Sada je: ned apr 28, 2024 4:36 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 934 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 47  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: uto nov 05, 2013 2:50 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri okt 16, 2013 1:43 am
Postovi: 25
http://www.youtube.com/watch?v=KqgWB3D-6iY


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: uto nov 05, 2013 2:56 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri okt 16, 2013 1:43 am
Postovi: 25
post01 je napisao/la:
http://www.youtube.com/watch?v=KqgWB3D-6iY

http://www.youtube.com/watch?v=F2P_AGoGgic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: uto nov 05, 2013 4:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Nema na čemu robotixe.

Nisam ja ni rekao da ne želim pričati s tobom, činilo mi se više da ti ne želiš pričati samnom. Tj. kao da ti je nebitno s kim pričaš i što, nego samo da pričaš.

A zašto ti je najdraži ego nastup? Koliko ja vidim, što ga duže prakticiraš to je veća šansa da ćeš zaboraviti da dramiš i izgubiti se. Ako ništa, drugi ljudi počnu očekivati da si egoist i idiot i onda se nitko više ne želi igrati s tobom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: uto nov 05, 2013 6:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
Volim pričati ali odjednom ne volim jer pročitam između redova da se taj i taj deklariše kao obična osoba. A onda hoće taj i taj da drami i traži da ga pohebem dramom zastrašivača. A to itekako mogu. :D Uostalom drame su da se drame hehe...

Nitko se neotvara jer ima prikrivene osjećaje, e ja to vidim, i odmah znam šta treba da činim.

Priča nikud ne vodi ako nema namere da goni ST odmah u povišenu svjest.
Eto, gledaj koliko si nesiguran za kalup na generalnoj. Ja mogu da te podsetim pa da budeš siguran, problem je što nemamo dil, dogovor, vjerovanje,...

Ako neko pak hoće pisat bez ega taj mora ući u nemo znanje, sve ostalo je pisanje iz predrasude.
Ja sanjam sve što pišem, očekujem rječi koje ću postati, dakle, pišem sa rezervom, i tako stvorim vrjemenski interval. Ne pišem napamet automatski. Al šta te briga kako pišem, možeš samo poružiti to i tako stvoriti karmu.

Dakle, ja imam svoje vrjeme, i u njemu samo gostuješ kao cjelina i stoga te mogu pročitati.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: uto nov 05, 2013 6:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
robotix je napisao/la:
Ja sanjam sve što pišem, očekujem rječi koje ću postati, dakle, pišem sa rezervom, i tako stvorim vrjemenski interval. Ne pišem napamet automatski. Al šta te briga kako pišem, možeš samo poružiti to i tako stvoriti karmu.


Zato se i činim nesiguran. Nisam uopće, znam što vidim i zašto to tako vidim. Ali isto nemogu očekivati da će to drugi moći shvatiti, pogotovo ako ne vide. Jedino što oni mogu je stvoriti koncepte napravljene na pretpostavkama, a to ne samo da je beskorisno, nego je i štetno po njihovu svijest, jer ju betonira i drži na mjestu. Iz tog razloga ostavljam mogućnost da se i drugi izraze i sami dokuče. Drugo, uvijek postoji mogućnost da ću vidjeti više s vremenom, jer znam da nisam ostvario svoj puni potencijal ni dostigao svoju sveukupnost, pa si za to ostavljam mjesta, tj. pišem sa rezervom.

Jel ti možda palo na pamet da ne gostujem kao cjelina u tvom vremenu, nego samo kao pojava, upravo onoliko koliko ti želiš/možeš pojmiti, primiti?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: uto nov 05, 2013 7:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
Grešiš zato što ostavljaš mogućnost drugima jer siguran je samo jedan i on ne dopušta da ostavlja mesta da ga drugi potkopavaju.

Sigurnost automatski je na mestu gde prestaje žaljenje dakle s tog mesta nemožeš zabušavati sebi samom.
A kao gost u mom vrjemenu što se više družimo ili ti otkrivam neke stvari tome svest mutira i prilagođava se, ali dok nezna da ja znam da se on stapa samnom već je moja svjest upamtila njegovu i putem vidovnjaka je prati svakog momenta.

:D kako je lijepo vrjeme danas


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: sri nov 06, 2013 12:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
robotix je napisao/la:
Grešiš zato što ostavljaš mogućnost drugima jer siguran je samo jedan i on ne dopušta da ostavlja mesta da ga drugi potkopavaju.

Sigurnost automatski je na mestu gde prestaje žaljenje dakle s tog mesta nemožeš zabušavati sebi samom.
A kao gost u mom vrjemenu što se više družimo ili ti otkrivam neke stvari tome svest mutira i prilagođava se, ali dok nezna da ja znam da se on stapa samnom već je moja svjest upamtila njegovu i putem vidovnjaka je prati svakog momenta.

:D kako je lijepo vrjeme danas


E vidiš. Upravo zato što sljediš tu filozofiju da jedan mora biti siguran da ga drugi nebi potkopali, sam rekao da se neda pričati s tobom. Unaprijed se ograđuješ od bilo kakve daljnje komunikacije, tako da je stvarno svejedno što ti netko drugi napiše direktno. Evo npr. kad bi ti rekao da nemoram biti siguran u to što govorim jer je to pod a drsko, pošto jedino s čim imam posla je nepoznato a ne ljudi, pod b, svejedno mi je što drugi misle i nemam što braniti pred njima, pa nemaju ništa za podkopati, ili recimo da nema šanse da pratiš moju svijest, jer bi znao da me netko gleda pošto sam savršeno svjestan onog što ti nazivaš stapanje, dok ono što vidiš su projekcije tvog uma u tvom osobnom vremenu, vjerujem da bi ti izvukao bilo kakve protuargumente zašto to nije tako, jer ti si već unaprijed siguran pa ti ih nebi bilo teško smisliti. Jedino što bi netko mogao umjesto da direktno priča s tobom, je da te prevari i navuče na razgovor u kojem ti misliš da si glavni. I vjerujem da bi to netko i radio, da ima razloga da to radi, ali ovako, koga realno boli kurac za nekog s foruma tko tvrdi da je vidovnjak i neda nikom da mu pristupi?

E i da, vidim tako jer sam vidovnjak ;)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: sri nov 06, 2013 1:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
Od kablova spravljen
on gleda i sluša,
slabosti se gnuša
jer njega duh vodi,
ili je to zato
što ne zna kuda hodi?
Besprijekoran mnogo
u svom operativnom sistemu,
o kako lijepo napisana skripta.
Drvo je lijepo, ne... drvo nije lijepo!
Žena nije lijepa, ne...žena je lijepa!

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: sri nov 06, 2013 2:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
Hvala bajs na posvjeti...cjenim tvoju utrošenu energiju jer iz stihova naslućujem da ti je itekako bilo lijepo :D

Sjenko, s tobom ću kasnije, oprosti, jer mi je snoopy u predmetu pažnje.

Jel vidite kako je dosada podlo ćutao da išta zna o kalupu. E to je ono što me tera na agresivnost i oduzimanje tuđeg daha. Pa je još osmislio kako da nas uvede u svoju igru da obratimo pažnju na njega. Upravu sam kad kažem da je on iz druge grupe. Navodi na vođenje pažnje a sa izvinjenjem, još ima i priču o kalupu. Ako je takav. Ali ovo viđenje je takvo. On neželi da se spusti jer će izgubiti energije. Tačno predviđam da će da se ušeprtlja. :D I sad čeka svedoka da mu overi početak priče svog iskustva tako što će mu svedok pozajmiti energiju kojom će putem očekivanja koristiti da napiše reči jer samostalno nemože. Hehe.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: sri nov 06, 2013 3:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Ne brini, nije greh davati, sve cu ja to vratiti rekapitulacijom, a ti vidi dal ces da uzmes svoje:)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: sri nov 06, 2013 6:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
Blago meni Sjenko :D
Cilj vračeva je da poznaju ljudsku narav do tančina da bi time dobili kartu za besprjekornost. Meni ovo puno znači što kažem jer ja time znam da baratam. Ti neznaš da barataš ljudskom naravi jer si učauren u poziciju iz koje samo smatraš a ništa sa sigurnošću neznaš. Hoćeš li tako do groba?
Govoriš o nepoznatom a nepamaš pojma niti gdeje jer bi to sa sigurnošću izneo. Ti samo gajiš nade da ćeš nešto spoznati a nikako da započneš sa spoznajom nepoznatog. Bakćaš se nebitnim stvarima umesto da razotkriješ sopstvenu sitničavu narav.

Mogu Sjenko da te vidim zauvjek u maloj pečurki, koja mi govori i o tebi a i o bilo kome koga sam uneo u sebe. To već nije način stapanja da doznam šta mi treba. Priče o moći govore o pečurkama, sjećaš se? :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: sri nov 06, 2013 6:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Eto, upravo o tome i pričam robotixe, nema smisla s tobom direktno pričati pošto si ti unaprijed sve odlučio. I neka ti ako ti je tako milo, no to znači da ćeš zauvijek biti zarobljen u svjetu projekcija sopstvenog uma u kojem um određuje što je a što nije i onda se slaže sam sa sobom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: sri nov 06, 2013 7:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
Sjenko je napisao/la:
Eto, upravo o tome i pričam robotixe, nema smisla s tobom direktno pričati pošto si ti unaprijed sve odlučio. I neka ti ako ti je tako milo, no to znači da ćeš zauvijek biti zarobljen u svjetu projekcija sopstvenog uma u kojem um određuje što je a što nije i onda se slaže sam sa sobom.

Ti si to umišljaš. Ti neznaš što je istina. Ti neznaš što je svjest. A ja ti neću davati samopouzdanjd da ti meni protivurečiš, već ću svim silama nastojati da znaš da tvoj tiranin kome se moraš pokoriti da bi naučio vještinu prikradanja. Tako mora da bude jer imam moć a ti ju nemaš. Prekini gledati kao naivac u mene i počni činiti što treba jer u ovom momentu je pitanje tvoje sudbine - hoće li te orao pojesti ili neće :?:

Prekini biti zastupnik centra svoga svjeta - odmah! - i počni pratiti tiranina kako to čine ratnici.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: sri nov 06, 2013 7:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
snoopy je napisao/la:
Ne brini, nije greh davati, sve cu ja to vratiti rekapitulacijom, a ti vidi dal ces da uzmes svoje:)

Ma sav si mi ti od rječi.
Što ćeš ti vratit? Kad ćeš imat dokaza. Smanji se malo, imaš s tiraninom čast :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: sri nov 06, 2013 7:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
robotix je napisao/la:
Ti si to umišljaš. Ti neznaš što je istina. Ti neznaš što je svjest. A ja ti neću davati samopouzdanjd da ti meni protivurečiš, već ću svim silama nastojati da znaš da tvoj tiranin kome se moraš pokoriti da bi naučio vještinu prikradanja. Tako mora da bude jer imam moć a ti ju nemaš. Prekini gledati kao naivac u mene i počni činiti što treba jer u ovom momentu je pitanje tvoje sudbine - hoće li te orao pojesti ili neće :?:

Prekini biti zastupnik centra svoga svjeta - odmah! - i počni pratiti tiranina kako to čine ratnici.


Da bi bio tiranin ti bi morao imati nekakvu ovosvjetovnu moć nadamnom, a ti nemaš ništa od toga. Dapače, ja ako želim nemoram ni čitati tvoje postove o veliki tiranine. Tako da, kompletno si mašio poantu o moćni robotski tirane. Da se ovo sve odvija u živo, dalo bi te se uvrstiti u one koji ubijaju dosadom i zanovjetanjem, no eto, ne događa se.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: sri nov 06, 2013 8:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
Pun si nepoštovanja, to će te skupo koštati, vjeruj mi na reč.

Ako si tako smion samnom onda si ti u jadnom položaju. Ti si ti taj koji nije razumio poentu.

Videtćeš u ostalom kako će ti se svjetiti te tvoje drskosti. Pumpaš si ego razmišljajući da se šalim sa tobom. Ne Sjenko, uopće se ne šalim. I uopšte te ne štedim niti ću bilo kog.

Imao si sada ispit!!!
Ti svjet doživljavaš kao šalu, a nije tako. Znaš ti to dobro u dubini sebe.
PUNO LIJEPIH POZDRAVA :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: sri nov 06, 2013 8:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Znam ja da se ne šališe robotixe, u tome i je problem :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: sri nov 06, 2013 9:37 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
Zašto učiš ako ne želiš biti učitelj drugima!?

I ti i bajs i snoopy učite nekog. Vi se ne šalite.

Dakle?
i sam se pitam, ako ne nastojim sa znanjem kako je jedino moguće onda je ono bespotrebno.
Slika je užasna kada netko uči drugog. Taj neće prihvaćat jer je u dubini nezahvalan. Zato je nužno otvorit ljudsku narav. :D

S druge strane, svaka osoba je glasnik. Ako joj se ne priđe prikradački pravi se vrjemenski propust u naprjedovanju svjesti. Svjest raste samo kada smo svjesno napregnuti na činjenično stanje.

Primer, eto kad sam uzeo drame kontrole da savladavam, nemogu se upamtit jer su delom njemo znanje. Morao sam naterat sebe da se izložim u vatru na nekim forumima da bi mi ostao kvalitetan utisak u svjesti.

Samo se tako dobro savlađuje ono što je važno. Vatreno krštenje.

Ne upuštaš se ti slučajno u priču samnom, tvoj vidovnjak zna da je to dobro da radimo. Ovako se razmenjuje energija na jedan način.

Jako je teško provaliti dramu kontole.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: sri nov 06, 2013 9:54 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Fali ti iskrena družina robotix koja je vrijedna pažnje, a? Makar jedna osoba...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: sri nov 06, 2013 10:43 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
promatrač je napisao/la:
Fali ti iskrena družina robotix koja je vrijedna pažnje, a? Makar jedna osoba...

Ne hvali mi ništa :D

Nego treba i tebe izkritizirati, sprjemi se :D

Pogledaj sada pažljivo svoj post na generalnoj. Vidiš ga zar ne. I šta ti to znači? Hajde šta? Jel truć truć...
Ne nije to obično truć truć, ti učiš bato nekog kako da truć trućka.
Učitelj si. Učitelj si kako treba živit :D

Ali to nisi svjesno nameravao, jer da jesi vido bi da time sebi štetiš jer se spuštaš u niske frekve :D Ako, radi tako, ti sebi kuješ karmu batice.

Ćao.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 934 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 47  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 69 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz