Sada je: čet maj 16, 2024 11:09 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 286 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Tenzegritet - Magija Pokreta
PostPostano: sub jan 30, 2010 1:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 28, 2010 7:17 am
Postovi: 205
Radim pokrete nekih sest godina svki drugi treci dan nekad i svaki kako mi dojde.
Kombiniram ih sa rekapitulacijom nakon ili prije pokreta.

Fantasticno skida laznu masku samovaznosti jednostavno kad dojdem negdje medju ljude usporeno mi je sve sve kraj mene nekako ubrzano prolazi a ja koda stojim.

Takodjer osjecam lagane trnce po cijelom tijelu ugodno peckaju.
Rekao bih da se time bude, aktiviraju uspavana vlakna pa radi toga dolazi do tog peckanja po tijelu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tenzegritet - Magija Pokreta
PostPostano: sri feb 03, 2010 5:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 14, 2010 9:23 pm
Postovi: 105
hmmm... zanimljivo.... ili se to meni cini ili je "nesto u zraku" sve vise ljudi ima te simptome...

_________________
"Ljudi koji mrze to su najpre glupaci, zatim kukavice, ali nikad heroji." def. Hater = a person that simply cannot be happy for another person's success. So rather than be happy they make a point of exposing a flaw in that person.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tenzegritet - Magija Pokreta
PostPostano: čet feb 04, 2010 10:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 28, 2010 7:17 am
Postovi: 205
Alcy1 je napisao/la:
hmmm... zanimljivo.... ili se to meni cini ili je "nesto u zraku" sve vise ljudi ima te simptome...


Imam te simptome vec duze vrijeme.

Kad malo duze radim tokom dana i kombiniram rekapitulaciju i tensegrity imam osjecaj koda mi je neka velika rupa na solarnom pleksusu, pa onako rasparano prema pupku.
Osjecam neku ogromnu energiju kroz tu rupu koda sam supalj pa energija prolazi kroz mene. Pritom znam osjetiti skakljanje i cudnu bol te pomanjkanje daha zajedno u jednom osjecaju koje zna cesto biti znak da stanem sa rekapitulacijom kao da energetsko tijelo nemoze podnjeti vise tu aktivnost pa moram prestati rekapitulirati.

Kao da je dosta za taj dan.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tenzegritet - Magija Pokreta
PostPostano: pet feb 05, 2010 2:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 14, 2010 9:23 pm
Postovi: 105
imas rupu u solaru? Ovo me posjeca na nekoga. Bas sam citala Dion. Psihička samoobrana, i probaj za početak probrat društvo skojim se družiš, sto manje stresa da imas u zivotu, da oporaviš taj dio, i probaj si stavljati nešto toplo teško na trbuh kad se odmaras.

_________________
"Ljudi koji mrze to su najpre glupaci, zatim kukavice, ali nikad heroji." def. Hater = a person that simply cannot be happy for another person's success. So rather than be happy they make a point of exposing a flaw in that person.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tenzegritet - Magija Pokreta
PostPostano: pet feb 05, 2010 3:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 28, 2010 7:17 am
Postovi: 205
Alcy1 je napisao/la:
imas rupu u solaru? Ovo me posjeca na nekoga. Bas sam citala Dion. Psihička samoobrana, i probaj za početak probrat društvo skojim se družiš, sto manje stresa da imas u zivotu, da oporaviš taj dio, i probaj si stavljati nešto toplo teško na trbuh kad se odmaras.



Kad recimo dobivam energiju svemira kroz tu rupu onda mi pase al isto do jedne granice.
Imam osjecaj da mi kroz tu rupu ulazi ogromna energija i nakon toga se osjecam odlicno.

To mi se dogadja kad radim rekapitulaciju ne utjece nikakvo drustvo na to.

Dion? Kaj je to ? O cemu prica?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tenzegritet - Magija Pokreta
PostPostano: pet feb 05, 2010 3:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 14, 2010 9:23 pm
Postovi: 105
aha, ok je onda mislila sam rupa kao da gubis energiju.... ako ti je previse energije, probaj se uzemljit malo...

_________________
"Ljudi koji mrze to su najpre glupaci, zatim kukavice, ali nikad heroji." def. Hater = a person that simply cannot be happy for another person's success. So rather than be happy they make a point of exposing a flaw in that person.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tenzegritet - Magija Pokreta
PostPostano: pet feb 05, 2010 9:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 28, 2010 7:17 am
Postovi: 205
Alcy1 je napisao/la:
aha, ok je onda mislila sam rupa kao da gubis energiju.... ako ti je previse energije, probaj se uzemljit malo...


Uzemljit ?!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tenzegritet - Magija Pokreta
PostPostano: sub feb 06, 2010 9:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 14, 2010 9:23 pm
Postovi: 105
da, povuci energiju prema dolje, pa u zemlju. Tako se ja riješavam kad mi je preintezivno kad ide energija. Dosta problema imam sa time, pa sam isprobala svasta, i nasla da mi paše ova pozicija.

slika
Baddha Konasana (položaj postolara): sjednite u ugodnu poziciju, privucite pete k sebi i pustite da vam se koljena prirodno spuste prema podu. Zatvorite oči i opustite se. Osjetite kako vam gravitacija pomaže otvoriti prepone i unutrašnju stranu bedara. Ostanite u ovom položaju 5-10 udisaja i izdisaja.

nesmijes gurati noge prema, vec se opustit i malo po malo same ce padati.

_________________
"Ljudi koji mrze to su najpre glupaci, zatim kukavice, ali nikad heroji." def. Hater = a person that simply cannot be happy for another person's success. So rather than be happy they make a point of exposing a flaw in that person.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tenzegritet - Magija Pokreta
PostPostano: sub feb 06, 2010 11:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 28, 2010 7:17 am
Postovi: 205
Ok hvala ti sigurno cu probati !

Sta se tice solarnog pleksusa osjecam ljude kroz njega njihova raspolozenja strahove nervozu ljutnju negativne i pozitivne vibracije cak i kad samo projdu pored mene i preko interneta skypea kad pricamo.

Ponekad kad nekoga razljutim osjecam tu rupu o kojoj si pricala njihovu ljutnju nervozu na mene. Sta je to zasto se to dogadja?

Jer Dion - Psihička samoobrana knjiga o tome ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tenzegritet - Magija Pokreta
PostPostano: sub feb 06, 2010 5:07 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Probaj još zamisliti da si dio zemljine svijesti (i jesi) i osjeti (sjeti se) da si ti zemljino biće, da tu pripadaš.... imaš svu moguću zemljinu naklonost.
Primi se i drži za tu zemljinu svijest, ostani dolje da ti podrži fizikalnost, da te očisti, da te ogrije.... :love3:
Znaš ono da je zemlja ratnikova najveća ljubaf. :mrgreen:

Dolje je fino svijetlo energetski, možeš ploviti tom ogromnom sviješću, osjetit ćeš toplinu i energiju fizički u tijelu ko da tijelom ploviš kroz to.... osjeti se i zemljina svijest kolektivne vrste pomalo, ali ako se ide da se bolje osjeti zemljin kolektiv, onda to više nije uzemljavanje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tenzegritet - Magija Pokreta
PostPostano: sub feb 06, 2010 5:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 28, 2010 7:17 am
Postovi: 205
Da, napiso sam negdje da veliku pomoc koristim bas od podrske zemlje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tenzegritet - Magija Pokreta
PostPostano: sub feb 06, 2010 7:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 14, 2010 9:23 pm
Postovi: 105
white deer je napisao/la:
Ok hvala ti sigurno cu probati !

Sta se tice solarnog pleksusa osjecam ljude kroz njega njihova raspolozenja strahove nervozu ljutnju negativne i pozitivne vibracije cak i kad samo projdu pored mene i preko interneta skypea kad pricamo.

Ponekad kad nekoga razljutim osjecam tu rupu o kojoj si pricala njihovu ljutnju nervozu na mene. Sta je to zasto se to dogadja?

Jer Dion - Psihička samoobrana knjiga o tome ?



:mrgreen: hehe totalno te kuzim
Imala sam i ja prije nekoliko mjeseci problema sa tim frekvencijama nervoze i sl od drugih, doslovno sam osjecala tudje misli na sebi fizicki. Sakrila sam se malo od ljudi, ali to nije bilo rijesenje... pa sam skuzila da je to izvrsni trening da malo ispraksam "ravnodušnost" ili ono što Ruiz kaže: . Ništa nemojmo shvaćati osobno!
Sa vremenom neces vise biti tako osjetljiv.

Reci mi kako se hraniš i koliko?


Dion Fortune - Psihicka Samoodbrana
je knjiga o psihičkim napadima ljudi koji znaju šta rade, neki svjesno, neki nesvjesno. Zanimljiva je, mogao bi ju proucit da znaš prepoznati ako se radi o nekom napadu ili ne..
http://www.4shared.com/file/131788051/9 ... amood.html

_________________
"Ljudi koji mrze to su najpre glupaci, zatim kukavice, ali nikad heroji." def. Hater = a person that simply cannot be happy for another person's success. So rather than be happy they make a point of exposing a flaw in that person.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tenzegritet - Magija Pokreta
PostPostano: sub feb 06, 2010 7:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 14, 2010 9:23 pm
Postovi: 105
e da zaboravila sam ti napisat sta ti se desava;

ovako sam ja to shvatila; Razvijaju mi se nova osjetila - iliti kako kažu 6. čulo! :angel4:
jel si experimentirao sa zvukom mozda? Sa riječima... probaj polako izgovarati pa vidi dali osjećaš frekvencije dok izgovaraš, i kakve. Ja osjecam kao da zvuk ima oblik ( recimo kugla ima oblik, kocka ima oblik), u biti usporedba osjecaja je kao da pricas u vodi pa ti iz usta izlaze baloni, ako me kuzis.

_________________
"Ljudi koji mrze to su najpre glupaci, zatim kukavice, ali nikad heroji." def. Hater = a person that simply cannot be happy for another person's success. So rather than be happy they make a point of exposing a flaw in that person.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tenzegritet - Magija Pokreta
PostPostano: sub feb 06, 2010 8:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 14, 2010 9:23 pm
Postovi: 105
promatrač je napisao/la:
Dolje je fino svijetlo energetski, možeš ploviti tom ogromnom sviješću, osjetit ćeš toplinu i energiju fizički u tijelu ko da tijelom ploviš kroz to.... osjeti se i zemljina svijest kolektivne vrste pomalo, ali ako se ide da se bolje osjeti zemljin kolektiv, onda to više nije uzemljavanje.


Promatrač kako osječaš kolektivno? Nedavno mi se dogodilo slučajno u meditaciji ali neznam kako da ponovim dozivljaj... kao da sam se našla u nekoj životinji... nekako me posjetilo na psa ili vuka,kao da sam osjetila iz te percepcije.

_________________
"Ljudi koji mrze to su najpre glupaci, zatim kukavice, ali nikad heroji." def. Hater = a person that simply cannot be happy for another person's success. So rather than be happy they make a point of exposing a flaw in that person.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tenzegritet - Magija Pokreta
PostPostano: ned feb 07, 2010 1:01 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Nije osjećaj ko neka životinja.
Dalo bi se opisati možda kao samosvjest planeta bez mogučnosti razmišljanja, ne da se razmišljati. Da se nešto preslagivati instinktivno i to je ko neki posao na koji se možeš javiti, ali sve nekao ide prema tome da zemlja dobije nešto kao mogučnost razmišljanja.

Previše se još osjeća otuđenja, alienacije ljudi među sobom i u odnosu na okolinu, svi briju na brije, a ne na izvorno. To održava nekakvu fragmentiranost u svijest planeta.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tenzegritet - Magija Pokreta
PostPostano: ned feb 07, 2010 2:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 28, 2010 7:17 am
Postovi: 205
Alcy1 je napisao/la:

Reci mi kako se hraniš i koliko?


Dion Fortune - Psihicka Samoodbrana
je knjiga o psihičkim napadima ljudi koji znaju šta rade, neki svjesno, neki nesvjesno. Zanimljiva je, mogao bi ju proucit da znaš prepoznati ako se radi o nekom napadu ili ne..
http://www.4shared.com/file/131788051/9 ... amood.html


Hranim se "normalno" mljecne proizvode, juhe, riba, piletina, svinjetina, tjesto, sve vrste povrca voca, nista posebno u kolicinama 0,2 - 0,4 kg po obroku. Samo sto ne doruckujem, samo kava.
Nemam nikakvu posebnu prehranu mada bi volio preci na "japansku" prehranu koja sadrzava uglavnom povrce. Alkohol konzumiram jedamput ili dva puta mjesecno uz neku dobru ribu popijem po deci bijelog vina.

Puno hvala na knjizi !!
Volim sve procitati i prouciti mada sam usko vezan samo na Kastanedine knjige.


Zadnja izmjena: white deer; ned feb 07, 2010 2:14 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tenzegritet - Magija Pokreta
PostPostano: ned feb 07, 2010 2:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 28, 2010 7:17 am
Postovi: 205
Alcy1 je napisao/la:
Ja osjecam kao da zvuk ima oblik ( recimo kugla ima oblik, kocka ima oblik), u biti usporedba osjecaja je kao da pricas u vodi pa ti iz usta izlaze baloni, ako me kuzis ....... iliti kako kažu 6. čulo!



Evo sad sam probao, nisam nikad do sada tako na to gledao, stvarno osjecam neko vibriranje kad govorim kao neku prozirnu masu.
Fora !

Kaj dobivamo 6. tim culom ? Sta podrazumjevas pod tim, vidovitost ili ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tenzegritet - Magija Pokreta
PostPostano: ned feb 07, 2010 9:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 14, 2010 9:23 pm
Postovi: 105
white deer je napisao/la:
Alcy1 je napisao/la:
Ja osjecam kao da zvuk ima oblik ( recimo kugla ima oblik, kocka ima oblik), u biti usporedba osjecaja je kao da pricas u vodi pa ti iz usta izlaze baloni, ako me kuzis ....... iliti kako kažu 6. čulo!



Evo sad sam probao, nisam nikad do sada tako na to gledao, stvarno osjecam neko vibriranje kad govorim kao neku prozirnu masu.
Fora !



:mrgreen: jelda! E sad kad bi znao i svirat glazbu sa tim tonovima koje ispustas iz usta, mogao bi si svasta pozvati :toothy2:


white deer je napisao/la:

Kaj dobivamo 6. tim culom ? Sta podrazumjevas pod tim, vidovitost ili ?
Pa recimo to tako iako bi ja preferirala više kao da mi spektar osjetila proširuje pa taj "drugi" svijet koji dozivljavaš je cvijelo vrijeme bio tu samo nisi ga mogao opaziti... Taj svijet je dosta suptilan, tj suprotno je od materijalnog koji je zgusnut, zato ga osjecas vise kad se skroz opustis i prepustis. Stanje je totalno opojno, pa nemoj se predugo zadrzavati u njemu jer ti je onda intezivnije zivjeti u ovom svijetu punom svakakvih frekvenica (pretezno onih napadackih), pa se vjezbaj malo tu malo tamo, da mozes na obije strane funkcionirat optimalno. Obično se desi da ljudi odu u extreme, i onda nemogu podnjeti 1 svijet u kojem ne zele biti, pa im bude bolno, i uznemiravajuce - pa na kraju budu proglaseni ludjacima. Uglavnom, balansiraj malo ta osjetila, pa se uzemlji - vrati tu i zabrij na posao ili nekaj, ako ti je preintezivno dozivljavati druge, pa se opet malo maknes pa prepustis. Znaš kako se kaže : Savršenstvo je u sredini ;)

_________________
"Ljudi koji mrze to su najpre glupaci, zatim kukavice, ali nikad heroji." def. Hater = a person that simply cannot be happy for another person's success. So rather than be happy they make a point of exposing a flaw in that person.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tenzegritet - Magija Pokreta
PostPostano: pon feb 08, 2010 3:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 28, 2010 7:17 am
Postovi: 205
Alcy1 je napisao/la:
Stanje je totalno opojno, pa nemoj se predugo zadrzavati u njemu jer ti je onda intezivnije zivjeti u ovom svijetu punom svakakvih frekvenica (pretezno onih napadackih), pa se vjezbaj malo tu malo tamo, da mozes na obije strane funkcionirat optimalno. Obično se desi da ljudi odu u extreme, i onda nemogu podnjeti 1 svijet u kojem ne zele biti, pa im bude bolno, i uznemiravajuce - pa na kraju budu proglaseni ludjacima. Uglavnom, balansiraj malo ta osjetila, pa se uzemlji - vrati tu i zabrij na posao ili nekaj, ako ti je preintezivno dozivljavati druge, pa se opet malo maknes pa prepustis. Znaš kako se kaže : Savršenstvo je u sredini ;)


Da i je vise nekako vjerujem cjelim svojim bicem u taj svijet energije nego u ovaj materije.
Otiso sam u extreme svakako.

Ljepo si to objasnila svaka ti cast.
Bas si me pogodila nekako tim opisom.

Ma ja vec jesam ludjak po pricanjima ljudi nikako nisam uspio stvoriti maglu oko sebe vec sam jednostavno pricao o tome svugdje nadajuci se da ce neko razumjeti o cemu pricam.

To mi je bila velika greska, sad namjeravam seliti u drugi grad da ovdje price o meni zatrnu da nestanem iz njihove percepcije a tamo negdje drugdje u drugom gradu cu onda napraviti maglu oko sebe i izbjegavati bilokakve price o tome.

Treba se sto vise moguce maknuti od vezivanja bilo koga za sebe to jako ometa bilo kakav napredak na putu do znanja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tenzegritet - Magija Pokreta
PostPostano: čet jun 10, 2010 11:54 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon okt 22, 2007 11:36 pm
Postovi: 71
white deer je napisao/la:
Alcy1 je napisao/la:
Ma ja vec jesam ludjak po pricanjima ljudi nikako nisam uspio stvoriti maglu oko sebe vec sam jednostavno pricao o tome svugdje nadajuci se da ce neko razumjeti o cemu pricam.

To mi je bila velika greska, sad namjeravam seliti u drugi grad da ovdje price o meni zatrnu da nestanem iz njihove percepcije a tamo negdje drugdje u drugom gradu cu onda napraviti maglu oko sebe i izbjegavati bilokakve price o tome.

Treba se sto vise moguce maknuti od vezivanja bilo koga za sebe to jako ometa bilo kakav napredak na putu do znanja.


razmisljao sam o selidbi, promjeni mjesta boravka, cak i o povlacenju blize prirodi no shvacam da takav bijeg ne bi imao posebnih koristi. stvar je u tome da bi takav prakticar iskoristio takav bijeg da se udalji od stvari sa kojima se ne zna, ili ne zeli nositi. ratniku je svejedno jel je sam u sumi ili okruzen ljudima jer on shvaca iskustva koja mu se dogadaju kao vjezbu, dokaz njegove besprijekornosti posto se njegova namjera ne udaljava odp uta kojeg je zacrtso a djeluje u svijetu normalnih ljudi kao obican covjek.

ono sto zelim reci da promjena mjesta boravka kako bi se mankulo od poznatih ljudi mozda i nije pravo rjesenje jer je to bijeg od izazova koji ratnickom putu ne predstavljaju veliku prepreku. to su svakako izazovi ratnikove besprijekornosti.

savrsenstvo je vjerojatno u sredini, ne biti vodeni niti jednom vrstom krajnosti. vidjet cemo kako taj balans funkcionira :)

_________________
Misli su materija. Materija je svijest.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 286 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz