Sada je: pet apr 26, 2024 3:44 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 236 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon dec 03, 2007 2:42 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
I letaci se sastoje od orlovih zracenja i svijest im potice od orlovih zracenja, samo drugih.
Ofkors nisam to vidio. Samo čvrsto pretpostavljam. :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 03, 2007 10:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 03, 2007 4:58 pm
Postovi: 350
kromp:
Citat:
Nix, prvi put cujem da postoji 2 vrste vidjenja. Koja su imena za "pravo vidjenje" i to "drugo vidjenje", kako su ih indijanski samani nazivali?


opisano je u knjigama i fakat mi se ne da objašnjavat jer si ti očito zapeo
:wink:

duende:
Citat:
kako oni zapravo uopce dozvoljavaju da mi diskutujemo o njima ako su vec tolio plasljivi i zele ostati skriveni? ili im je mozda jasno da se to ovdje odvija na intelektualnom nivou
( opet produkt razuma!) pa nas pustaju da trkeljamo dok oni maste brke?


njima nije opasnost što mi pričamo na forumu jer koristimo um, punom parom , jedino što im je opasnost je znanje koje je ovdje na forumu na dohvat ruke , samo je pitanje oćemo li ga mi iskoristiti ili ne


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 03, 2007 10:28 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Njima je opasnost ovo, doživio sam prošlu noč 3-4 zaustavljanja vremena od strane manipulanata. Ima pod Snovi o tome na Metafizici.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 05, 2007 1:40 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Kromp je napisao/la:
Nat je potvrdio/la da je za promenjenu percepciju potreban apsolutno miran um?

ovo su malo zajebane stvari za diskusiju jer rechi ogranichavaju pogotovu shto se chesto desi da od nekoliko ljudi svi imaju razlichito vec oformljeno shvatanje jedne iste rechi i vrlo je teshko prihvatiti uze ili shire znachenje neke rechi koje se razlikuje od ustaljenog,a postoje i stvari koje su rechima neopisive,jednostavno ne postoje 3D rechi za neke stvari
ali,evo da probam
rekao bih pre svega miran i izbalansiran um
shto se tiche same promenjene/proshirene/povishene percepcije,da,postoje razno razne tehnike kojih ima na netu gomila u ponudi u zadnje vreme,i neke od njih zbilja omogucavaju to instant proshirenje,prechicu kojom se stupa bez neophodnog umirenja uma,ili kako bi na ovoj temi rekli ,unutrashnje tishine,evo upravo na jednoj drugoj temi se govori bash o tim tehnikama i opasnostima koje nose,shteta shto ljubitelji ove teme malo ili nimalo ne prate ostale teme na forumu ,komparacije su uvek zanimljive :wink:
postoji vishe problema koji se javljaju kod ovakvog percepiranja
ako um nije umiren,t.j.ego ukrocen,vidjenje ce biti kontaminirano uticajem reptiskog uma,i umesto vidjenja znachajnog komada objektivne realnosti,praktikant "vidi" meshavinu u kojoj ima delic istine(objektivne realnosti)ali veci deo vidjenja je projekcija reptilskog uma koja i ovaj mali delic istine oboji drugim tonom da bi praktikanta odvela u corsokak
takvo vidjenje je vishe vishful tinking a manje,kako bih rekao,autentichno vidjenje
postoji vishe stvari koje utichu na stepen autentichnosti vidjenja,
a jedna od fundamentalnih je potpuno umirenje uma i postizanje balansa

druga stvar koja je takodje bitna kod ovih vidjenja,proshirenja percepcije je visina vibracije kojom vibrira praktikant
emocije kao shto su strah,gnev,bes...chine da vibriramo veoma nisko sho utiche u kakav cemo kutak 4D zaviriti,jer to je zaista samo kutak,pioniri smo koji tek ponovo istrazuju nove predele i to je samo mali delic ogromnosti poimanja svih mogucnosti manifestacija 4D
osobe koje nisu dovoljno radile na sebi,koje josh uvek nisu preuzele uzde od Ega,ulecu u sve ovo napaljeni ratnichkim poklichima,vibrirajuci veoma nisko i normalno,da ce cim zavire u 4D takvim vibracijama privuci upravo to shto emituju....
treca stvar,chak i da je vidjenje nekontaminirano,u procesu tumachenja,um koji nije umiren,ubacuje viruse iz reptilskog uma koji celoj prichi tumachenjem menjaju tok u vishful tinking

po meni,forum je pravo mesto upravo za razmenu iskustava jer tako najbolje pomazemo jedni drugima,moja iskustva u vezi tvojih dilema govore da su vidjenje energije i vidjenje letacha(4D entiteta) povezani
kod mene je to ishlo nekako ovako,
prvo je doshlo do vidjenja energije,i to je vrlo slojevito,i u etapama,recimo vidjenje prvih slojeva energije,pa vidjenje specifichnih energija,pa vidjenje prvih slojeva energije i na drugim bicima,drvece,zivotinje,cvece,drugi ljudi,pa dublje vidjenje energija samo odredjenih boja,isto u etapama,pa bolje oformljavanje vidjenja odredjenih energija,pa vidjenje letacha,e ovde bih stao....
zanimljivo je,shto se tiche vidjenja letacha,kada sam ih vec video,vratilo mi se secanje unazad(ili sam probio neku barijeru i omogucio da zatrpane informacije ugledaju svetlost svesti) da sam ih i ranije vidjao,shto u lucidnim,shto u obichnim snovima,shto u specifichnim 3D situacijama,ali sam tada to tumachio umom i "video" kao neshto drugo,shto samo potvrdjuje ono gore shto sam rekao da ako um nije umiren vidjenje je kontaminirano,
jer prvi zadatak Ega je da ne dozvoli razbijanje Iluzije,ponudice tumachenje koje "ne talasa chamac",sve ostaje po starom,onim malim delicem istine praktikant je progutao mamac da je na pravom putu i nastavlja uljuljkan u Iluziji,
shto reche chicha :"provedu chitav zivot u snu, neki chak i knjigu napishu..."

Kromp je napisao/la:
Jos jedna stvar kada se kaze untrasnja tisina, da li se pod tim podrazumeva tisina/mrtvilo "letackog uma", da bi se stvori preduslov za "svoj" um koji potice iz srca? ... ako tako moze da se kaze.

pa moglo bi i tako da se kaze,ali to je vec oblast neopisivog rechima i svako bi kalupljenje shtetilo autentichnosti :)
:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Zadnja izmjena: nat; sri dec 05, 2007 6:37 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 05, 2007 3:23 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ja bi jako rado potisnuo izraz "ratnik" :) jer to ne oslikava potrebno napredno stanje duha i ostavio samo izraz "čovjek od znanja".


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 11, 2007 6:57 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Evo čovjek stavio post na newse hr.alt.med, neka mi oprosti ako ikad sazna da sam ga citirao. Kad se je već izjadao i zatražio pomoć neka to bude za opću dobrobit i nek mu je sa srečom, ima vezu s duhom očito. Čovjek je čak i intutitivno spoznao da je izmanipuliran. Naravno da na news grupi ne mogu počet brijati o letačima.

Uočite manipulaciju/napad letača i prepoznajte se.

Citat:
Eh, more me velike brige.
Ne znam kako vi, ali meni je ovih dana (od kraja proslog tjedna)
izuzetno tesko.
To stanje tijela jednostavno ne mogu vise podnijeti. Toliku
malaksalost, bezvoljnost, nemogucnost da se ista napravi, manjak
koncentracije, glavobolje, manjak snage i volje jednostavno stvarno
vise ne mogu podnijeti.
Kazu, dolazi ciklona (ili je vec stigla?) a ti si meteoropat. Kao
prvo, ne vjerujem u tu dijagnozu. Jednom sam citao knjigu o
meteoropatiji i kaze da samo psihicki labilni ljudi mogu biti
meteoropati. To je istina i u tome je znaci kvaka.
Imao sam neke napade panike nakon jednog tezeg razdoblja u zivotu, pio
sam Seroxat, ali se i odrekao tih kemija. Danas nemam toliko napadaje,
ako se i nesto pojavi, znam se nositi s time. Da sam osjetljiv odnosno
psihicki labilniji, jesam.
Ok, padne tlak i sve to skupa, ali da se toliko bijedno, jadno i
nemocno osjecam, to mi ne ide u glavu.
Najgore od svega mi je umor za poludjeti, toliko sam umoran da osjecam
da bih mogao na mjestu pasti i zaspati. Onda legnem u krevet i ne
spava mi se ili se probudim za 4-5 sati i do jutra nema vise spavanja,
samo okretanje u krevetu. Tako mi svega sto znam, u takvim trenucima
nisam daleko od toga da isprobam slobodni pad s vrha zgrade. Cijeli
dan si strgan, ne moze dati sve od sebe niti na poslu i onda jos ne
mozes spavati kako treba. "Netko" me gadno zajebava.
Da, povremeno mi se i muti vid. Jednostavno mi je mutno vidno polje,
na vise od 5 metara ne vidim. Ne znam, sve to skupa me ubija sve vise.
Da covjek s 24 godina nema zivotne snage? Onda bolje da niti nema
zivot.
Dodje mi da poludim.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 23, 2008 10:51 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
ZASTO NE VOLIM ...

decko mi vec mjesecima prepricava sve knjige sto je procitao... ja sam procitala prvu i iskreno da vam kazem ne svidja mi se nit malo nacin dolazenja do nekih "spoznaja", ne svidja mi se put koji su izabrali da dodju do cilja, prestavljaju mi sve suprotno od svjetlosti. Za mene su to crni magovi, i sta god su saznali nije vrijedno gorcine koja im je ostala u ustima. Za letace se moze i vidjeti i saznati na razne druge nacine i obranit od istih, za lucidne i astralne postoje niz boljih metoda koje ce funkcionirati puno bolje i brze od "prodavanja duse vragu"... da to je moje misljenje o cijelom tom putu. Nesvidja mi se njihova metoda "prikrivanja", ne svidja mi se njihova grubost, nadmudrivanje, vrijedjanje i sl. da bi se postigao neki cilj. Ne svidja mi se sto su sve suprotno od ljubavi.

Sve sta su postigli.. je NISTA i u nistavilo su otisli.
To je moje misljenje... i voljela bi da me decko prestane zlostavljati da predjem na takve metode. Bez obzira sto on misli , znam prepoznat tamnu stranu jer me je dugo privlacila bas radi "rezulata" koje se dobivaju... no shvatila sam da JEDINO JE LJUBAV PRAVI PUT...

sta ti vrijedi zivit ako nemas duse!

zivot u tami je usamljeni zivot za one koji nevole nit sebe nit druge.


eto to je moje misljenje :P


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 23, 2008 1:08 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Sjemenko, čitaj još, puno više moraš pročitati da bi donjela svoje mišljenje.
Ovo što si iznjela su predrasude na temenlju premalo znanja ili krivih zaključaka.
A ovakav pristup ti ni neće pomoći ni da zadržiš dečka ako to želiš.

Koju si knjigu pročitala?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 23, 2008 1:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
promatrač je napisao/la:
Sjemenko, čitaj još, puno više moraš pročitati da bi donjela svoje mišljenje.
Ovo što si iznjela su predrasude na temenlju premalo znanja ili krivih zaključaka.
A ovakav pristup ti ni neće pomoći ni da zadržiš dečka ako to želiš.

Koju si knjigu pročitala?


prvu knjigu... zakljucke koje sam donjela na temelju prica koje mi je ispricao decko te nakon procitane 1 knjige koja mi se zagadila koliko je dosadna i na koji nacin se lik (don) igra sa mozgom jadnika castanede... ono sto sam vidjela odmah u prvoj knjizi je da je jadnik zakacen radi svoje potrebe da bude poseban za lika koji se sa njime igra ko sa psicem i zabavlja na svoj racun i onda mu proda spiku da je to neka duhovnost. Kao prvo mogu reci svaka cast don huanu kako manipulira 3d svjetom, no njegovi trikovi su samo trikovi svakog crnog maga koji ima imalo svjesnost i pojma kako se sastavlja stvarnost kako se manipulira istim kako mislima stvarati. To moze bilo koja svjesna osoba no on to cini na najodvratniji nacin koji sam vidjela okrenut prema sebicnosti i tami kao i svi danasnji politicari i duhovne vodje koji se hrane tudjim energijama zainteresiranosti. Sto je vise osoba u toj "iluziji" to je ta osoba jaca koja "prodaje spiku"... takve stvari naucis i na onim tecajima marketinga... nista special.. to je obicna vizalizacija (sto ti bolje ima bolje prodajes maglu), koristenjem tudje pozornosti!

i da ti iskreno kazem mislila sam da mi je decko donekle pametan da ga ce to kao i ja sto sve uzmem sa rezervom proucit izvuci neke pozitivnosti i svoje zakljucke i uzet sta mu treva... a ne da ce prjeci na taj put MRACNOG CAROBNJASTVA i onda jos pricati kad mu dodje tama u snove cuclat energiju da sam ja to napravila jer nezelim da mene uvlaci u taj mrak. Iz svega ovoga zakljucujem da je labilna licnost koja nema svoj stav i kojeg bilo tko moze odusevit sa jeftinim trikovima obicne psihologije i posto vec zeli ici takvim putem... NE ZELIM.

i pazi ja vjerujem u 2 razlicite slile ljubav i mrak... to je neupitno... vjerujem u letace, vjerujem u kreairanje 3d sa mislima ... samo nisam za duhovno uzdizanje mracnim putem kao sto je crpljenje tudje energije!

_________________
proročanstvo Izaije glasi: Slušat ćete, a nećete ipak razumjeti, vidjet ćete, a nećete ipak vidjeti.***
Kuvajt: " ljudi seru drugima zbog vlastitih kompleksa, to je prava istina"***


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 23, 2008 2:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 03, 2007 4:58 pm
Postovi: 350
sjemenčice, crpljenje tuđe energije nije princip ni način koji je don huan objašnjavao kastanedi. slažem se u vezi s prvom knjigom, grozna je, ali takva je samo zato što je kastaneda zbio skroz zbunjen i nije znao o čemu don huan uopće govori baš zbog toga što se poigravao njegovim umom, u jednoj od sljedećih knjga če mu objasniti da je to namjerno činio da mu prevari um, jer ako ti je dečko slučajno nije govorio , naš um nije naš um , nego letački um.
ljubav i svijetlo postoje , isto tako postoji i tama , ali to nisu 2 ultimativna koncepta u svemiru. ja također vjerujem u ljubav , ali zašto ostati na vjeri samo kada možemo iskusiti svašta time što ćemo biti otvoreni prema svemu, tek tada možemo doživjeti pravu i čistu ljubav koju rijetko doživi bilo tko na ovom našem prekrasnom planetu jer je filtriraju misli i brige - skrivene i vidljive. sjemenko , ne nagovaram te ni na što, nego sam se osjetio dužan napisati post. u prvoj knjizi se govori o raznim opijatima i slično ali vidjet ćeš kako tvoj dečko nije lud do kraja jer iduće knjige nisu ni slične prvoj, u svakom slučaju možeš puno toga naučiti, ko zna do čega te to može dovesti
pozdravv :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 23, 2008 2:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
neznam sta me moze nauciti no znam ono sto vidim a to su djela mojeg decka koji djeluje tako zbog tih glupih knjiga. Decko mi je u potpunom uvjerenju da je ok da ja da se njemu iskupim ucinim nesto sto imam osjecaj da je lose i protiv BOGAu kojeg vjerujem a to je da ja glumim nesto sto nisam jer laz nije laz ako sam ja netko drugi!? Vidim da mu nista dobro nije doneslo..



- forsira me da radim nesto sto ne zelim

- unistava vezu radi toga

- ima svakakve sukobe sa obitelji

- nezna preuzeti odgovornost prema iti jednoj svojoj pogresci : a) ako njega napadnu entiteti jer priziva mrak tim putem ja sam kriva b) svaki ispit koji ima je netko drugi kriv bilo profesor ili neka treca sila a ne njegovo NEUCENJE c) nemoze lucidno sanjati dok ne napravi 100 drugis stvari koje nikad nece nepraviti

- ja nemam nikakva iskustva u vezi nicega i on je ogledalo





e da btw. ja kao nevaljam i debela sam (necista - jer se JHUAN ismijavo debeloj curi) i nist ne radim po tim castanjedinim pravilima a eto opet mogu KAD GOD ZELIM lucidno sanjati jer imam VOLJU, vidim etericno , imala astralnu.... u biti znas sta ja sam LUDA zato mogu sve sta on nemoze iz 1000 razloga sta kaze da mora prvo se usavrsit pa ce moci... nit jednom da poslusa covjeka koji je ispred njega i to uspio sve radje ce citat glupe knjige koje ce mu reci TI TO NEMOZES nego poslusat savjet osobe koja ga voli i reci mu MOZES AKO ZELIS..




pih on mi je zgadio CASTANEDU!


ajde reci nekaj kad si procitao sve PO CEMU JE CASTANEDA POSEBAN sta on moze da da nemoze nitko od nas svjesnih na ovom forumu?



<Lik je ionak sve ishalucinirao od droge!

_________________
proročanstvo Izaije glasi: Slušat ćete, a nećete ipak razumjeti, vidjet ćete, a nećete ipak vidjeti.***
Kuvajt: " ljudi seru drugima zbog vlastitih kompleksa, to je prava istina"***


Zadnja izmjena: sjemenka; sri jan 23, 2008 2:52 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 23, 2008 2:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 03, 2007 4:58 pm
Postovi: 350
ali ti ga voliš svejedno ? ili ne voliš. zašto ostaješ s njime? jesi li poduzela sve što si mogla da čuvaš vezu?
takva pitanja si postavi, ako oš ( btw nisam psiholog )

slobodne ljude nitko ne može tjerati da čine bilo što što ne žele.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 23, 2008 3:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
volim ja tvog svog glupana, no on mene ne voli i to sve radi fucking castanjede... zato smo i prekinuli jer se ja ne zelim "iskupiti" sa tom castanedinom metodom za koju mislim da je MRAK sto mi je on dodatno potvrdio kad su ga te noci i napali entiteti.

Ja neznam sta da vise napravim posto je on skoz sljep i zasljepljen sa tim ucenjem (od kojeg nema nikakve koristi - jer nista nije nit postigao sa njime).

Da nema tu ljagu Castanede na sebi bio bi savrsen... no ja sam ga voljela i unatoc tome, nisam mu nikad nist branila pustila da dozivljava kako zeli pa da se tako nauci sa iskustvom. Problem je postao od kako on smatra da ja TREBAM ICI TIM PUTEM i da ako ne zelim da sam JA TA KOJA ODBACUJE NASU VEZU.

Smatram da je skoz poludio od PROKLETOG castanede... tak da ono za mene je to dovoljno da mrzim bilo kakvo ucenje od istog!

HEBOTE! ima puno BOLJIH LJUDI KOJI SU NAPRAVILI ZAPRAVO NESTO ZA SVIJET... evo uzmite samo Majku tereziju:

MOLITVA MAJKE TEREZIJE

Čovjek je nerazuman, nelogičan, sebičan.
Nije važno, voli ga!

Ako činiš dobro, pripisat će to tvojim sebičnim djelima
Nije važno, čini dobro!

Ako ostvariš sve svoje ciljeve, naći ćeš lažne prijatelje i iskrene neprijatelje.
Nije važno, ostvari svoje ciljeve!

Dobro koje činiš sutra će biti zaboravljeno.
Nije važno, čini dobro!

Poštenje i iskrenost činit će te ranjivim.
Nije važno, budi iskren i pošten!

Ono što si godinama stvarao u času bi moglo biti razrušeno.
Nije važno, stvaraj!

Ako pomažeš ljudima možeš loše proći.
Nije važno, pomaži im!

Daješ svijetu najbolje od sebe, a on će ti uzvratiti udarcima.
Nije važno, daj najbolje od sebe!



-----------------------------

i kak da ja volim svog glupana kad me je udaljio od sebe i to radi CASTANEDE i zasljepljenosti.?!

nemogu nista...

_________________
proročanstvo Izaije glasi: Slušat ćete, a nećete ipak razumjeti, vidjet ćete, a nećete ipak vidjeti.***
Kuvajt: " ljudi seru drugima zbog vlastitih kompleksa, to je prava istina"***


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 23, 2008 3:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 03, 2007 4:58 pm
Postovi: 350
kako lijepa molitva , super je .
tvoj dečko je pod utjecajem entiteta zvanog letač i to mu daje zapravo da misli da on zna najbolje. slijedi učenje ali ne u potpusnosti , s želi druge navesti na to.
ali kako bi rekla majka terezija , nije važno , voli :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 23, 2008 3:48 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
sjemenka je napisao/la:
volim ja tvog svog glupana, no on mene ne voli i to sve radi fucking castanjede... zato smo i prekinuli jer se ja ne zelim "iskupiti" sa tom castanedinom metodom za koju mislim da je MRAK sto mi je on dodatno potvrdio kad su ga te noci i napali entiteti.

Ja neznam sta da vise napravim posto je on skoz sljep i zasljepljen sa tim ucenjem (od kojeg nema nikakve koristi - jer nista nije nit postigao sa njime).

Da nema tu ljagu Castanede na sebi bio bi savrsen...


A jesi pokrenula s njim temu imanja ili ne imanja djece?
To je onaj najgadniji kamen spoticanja "ratnika" u vezi ili braku.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 23, 2008 3:54 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
sjemenka je napisao/la:
promatrač je napisao/la:
Zato jer valjda zmija u snu nije isto što i zmija u javi.
I čak ne bih rekao da je odvratna u snu, nego predstavlja opasnost, nešto što treba zaobići, preletjeti ....


pa da u tvojoj posvjesti je ocito nekaj drugo.

I moja mama sanja zmije i njoj je negativno. Osobno nemam sa tim problema (zivotinjama jel ;) )... no ima jedno bice koje sam sanjala 2 put... djeluje kao zmija.. skroz je crno no to joj je PAPAK (sta izgleda duguljasto poput... i ako dopustim da udje u mene u snu tad se dogodilo da imam ispad bijesa jedan od tih dana. Pa eto ak ti to sta znaci. Ja bi rekla da se entitet uspio zavuci dok spavam :|


Pazi, nemoj ni sebe uzimati za ozbiljno, koliko kod tvoj glupan bio glup, nemoj ni sebe proglašavati boljom, jer očito da si kompromitirana kao i cijelo čovječanstvo. Čekaj pa vidi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 23, 2008 4:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
promatrač je napisao/la:
A jesi pokrenula s njim temu imanja ili ne imanja djece?
To je onaj najgadniji kamen spoticanja "ratnika" u vezi ili braku.



moooliiim :lol: kakve djece?

_________________
proročanstvo Izaije glasi: Slušat ćete, a nećete ipak razumjeti, vidjet ćete, a nećete ipak vidjeti.***
Kuvajt: " ljudi seru drugima zbog vlastitih kompleksa, to je prava istina"***


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 23, 2008 4:06 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
sjemenka je napisao/la:
promatrač je napisao/la:
A jesi pokrenula s njim temu imanja ili ne imanja djece?
To je onaj najgadniji kamen spoticanja "ratnika" u vezi ili braku.



moooliiim :lol: kakve djece?


Je a ne znam... :)

Cura+Dečko ..... ajojjj ..... pukla gumica ...... valjda ste to radili?

i onda sve o tome kako nastaju rupe na svjetlosnom tijelu.......

think again


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 23, 2008 4:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
promatrač je napisao/la:
Pazi, nemoj ni sebe uzimati za ozbiljno, koliko kod tvoj glupan bio glup, nemoj ni sebe proglašavati boljom, jer očito da si kompromitirana kao i cijelo čovječanstvo. Čekaj pa vidi.



ISKRENO ja za sebe mislim da sam JA promasaj kad nisam mogla njemu otvorit oci da vidi da radi gluposti i da je doslovno opsjednut. Tak da ne ja se ne smatram ista boljom posto recimo nemogu:
- mu dokazat da ga volim
- smrsavit
- ostat ravnodusna
.... i jos GRO TOGA STA NEMOGU.

Mogu ove ostale gluposti sta su meni nevazne a njemu vazne... tipa sanjanje i to... i ja bi sve dala to cak i slobodnu svjest za MIR/harmoniju, NEZNANJE I LJUBAV/OBITELJ...

call me crazy :mrgreen: sve mi djeluje bezvrijedno nasuprot toga... da imam znanje kako da predjem i u 4D kak vi kazete... bilo bi mi nevazno

_________________
proročanstvo Izaije glasi: Slušat ćete, a nećete ipak razumjeti, vidjet ćete, a nećete ipak vidjeti.***
Kuvajt: " ljudi seru drugima zbog vlastitih kompleksa, to je prava istina"***


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 23, 2008 4:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
promatrač je napisao/la:
sjemenka je napisao/la:
promatrač je napisao/la:
A jesi pokrenula s njim temu imanja ili ne imanja djece?
To je onaj najgadniji kamen spoticanja "ratnika" u vezi ili braku.



moooliiim :lol: kakve djece?


Je a ne znam... :)

Cura+Dečko ..... ajojjj ..... pukla gumica ...... valjda ste to radili?

i onda sve o tome kako nastaju rupe na svjetlosnom tijelu.......

think again


danasnje cure koriste pilulice.. koje su ti 100% sigurne :mrgreen:


e da btw. znam zenu koja je tek poslje rodjenja 1 djeteta pocela imati astralne i lucidne tak da i to ponistava te castenadine teorije :P

_________________
proročanstvo Izaije glasi: Slušat ćete, a nećete ipak razumjeti, vidjet ćete, a nećete ipak vidjeti.***
Kuvajt: " ljudi seru drugima zbog vlastitih kompleksa, to je prava istina"***


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 236 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 22 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz