Sada je: sub apr 27, 2024 4:45 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 125 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon mar 30, 2009 8:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
promatrač je napisao/la:
Ma kakva prava priroda, nije to ništa, na astralu nije nikakva prava priroda, samo je mnogo gora situacija nego tu jer ne poznaš pravila ni okolinu.

Na terenu si anorganaca i moš se slikati sa svojim ne strahom.


Ma, da, upravo to tvoj strah prica, strah od nepoznatog !! =D>

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 31, 2009 12:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned mar 22, 2009 1:46 pm
Postovi: 92
Tolteq je napisao:
Citat:
Znam ! Jer pri ITI se osjeca kako ti svjest ide van a tjelo se prazni i postaje, utrnuto, totalno u isto vrijeme to dvoje osjecas ! Mr. Green


ovde pretpostavljam goovoris o izvan telesnom iskustvu do kojeg je doslo iz budnog stanja..npr. astralna projekcija iz budnog stanja.
ali šta je sa iskustvima do kojih dolazi nakon sto covek zaspi ?
astralna projekcija i sve drugo moze se dogoditi slucajno ili nameno i tada a simptomi kao sto su utrnutost tela tada se ne osecaju jer smo tu fazu vec presli .ja jedino posle mojih iskustava osecam pojacanu vibraciju u celom telu ili jaku toplotu na celu ili jako lupanje srca ..jednom mi se samo desilo da sam osecao dok sam leteo nekakav pritisak , nelagodnost u predelu srca (pretpostavljam da sam tada u stvari istovremeno osecao to sto mi se desavalo u telu dok sam spavao.
kad sam se probudio srce mi je jako brzo lupalo kao da sam trcao.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 31, 2009 12:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned mar 22, 2009 1:46 pm
Postovi: 92
promatrač je napisao:
Citat:
Mislim da su vantjelesna iskustva jako sklizak teren za podvale sa slovodnom voljom.
Ni ne skužiš kad si pristao na nešto, jer je tako zavodljivo i posebno.


i da li si ti nasao neki pokazatelj koji bi ti rekao da li si izvucen iz tela ili si sam to postigao?
da li bi mozda dobar nacin da se bude siguran u tako nesto bila npr. jedino astralna projekcija iz budnog stanja?

imam jedno pitanje za sve a tice se nacina ophodjenja prema neorganskim bicima u nasim snovima.
uzmimo sledecu situaciju..neorganac u snu pokusava da me navede na svadju ili na seks kako bi mi uzeo energiju. tako nesto nije toliko tesko odbiti odnosno u prvom slucaju (svadja) ne pasti na provokaciju.
ali sta raditi ako te neorganac bez ikakve najave uhvati za neki deo tela ? (npr. moj slucaj kada me uhvatio za butinu)
pre toga nisam pricao sa njim jednostavno se pojavio i zgrabio me..
i sta raditi u takvoj situaciji?praviti se da me nije uhvatio ?dozvoliti mu da me izvata celog :lol: i cekati da odustane kad uvidi da to njegovo pipanje nece kod mene proizvesti neku emociju kojom bi se on nahranio?
malo mi je to bezveze , ispada da svako u sanjanju moze da nam radi sta hoce a mi treba da se pravimo da se nista ne dogadja..
zna li neko kako im ne dozvoliti da nam se uopste priblize ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 31, 2009 12:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
Pokuskadabra je napisao/la:

imam jedno pitanje za sve a tice se nacina ophodjenja prema neorganskim bicima u nasim snovima.
uzmimo sledecu situaciju..neorganac u snu pokusava da me navede na svadju ili na seks kako bi mi uzeo energiju. tako nesto nije toliko tesko odbiti odnosno u prvom slucaju (svadja) ne pasti na provokaciju.
ali sta raditi ako te neorganac bez ikakve najave uhvati za neki deo tela ? (npr. moj slucaj kada me uhvatio za butinu)
pre toga nisam pricao sa njim jednostavno se pojavio i zgrabio me..


Ja sam ih u zadnje vrijeme svjestan, svjestan sam u snu da je to anorganac koji se meni pretvorio u nesto poznato.
U zadnje vrijeme im se kesim u facu i velim mu da je samo skup energije i nek se jebe da mu nedam nista. U jednom trenu cak primjetim njegivu ljutnju ( meni je to prepoznato kao ljutnja al u biti je drugacija frekvencija njega, drugacije titra kad mu nedam ) i posto je u tom trenu nemocan on ode i ceka svoju drugu priliku kad necu biti svjestan.

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 31, 2009 1:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
Pokuskadabra je napisao/la:
astralna projekcija i sve drugo moze se dogoditi slucajno ili nameno i tada a simptomi kao sto su utrnutost tela tada se ne osecaju jer smo tu fazu vec presli .ja jedino posle mojih iskustava osecam pojacanu vibraciju u celom telu ili jaku toplotu na celu ili jako lupanje srca ..jednom mi se samo desilo da sam osecao dok sam leteo nekakav pritisak , nelagodnost u predelu srca (pretpostavljam da sam tada u stvari istovremeno osecao to sto mi se desavalo u telu dok sam spavao.
kad sam se probudio srce mi je jako brzo lupalo kao da sam trcao.


Meni se ITI uvijek dogadjao kada sam sam namjeravo, nije bila slucajnost. Opustis se do te tocke dok prestanes osjecati tjelo ( to je vrlo bitno za ITI ), osjetices samo svijest, tjelo neces, ne pricas u sebi, sve se dogadja u polusnu sa zaklopljenim ocima, onda namjeravas nakon nekog vremena toga stanja. Kad pocnes namjeravati pocijne slaba vibracija en. tjela, pa sve jaca, pa imas osjecaj da si na valovima i tu se odvajas.
Pri samom svjesnom izlasku na samoj granici osjetit ces ogroman strah, takav kakav jos nisi dozivio, taj strah ti je u biti barijera od strane letaca ili inih. da ne dozivis to iskustvo da se vratis nazat u tijelo. Kad dojdes do straha odi kroz njega ko glavom kroz zid ( hm, glupo je sad tu rec, ne boj se :D :mrgreen: ),. odi kroz strah, nepokolebljivom namjerom koda ti ovisi o zivotu,...i eto, kad prejdes strah, vani si,...ugledat ces svoju sobu, sebe, sve ce ti biti plavkasto od tvojeg en.tjela, vidjet ces svjet drugacijim ocima, :mrgreen: doslovno !!
Osjetit ces ljubav kakvu nisi nikad osjetio, u biti osjecaj je najslicniji ljubavi, nama je nepoznat al u biti jako prijatan. I onda dalje radi sta hoces, tragaj po nepoznatom koje ti postaje poznato !! :mrgreen:

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 31, 2009 1:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 11:05 am
Postovi: 456
Pokuskadabra je napisao/la:

u jednom snu u trenutku kada sam postao svestan da sanjam pojavio se neki muskarac(nisam ga zaista video, pre je to bio osecaj da je muskarac) i uhvatio me za unutrasnju stranu butine jako blizu delu gde tudja muska ruka ne bi smela da zalazi :lol:
ja sam se otrgao i onda sam ga gadjao kao nekom energijom magijama..tako nekako pa sam na kraju pobegao tako sto sam odleteo.
imao sam posle tog sna jos par takvih snova, samo nisu bili perverznjaci nego su me drzali , hvatali sa ledja i slicno.
neko je na nekom od ovih foruma opisao slicna iskustva





Dobrodošao u svijet anorganskih bića, prijatelju. Sudeći po opisu radi se o reptilianskim kako bi ih dreamways nazvao, primitivnim saveznicima koje su prave nemani i napasti. Opasna rulja, ako dozvoliš strahu da se razmaše. Imaš na njegovom portalu raspravu između mene i jednog jako zanimljivog lika sa puno iskustava i tehnika i zanimljivih stvari za pročitat, točno o njima. Imaš i dosta u mom postu "moja iskustva sa letačima i anorgancima"
evo oba linka;

http://nagual.yuku.com/topic/387

http://www.galaksija.info/forum/viewtopic.php?t=2199

_________________
"Nagual je osoba koja više nema ništa, prazna je, provodnik beskonačnosti, duh, iluzija"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 31, 2009 1:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 11:05 am
Postovi: 456
tolteq je napisao/la:

Meni se ITI uvijek dogadjao kada sam sam namjeravo, nije bila slucajnost.



Jesi koristio tehnike od Brucea ili nekog drugog da ovladaš ovim u početku?

Radiš to često?

_________________
"Nagual je osoba koja više nema ništa, prazna je, provodnik beskonačnosti, duh, iluzija"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 31, 2009 1:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
lone_bird je napisao/la:
tolteq je napisao/la:

Meni se ITI uvijek dogadjao kada sam sam namjeravo, nije bila slucajnost.



Jesi koristio tehnike od Brucea ili nekog drugog da ovladaš ovim u početku?

Radiš to često?


Ne radim pre cesto, kad mi dojde, kad osjetim potrebu za time, al mislim da ce biti sve cesce !
Nisam citao Brucea, niti znam njegove tehnike, razvio sam to nekako sam i onda sam procitao Robeta Petersona, knjigu koja je bazirana samo na njegovim iskustvima ITIa i taj mi je covjek cak dosta objasnio neke stvari koje si sam nism mogao objasniti, koje sam i sam dozivio a nisam znao sta su. :wink:

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 31, 2009 1:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 11:05 am
Postovi: 456
tolteq je napisao/la:

U zadnje vrijeme im se kesim u facu i velim mu da je samo skup energije i nek se jebe da mu nedam nista.



Čekaj samo da nalediš na reptiloidne(kako ih zove dreamways), primitivnije anorgance. Prepoznat ćeš ih tako što će ti se ledit krv u žilama od straha i što će ti se sve dlake na tijelu iste sekunde nakostriješit. Strah kojim te fiksiraju je razarajući i može trajat jako, jako dugo. Često napadaju a napad im se osjeća kao da te netko zgrabi rukom. Imaš materijala na linkovima koje sam dao maloprije ako ti se čita.

_________________
"Nagual je osoba koja više nema ništa, prazna je, provodnik beskonačnosti, duh, iluzija"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 31, 2009 1:51 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Pokuskadabra je napisao/la:
promatrač je napisao:
Citat:
Mislim da su vantjelesna iskustva jako sklizak teren za podvale sa slovodnom voljom.
Ni ne skužiš kad si pristao na nešto, jer je tako zavodljivo i posebno.


i da li si ti nasao neki pokazatelj koji bi ti rekao da li si izvucen iz tela ili si sam to postigao?
da li bi mozda dobar nacin da se bude siguran u tako nesto bila npr. jedino astralna projekcija iz budnog stanja?

imam jedno pitanje za sve a tice se nacina ophodjenja prema neorganskim bicima u nasim snovima.
uzmimo sledecu situaciju..neorganac u snu pokusava da me navede na svadju ili na seks kako bi mi uzeo energiju. tako nesto nije toliko tesko odbiti odnosno u prvom slucaju (svadja) ne pasti na provokaciju.
ali sta raditi ako te neorganac bez ikakve najave uhvati za neki deo tela ? (npr. moj slucaj kada me uhvatio za butinu)
pre toga nisam pricao sa njim jednostavno se pojavio i zgrabio me..
i sta raditi u takvoj situaciji?praviti se da me nije uhvatio ?dozvoliti mu da me izvata celog :lol: i cekati da odustane kad uvidi da to njegovo pipanje nece kod mene proizvesti neku emociju kojom bi se on nahranio?
malo mi je to bezveze , ispada da svako u sanjanju moze da nam radi sta hoce a mi treba da se pravimo da se nista ne dogadja..
zna li neko kako im ne dozvoliti da nam se uopste priblize ?


Imam iskustava uglavnom nakon što zaspim, a bilo je i na budno.
Za budno ne znam da li sam izvučen ili sam se sam otkačio.

A nakon što zaspim imam jako "intimnih" iskustava sa anorgancima o kojima ni ne želim pričati. I svašta sam se u snu ulovio da radim.
Bilo je i dosta zaustavljanja vremena u polusnu, kad sam osjetio da me netko zaustavlja (malo se zabunio pa sam primjetio). Što je bilo između zaustavljanja vremena ni ne želim znati, jer sam se vratio uplašen.
No sve mi je jasnije što se moglo dešavati, s obzirom na to kakve imam snove.
Nekoliko puta mi je i crne sjena teška ko slon sjela na leđa.
Nisam se ni stigao probuditi jer osjetim prisustvo u sobi i već je na meni.
To je bilo davno, sad mi nešto te sjene ne prilaze. Nekako se drže na odstojanju. Mislim da je dvojnik, proširena svijest, ono što drži takve stvari na odstojanju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 31, 2009 1:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
lone_bird je napisao/la:
tolteq je napisao/la:

U zadnje vrijeme im se kesim u facu i velim mu da je samo skup energije i nek se jebe da mu nedam nista.



Čekaj samo da nalediš na reptiloidne(kako ih zove dreamways), primitivnije anorgance. Prepoznat ćeš ih tako što će ti se ledit krv u žilama od straha i što će ti se sve dlake na tijelu iste sekunde nakostriješit. Strah kojim te fiksiraju je razarajući i može trajat jako, jako dugo. Često napadaju a napad im se osjeća kao da te netko zgrabi rukom. Imaš materijala na linkovima koje sam dao maloprije ako ti se čita.


Oh, jeah, bilo ih je, grabio me bas za ruku ni u tom trenu se nisam bojao reko sam mu, odjjjebi seljacino, i on se fino rasplinuo u tamnije cestice energije !! :mrgreen:

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 31, 2009 7:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 11:05 am
Postovi: 456
tolteq je napisao/la:
Oh, jeah, bilo ih je, grabio me bas za ruku ni u tom trenu se nisam bojao reko sam mu, odjjjebi seljacino, i on se fino rasplinuo u tamnije cestice energije !! :mrgreen:



Vidim da imaš originalne metode suprotstavljanja ovim bićima :D no to je i dobro. Nepridavanje pažnje i lagani, neopterećeni pristup definitivno imaju svojih prednosti. Bilo da ih radiš namjerno ili si jednostavno takav.

_________________
"Nagual je osoba koja više nema ništa, prazna je, provodnik beskonačnosti, duh, iluzija"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 31, 2009 9:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
lone_bird je napisao/la:
Bilo da ih radiš namjerno ili si jednostavno takav.


Takav sam po naravi pa prenosim to tamo ! :lol: :occasion5:

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 01, 2009 8:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
možda malo blesavije pitanje, ali u kojem položaju najlakše doživite svjesno uranjanje u san.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 01, 2009 8:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
demiurge je napisao/la:
možda malo blesavije pitanje, ali u kojem položaju najlakše doživite svjesno uranjanje u san.


U polusnu !

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 01, 2009 9:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 11:05 am
Postovi: 456
demiurge je napisao/la:
možda malo blesavije pitanje, ali u kojem položaju najlakše doživite svjesno uranjanje u san.



Meni je to uspjelo samo jednom. Dakle iz obične svijesti pravo u sanjalačku svijest. I naravno kad se probudiš noću pa onda odma no to se ni ne računa. Unutranja tišina je ključ i prakticiram je prije svakog počinka. Nisam siguran da je položaj tijela bitan, ako si na to mislio.

_________________
"Nagual je osoba koja više nema ništa, prazna je, provodnik beskonačnosti, duh, iluzija"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 01, 2009 9:47 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Mislim da je dobro da su ruke gore iznad glave.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 01, 2009 10:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
lone_bird je napisao/la:
demiurge je napisao/la:
možda malo blesavije pitanje, ali u kojem položaju najlakše doživite svjesno uranjanje u san.



Meni je to uspjelo samo jednom. Dakle iz obične svijesti pravo u sanjalačku svijest. I naravno kad se probudiš noću pa onda odma no to se ni ne računa. Unutranja tišina je ključ i prakticiram je prije svakog počinka. Nisam siguran da je položaj tijela bitan, ako si na to mislio.


Pa opiso sam ti par postova vise, postupak za ITI. :glasses7:

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 01, 2009 10:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
promatrač je napisao/la:
Mislim da je dobro da su ruke gore iznad glave.


Mislis kao ono, soj il pucam ! Predaj se, ruke gore ! :notworthy:

Ja mecem dosta puta i ruke gore, na glavu, nesvjesno mi tjelo trazi tu radnju, na taj nacin da stavim spojene ruke na glavu ko neku kapu i pri tome su mi oba mala prsta na sredini cela a palci svaki kraj svojeg uha prislonjeni na glavu.

Neznam zasto, al to mi je doslo samo od sebe ! :wink:

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 01, 2009 10:24 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ma Sjemenka je tu negdje dala tekst o tome, i blarina je nacrtana.
Samo ruke gore! Na predaju.
Odma čuvaš i glavu rukama.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 125 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 49 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz