Sada je: sub apr 27, 2024 10:09 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 458 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet dec 10, 2010 12:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 04, 2008 3:06 am
Postovi: 196
density je napisao/la:
Vag je napisao/la:
Rekao mi je da vec dugo godina pravi magicne pokrete ali da slabo radi na svojoj licnosti, i da osjeti da bi trebao da cisti svoj tonal, jer je energija u tjelu sve jaca.




Joj, baš mi je žao radi tvojeg prijatelja. :(

Čitajući malo baš sam primjetila ovaj dio, pošto sam počela sa magičnim pokretima i ja osječam tu jaku energiju u tijelu, koda želi izletiti iz mene. Sve me nekao i štipucka pecka po koži, nekako, osječam to i na fizikalnom tjelu, po svuda, od nogu, tijela, ruku, glave, lica.

:love9:


To i je dobro da se osjeti energija, vazno je znati uzivati u njoj.
Kad se razum navikne na price o moci, tad se nece tako brzo buniti i pokusati sam sebe ubiti.
Vazno je upoznavati sebe, sebe posmatrati i cistiti, sve izbaciti sto nas zaustavlja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet dec 10, 2010 6:01 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet dec 09, 2010 12:47 am
Postovi: 20
Lokacija: Dugo Selo
Vag je napisao/la:


To i je dobro da se osjeti energija, vazno je znati uzivati u njoj.
Kad se razum navikne na price o moci, tad se nece tako brzo buniti i pokusati sam sebe ubiti.
Vazno je upoznavati sebe, sebe posmatrati i cistiti, sve izbaciti sto nas zaustavlja.


Znači to je pod normalno, to i vi svi ostali osječate radili ili ne radili magične pokrete?

:love9:

_________________
Osobna moć je osjećaj. Nešto poput sreće. Može se nazvati i raspoloženjem.
Osobna moć je nešto što se stiče borbom tokom cjeloga života.

TOČAK VREMENA


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet dec 10, 2010 9:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
izvini druze.iskrslo nesto,kao i uvek.mislio sam na projekcije,bukvalno kao slike koje
stizu u sekvencama u budnom stanju...znaci,da bi to neko protumacio kao vidovitost-
ja mislim da to nema pojma,to je poslat materijal.iz proslosti,buducnosti i sadasnjosti
u istom momentu.nema sigurno nikakve veze sa istinom,ali je dovoljno sumnjivo...
u stvari trebao bih sigurno vise da pricam o tome,ali nesto pravo da kazem sumnjam
da je to prava stvar.na kraju krajeva ne zelim da iznesem nesto na videlo u sta
nisam siguran.sve mi to smrdi- na prevaru.zeznuto...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sub dec 11, 2010 4:07 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ako si previše paranoičan i previše oprezan, sve će biti zavjera.
Ako si pak u poricanju da ti se ništa ne događa, onda si budala....

Treba naći neki balans između to dvoje i dati si mira koliko se god može i živjeti dalje, s vremenom se razjasne neke stvari koje se dešavaju, poveže čovjek makar djelomično što je bilo, samo treba biti strpljiv.

Ako ti ne smeta javno, zapiši natuknice što si vidio u slučaju da zaboraviš, ako te netko obriše (pamćenje) i pojaviš se na forumu ko da si s marsa pao, netko će te možda sjetiti što si gdje pisao.
Možeš to isto u 4 oka sa nekim ko te razumije u tome...

Dešavaju se sranja sa pamćenjem, samo večinom su ljudi tako fino obrisani i isprogramirani bahatošću da nikad ne posunjaju u to i još se i smiju nekome tko sumnja, ono tipa, evo ješ jedan Neo(urotičar).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sub dec 11, 2010 7:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
mudri moj prijatelju...
da, desava se da ljudi zaborave.pa ako se i desi da zaboravim,ne brinem se bas puno.
jer posle svake noci,svane novi dan.tako je to u prirodi,mi jesmo povezani sa prirodnim
ciklusima.bude zima,pa prodje.dodje prolece.sad jeste tako kako jeste,ali mora da bude
bolje.meni bas i nije toliko stalo da mi neko poveruje,sta ima da se zalim.a nekog ko ne
veruje u metafizicka desavanja,verovatno ceka nezgodan period samoosvescivanja.
svako ima svoj put,pa prema tome....
znas ima jedna poslovica koja je prilicno tacna.kazu da ne trazi djavo coveka,nego da
covek sve vreme u stvari trazi djavola.dovoljno je i toga da se setim,veruj mi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sub dec 11, 2010 7:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
<<<cudna sinhronizacija...verovatno opet samo brojke...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sub dec 11, 2010 7:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
neznam dal znate da je ego najslabija ljudska tacka...dirnes coveka u ego,i izazoves
reakciju.samokontrola je moguce resenje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sub dec 11, 2010 10:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 11:05 am
Postovi: 456
karadjordje je napisao/la:
izvini druze.iskrslo nesto,kao i uvek.mislio sam na projekcije,bukvalno kao slike koje
stizu u sekvencama u budnom stanju...znaci,da bi to neko protumacio kao vidovitost-
ja mislim da to nema pojma,to je poslat materijal.iz proslosti,buducnosti i sadasnjosti
u istom momentu.nema sigurno nikakve veze sa istinom,ali je dovoljno sumnjivo...
u stvari trebao bih sigurno vise da pricam o tome,ali nesto pravo da kazem sumnjam
da je to prava stvar.na kraju krajeva ne zelim da iznesem nesto na videlo u sta
nisam siguran.sve mi to smrdi- na prevaru.zeznuto...




Karađorđe, moj izmučeni prijatelju, nekome je Duh namjenio teži put a nekome lakši a koliko vidim iz tvojih postova tvoj je brate zajeban do kraja. Reći ću ti jednu važnu stvar koju sam s godinama naučio a nisam siguran dal ćeš je znati na pravilan način interpretirati. Mi sami gradimo svoj zatvor. Sami postavljamo pozornicu i gladamo ono što režiramo. Jedemo juhu koju smo si sami skuhali. Bog nikad nikome nije naredio da bude glup. Paranoje koje tebe peru za moj pojam graniče sa psihozama. Ovaj svijet može biti i strašno mjesto no može biti i ugodno mjesto, sve ovisi koji komadić Naguala naše malo ogledalce reflektira, kamo gleda, kao u onom crtežu što sam postao nedavno na generalnoj diskusiji. uvijek imaj nekoliko stvari na pameti kad ti je teško i kad ti se događaju čudne stvari.

Ti nisi po ničemu poseban. Ono što se tebi događa, događa se mnogima.

Ne moraš pobijediti svoj strah. Samo nauči s njime živjeti. Sprijatelji se s njim. Nakon nekog vremena izdržavanja - svakli strah odlazi. baš svaki, samo treba ostat na svom putu i ne posustat. Ništa više.

Ukoliko postoje i neke grozne istine koje na nas utječu a mi ne možemo ništa po tom pitanju poduzeti (da li ništa? ili zasad ništa) onda je bolje oko toga ne razbijati glavu i usmjeriti pozornost na ono što MOŽEŠ promijeniti. Biriga i jad nisu donijeli nikad nikome koristi. Što prođe u ružnome neće u lijepome.

Svemir je pun života i taj je život svugdje oko nas, i vidljivi i nevidljivi. Neka bića odgovaraju određenim podučjima našeg bića i mogu utjecati na nas no naši svjetovi su odvojeni i spojeni su u samo nekim specifičnim okolnostima. Ako ih naučiš kontrolirati oni ti ništa nikad neće moći.

Ukoliko ti je netko stvarno želio naškoditi, izluditi te, zavarati te a to je mogao, bio bi već to davno napravio. Ako mu to do sad nije uspjelo - neće nikad. Dobro to upamti.

Ti si tajna i svijet je oko tebe tajna. Ne samo da ne moraš sve oko sebe što ti se dešava razumijeti. Ti to ne možeš, pa se onda bolj nekad i ne truditi.

_________________
"Nagual je osoba koja više nema ništa, prazna je, provodnik beskonačnosti, duh, iluzija"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned dec 12, 2010 10:44 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 18, 2009 1:39 pm
Postovi: 127
da li je itko od vas ikada vidio nekakve svjetleće oblike u kugle i u koju biste vrstu takve pojave smjestili?.... :dontknow:

_________________
holografski svemir - svemir u kojem je vrijeme iluzija,a stvarnost ništa više od umom stvorene slike...

http://s3.ba.battle-knight.org/index.ph ... f=MTAyNTQw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned dec 12, 2010 1:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Syone, možeš li malo opisati što si vidio?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned dec 12, 2010 1:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 18, 2009 1:39 pm
Postovi: 127
evo konkretno neznam ni sam...sjedio sam s frendom u podrumu, bilo je već dosta kasno, cirka 1 il 2 sata u noći (više se ne sjećam točno)...ostala ekipa je otišla...kako su vrata bila otvorena vidio se prozor koji je gledao na van...vidio sam ko nekakvo naranđasto svejtlo kuglasta oblika ili možda oblika glave, al kad sam direknto pogledao u to, nestalo je, stoga ne mogu točno niti sa sigurnošću reći...činjenica je da se groblje nalazi manje od 5 minuta hoda od njega, neznam dal je to samo slkučajnost ili nešto drugo...

_________________
holografski svemir - svemir u kojem je vrijeme iluzija,a stvarnost ništa više od umom stvorene slike...

http://s3.ba.battle-knight.org/index.ph ... f=MTAyNTQw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned dec 12, 2010 3:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
To što si opisao podsjeća na orbove, svjetlosne energetske kugle nepoznata podrijekla. Što su orbovi se ne zna, postoje mnoga objašnjenja, od kojih su najpopularnija da su to duhovi ili NLO-i :D

Evo zanimljivog linka na tu tematiku http://theshadowlands.net/ghost/orbs.htm


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned dec 12, 2010 4:30 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
U krugovima upučenih ili "upučenih" se priča da su kugle večinom tehnologija sa viših nivoa i koriste se za svašta, vampirizam, manipulaciju, nadgledanje.....
A pošto je kugla i prirodan oblik za mjehurić svijesti, to ne mora biti tehnologija, može bit i sanjajuće tijelo koje se nije osjetilo dužnim sagraditi tijelo nalik ljudskom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned dec 12, 2010 6:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 18, 2009 1:39 pm
Postovi: 127
hvala na informacijama... :notworthy:

_________________
holografski svemir - svemir u kojem je vrijeme iluzija,a stvarnost ništa više od umom stvorene slike...

http://s3.ba.battle-knight.org/index.ph ... f=MTAyNTQw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto dec 14, 2010 9:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 04, 2008 3:06 am
Postovi: 196
Pozdrav.
Kao djete, sa 6-7 g., prije spavanja, taman legao u krevet, kad sam odjednom vidio pred ormarom lebdecu sjenu u oblika covjeka, samo bez stopala, kao da je nosila kapuljacu, u desnoj ruci je drzala vrecicu, u obliku kao sto su prije noslili zlato, sa ljevom rukom je ta sjena nesto uzimala iz ormara i stavljala u vrecicu, sjena je bila okrenuta pola s ledjima, tako da sam mogao posmatrati sta radi s rukama ali nisam mogao vidjeti lice. Posmatrao sam to, neznam rec koliko dugo, ali je bilo veoma dugo, jer sam imao strah i bio sam napet i tih u disanju. Kad odjednom se sjena okrene i pogelda tocno u mene. Sok, panika i polet ispod deke, nekoliko vremena ispod deke i panike, se mislio ok, de da pogledam gdje je to bice, zapravo sam mislio da je to duh u to vrjeme. Lezao sam na desnoj strani, pokrit preko glave, lagano sam poceo micati deku s ociju da bi nesto vidio, ali prvo sto sam vidio je bila glava sjene koja je tocno ispred mog lica, odmah iza deke, cekala samo da ja maknem deku. Ovaj put sam isto se automatski pokrijo s dekom ali do jutra vise nisam micao glavu van, sad dali sam se bojao ili sam imao knax u psihi, sok, ko zna sta, neznam. Lica nije bilo, u kapuljaci je bilo sve samo crno, osjecaj koji sam imao je bilo da mi se podsmejava, nako kad neko nekog plasi.

Dugo vremena sam razmisljao o tome, dali je to bio mozda duh nekog lopova, koji je mozda zivio bas na tom mjestu gdje je moja soba. Ali sad vise se mislim da su to bili letaci, koji djete uplase, i tako preuzimaju lagano kontrolu.

Prije nekoliko godina sam mogao posmatrati, kako djeca, od 4 do 7 g. se nesvjesno boje onog cudovista ispod kreveta ili iz ormara, velikih crnih sjena. I to sve po danu i u javnosti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sri dec 15, 2010 12:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 18, 2009 1:39 pm
Postovi: 127
da...slažem se sa Vagom djeca su "otvorenija" odnosno podložnija takvim stvarima ili napadima...sjećam se sebe ko klinca, da sam dosta često mjesečario po noći, a imao sam i period kada sam skočio s krevetu u starhu da se nešto nalazi u ili ispod kreveta, mada vizualno nije bilo ničega...isto tako bi napisao svoj susret sa vanzemaljskim oblikom...mislim da ih ovdje nazivati "greysi", ista stvar probudio se u noći i vidio ga kako nepomično kao kip stoji i promatra...naravno instiktivno sam kao pobjegao iz sobe, još sam bio dijete...

_________________
holografski svemir - svemir u kojem je vrijeme iluzija,a stvarnost ništa više od umom stvorene slike...

http://s3.ba.battle-knight.org/index.ph ... f=MTAyNTQw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sri dec 15, 2010 12:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
@Vag & Syon

To o čemu govorite zaista je stresno i strašno iskustvo za bilo koga, pogotovo za dijete. :(

Nisam imao takva "viđenja" mada dok čitam vaše postove, iskreno prođe me nekakva jeza.

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: čet dec 16, 2010 12:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 18, 2009 1:39 pm
Postovi: 127
da...djeca su podložnija tim napadima, jer još nemogu u cijelosti razlikovati "stvarnost" ako govorimo ono što je većina ljudi danas smatra stvarnošću, i ostali ih baš ne doživljavaju ozbiljno...čitanjem ovog zadnjeg Vagovog posta i ja se također prisjećam sličnih situacija...vidio sam sličnu sjenu kao što Vag priča ko klinac, i to možda na manje od sekundu, bila je ogromnih proporcija, rekao bih viša od 2 metra i šira od 1 metra...također lebdjela u zraku, bez vidljivih nogu i ruku pokrivena kao nekim plaštom...najčudnija stvar je što sam je vidio ujutro

_________________
holografski svemir - svemir u kojem je vrijeme iluzija,a stvarnost ništa više od umom stvorene slike...

http://s3.ba.battle-knight.org/index.ph ... f=MTAyNTQw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: čet dec 16, 2010 2:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 04, 2008 3:06 am
Postovi: 196
Izgleda da svaki covjek ima takve slicne dozivljaje.
To su vald jos momenti kad smo bili na pocetku kradje nase zivotne energije.
Dozivljaj sa tipom koji krade nesto iz ormara, mi je i rekao s time da mi krade energiju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet dec 17, 2010 1:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 18, 2009 1:39 pm
Postovi: 127
da....al ih odbacimo kasnije kao dječje maštarije ili snove, a na kraju i zaboravimo...ja sam se nekih prisjetio sad ćitajući tvoje postove, a kladim se da sam ih pola zaboravio...

_________________
holografski svemir - svemir u kojem je vrijeme iluzija,a stvarnost ništa više od umom stvorene slike...

http://s3.ba.battle-knight.org/index.ph ... f=MTAyNTQw


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 458 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 49 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz