Sada je: sub apr 27, 2024 7:56 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 112 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Nagualizam i reinkarnacija
PostPostano: pon nov 23, 2009 8:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet feb 07, 2008 11:28 pm
Postovi: 50
A jel i zaustavljanje tuđeg pričanja djelovanje? :D

Kada shvatiš odgovor, onda ponovo pročitaj ovih zadnjih 10tak postova i uočit ćeš nelogičnost u priči koju pričaš.

Ako ne uočiš nelogičnost, ne brini - to je normalno kada čovjek ima samorefleksiju.

Btw, dobro je vidjeti šta sve spada pod popis tonala, a lepo piše da se treba biti u stanju i taj popis odbaciti kada se krene na ''putovanje''.
Nema se za šta onda držati i nijedna priča, uvjerenje, ''istina'', ''viđenje'', ''pa to sam ti ja i reko'' i slični fazoni nemaju nikakve svrhe.
To je samo tu jer je takva Orlova komanda, barem tako vidovnjaci kažeju.

A i zašto bi tebe slušao, tada bi mi (citiram) ''previše stalo do tuđeg mišljenja'', nismo pili žesticu (pa shodno nismo bili u ''žestokom'' stanju), a bome i nisi važan jer je ispred mene stajala figura lijepog oblika ženskih Orlovih zračenja, svjetlosnih mjera 90-60-90. :wink: :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nagualizam i reinkarnacija
PostPostano: pon nov 23, 2009 9:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
Citat:
A jel i zaustavljanje tuđeg pričanja djelovanje? :D


Ljepo od tebe da si precizniji da nemoram odkrivat kaj zelis reci... :thumbup:
Neznam, to bi ti trebo znat to ti radis... :mrgreen:

Citat:
Kada shvatiš odgovor, onda ponovo pročitaj ovih zadnjih 10tak postova i uočit ćeš nelogičnost u priči koju pričaš.


Pa ja logicno to sve ni ne gledam, tako da nebi nista mjenjo u onome kaj sam tamo napiso....

Citat:
Ako ne uočiš nelogičnost, ne brini - to je normalno kada čovjek ima samorefleksiju.


Uh, cudno da nisu letaci i ovaj put, al ok, pa njihova je samo refleksija,.. :thumbup:


Citat:
Btw, dobro je vidjeti šta sve spada pod popis tonala, a lepo piše da se treba biti u stanju i taj popis odbaciti kada se krene na ''putovanje''.
Nema se za šta onda držati i nijedna priča, uvjerenje, ''istina'', ''viđenje'', ''pa to sam ti ja i reko'' i slični fazoni nemaju nikakve svrhe.
To je samo tu jer je takva Orlova komanda, barem tako vidovnjaci kažeju.


Ok done, fala ti na savjetima, stvarno ljepo od tebe.....ako ti velim da mi netrebaju savjeti sta ce onda biti to,...moje misljenje,...
a zakaj ti meni stalno guras svoje misljenje....?? jednostavno mi ga zelis usaditi u moju glavu da imam tvoj mozak ili tako nesto..... joooj, nebi fala.... :rofl

Citat:
A i zašto bi tebe slušao, tada bi mi (citiram) ''previše stalo do tuđeg mišljenja'', nismo pili žesticu (pa shodno nismo bili u ''žestokom'' stanju), a bome i nisi važan jer je ispred mene stajala figura lijepog oblika ženskih Orlovih zračenja, svjetlosnih mjera 90-60-90. :wink: :mrgreen:
[/quote]

Pa nemoras mene slusati tako i tako ti je to citat iz knjige bio, vidi se kolko si detaljno procitao zadnjih 10 postova kad nisi skuzio da je bilo na srpski napisano i nije bilo namjenjeno tebi vec Kastanedi.... :rofl



:thumbup:

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nagualizam i reinkarnacija
PostPostano: pon nov 23, 2009 9:33 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet feb 07, 2008 11:28 pm
Postovi: 50
Đizs, al si slijep.

Mislim da odustajem.

Dakle, ''tolteq metoda za treću pažnju'' jest slijedeća:

1. pročitaš djelomično nekoliko knjiga od Kastanede (bez razumjevanja aka ''unutarnja tišina'' - bez ''pričanja u glavi'')

2. djelovanje isključivo u stanju bez ''pričanja u glavi''

3. treća pažnja

:D

Malo podsjeća na south park gdje oni gnomovi kradu donji veš, al nema veze. :mrgreen:

Tolteq, samo kažem da je učenje daleko složenije od tvog tumačenja, ali izgleda da to ne dopire do tebe. Drugim rječima, samo uživaj i dalje u ''nagualu''.
Samo, oni koji su stvarno nagual iskusili, nisu baš bili oduševljeni toplinom i ugodnošću kako si ti to opisao. Razmisli malo o tome, ako ti ''nepričanje u glavi'' to dopusti.

Čiers, a sad idem popiti koji AD koji mi je doktorica prepisala da ne padnem u depresiju jer nisam ništa uspio objasniti okorjelom toltečkom ratniku, jednom od prvih u ovim krajevima. :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nagualizam i reinkarnacija
PostPostano: pon nov 23, 2009 9:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
infinity je napisao/la:

Čiers, a sad idem popiti koji AD koji mi je doktorica prepisala da ne padnem u depresiju jer nisam ništa uspio objasniti okorjelom toltečkom ratniku, jednom od prvih u ovim krajevima. :D



Ček, a kaj ti meni u biti i pokusavas objasniti, ... ??
Mozda tu misao drzis u glavi a mislis da si ju postao,... ma nisi ju postao,...ajde reci o cemu se radi, kaj mi zelis objasniti.... :-k

Evo, samo za tebe izici cu iz unutarnje i ukljucit cu monolog u glavi.... :rofl

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nagualizam i reinkarnacija
PostPostano: uto nov 24, 2009 10:47 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
infinity je napisao/la:
Mislim da odustajem.



Eh, vis nekaj mi je u sanjanju uletilo o tebi, jedno pitanje...?

Zasto ti ne pricas malo o sebi, svojoj promjeni u svjesti, sta dozivljavas u sanjanju, o svojim vizijama, sta ti se dogadja, u sumi kad seces, u sumrak, u polusnu kad doma lezis, kad hodas,.. svejedno....

Vec jednostavno zelis meni ili bilo kome objasnjavati nesto.... i na to samo gubis vrijeme,..
Netrebas gubiti vrijeme na objasnjavanje neceg jer mozda danas neces biti shvacen o tome sta pricas a mozda sutra kad ja ili bilo ko procita to u knjizi bit ce mu neko malo prosvjetljenje na neki nacin i sve ce sjesti na svoje mjesto, fragmenti znanja ce se posloziti, povezati.... i tek ces onda biti shvacen sta si htio reci onda....

:hello2:

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nagualizam i reinkarnacija
PostPostano: uto nov 24, 2009 10:56 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Pišem, ali ne pišem ovdje.
A i uništio si povjerenje jer si ko slon u staklani.... ja si to sad ne mogu priuštiti.
Izmjenjujem iskustva sa onima za koje znam da će ih upotrijebiti a ne baciti i zgaziti, nema se vremena.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nagualizam i reinkarnacija
PostPostano: uto nov 24, 2009 10:59 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
promatrač je napisao/la:
Pišem, ali ne pišem ovdje.
A i uništio si povjerenje jer si ko slon u staklani.... ja si to sad ne mogu priuštiti.
Izmjenjujem iskustva sa onima za koje znam da će ih upotrijebiti a ne baciti i zgaziti, nema se vremena.



Zasto mislis da ja to radim ?? #-o

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nagualizam i reinkarnacija
PostPostano: uto nov 24, 2009 3:07 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Hehe, zabunom sam ti odgovorio umjesto Infinitya. Nek ti on odgovori.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nagualizam i reinkarnacija
PostPostano: uto nov 24, 2009 4:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
promatrač je napisao/la:
Hehe, zabunom sam ti odgovorio umjesto Infinitya. Nek ti on odgovori.


Kaj se mene tice netreba mi ni odgovoriti, nek radije sam sebi odgovori,...
budi volja njegova,.. :notworthy:

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nagualizam i reinkarnacija
PostPostano: uto nov 24, 2009 5:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet feb 07, 2008 11:28 pm
Postovi: 50
Eto, odgovorit ću ti...

Upravo smo vidjeli tvoje sljepilo u akciji. :D
Toliko si zadubljen u obranu svojih stavova, ''sebe'', ega - da ni ne vidiš sa kime se raspravljaš. :shock:


Šta se tiće rasprave iskustava, radije ću to privatno jer još imam jako punooo za naučiti o tome tko sam uopće ''ja'', kao i blokada koje po meni postoje. No reptilko poput tebe, izvući će bilošto šta se krivo kaže (ili protumači uvredljivim po svoj ego) da time natrlja nos autoru jer mu je to prosto neodoljivo; zar ne!?

I tu si nemožeš pomoći. Jel' da!? To je ''jače od tebe''. :shock:

Ti si malecka gremlinska verzija don Huana u lošem izdanju koji uživa da provocira tuđe samovažnosti i u tome neizmjerno uživa. Samo pripazi malo - time postaješ sitni mučitelj - da te to ne zavede. Nije poanta biti loša kopija don Huana ili bilokoga opisanog u knjigama, nego upoznati sebe i svoju svijest. Pa ako se to uspije, možda nešto i napraviti s time.

Ako se u kaotičnom izdanju (nesređenog tonala) iziđe u svijet naguala, bojim se da to završi kao loš trip na drogi. Ako ne i puno gore. Sve je nepovezano i u kaosu, a možda košta i života.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nagualizam i reinkarnacija
PostPostano: uto nov 24, 2009 9:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
Citat:
Eto, odgovorit ću ti...


Ma, prekrasno,... =D>




Citat:
Upravo smo vidjeli tvoje sljepilo u akciji. :D
Toliko si zadubljen u obranu svojih stavova, ''sebe'', ega - da ni ne vidiš sa kime se raspravljaš. :shock:


Mislis da ne vidim, ili se mozda pravim da ne vidim pa onda taj ne vidi a misli da u biti vidi,... :rofl
Pa gle, nemres to sam tak nadrobit ko neka baba,...citiraj to moje sljepilo pa da svi tu progledamo, da naucimo svi na greskama mojeg sljepila....



Citat:
Šta se tiće rasprave iskustava, radije ću to privatno jer još imam jako punooo za naučiti o tome tko sam uopće ''ja'', kao i blokada koje po meni postoje. No reptilko poput tebe, izvući će bilošto šta se krivo kaže (ili protumači uvredljivim po svoj ego) da time natrlja nos autoru jer mu je to prosto neodoljivo; zar ne!?


Nemoj privatno, reci slobodno...
Da, najlakse je prebaciti sve na reptile,... ok,... :thumbup:

Citat:
I tu si nemožeš pomoći. Jel' da!? To je ''jače od tebe''. :shock:


Ima dosta tog kaj je jace od mene,..recimo 10 piva,.. :occasion5:

Citat:
Ti si malecka gremlinska verzija don Huana u lošem izdanju koji uživa da provocira tuđe samovažnosti i u tome neizmjerno uživa. Samo pripazi malo - time postaješ sitni mučitelj - da te to ne zavede.


Nisam ja nicija kopija, al super, :rofl laska mi to ako tako mislis ( uf, bildas mi ego :mrgreen: ), jer jedan je don Huan a biti bar sitnica njega je jedan veliki napredak,...


Citat:
Nije poanta biti loša kopija don Huana ili bilokoga opisanog u knjigama, nego upoznati sebe i svoju svijest. Pa ako se to uspije, možda nešto i napraviti s time.


Ma ja sam original svoje kopije, nisam ja nicija kopija ni dobra ni losa,...to sam ja, takav sam kakvog si me upoznao... :rofl

Citat:
Ako se u kaotičnom izdanju (nesređenog tonala) iziđe u svijet naguala, bojim se da to završi kao loš trip na drogi. Ako ne i puno gore. Sve je nepovezano i u kaosu, a možda košta i života.


Nemozes to znati, nije ti se to dogodilo, to su samo predrasude... al nije ni iskljuceno...


:help:

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nagualizam i reinkarnacija
PostPostano: sri jun 09, 2010 12:37 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon okt 22, 2007 11:36 pm
Postovi: 71
moram da se slozim sa navigatorovim vidom rekapitulacije. u svemu bi se mogli sloziti. ono na cemu treba raditi je ego, takoder vrijedilo bi za obojicu. vjerujem da osjecas prisutnost istih onda, no ratnicima se vrijeme brzo mijenja. godina i vise je proslo, mnogi stavovi su ostali isti no svijet se promijenio. vecini ljudi promjena prolazi uobicajeno, nezamjetno.

_________________
Misli su materija. Materija je svijest.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 112 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 52 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz