Sada je: sub apr 27, 2024 9:28 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1194 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 56, 57, 58, 59, 60  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: pet aug 31, 2018 10:01 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 02, 2008 1:03 pm
Postovi: 89
Lokacija: Mordor
Po toj logici bi glumci i pevaci pocrkali za jedan dan.
Pre ce biti da svoju energiju dajes rodjacima tako...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: pet aug 31, 2018 5:01 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet jun 29, 2018 6:20 pm
Postovi: 27
cinkoksid je napisao/la:
Po toj logici bi glumci i pevaci pocrkali za jedan dan.
Pre ce biti da svoju energiju dajes rodjacima tako...


Mislim da me nisi razumeo, kakve to veze a sa glumca i pevacima?!

_________________
Tri genarosa se nisu priključila raspravi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: pet aug 31, 2018 6:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 02, 2008 1:03 pm
Postovi: 89
Lokacija: Mordor
Pa na njih misli hiljade ljudi dok se igraju sa pishom...bar one najpopularnije.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: sub sep 01, 2018 6:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri nov 18, 2009 10:42 am
Postovi: 248
Zen Sen je napisao/la:
U tom cinu je takodje polozaj skupne blizu sanjanja?!



Bilo koja (proizvoljna) postavka s.t. je sanjanje, pa i ova iz koje pišemo, samo je, onako, domaća, pa su sve što je drugačije nazvali " sanjanjem".
Ali "sanjanje" nije puka maštarija, kao ni ovaj svet.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: pon sep 03, 2018 1:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 02, 2008 1:03 pm
Postovi: 89
Lokacija: Mordor
Ajde da ispricam sta se desilo...inace nisam htela nista da radim u vezi sanjanja jer necu da imam posla sa anorgancima. Ionako me progone non stop u obicnim snovima plase me namerno da uzmu energiju i podsmevaju mi se sto sam "retardirana".
Uglavnom uspela sam da ih se resim za svagda i prestali su da se pojavljuju u snu. Ali onda su poceli da me bude nocu lupaju po kuci smaraju svojim prisustvom stoje pored kreveta gledaju, prelecu lebde itd...
Onda sam ih se i tu resila ali se onda desilo nesto u polusnu. Znaci nisam jos utonula skroz u san ali znam da sam u krevetu i da pocinjem da spavam...i eto ih opet dosli ali ja mislim neka ih nek bleje tu ja cu da spawam ne mogu sad da se bakcem. Onda me nesto uhvati za nogu ibtu im lepo pomirljivim tonom kazem da me puste da spavam i da dodju drugi put.
To je rezultiralo time da mi se neka crna masa uvukla u krevet i zalepila za levu stranu tela ali tako kao da me je pritislo nekoliko tona...ne mogu ni milimetar da se pomaknem skoro kao da sam u nekom magnetnom polju. Da ga odgurnem nema sanse da se odvojim nema sanse i onda mu se obratim mislima (jer ne mogu da govorim) da se skloni ali ne.
Nije mi delovao zlo ili da hoce da mi naudi jedino sto ima neku jezivu i neprijatnu energiju sacuvaj Boze.
Tu vec krenem da panicim malo i onda kontam sta da gubim energiju na strah i paniku i tu uspem da se rasanim skroz, sto ga je malo oslabilo ali je i dalju tu. Tek kad sam mu naglas rekla da ide kuci i da se ne vraca otisao je.
Ocekivala sam da cu biti umorna kao i obicno posle njihovih napada ali naprotiv bas sam bila odmorna i opustena kao da sam se naspavala.
Jedino sto od tad izgledam nekako cudno otprilike kao da sam ustala iz groba.
Nije valjda da je doslo do razmene enrgije sa anorgancem...mislim da to ne ide tako. I sto su se uopste navrzli na mene kad sam zensko a oni valjda ganjaju muskarce
:dontknow:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: uto sep 04, 2018 2:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Postoji hrpa različitih vrsta anorganskih bića. Ovi opisani u Castanedi su samo jedni od mnogih, tako da netreba prema Castanedinim opisima suditi sva anorganska bića. Nekima nije bitan spol. Neki su specifično vezani uz određenu osobu, neki idu na sve i svašta. Neki uopće nisu anorganci po nekom užemu shvaćanju te riječi, nego "pojave i sile". I tako, "svemir" je šareno i podosta napučeno mjesto.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: uto sep 04, 2018 7:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 02, 2008 1:03 pm
Postovi: 89
Lokacija: Mordor
Govoris kao zahir...kako vi to sve znate? Kako to da su oni naisli samo na jednu vrstu...
u stvari nije jedna bili su letaci pa skauti pa onda ona mobilna jedinica na kraju
penumbra sveta...ili je sve izmislio :-/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: sri sep 05, 2018 5:10 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Citat:
Cinkoksid je anorganski spoj čija je hemijska formula ZnO. Obično je u obliku bijelog praha, gotovo nerastvorljivog u vodi. Prah cink-oksida ima široku upotrebu kao aditiv u brojnim materijalima i proizvodima, npr. plastika, keramika, staklo, cement, guma, lubrikanti, boje, masti, ljepila, zaptivne smjese, pigmenti, hrana, baterije, usporivači gorenja, trake za prvu pomoć, itd.


To je sa wikipedije, znači da je cinkoksid anorganac!!? I zato oni dolaze? :D
Nadalje hemijska formula je ZnO, kao znao, znači sve treba znati.
Može tako?

:love12: Da se netko ne bi ljutio...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: sri sep 05, 2018 8:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 02, 2008 1:03 pm
Postovi: 89
Lokacija: Mordor
Znala sam da ce doci taj dan...ali mozda je i bolje ovako jer ziveti u strahu da ces svaki cas biti razotkriven i nije neki zivot.
Samo bez panike nisam letac pise tamo da sam beo znaci dobrocudan sam.
Nego ako nekom treba saveznik ja sam trenutno slobodna pa...
To sto su svi moji bivsi ratnici nestali netragom kao npr onaj gavran neka vas ne obeshrabri sami su krivi za to...nalozili su se na moc i eto...
Promatraca za naguala mislim nije mala stvar razotkriti anorganca na forumu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: čet sep 06, 2018 1:28 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 23, 2014 3:14 am
Postovi: 183
cinkoksid je napisao/la:
"retardirana".

jesi
zašla si u prostor gde nije vreme otići
ne slušaj ti ove naše administratore jer oni zaista nemaju stvarnog znanja u vezi Toltečkih vidovnjaka...da!

Ako vi ti hoćete ući u sanjanje bez praćenja učitelja, nećete ništa postići
Vi ko prvo trebate sanjati posve jedan detalj, obeležje iz stvarnosti koju posudejute
Tada, ako to uspete potpuno se naklonite tom detalju i od njega spraviti fizički nosioc koji će vas voditi kroz snove.

UOSTALOM to je poznato kao sanjanje dela materije iz našeg sveta koji imamo i posedujemo i zakačimo na se be da bi bili bezbedni.

Ja ti garantujem ako sanjaš određenu maramu, potom je nađeš u našem svetu ko takvu i vezuješ za iskustva sanjanja sve će biti uredu, sa dobrim obrisima dohodka energije.
Moguće je ste zapali preko reda u sfere do kojih vaš dvojnik nije zaslužio da bude i dođete u opasnu konfrotaciju.

Moja predpostavka viđenja budećnosti kazuje ste lenja osoba kojoj je nužan vodič....s tim u vezi ste u stvarnoj opasnosti jer nema ko da vas nadzire a opet ako otpišete sve ućićete u poraznoj osnovi.

Dakle, ili ćete se uzeti da budeti stvarni učenik ili ćete zapasti u puteve ludila.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: čet sep 06, 2018 11:40 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 02, 2008 1:03 pm
Postovi: 89
Lokacija: Mordor
Ovaj covek je neunistiv.
Ne znam kako sam uspela da dospem bilo gde kad nigde nisam ni isla...samo sam se jednom probudila u snu u energetskom telu i to zato sto mi je bilo dosadno i htela sam samo da vidim kako je, ali sam se odmah vratila nazad jer sam se uplasila da ne dodju ovi sto hoce da me rastrgnu a ja ne znam ni da hodam.
Od tada namerno trosim energiju preko dana da se to ne ponovi tj radim obrnutu rekapitulaciju...
Probacu onda to sa nekim predmetom Thanx...
To za lenjost si u pravu samo ne vidim sta je tu lose...to je u stvari samo pasivnost nego u ovom svetu je anatema na sve sto je zensko pa su sve zenske osobine proglasene za patologiju i zlo.
Ja kad nesto hocu ja sedim i cekam da to dodje pa ako dodje dodje a ako ne onda mi verovatno i ne treba.
Uostalom da je to lose za mene verovatno bi bila debela ili bi dobila neku bolest od nekretanja


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: čet sep 06, 2018 11:48 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 31, 2017 1:07 am
Postovi: 52
Kolega gavranius maral bi vam dodat da je ovo, sfera ludosti i retardacije...sada i paraziti mogu pročitat...a sfera kontrolirane ludosti je nešto drugo.

_________________
Hoë spelers bron vasgevang in Perpetuum Mobile...of jy nou is uitgepluis hoe dit werk?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: čet sep 06, 2018 6:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
cinkoksid je napisao/la:
Govoris kao zahir...kako vi to sve znate? Kako to da su oni naisli samo na jednu vrstu...
u stvari nije jedna bili su letaci pa skauti pa onda ona mobilna jedinica na kraju
penumbra sveta...ili je sve izmislio :-/


Pa eto vidiš, naišao je i on na više njih. Još su tu i oni vatreni i oni vodeni koji izlaze iz ogledala, pa komarac, pa kojot, pa duhovi u planinama, pa saveznici od izazivača smrti i tako, puno toga je zapravo opisano. Tko zna na što je još naišao pa nije opisano u knjigama. Problem je što ljudi doživljavaju knjige kao neku vrstu svetog pisma i misle da može samo tako i nikako drugačije. Knjige su više nešto kao smjernice, da se čovjek lakše snađe u nepoznatom i to je sve. Nisu doslovni "zakon".

Stvari saznaš tako da sanjaš, pa naletiš na njih. I onda pričaš s ljudima koji ti ispričaju jako slična iskustva kao i ona koja si ti imao. I tako, naletiš na potvrdu sim, potvrdu tam, pa na potvrdu u knjigama i onda ti se najednom čini da ti zapravo i nisi baš toliko lud :) A možda i jesi. Ili si možda sve to samo sanjao, tko će ga znat.

Meni se čini, a ne znam te, pa je ovo puko nagađanje, da se ti trebaš oslobodit straha. To je malo lakše reć nego napravit. Strah je zapravo velkim djelom vezanost za ovaj fizički svijet i ovaj oblik (fizičko tijelo). Kad osobi više iskreno nije stalo što će biti s njom i njenim životom, tj. kad nema što za izgubiti onda uvelike nestane i strah. Pa te više nije ni tolko strah toga što ti anorganci mogu napraviti. A zapravo, kad malo bolje upoznaš sebe (tu ne mislim sebe kao osobu), onda skužiš da više ti njih "ugrožavaš" nego oni tebe.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: čet sep 06, 2018 6:34 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ma cinkoksid, ja se samo šalim. I mene su navlačili za noge neki naelektrizirani, vuče taj netko za obje noge i hoće me dignuti u zrak, a samo noge završile u zraku. Reko ja sebi, jebote, jesam težak ili šta sad hoćete postići? Ne brigaj za moje riječi.
Jednom me htio dignuti i neki NLO sa svojim spravama za teleport, ali sva sila nečeg iz podzemlja krenula, držala me dolje i zatukla taj brod, ne znam šta je bilo sa jadnim brodom... i još svašta je bilo, ko zna hoću li ikad saznati ko tu koga i zašto.
Aha, da, i nešto težine slona je redovito sjedilo na meni i izvlačilo život iz mene dok sam bio klinac pa sam jednom kad nije bilo druge zadnjim gramom snage pobjegao u smrt, oprostio se sa svime prije nego me odvuče na svoj teren, a ono poslije te "smrti", frrrrrr, bum-bum-tres-tras kroz tunele, crvotočine, i tras nazad na krevet, nisam umro. Ili jesam?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: čet sep 06, 2018 8:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 02, 2008 1:03 pm
Postovi: 89
Lokacija: Mordor
@Sjenko
Ne da si u pravu nego nemam reci...ja inace nemam nikakav zivot bas nemam nista ali sam zato vezana za fizicko telo do opsesije...jedino sto mi je vazno u zivotu je kako izgledam.
Bas danas idem ulicom i razmisljam o svom izgledu i zapnem za nesto padnem i razbijem se ko p... o beton. Izgleda da cu morati da ostanem invalid da bi pocela sa sanjnanjem.
Shvatila sam i ja da mi oni u stvari ne mogu nista sem da me plase ali i dalje pored njih osecam groznu jezu i gadjenje. Mora da to do njihove energije

@promatrac
Znam da se salis pa i ja sam samo nastavila...izgleda da su ovde ljudi dosta uvredljivi cim toliko moras da naglasavas da se zezas...ili je to sto ja retko koristim smajlije jer mi idu na zivce pa svi misle da sam smrtno ozbiljna ili ljuta a ja se ovde cerekam
Au ovo moje nije nista koliko su tebe nagazili...i meni su uvek uzimali energiju ali ovaj zadnji nije cak mislim da mi je dao...
Izgleda da ima i velikodusnih...ako hoces mogu da mu dam tvoj broj


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: čet sep 06, 2018 9:13 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ma ja se periodički u sanjanju pretvorim u nešto drugo pa se vratim, onda se resetira stanje u vezi tijela u neki trenutni ekvilibrium. Jest da je tu problem temporalna afazija jer je petljanje po vremenu često neminovno, ali ispadne nekako kako može. :lol: Svi smo nekako znalci, ali to se tu ne zna, nego se zna tamo odakle se ne može ponijeti ovamo u nativnom obliku, nego samo neki dojmovi i isječci.
U stvari ne treba ništa, ima samo viška.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: pet sep 07, 2018 9:43 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon nov 02, 2009 3:54 pm
Postovi: 78
In vino veritas.

_________________
Hajde da se drogiramo
ma, nek se oci sjaje


Hali Gali Halid - Hajde da se drogiramo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: sub sep 08, 2018 1:36 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 23, 2014 3:14 am
Postovi: 183
SignOfTheEndTimes je napisao/la:
Kolega gavranius maral bi vam dodat da je ovo, sfera ludosti i retardacije...sada i paraziti mogu pročitat...a sfera kontrolirane ludosti je nešto drugo.

[color=#80FF00]Jeste druže...no nije...tumačenje prosečnog čoveka i vrača nisu ista :P


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: sub sep 22, 2018 10:14 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet jun 29, 2018 6:20 pm
Postovi: 27
cinkoksid je napisao/la:
Promatraca za naguala mislim nije mala stvar razotkriti anorganca na forumu


Slazem se, Promatraca za Naguala, moze i glasanje,..

_________________
Tri genarosa se nisu priključila raspravi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: ned sep 23, 2018 1:32 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet jun 29, 2018 6:20 pm
Postovi: 27
Sjenko je napisao/la:
Problem je što ljudi doživljavaju knjige kao neku vrstu svetog pisma i misle da može samo tako i nikako drugačije. Knjige su više nešto kao smjernice, da se čovjek lakše snađe u nepoznatom i to je sve. Nisu doslovni "zakon".

.


Znaci kad gledamo F1 utrku i njihov tim, dovoljna su smjernice da upalimo auto i ozezemo po zavojima.
Ma sta bi nas oni mogli nuciti, tj. ako napisu knjigu?! ??

Mislim da te knjige ne svaca niko ko sveto pismo, vec stvari koje su procitali osjetili su i zato im vjeruju.

Radije cu vjerovat DHu koji je bio besprijekoran ratnik nego tebi iza kojeg neznam kakav letac sjedi, jer ti definitivno nisi ni priblizno besprijekoran kao sto je bio DH.

Zato ne seri o svetom pismu,... :-)

_________________
Tri genarosa se nisu priključila raspravi.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1194 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 56, 57, 58, 59, 60  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 45 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz