Sada je: sub apr 27, 2024 10:13 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 35 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pet dec 21, 2007 12:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 25, 2007 2:43 am
Postovi: 217
Kromp je napisao/la:
Molio bih da niko ne pise posle ovog posta, bar jedno 30min!


Ova poruka je bila napisana pre jedno 5min, koju sam zatim obrisao. Pogledati sliku kako sam to uradio!

http://img90.imageshack.us/my.php?image ... uceee1.jpg


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 21, 2007 12:33 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Kromp je napisao/la:
Kromp je napisao/la:
Molio bih da niko ne pise posle ovog posta, bar jedno 30min!


Ova poruka je bila napisana pre jedno 5min, koju sam zatim obrisao. Pogledati sliku kako sam to uradio!

http://img90.imageshack.us/my.php?image ... uceee1.jpg


Svi se slažemo da se zadnja poruka koja je naša, može brisati, aj probaj sad brisati, kad više nisi zadnji. Sad možeš samo prepravljati post.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 21, 2007 12:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 25, 2007 2:43 am
Postovi: 217
galaksija je napisao/la:
Kromp je napisao/la:

Znam, jer sam ja brisao svoje i radi perfektno. :)


Pardon, zaboravih da je sve moguće, kad su “ratnici“ u pitanju.


Pozdrav


Pre bih rekao da je kod Admina sve moguce, dok obicni korisnicu imaju mogucnost brisanja jedino ukoliko im je post poslednji. Kao sto sam gore demonstrirao.

Uzgred, ja sebe ne nazivam ratnikom. :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 21, 2007 12:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 25, 2007 2:43 am
Postovi: 217
Promatrac, citaj pazljivije sta sam napisao. :)

Kromp je napisao/la:
Ukoliko se bolje obrati paznja Draganov/uppergroundov post je bio poslednji svih sat i po vremena u periodu brisanja, sto mu daje i mogucnost totalnog brisanja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 21, 2007 12:59 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Citat:
Kromp

Pre bih rekao da je kod Admina sve moguce, dok obicni korisnicu imaju mogucnost brisanja jedino ukoliko im je post poslednji. Kao sto sam gore demonstrirao.


Kromp,

Hvala na “demonstraciji”, mada ovo otkrivanje tople vode nije bilo potrebno jer sam u svojoj poruci na ovu temu isto to i rekao:

Galaksija:

Citat:
Ukoliko se oslonimo na ovo drugo, primjetićemo da samo moderatori i administratori foruma mogu potpuno obrisati postove, dok korisnici mogu samo PREPRAVITI svoj post ukoliko on nije poslednji.


A evo, sad sam i podebljao


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 21, 2007 1:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 25, 2007 2:43 am
Postovi: 217
Galaksijo, ne shvatam sta si hteo da kazes?!

Ja sam lepo napisao da je Dragan/uppergorund sve vreme bio jedini i poslednji koji se oglasavao u tih sat i po vremena, i kao takav je mogao da brise svoje poruke.

Ne razumem u cemu je tvoje opravdanje?

Promatrac, sto obrise svoj poslednji post? Ako imas nesto da kazes, a imas video sam :D reci slobodno. Ljude koje si naveo (charmer_forever-a i ???) i kojima su tada brisani postovi (kako si naveo) ce se oglasiti i potvrditi da li su zaista brisani njihovi postovi. Ja sam samo video da su to bili Draganovi/uppergroundovi postovi i niciji vise.

Ako upperground moze da menja nick ko od sale i da izigrava dza-bu manijacenje pod novim ruhom, sta ga uopste sprecava da sam sebi brise postove u cilju da naudi Stalkeru.

Kao sto rekoh, vidim da je ovo sto spominjem besmisleno, jer ko da pricam zidu, da do nikoga ne dopire, a ponajvise ne do admina. Uspete da citirate nebitne stvari, a one koje su bitne ne. Stvar je ucinjena, Stalker je smenjen, i to nista nece promeniti, nita ja zelim tu da podizem neku peticiju za njegovo vracanje, al samo zelim da iznesem ono sto sam video da i drugi budu upoznati.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 21, 2007 1:36 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
A što da ti kažem, htio sam da pročitaš i da obrišem post dalje da ne radimo od muhe slona, i tako je i bilo.

Ja sam vidio više ljudi tih sati kako im se postovi stavljaju i brišu, no nisam upamtio nikoga sigurno osim dean321 kako piše o seksu sa drvećem :).
Što u biti želiš postići ako išta?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 21, 2007 2:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 25, 2007 2:43 am
Postovi: 217
promatrač je napisao/la:
A što da ti kažem, htio sam da pročitaš i da obrišem post dalje da ne radimo od muhe slona, i tako je i bilo.

Ja sam vidio više ljudi tih sati kako im se postovi stavljaju i brišu, no nisam upamtio nikoga sigurno osim dean321 kako piše o seksu sa drvećem :).
Što u biti želiš postići ako išta?


A sta ti zelis postici odgovorima na moje postove?

Promatrac, jel pisem ko da sam pao sa marsa? :D te necu svaki put da ti citiram samog sebe. :D .. i ne verujem ti to sto si napisao! ...a gde je charmer_forever, pored dean321? ... kako si spomenuo u obrisanom postu.

Ako koji slucajem budes dobio sut-kartu sa foruma pod laznim okolnostima.. vredi li praviti od "od muhe slona". Daj bre, ako ovo sto si napisao moze da prodje kod drugih kod mene definitivno ne. Vidi, Upperground se jedno vreme predstavljao kao druga osoba, postovao pod 2 nick-a istovremeno izlazirao scenario oko brisanja postova i tebi je to "od muhe napraviti slona". Nisam toliki slepac! Zar Uppergorund nije narusio pravila foruma?!

Jasno mi je da oces spustiti loptu, al barem ne drzi me za budalu. :D

Kromp je napisao/la:
Stvar je ucinjena, Stalker je smenjen, i to nista nece promeniti, nita ja zelim tu da podizem neku peticiju za njegovo vracanje, al samo zelim da iznesem ono sto sam video da i drugi budu upoznati.


Nit vise, nit manje od toga. ;) Tu da se igram ubedjivanja, ne pada mi napamet. Ovo sto sam naknadno odgovarao je iz razloga zato sto izvrcete smisao onog sto sam rekao i pre svega skrecete pricu u neki drugi pravac. :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 18, 2008 12:30 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet apr 17, 2008 12:50 am
Postovi: 3
Odgovora nema. Prvi put sam ovde i još ne mogu da se načudim da sam pronašla ovaj forum. Naime, davno, pre nekih petnaestak godina sam otkrila Castanedu, tražeći sebe i od tada nisam mogla da pronađem čoveka koji ga je pročitao a kamoli razumeo. Sada odjednom toliko postova da će mi trebati vremena da iščitam i uključim se. Veoma mi je drago. Pozdrav svima :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 20, 2008 4:12 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri sep 26, 2007 10:58 pm
Postovi: 44
Lokacija: Galaksija
Pozdrav Eva, dragom mi je zbog tebe, Castaneda je ikona.. heh samo ima jedan veeeliki problem vidis.. mnogi to govore.. kao ja sad na primjer.. a malo meda daju.. nadam se da se shvacamo :) Da ima dosta zanimljivih tema i diskucija ovdje na racun Carlitosa nadam se da ces uzivati kao i ja i isto tako sudjelovati u njima, i mozda i ja i ti nesto novo naucimo :mrgreen: Vidis Castaneda je malo.. gotovo nista aludirao na intelektualni dio .. a vise na praksu.. a pitam se stvarno.. ej ljudi pa daj recite mi .. tko je od vas se potrudio uopce naci ruke u snu.. ma ok svi mi .. mozda jedan dva puta.. ali kasnije nas sistem zezne,, i neki jednostavno postanu bezvoljni, i ne zele se vise trudit a neke pak zeznu volagerosi nasi ljepi :) E pa u tom slucaju svakome toplome Castanedasu/Castanedasici :) na ovom forumu preporucijo bi materijale takozvanih dreamhackersa... iznimno ih je tesko za nac ali tko trazi nadje ;) ugl ljudi nadjite smisao u besmislu ovoga texta ako vas je volja, a ako nije .. jbg :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 20, 2008 3:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1198
entitet je napisao/la:
dreamhackersa


=D>

Kad san ima puno "prostornog kretanja" imam običaj nacrtati nekakvu mapu, tj. staviti na papir područje i granice i što se gdje nalazi (poput karte grada), ali nije mi još na pamet palo da te "karte" povežeme u neku "cjelinu" ili "cjeline" ili da to probam koristiti za induciranje lucidnih snova - ali, svakako zvuči ... ima nešto u tome... stalking the dreamer!

Možda ne bi bilo loše da otvoriš topic?

:thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 20, 2008 7:00 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet apr 17, 2008 12:50 am
Postovi: 3
Još nisam ni krenula sa postovima, tj. čitanjem a već se uključujem, ali nemam sa kim da pričam o tome i eto... Nestrpljiva :oops:
Kada sam počela da čitam bila sam na nekom rubu, nešto kao sve što znam-znam, ali imam osećaj da treba nešto više da znam, nešto mi nedostaje negde iznutra ali ne mogu da otkrijem šta, sve spolja je previše poznato a deluje kao atom u odnosu na unutrašnji svet... I dok sam mislila da dosađujem prijateljici ona samo kaže- što ne pročitaš Castanedu?
To je to. Pokušala sam sa traženjem ruku ali se dešavalo drugo, da postajem svesna da sanjam i upravljam dešavanjem u snu. Sve dok nisam počela da letim u snu. Prvo sam padala svaki put kada postanem svesna da sanjam a onda sam letela sve više i sve svesnije i dalje. Predivno je :)
Ali prijateljica se odselila u Australiju i posvetila porodici a ja lutam kroz snove, kao da vodim dvostruki život. Dalje od toga ništa, predugo tapkam u mestu. Neka mi nešto kažu oni koji znaju ali ozbiljno.
Pozdrav entite i :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 20, 2008 7:05 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet apr 17, 2008 12:50 am
Postovi: 3
Bila je greška entitet pozdrav :angel4:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 08, 2008 8:57 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto maj 15, 2007 7:52 am
Postovi: 12
meni nije jasno ...sta je bilo sa STALKEROM??? sta je zgrijesio i zasto je nestao???

_________________
U se , na se i podase


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 09, 2008 3:07 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon apr 23, 2007 3:06 am
Postovi: 94
Lokacija: Novi Sad
Mitar Miric je napisao/la:
meni nije jasno ...sta je bilo sa STALKEROM??? sta je zgrijesio i zasto je nestao???


Reptili i iluminati su ga oteli ... !

_________________
www.prosvetljenje.net


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 35 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 49 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz