Sada je: sub apr 27, 2024 10:26 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 112 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Nagualizam i reinkarnacija
PostPostano: ned nov 22, 2009 7:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 17, 2009 5:45 pm
Postovi: 37
tolteq je napisao/la:
donkarlos je napisao/la:
,već samo slušaj ili neslušaj pojedinca,to je tvoja odluka !


Vis, to je zanimljivo, neke pojedince nisam slusao, odluka je bila u meni, onako kako sam ja to nesto vidio i sam sam svjedocio tome, sto taj neki pojedinac nije mogo znati, medjutim uvijek kada nisam slusao njihovo misljenje ispadalo je da je moje misljenje u krivu, neispravno, da me letac jebe i svasta su prepisivali tome, al ja i dalje vjerujem di me je srce uputilo u svoje svjedocanstvo koje sam dozivio.... tako, da, kad prejdes u neki drugi nivo svijesti, najbolje je sam sebe slusati, jer ko zna jer ti je sugovornik u tom trenu na tom nivou svjesti ili mozda njega letac jebe, pa se nista nerazumije sta se prica....



:thumbup:

Zato slijedi srce a,ne razum,jer on ionako nije naš.Ja sam i prije govorio da svako sluša svakog,a onda neka nešto u tebi odluči što češ prihvatiti,a što odbaciti.Ovdije nisu dobre duge analize jer to voli naš razum,a onda je sve ponjegovim zamislima.Sve štima ,a mi nismo nigje.Zato bih nagual dreknu:Delaj,a ne razmišljaj

Ps.Ispričavam se forumašima na mnoge greške u pisanju,nešto mi ne radi dobro tipkovnica

_________________
Nagual-aktivna strana beskonačnosti


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nagualizam i reinkarnacija
PostPostano: ned nov 22, 2009 7:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
donkarlos je napisao/la:
Ovdije nisu dobre duge analize jer to voli naš razum,a onda je sve ponjegovim zamislima.Sve štima ,a mi nismo nigje.Zato bih nagual dreknu:Delaj,a ne razmišljaj




Eh, nema mjesta razmisljnju u tome,..sto vise gasis pricanje u glavi, vise djelujes,.. :)

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nagualizam i reinkarnacija
PostPostano: pon nov 23, 2009 3:49 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Preuzeti odgovornost za svoje postupke!
I kad nekog slušamo, i kad nekog ne slušamo ili bilo što da radimo.

Za sve smo sami odgovorni i toga treba uvjek biti svjestan!
U toj svijesti o vlastitoj odgovornosti se nalazi ekstra intenzitet doživljaja svog života.
No to je prilično "mučna" žestina, žestina tragačkog tipa. Dosadna u nastojanjima da se razvije.

Ako ćemo sve laganini, sa dekicom preko glave, bez težine, onda ni ne živimo, samo curi vrijeme koje se nikad neće vratiti.

Taj mučan stisak vlastite odgovornosti je sličan pritisku orlovih zračenja ko kad smo vani bez štita vlastite samorefleksije u budnome stanju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nagualizam i reinkarnacija
PostPostano: pon nov 23, 2009 9:18 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 17, 2009 5:45 pm
Postovi: 37
To jest istina-to je bitan faktor,ali samo jedan o bitni faktora.Da bih došlo do tranformacije čovjeka u ratnika treba proči slijedeće faze:
-Potvrda od svega oko nas-znači gledati sve oko sebe na nov način da bih mogli razlikovati obično slaganje svijeta od znamenja(omen.a)
-Brisanje osobne povijesti-znači stvaranje neke vrsta magle oko svoje ličnosti tako da niko ne zna tko si i kuda stremiš
-Oslobađanje osobne važnosti-ovo je bitan preduvijet ratništva
-Smrt kao savjetodavac-običan čovjek se savijetuje sa svojom važnošču dok ratnik mora uztieti smrt kao savijetodavca
-Preuzimanje odgovornosti-običan čovjek uvijek se žali na okolnosti života,dok ratnik preuzima odgovornost za sve što mu se dešava
-Ostati neprimječen- ratnik nikad ne stoji na sredini ulice da ga svi vide i promatraju,već je tih i samozatajan i kreće se neprimjetno poput magle
-Narušavanje rutina života-običan čojvjek cijeli svoj život organizira kao rutinu,dok ratnik nema rutina u životu
-Poslijednji okršaj na zemlji-ratnik u sve ulazi kao da mu je to poslijednji okršaj na zemlji i to mu daje posebnu žestinu i draž
Ovo su u kratko bitni elementi ratnišva koje bi svaki čovjek,koji stremi Toltečkom načinu,trebao da prihvati.

_________________
Nagual-aktivna strana beskonačnosti


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nagualizam i reinkarnacija
PostPostano: pon nov 23, 2009 6:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
promatrač je napisao/la:
Preuzeti odgovornost za svoje postupke!
I kad nekog slušamo, i kad nekog ne slušamo ili bilo što da radimo.

Za sve smo sami odgovorni i toga treba uvjek biti svjestan!
U toj svijesti o vlastitoj odgovornosti se nalazi ekstra intenzitet doživljaja svog života.
No to je prilično "mučna" žestina, žestina tragačkog tipa. Dosadna u nastojanjima da se razvije.

Ako ćemo sve laganini, sa dekicom preko glave, bez težine, onda ni ne živimo, samo curi vrijeme koje se nikad neće vratiti.

Taj mučan stisak vlastite odgovornosti je sličan pritisku orlovih zračenja ko kad smo vani bez štita vlastite samorefleksije u budnome stanju.


Vis, meni ta zestina uopce nije mucna, nekako mi cak i pase...

Recimo, neko mi nesto objasnjava svoje misljenje necega, ja mu pokusam reci da je u krivu, svom "tom" zestinom se borim da mu to objasnim, mada on ne prihvaca sto mu pricam, al ja se nedam i spreman sam umrijeti za to ici do kraja ustrajati u toj zestini.

Primjenjujem to na svakakvim malim i velikim odlukama, ako je to ta odgovornost onda super, jer u tom slucaju sam stalno odgovoran za svoje postupke, svemu dajem istu vaznost.

To je vec nacin zivota svakog ratnika, kak mi se cini, nekako s vremenom samo dojde, samo "normalni" ljudi su podlozni drugima i nemogu odgovarati za svoje postupke, mada im je i svejedno jer nemaju pojma o tome svemu.

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nagualizam i reinkarnacija
PostPostano: pon nov 23, 2009 6:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
donkarlos je napisao/la:
Da bih došlo do tranformacije čovjeka u ratnika treba proči slijedeće faze:


Heh, pa vis, bas sam tako nesto i reko,.. :thumbup:

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nagualizam i reinkarnacija
PostPostano: pon nov 23, 2009 6:21 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ti pričaš o nekoj drugoj žestini očito. Ja pričam o preuzimanju odgovornosti i težini tog rada na sebi.

Nisam mislio na žestinu nagovaranja nekog na nešto, žestinu rasprave, rad na drugima, obranu svojih stavova od drugih ljudi..... to nikako.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nagualizam i reinkarnacija
PostPostano: pon nov 23, 2009 6:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
promatrač je napisao/la:
Ti pričaš o nekoj drugoj žestini očito. Ja pričam o preuzimanju odgovornosti i težini tog rada na sebi.

Nisam mislio na žestinu nagovaranja nekog na nešto, žestinu rasprave, rad na drugima, obranu svojih stavova od drugih ljudi..... to nikako.


..to sam samo stavio kao primjer,.. jer preuzimanje odgovornosti je u svemu isto tako i u obrani svojih stavova od drugih ljudi kao i rada na sebi, mora imati istu tezinu i zestinu...

nema price o nagovaranju na nesto, pa nije to top shop... :mrgreen:

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Zadnja izmjena: tolteq; pon nov 23, 2009 7:01 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nagualizam i reinkarnacija
PostPostano: pon nov 23, 2009 6:56 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Pa to sam ti i rekel ! :mrgreen: :lol: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nagualizam i reinkarnacija
PostPostano: pon nov 23, 2009 6:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
promatrač je napisao/la:
Pa to sam ti i rekel ! :mrgreen: :lol: :wink:


Ma krenul si na neku krivu drinu al si se ispravil... :D

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nagualizam i reinkarnacija
PostPostano: pon nov 23, 2009 7:01 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Pa da, to sam ti i rekel, uskladit ćemo cijeli svijet da bude u skladu sa tvojim umom.

:rofl :rofl :rofl :rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nagualizam i reinkarnacija
PostPostano: pon nov 23, 2009 7:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet feb 07, 2008 11:28 pm
Postovi: 50
No, hebote, kak ne kužiš!?
Pa pričam ti o mučnoj težini uvjeravanja drugih kak sam ipak ja u pravu!

:angel4:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nagualizam i reinkarnacija
PostPostano: pon nov 23, 2009 7:05 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ne kužim, ali rekel sam, ajmo bolje lagati sami sebe na nov način o nagualizmu i reinkarnaciji.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nagualizam i reinkarnacija
PostPostano: pon nov 23, 2009 7:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
promatrač je napisao/la:
Pa da, to sam ti i rekel, uskladit ćemo cijeli svijet da bude u skladu sa tvojim umom.

:rofl :rofl :rofl :rofl


Pa ne ni slucajno, nedaj boze,..

Ne kuzite, ja samo velim, nikad nisam uvjeraval nekoga da sam ja u pravu, samo obranim ono u kaj sam se uvjerio ali nikome to isto razmisljanje ne mecem u njegov um,...

Prema tome, uglavnom ce to izgledati koda ja uvjeravam nekoga da ono kaj sam ja rekel je bas tako....al od 100 ljudi 99 ce misliti da ih uvjeravam a jedan ce tocno poslusati i cuti ono kaj sam rekel i onda mozda ce se poistovjetiti sa time a mozda i nece....

Ko ce cuti kaj sam rekel cuti ce a ko ne ne, nema nagovaranja,..


Eh, da i ovo vam sad izgleda koda vas uvjeravam,..znam,.. :mrgreen:

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nagualizam i reinkarnacija
PostPostano: pon nov 23, 2009 7:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
infinity je napisao/la:
Pa pričam ti o mučnoj težini uvjeravanja drugih kak sam ipak ja u pravu!

:angel4:


Cek, kad sam ja tebe s necim uvjeraval i rekel sam ti da sam ja u pravu i da nikak drugcije nije.... :rofl

Ja sam ti samo prical o necemu, nikad te nisam uvjeraval,...

Vis, nisi nikad slusal kaj se pricalo,.... odma si se pocel buniti,...tak da u dost navrat nikako nisam ni mogo dovrsiti misao.... kaj ne ???

:rofl

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nagualizam i reinkarnacija
PostPostano: pon nov 23, 2009 7:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet feb 07, 2008 11:28 pm
Postovi: 50
Al ček, jel' to onda žestina i odgovornost, ak se samo veli i malo uvjerava, pa ko oće, čuje?
Nekak mi to slabašno i kilavo zvuči za rrratničku Žžžestinu!! :-k

Namera!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nagualizam i reinkarnacija
PostPostano: pon nov 23, 2009 7:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
infinity je napisao/la:
Al ček, jel' to onda žestina i odgovornost, ak se samo veli i malo uvjerava, pa ko oće, čuje?
Nekak mi to slabašno i kilavo zvuči za rrratničku Žžžestinu!! :-k

Namera!

:wink:


Eto vidis, opet ne cujes kaj ti velim neg se sam bunis,... :mrgreen:

»Prihvatiti odgovornost za svoje odluke znači da je čovek spreman da umre za njih.«

Na drugoj strani, ti uopšte ne preuzimaš nikakvu odgovornost za svoja dela, ne koristiš se na primer sopstvenom smrti kao savetnikom, i povrh svega, odveć si pod­ložan tuđim mišljenjima.


Sto bi reklo, da je pre slab da bi snosio odgovornost za svoja misljenja...i imao zestinu objasnjavanja svojih fragmenata znanja,...

pa ko cuje cuje a ko ne ne... :rofl

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nagualizam i reinkarnacija
PostPostano: pon nov 23, 2009 7:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet feb 07, 2008 11:28 pm
Postovi: 50
A jel i priča delovanje?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nagualizam i reinkarnacija
PostPostano: pon nov 23, 2009 7:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
infinity je napisao/la:
A jel i priča delovanje?


Valjda je, kad uspijes znanje iz naguala pretociti u rijeci, onda samo djelujes rijecima izvana a sutnjom iznutra....

..jer to mozda ono cisto razumjevanje, il cisti razum,.. ko ce ga znat, veliko je more... :D

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nagualizam i reinkarnacija
PostPostano: pon nov 23, 2009 8:02 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ja samo navijam za to da Tolteq ode u treću pažnju!
Jer orao će poludjeti ako ga pojede. Onda odosmo svi u pi... materinu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 112 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 46 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz