Sada je: uto jun 04, 2024 5:09 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 934 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 47  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: pet dec 31, 2010 1:10 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Joj ajde, živili! Idi više.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: pet dec 31, 2010 2:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
stvarno brate tolteche, ponasas se kao neka skvo!
jos samo da na kraju posta napises " nje nje njee nje njee njeee!"

jesi ispeko patku, to nam radje reci, i ako jesi kakva je?
zivio sto godina, i sve dobro! :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: pet dec 31, 2010 5:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
:rofl :rofl :rofl

Aj sretna,.. :occasion5:

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: ned jan 02, 2011 6:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 16, 2007 9:29 am
Postovi: 290
[quote="promatrač"]Nekad me ulovi i fizički osjećaj da sam narastao preko svake granice, ko da sam zbilja veći od svemira pa tražim svoj svijet ko preko mikroskopa, onda me uhvati panika da se nikad neću naći ako se izgubim u tolikoj ogromnosti quote]

Ne brini promatrač, takvi snovi obično dolaze novim administratorima, koji ne znaju kako da se nose sa mocima novim koje su im udeljene...

Recimo , dok sam bio u vojsci - takav san su često imali desetari koji bi se iz običnih pršinara preko noći našli u situaciji da imaju vlast nad dojučerašnjim sapatnicima :) ...

Ne brini - proći će brzo ... Izdvoji još po koju crnu ovčicu i malo je izmuštraj i onda će ti biti lakše :thumbup:

A ono na Equation solved - ma sigurno jeste Venera - mora biti da jeste :thumbup: - lucidno zapažanje :-k


Suzy - snovi se dele sa milim i bliskim bićima koja zaslužuju uvid u tvoje snove ... Ili , brate , počni više da sanjaš u saglasju sa opšteprihvaćenim i poželjnim modalitetima snova - Mislim , zastareli su ti snovi i nekako imaju i dosta nečeg religijkog u sebi i ubaci brate i po kojeg eliena ... Kao recimo sanjaš pse kako ližu krv greysa i posle oni dobiju moć da lete i postanu leteći psi ali - to ne možeš kao da se setiš svega jer ti ugrade paravan memoriju i tako nešto ... budi malo u trendu bre Suzy... Mnogo štrčiš ! ... ali ipak , evo ti :love9:

_________________
...svega ovoga ne bi bilo da je Pera na vreme otišao u policiju...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SUZY dnevnik snova i spoznaja
PostPostano: ned jan 02, 2011 6:56 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
FerdinandTheBull, primjedbe ti nisu na mjestu, moje iskustvo koje si naveo je od mnogo prije i nije samo san, bilo je i na javi.

Snovi od Suzy nisu upitni ni po cemu... i tu su sačuvani.

Ako su tebi drage price za lektiru za djecu poput "PSEĆE BAJKE - Karel Čapek" ti samo čitaj, ali za sad ne na temi koja se zove umjetnost sanjanja...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SUZY dnevnik snova i spoznaja
PostPostano: ned jan 02, 2011 7:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 16, 2007 9:29 am
Postovi: 290
promatrač je napisao/la:
FerdinandTheBull, primjedbe ti nisu na mjestu, moje iskustvo koje si naveo je od mnogo prije i nije samo san, bilo je i na javi.

Snovi od Suzy nisu upitni ni po cemu... i tu su sačuvani.

Ako su tebi drage price za lektiru za djecu poput "PSEĆE BAJKE - Karel Čapek" ti samo čitaj, ali za sad ne na temi koja se zove umjetnost sanjanja...



To, da je bilo i na javi - evo, verujem ti , jer se upravo manifestuje :D , baš si narastao =D>

Kultura medjuljudske komunikacije nalaže da se prethodno konsultuješ sa nekim, pre nego što otvoriš temu sa njegovim nikom u naslovu. Dakle, sečeš i primenjuješ "desetarske" privilegije ili na svoju ruku ili po naredjenju viših "oficira "... u svakom slučaju bez takta i nevešto .

Pseće bajke ne mogu biti mile nekome ko za avatara ima macu ! Dakle - negativna selekcija i ni malo nepristrasna :lol:

A, meni je evo kuća sada , ovog trena, puna i pasa i mačaka i spavaju na gomili ispred kamina i mnogo se vole ... Tako se trudim da uvek u životu dam negu, pažnju i ljubav i psima i mačkama i da ih uvedem u slogu ... i uspeva mi ...

Suzi - od sad da biraš samo bajke koje se dopadaju adrministratorima , jel ti jasno !? Ti koja si diplomirani arhitekta i projektant, zar te nije sramota da pišeš tu neke bajke za decu koje se deci ne dopadaju!?

Toliko i dosta od mene za ovu temu. Živeli :thumbup:

_________________
...svega ovoga ne bi bilo da je Pera na vreme otišao u policiju...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SUZY dnevnik snova i spoznaja
PostPostano: ned jan 02, 2011 7:27 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ti ima da se konzultuješ na PM u vezi primjedbi na račun mojeg rada, a ne smarati forum svojim žalopojkama, takva su pravila, pročitaj ih, toliko od mene.

viewtopic.php?f=19&t=976&start=0

A nick je nick, javna stvar.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SUZY dnevnik snova i spoznaja
PostPostano: ned jan 02, 2011 7:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 16, 2007 9:29 am
Postovi: 290
Kada budem imao nešto lično da proćaskam sa tobom - poslaću ti PM.

Sada am samo do javnu opasku tebi kao administratoru. Svoje mišljenje a ne "žalopojku". Sa mišljenjem se možete složiti ili ne. Nema u mom obraćanju ničega što zahteva konspiraciju i isključenje javnosti .

_________________
...svega ovoga ne bi bilo da je Pera na vreme otišao u policiju...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SUZY dnevnik snova i spoznaja
PostPostano: ned jan 02, 2011 7:47 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Zakapaš se druže, spamaš temu, neideš nikud u konstruktivnom smjeru.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SUZY dnevnik snova i spoznaja
PostPostano: ned jan 02, 2011 8:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
Iskreno, ni ja ne kuzim zasto bi to bila posebna tema. Pa onda bi svima mogo otvorit temu snova da ih upisujemo. Eto ja sam jucer imal tri razlicita sna, zvakal sam sarafe, bil sam sa depesovcima na aerodromu ajd mi otvori pa da ih biljezim svaki dan.

:rofl

Al dobro, Promatrac, ti znas najbolje svoj posao ovdje, nebi se stel mesati.

:rofl

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SUZY dnevnik snova i spoznaja
PostPostano: ned jan 02, 2011 8:29 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Možeš otvoriti sam, izvoli ako želiš upisuj snove i iskustva, uostalom ti si svoju temu već otvorio i znaš kako se zove.

Politika je da se osnovne teme u vezi CC više previše ne razvodnjavaju, zato je taj grozd oko SUZY koji je krenuo sve naokolo u offtopic odvojen.
Sad se tu može raspraviti sve što je SUZY načela, a da se tema umjetnost sanjanja ne razvodnjava.

Dešava se to da su sve teme postale sve i svašta i to treba mijenjati.

Ako SUZY smeta što se tema zove po njenom nicku nek predloži drugo ime ili se sve može pripojiti temi "Generalna diskusija", nije problem promjeniti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SUZY dnevnik snova i spoznaja
PostPostano: ned jan 02, 2011 10:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
Zanimljivo, maknes postove jedino koji TEBI ne pasu. :rofl

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: ned jan 02, 2011 10:55 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
tolteq ovo nije tema ni forum o meni i tebi i neću te više puno seljakati, lijepo se uživi u temu foruma pa piši ako imaš što.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: ned jan 02, 2011 11:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
promatrač je napisao/la:
tolteq ovo nije tema ni forum o meni i tebi i neću te više puno seljakati, lijepo se uživi u temu foruma pa piši ako imaš što.



nemam :rofl

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: pon jan 03, 2011 12:18 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Stvar je sređena/promjenjena u dogovoru sa SUZY u nešto konstruktivno što će ionako trebati:

viewtopic.php?f=16&t=3283

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet jan 06, 2011 1:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
promatrač je napisao/la:
Nekad me ulovi i fizički osjećaj da sam narastao preko svake granice, ko da sam zbilja veći od svemira pa tražim svoj svijet ko preko mikroskopa, onda me uhvati panika da se nikad neću naći ako se izgubim u tolikoj ogromnosti


Vau i mene to lovi a nisam novopočeneni moderator :O Jer to znači da imam prikladnu energetsku strukturu za moderatora :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet jan 06, 2011 1:12 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ah, ti si samovažan i bez toga, pa zato. :)

Mislim tako sam pročitao tamo na onoj temi o samovažnosti i tišini.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet jan 06, 2011 1:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
A pa naravno, Navigator je to čvrsto odlučio i tu nema govora.

Nego ja sam pročitao da ti brišeš postove koji ti ne pašu :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet jan 06, 2011 1:47 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Naravno da brišem, dužnost mi je da brišem ono što previše radi buku i skreće sve sa teme podforuma.
Ljudi u 99% gledaju zadnje napisane postove i ako je to spam, sva forumska rasprave se počne vrtiti oko spama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet jan 06, 2011 1:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
promatrač je napisao/la:
Naravno da brišem, dužnost mi je da brišem ono što previše radi buku i skreće sve sa teme podforuma.
Ljudi u 99% gledaju zadnje napisane postove i ako je to spam, sva forumska rasprave se počne vrtiti oko spama.


Ma to si ti samo tak objašnjavaš jer si samovažan, gospon tolteq te je fino pročitao :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 934 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 47  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 2 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz