Sada je: čet mar 28, 2024 10:01 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 134 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Susreti sa Nagualom-knjiga
PostPostano: čet sep 26, 2013 2:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
Donekle je smješno to sa lopatom. No to se odigralo pa je onda objavio. I to je čudno. Možda vešti trik da pokupi očekivanja čitaoca da bi se postavio.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Susreti sa Nagualom-knjiga
PostPostano: čet sep 26, 2013 5:59 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
robotix je napisao/la:
No to se odigralo pa je onda objavio. I to je čudno.

Pa to je kauzalnost, što je tu čudno? Kauzalnost je koliko kužim nešto normalno, ili si htio reći nešto drugo?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Susreti sa Nagualom-knjiga
PostPostano: čet sep 26, 2013 6:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
Ali on seje kauzalnost. Niču semena iz kauzalnosti. On može navesti svoje razloge zašto objavljuje knjigu, ali neće reći da je pod uticajem crne magije te piše da bi se oslobodio.
Uzročno-posledična veza donosi sve sa sobom. Npr. Neki čitaoc se već pitao kada će nova knjiga, i on je dao nameri znak da očekuje. Taj je odmah odsečen energetski jer pogrešno rasipa sebe a drži da to nečini. Otprilike to :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Susreti sa Nagualom-knjiga
PostPostano: čet sep 26, 2013 9:46 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
A nije tebi lako a? :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Susreti sa Nagualom-knjiga
PostPostano: čet sep 26, 2013 10:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
promatrač je napisao/la:
A nije tebi lako a? :mrgreen:

Vidi, ne postoji lako i teško, a opet to ništa ne znači dok nekaj ne utvrdiš da te je osiromašilo pa ti se dopušta da popuštaš :D
Spavaš promatrač, ravnodušan si. Naravno, možeš kasti da ti tu ništa ne možeš jer ti se drugi ne tiču, itd.

I to je ok.
Ali nije ok.
Ok je što čovek utvrdi svoje stanje.
Nije ok, što mu predstoji ponovno utvrđivanja stanja.
Skup utvrđenih stanja stvaraju starost.

Kako uticati na sebe da se ne stari?
Stanje moraš utvrditi zbog integracije sebe.

Jedino rešenje je nepopustljivost prema onome što je utvrđeno juče. Ako je juče bilo popustljivo, danas bilo siromašno, a sutra će biti ludnica, sebe nemožeš da lažeš da si ravnodušan.
I tako, nije mi ni teško ni lako, jer mi je drago biti nepopustljiv prema stanju stvari. Sagledati stvari. Nemože se kiseliti smajli ako tako radiš.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Susreti sa Nagualom-knjiga
PostPostano: pet sep 27, 2013 10:33 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Skoro sam sebe ujeo za guzicu dok sam ovo čitao. :lol:
Hoću reći, nije jednostavno iz mojih očiju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Susreti sa Nagualom-knjiga
PostPostano: sub sep 28, 2013 8:39 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
Hi hi hi, podnaravno, hi hi hi
pokušavam te zabaviti
Deluješ kao da ti je dosta svega, a u nekom trenu iznenada zasijaš i lučiš svetlost
Probaj se sad ujest za onu stvar :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Susreti sa Nagualom-knjiga
PostPostano: sub sep 28, 2013 9:29 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Njah, ne ide, onaj prije post me je vrtio u krug pa sam u kolutovima zagrizao taman kad sam mislio da sam nešto dobro vidio, kad ono...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Susreti sa Nagualom-knjiga
PostPostano: sub sep 28, 2013 10:40 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
promatrač je napisao/la:
Njah, ne ide, onaj prije post me je vrtio u krug pa sam u kolutovima zagrizao taman kad sam mislio da sam nešto dobro vidio, kad ono...

A toooo, da, da,...
Nisam dopuštal da postoji konačno posle rečenice.
Da ne bi smaral čoveka koji čita, a dobijem njegovu pažnju dok se on vrti.
Dobro si to primetio.
Naprosto stil koji je neponovljiv. Sve zavisi od onog koji je željan da tumači. Znam da si velik tumač, svi smo...hoćemo razumit a onda porobit iztumačeno bespovratno.

Pozdrav. Prijatan vikend.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Susreti sa Nagualom-knjiga
PostPostano: sub sep 28, 2013 12:16 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Bezveze, takav nastup je dvosjekla oštrica, ali ako ima nešto imalo pametno volio bi čitati, disciplina je još uvijek na cijeni.

Prijatan vikend i vama unutra.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Susreti sa Nagualom-knjiga
PostPostano: sub sep 28, 2013 1:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
promatrač je napisao/la:
Bezveze, takav nastup je dvosjekla oštrica, ali ako ima nešto imalo pametno volio bi čitati, disciplina je još uvijek na cijeni.

Prijatan vikend i vama unutra.

Pa kažem da si izvanredan tumač. Čak znaš i da je takav nastup dvosjekla oštrica :D Nije moje da pitam odakle samo znaš, no kažem što primećujem u tvojim nastupima. Ne razbijam tvoje okove ali eto primjećuje se da sve znaš i imaš na sve odgovore, bez obzira dali su pravični.
I tako to :-k
Hmmm šta ćeš izvuć na koncu [-o<

Pa imamo nekaj kak samo ti znaješ da smo mi neki unutra bez osnovici o nekoj vanjštini a koja je napokon samo opis za klasifikaciju pojmova.

Nedorečen si burazeru, nudiš nestrpljenje kao mamac, pa kak se od mamca braniš :evil3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Susreti sa Nagualom-knjiga
PostPostano: sub sep 28, 2013 5:12 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Susreti sa Nagualom-knjiga... :ontopic:

Drugo kad i ako budem imao želju za zbližavanjem na mjestu za to.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Susreti sa Nagualom-knjiga
PostPostano: ned sep 29, 2013 5:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
promatrač je napisao/la:
autentika je napisao/la:
Razmakneš svoj prirodni prozor u svijet, budeš u društvu barem još jedne takve osobe, i tvojoj sreći nema kraja.
\:D/

Tako nekako i ispadaju te družine, rasporede si interese kome što po prirodi leži tako da nitko nema traume koje ne može očistiti i bok.
Meni je bitno da sam u društvu onih s kojima sam u ravnopravnom odnosu, bilo to: u netaknutoj prirodi, restoranu ili gradskoj vrevi - dakle: poluprostitutke muške ili ženske, neko čiji sam ja guru ili ko je moj guru muški ili ženski ne dolaze u obzir.
A u interesima ne vidim ništa loše: neće te ni najrođeniji pogledati ako nisi prisutan da zadovoljiš njegove interese...
Zar i forumi ne dopuštaju individualne ili grupne spamere jer imaju interes čitljivosti i reklame.
:ontopic:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Susreti sa Nagualom-knjiga
PostPostano: pon sep 30, 2013 12:44 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
Bog da me “ubije“ ak znam šta je @autentika imala kasti :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Susreti sa Nagualom-knjiga
PostPostano: pon sep 30, 2013 9:26 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
autentika je napisao/la:
Meni je bitno da sam u društvu onih s kojima sam u ravnopravnom odnosu, bilo to: u netaknutoj prirodi, restoranu ili gradskoj vrevi - dakle: poluprostitutke muške ili ženske, neko čiji sam ja guru ili ko je moj guru muški ili ženski ne dolaze u obzir.
A u interesima ne vidim ništa loše: neće te ni najrođeniji pogledati ako nisi prisutan da zadovoljiš njegove interese...
Zar i forumi ne dopuštaju individualne ili grupne spamere jer imaju interes čitljivosti i reklame.
:ontopic:


Mislim da tu promatrač nije pričao o interesima u smislu zadovoljenja potreba. Ovdje bi interesi više bili u smislu što kome prirodno više leži, te onda traženje ljudi koji će upotpuniti ono što ti fali. Sumnjam da su ti odnosi ravnopravni u smislu nekakve vage, tj. ima onih koji su dominantni i zahtjevaju više pažnje i energiju od drugih jer im je takva uloga. Balans se pak postiže na grupnoj razini, ako ćeš to tako gledati, dugoročnim obavljanjem uloge svakog člana, tj. ispunjavanjem onih interesa koji mu leže.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Susreti sa Nagualom-knjiga
PostPostano: pon sep 30, 2013 10:20 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Pa..., svatko ima svoja očekivanja pa na tim temeljima gradi i tumačenja, a tu je i mentalitet žrtve kod ljudi u raznim varijantama i stupnjevima pa i na jogurt pušu. Nezgodna stvar za međusobno razumijevanje.
Što se tiče ravnopravnosti, mislim da bi se većina počupala oko toga tko je nagual prije nego bi počele bilo kakve naznake obavljanja onog što treba.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Susreti sa Nagualom-knjiga
PostPostano: pon sep 30, 2013 12:55 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
Njah :P onda je sujeta u pitanju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Susreti sa Nagualom-knjiga
PostPostano: pon sep 30, 2013 1:18 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Njah :P sujeta letačkog uma.
Alkemija preobražaja samosažaljenja u samovažnost kroz tonal vremena, čitaj otprilike - mentalitet žrtve globalno gledano.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Susreti sa Nagualom-knjiga
PostPostano: pon sep 30, 2013 1:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
promatrač je napisao/la:
Njah :P sujeta letačkog uma.

i to je sujeta
http://www.dolazimpotebe.com/Sujeta.htm


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Susreti sa Nagualom-knjiga
PostPostano: pon sep 30, 2013 7:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
Sjenko je napisao/la:
autentika je napisao/la:
Meni je bitno da sam u društvu onih s kojima sam u ravnopravnom odnosu, bilo to: u netaknutoj prirodi, restoranu ili gradskoj vrevi - dakle: poluprostitutke muške ili ženske, neko čiji sam ja guru ili ko je moj guru muški ili ženski ne dolaze u obzir.
A u interesima ne vidim ništa loše: neće te ni najrođeniji pogledati ako nisi prisutan da zadovoljiš njegove interese...
Zar i forumi ne dopuštaju individualne ili grupne spamere jer imaju interes čitljivosti i reklame.
:ontopic:


Mislim da tu promatrač nije pričao o interesima u smislu zadovoljenja potreba. Ovdje bi interesi više bili u smislu što kome prirodno više leži, te onda traženje ljudi koji će upotpuniti ono što ti fali. Sumnjam da su ti odnosi ravnopravni u smislu nekakve vage, tj. ima onih koji su dominantni i zahtjevaju više pažnje i energiju od drugih jer im je takva uloga. Balans se pak postiže na grupnoj razini, ako ćeš to tako gledati, dugoročnim obavljanjem uloge svakog člana, tj. ispunjavanjem onih interesa koji mu leže.
Ne znam o čemu se priča, niti me interesira: jedino mi je bitno da život meni dragih ljudi, a onda i moje malenkosti, učinim što ljepšim.
Neću se ljutiti ako mi se kaže da mi kaktus raste na glavi jer znam da mi ne raste.
Ali sadističku komunikaciju ne podnosim: to najbolje znaju svi oni u mom društvu: da svako ko ima taj stil obraćanja drugima jednostavno ne može biti u mom prisustvu, ili ja ne mogu biti u njegovom - meni je najmanje važno ko treba biti odsutan, ali na istom prostoru ne možemo egzistirati, a kamoli komunicirati.
Dakle u cijeloj priči je najvažniji karakter - ako si narkoman možda dobiješ new agersku lincencu, ali za ozbiljan duhovni rad ti ne može biti podloga: dobar šaman ne konzumira heroin, niti se ubija alkoholom... mudri ljudi zapravo uopće i ne dotiču ego, pa ih igra s njim uopće ne opterećuje.
:ontopic:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 134 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz