tada bio u konstruktivnom raspolozenju. sada je tvoj stav spram mene negativan, pa je i rasprava zablokirala. pruzio sam ti mali most, ali ga odbacujes, sto je u redu..

Citat:
Za razliku od te rasprave, ovo sad nije kvalitetna rasprava, jer ti u nju ulaziš sa prekonceptima o tvojim sugovornicima koji nemaju odjeka u realnosti, nego samo u tvojoj glavi. To nije objektivnost, a ni kvaliteta. No moglo bi se nazvati fantaziranjem.


hehe, ovo sad nije nekvalitetna rasprava, ovo nije rasprava uopce. ovo su sad raspolozenja i osjecaji iz kojih proizilaze osude. da toga nema, bez obzira na sve do sada napisano mogli bi ti i ja voditi kvalitetnu i konstruktivnu raspravu. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo-Jedna prica
PostPostano: pon aug 18, 2014 11:47 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Roar je napisao/la:

da, jer si tada bio u konstruktivnom raspolozenju. sada je tvoj stav spram mene negativan...


Vidiš, isto to se meni čini za tvoj stav prema bb0, a i Promatrača.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo-Jedna prica
PostPostano: pon aug 18, 2014 12:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 13, 2014 10:58 am
Postovi: 89
Sjenko je napisao/la:
Roar je napisao/la:
da, jer si tada bio u konstruktivnom raspolozenju. sada je tvoj stav spram mene negativan...

Vidiš, isto to se meni čini za tvoj stav prema bb0, a i Promatrača.


nije ti to negativan stav, to ti se zove nemilosrdnost :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

sa BB0 nemam namjeru raspravljati jer mi ne izgleda kao dijete od 15 godina, a ako sam u krivu sto je lako moguce, svejedno se ne zelim igrati sa psihom osobe u pubertetu.
za Promatraca smatram da radi nesto krivo, ali nema negativnosti jer krajnji rezultat nema veze sa mnom. ako zbog njegovih savjeta BB0 do kraja zivota bude istraumatiziran, bude se bojao mraka i napadaja straha, svoje neuspjehe bude opravdavao utjecajem nevidljivih bića i prebaci odgovornost sa sebe na "njih", ja neću zbog toga plakati. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo-Jedna prica
PostPostano: pon aug 18, 2014 12:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Sjećaš li se one, treba biti nemilosrdan, ali ne i okrutan?

A što misliš, da li bi dečko bio istraumatiziran da mu se događa ono što mu se događa (čak i da je umišljeno, jer dovoljno je da je on uvjeren u to) bez da mu itko ponudi objašnjenje što bi to moglo biti? Nego eto, sjedi u sobi, gleda televiziju, a neko iz mraka gleda njega i onako, neobavezno mu sjedne na prsa i drobi ga.

Nego jesi ti ikad imao iskustava sa nevidljivim bićima?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo-Jedna prica
PostPostano: pon aug 18, 2014 2:14 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 13, 2014 10:58 am
Postovi: 89
Sjenko je napisao/la:
Sjećaš li se one, treba biti nemilosrdan, ali ne i okrutan?


naravno. također trebas i moci raspoznati kad je netko okrutan a kad je "samo" nemilosrdan. :wink: iznenadio me tvoj pristup ovom "razgovoru", jer sam dopustio sebi pretpostavku u vezi tebe. nisam bio siguran da li me namjerno povlacis za jezik tako da vidis kad ce moja samovaznost (ili psihopatija :mrgreen: ) preuzeti upravljac, ili si htio "okrsaj" jer si nanjusio sebi slicnoga/suprotnoga. a sad kad sam odbacio tu svoju pretpostavku, sve skupa mi liči na nesto sasvim trece i puno jednostavnije.

Citat:
A što misliš, da li bi dečko bio istraumatiziran da mu se događa ono što mu se događa (čak i da je umišljeno, jer dovoljno je da je on uvjeren u to) bez da mu itko ponudi objašnjenje što bi to moglo biti? Nego eto, sjedi u sobi, gleda televiziju, a neko iz mraka gleda njega i onako, neobavezno mu sjedne na prsa i drobi ga.


za raspravu o anorgancima, BB0 bi prvo trebao razumjeti neke druge stvari i pripremiti svoju svijest da to uopce provari kako treba. ne znam ga osobno pa ne mogu tvrditi sto je za njega bolje. nikad ne znas ko je sa druge strane monitora i jesu li mu sve na broju.
u svakom slucaju, manje ce se strašiti ako ne zamislja kako ga iz ugla sobe promatra mrtvi sin (ili njegov anorganac) kojeg je vlastiti otac pregazio i koji mu sjedi na prsima i pokusava ga ugusiti. a jos kad shvati da takva stvorenja nisu ogranicena zidovima neke sobe, nego ga mogu docekati bilo gdje... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: i to sve sa 15 godina #-o
vecina odraslih ljudi nije dovoljno stabilna za podnijeti takve ideje (pogledaj samo neke primjere na ovom forumu :mrgreen: ), pa treba krajnji oprez u postupanju sa maloljetnim osobama. nekoga glava boli jer ima tumor na mozgu, nekog boli samo zbog promjene tlaka u zraku, a nekog uopce ne boli nego umislja da ga boli. pa ako je netko i imao tumor, krajnje je neodgovorno da svakom koga zaboli glava sugerira da je to zbog istog razloga kao i u njegovom slucaju. ponekad sugestija prouzroci veliku stetu.

Citat:
Nego jesi ti ikad imao iskustava sa nevidljivim bićima?


pitas me pre-osobno pitanje. neke stvari nemam potrebu dijeliti sa nepoznatim ljudima.
isto bi dobronamjerno savjetovao i tebi. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo-Jedna prica
PostPostano: pon aug 18, 2014 2:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Roar je napisao/la:

naravno. također trebas i moci raspoznati kad je netko okrutan a kad je "samo" nemilosrdan. :wink: iznenadio me tvoj pristup ovom "razgovoru", jer sam dopustio sebi pretpostavku u vezi tebe. nisam bio siguran da li me namjerno povlacis za jezik tako da vidis kad ce moja samovaznost (ili psihopatija :mrgreen: ) preuzeti upravljac, ili si htio "okrsaj" jer si nanjusio sebi slicnoga/suprotnoga. a sad kad sam odbacio tu svoju pretpostavku, sve skupa mi liči na nesto sasvim trece i puno jednostavnije.



Zeznute su forumske rasprave. Desilo mi se više puta da s nekim moram proći blagi "okršaj" da bi nestalo prekoncepata s obje strane, tj. da bi s obje strane isplivalo razumjevanje.

Roar je napisao/la:

za raspravu o anorgancima, BB0 bi prvo trebao razumjeti neke druge stvari i pripremiti svoju svijest da to uopce provari kako treba. ne znam ga osobno pa ne mogu tvrditi sto je za njega bolje. nikad ne znas ko je sa druge strane monitora i jesu li mu sve na broju.
u svakom slucaju, manje ce se strašiti ako ne zamislja kako ga iz ugla sobe promatra mrtvi sin (ili njegov anorganac) kojeg je vlastiti otac pregazio i koji mu sjedi na prsima i pokusava ga ugusiti. a jos kad shvati da takva stvorenja nisu ogranicena zidovima neke sobe, nego ga mogu docekati bilo gdje... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: i to sve sa 15 godina #-o
vecina odraslih ljudi nije dovoljno stabilna za podnijeti takve ideje (pogledaj samo neke primjere na ovom forumu :mrgreen: ), pa treba krajnji oprez u postupanju sa maloljetnim osobama. nekoga glava boli jer ima tumor na mozgu, nekog boli samo zbog promjene tlaka u zraku, a nekog uopce ne boli nego umislja da ga boli. pa ako je netko i imao tumor, krajnje je neodgovorno da svakom koga zaboli glava sugerira da je to zbog istog razloga kao i u njegovom slucaju. ponekad sugestija prouzroci veliku stetu.



Sugestija je često gadan zajeb. Kužim što hoćeš reći, no bb0 je već izašao sa pričom o tome da ga netko gleda iz mraka i drobi mu prsa. Nije mu Promatrač prvo reko, "e netko te gleda iz mraka i sjedi ti na prsima", pa je bb0 to usvojio kao vlastitu istinu i širio okolo kao nešto svoje, nego mu je Promatrač na temelju napisanog jednostavno ponudio objašnjenje što bi to moglo biti. Naravno, postoji mogućnost da mu je netko prije to uvalio kao sugestiju, no to mi nemožemo znati. Razumijem i zašto misliš da bi davanje takve informacije nekog moglo ponukati na deluzije i fantaziranje, pa i nešto gore, no uskraćivanje istih bi moglo dovesti do istog rezultata. Da li treba reći ili ne, može se procjeniti jedino intuicijom i vlastitim iskustvom, nema propisanog pravila koje uvijek pali.

Što se tiče identificiranja pravog stanja, ilitiga toga da li je Promatrač u pravu sa svojom procjenom, ili bb0 ima problema s npr. paranojom i napadima panike, deluzijama ili nečim trećim to se jednostavno nemože, sa sigurnošću, znati. Tu opet ulogu igra intuicija i životno iskustvo. Ponekad pak, jednostavno treba vjerovati da sugovornik ne laže i ne izmišlja, jer inače u startu propada svaki smisao forumske komunikacije. Naravno da li ćeš nekom vjerovati ili ne, opet ovisi o tome što intuitivno osjećaš.

Roar je napisao/la:
pitas me pre-osobno pitanje. neke stvari nemam potrebu dijeliti sa nepoznatim ljudima.
isto bi dobronamjerno savjetovao i tebi. :wink:


Ovo je mudar savjet. Ja sam to kao lekciju učio kroz faze. Bio sam u stanjima kad mi nije pasalo zucnuti o nečemu osobnom, bio sam u stanjima kad mi je pričanje iskustava značilo nevjerojatno rasterećenje. Sad sam recimo, u ovom u kojem mi se ne priča o osobnim iskustvima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo-Jedna prica
PostPostano: pon aug 18, 2014 4:01 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
#-o Ono što ja vidim je čovjeku oteta tema, ovo je dio foruma gdje su primarno osobna iskustva bez nekonstruktivnih trakavica "tko će koga" koje se se vrte u krug.
Sve pod etiketom tipičnog infantilnog RATNIK sranja, opet se potvrđuje da se sa RATNICIMA uzalud razumno raspravljati jer su ko automati, samo vrte naučene šprance u službi nekonstruktivnog izokretanja rasprave. Kud da vas selim? U rezervat?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo-Jedna prica
PostPostano: pon aug 18, 2014 4:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Može


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo-Jedna prica
PostPostano: pon aug 18, 2014 4:35 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon aug 11, 2014 11:37 am
Postovi: 7
Evo da razjasnim.Donekle se slazem sa @Roar da post izgleda pri kraju glupavo.Ali ne zato sto se zajebavam nego sam mnogo bolji u live kontaktu s ljudima ovako ne srocim lepo.Mislio sam da iznesete misljenje i ako niste sigurni tj. znate sta je to ali imate pretpostavku ili licno misljenje.A deo da sam ispricao "samo" vama.Mislio sam na to da nisam nikome live rekao ko me zna jel bi rekli da sam lud nego "samo" vama na forumu koji o meni znate samo nick.Neko rece da ne zna da mi nije neko usadio ideju da je to to? Nije,nisam nikad pricao ni sa kim o necemu slicnom jer ne znam nista o ovome.Ja znam samo sta su "lucidni snovi" i "deja vu" jer sam to dozivljavao pa sam citao na netu.O drugim stvarima ovakve prirode nemam pojma.To je odgovor za @roar.
Jos nesto.Meni to ne znaci previse u zivotu.Ja sam odlican sportista,treba da idem na probu u strani klub,treniram 2 puta dnevno,odlican ucenik.Samo sam video ovaj zanimljiv forum pa sam odgovor na jedno prilicno intrigantno pitanje odlucio da potrazim od ljudi koji znaju.
Hvala :-)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 934 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 47  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 67 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz