Sada je: čet mar 28, 2024 3:57 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 934 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 47  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Moje iskustvo-Jedna prica
PostPostano: pon aug 18, 2014 5:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Roar je napisao/la:

posto sam utrosio određen trud i vrijeme u pisanje, ako mi nesto izbrises ili pomaknes, jednostavno vise necu aktivno sudjelovati u radu foruma, jer necu napraviti istu gresku 2 puta.


Mjenjao si već nickove na ovom forumu?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo-Jedna prica
PostPostano: pon aug 18, 2014 5:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 13, 2014 10:58 am
Postovi: 89
Sjenko je napisao/la:
Mjenjao si već nickove na ovom forumu?


nisam, niti imam namjeru (nepokolebljivu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )


Zadnja izmjena: Roar; pon aug 18, 2014 5:39 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo-Jedna prica
PostPostano: pon aug 18, 2014 5:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
podsjetio si me po vibri na jednog momka koji je ovdje prije pisao pa netragom nestao.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo-Jedna prica
PostPostano: pon aug 18, 2014 5:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 13, 2014 10:58 am
Postovi: 89
eto mi je izbrisao post...doviđenja Sjenko :kiss:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo-Jedna prica
PostPostano: pon aug 18, 2014 5:42 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Pročitati uslove korištenja foruma! Čao.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo-Jedna prica
PostPostano: pon aug 18, 2014 5:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Hahahaha, šta onda, obriso je i meni više puta i to ne samo on, obrisali su i drugi :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo-Jedna prica
PostPostano: pon aug 18, 2014 5:49 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
To je samovažnost i rad sa očekivanjem kao "trud".


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: uto aug 19, 2014 8:25 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri nov 18, 2009 10:42 am
Postovi: 248
ertzy je napisao/la:
gavranius je napisao/la:
Popis čuva skupnu tačku. Ukoliko neko želi da naruši postojanost popisa kroz ne-nerad, odma se odlazi u povišenu svest. Ja probo :lol:


Neznam al po knjigama nemoze se to samo tako kao sto opisujete al hajd dobro.

Znaci postoji ovdje neki covjek koji me moze lupiti po siji i da ujdem u povisenu svest?
Postoji li netko ko je Nagual ovdje od poznatih?



Jaooo, jaoo....

Pročitao "Unutrašnju vatru", a sad odjednom..."po knjigama..."

Evo ja ću te nalupati. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: čet aug 21, 2014 7:50 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub jul 26, 2014 6:40 pm
Postovi: 5
Izvinjavam se unapred ako sam promasio temu.Videh juce nesto interesantno pa sam zeleo da podelim sa vama.....Moguce da ste ovo vec videli, ali za mene je novo...


http://www.kurir-info.rs/zabava/ludi-sv ... ak-1517815


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: ned aug 24, 2014 9:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
Mr.Paf je napisao/la:
Izvinjavam se unapred ako sam promasio temu.Videh juce nesto interesantno pa sam zeleo da podelim sa vama.....Moguce da ste ovo vec videli, ali za mene je novo...


radi se o nemarnom vanzemaljcu, jer se jasno vidi da tip na triciklu želi ići ravno, a ovaj ga teleportira lijevo, na što vozač tricikla zbunjeno sjeda na pločnik.
isto se dešava kada hodaš ulicom i vidiš puža, te ga iz samilosti baciš u najbliže dvorište na travu, da ga netko ne zgnječi.
dokazano je da se puževi uspješno orjentiraju u radijusu od 20m od mjesta gdje su trenutno.
dakle, pitanje je koliko smo mu pomogli ako ga izbacimo iz prostora u kojem se snalazi, možda će se već nakon nekoliko minuta vratiti na ulicu.

isto je i sa ovim tipom na triciklu, uvjeren sam da je već drugi dan opet vozio kroz isto križanje.
pitanje je samo kolko je koji dan popio. :dontknow:

ps. uopće ne želim početi razmišljati zašto nakon teleportiranja vanzemaljac nešto čačka oko triciklistove guzice pri čemu mu svijetle ruke, a triciklist kasnije šepa!!?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: ned aug 24, 2014 10:27 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
ima još ponuđenih objašnjenja!

viewtopic.php?p=146171#p146171


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: pon aug 25, 2014 10:11 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
fora je kod ovakvih snimki, ili npr mađioničarskih trikova, kako ljudi ulažu popriličnu energiju da si događaj objasne na prihvatljiv način. bilo kakvo, pa i kilavo objašnjenje je bolje od upitnika, ili nedaj bože, priznanja da ne razumiješ.

to je u redu, ali činjenica da on njemu sa svijetlećim rukama čačka oko guzice ostaje sasvim u drugom, ili trećem planu, a to je potencijalno opasno :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: pon aug 25, 2014 1:14 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub jul 26, 2014 6:40 pm
Postovi: 5
zelenozubi je napisao/la:
fora je kod ovakvih snimki, ili npr mađioničarskih trikova, kako ljudi ulažu popriličnu energiju da si događaj objasne na prihvatljiv način. bilo kakvo, pa i kilavo objašnjenje je bolje od upitnika, ili nedaj bože, priznanja da ne razumiješ.




Ako sam dobro ukapirao (izvinjavam se jer sam pocetnik u odnosu na sve vas i nov sam pa.mi jos dosta toga nije jasno) , problem je u tome sto ljudi hoce "vanzemaljske " stvari da objasne zemaljskim zakonima i zemaljskom tehnikom i terminologijom.... a to je na primer kao kada bi neki "divljak" pre xx hiljada godina trebalo da objasni sunarodnicima sta je Skajp i komuniciranje preko njega.....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: pon aug 25, 2014 1:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
ma ne. problem je u tome sto su ljudi nepazljivi i olako dopustaju da im svakakvi probisvijeti rade o guzici. neovisno o tome dal si nov ili ne :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo-Jedna prica
PostPostano: pon sep 08, 2014 4:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 04, 2014 3:02 am
Postovi: 39
bb0 je napisao/la:
Evo da razjasnim.Donekle se slazem sa @Roar da post izgleda pri kraju glupavo.Ali ne zato sto se zajebavam nego sam mnogo bolji u live kontaktu s ljudima ovako ne srocim lepo.Mislio sam da iznesete misljenje i ako niste sigurni tj. znate sta je to ali imate pretpostavku ili licno misljenje.A deo da sam ispricao "samo" vama.Mislio sam na to da nisam nikome live rekao ko me zna jel bi rekli da sam lud nego "samo" vama na forumu koji o meni znate samo nick.Neko rece da ne zna da mi nije neko usadio ideju da je to to? Nije,nisam nikad pricao ni sa kim o necemu slicnom jer ne znam nista o ovome.Ja znam samo sta su "lucidni snovi" i "deja vu" jer sam to dozivljavao pa sam citao na netu.O drugim stvarima ovakve prirode nemam pojma.To je odgovor za @roar.
Jos nesto.Meni to ne znaci previse u zivotu.Ja sam odlican sportista,treba da idem na probu u strani klub,treniram 2 puta dnevno,odlican ucenik.Samo sam video ovaj zanimljiv forum pa sam odgovor na jedno prilicno intrigantno pitanje odlucio da potrazim od ljudi koji znaju.
Hvala :-)


Izvini, ali da si sportista, ne bi ti ovakve teme bile na umu ili pameti. Ako kazes da si tako mlad, recimo uzeti cemo to kao validnu i istinitu tvrdnju, presao bi preko toga i ne zamarao se previse. Zasto to kazem preci preko toga, jer i sam kazes da ides na probu u inozemni klub, razmisljas o tome da postanes profesionalni sportas odnosno kosarkas. Kako je netko prije od forumasa spomenuo u komentarima osobu od 15 godina, naveo si mnogo toga, i kada zbrojim sve to, nesto mi tu ne stima. Ja sam u tvojoj dobi, ako je istina da se radi o petnaestogodisnjaku, odredene stvari zadrzao za sebe ( ne zadrzavao isljucivo radi sebe, nego radi drugih) i cekao pravi trenutak kada cu diskutirati o temama i pitanjima takve naravi. Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: pet jan 23, 2015 6:03 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
slika

Letači!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: pet jan 23, 2015 6:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri nov 18, 2009 10:42 am
Postovi: 248
O NE!!!
Šerpe na glavu!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: sub apr 11, 2015 9:21 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
uz lonac, veliku ulogu u zaštiti od letača može odraditi i kvalitetna neukusna tapeta.
navodno im dobro pogođena tapeta u sobi u kojoj se spava izaziva mučninu.

slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija
PostPostano: pet aug 26, 2016 1:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 31, 2016 2:48 pm
Postovi: 30
Roar je napisao/la:
zato jer ono sto je nasa svakodnevnica - posao, obitelj, prijatelji, ostale obaveze/poznanici - onemogucava promjenu na osobnoj razini, troši preveliku kolicinu energije, opterecuje svojim mislima i zajednickom povjescu, ne dopusta nedostupnost. radikalna promjena okoline svakako olaksava 'hard reset'.
u stvari bi bilo izvrsno tako nesto napraviti svako par godina, taman kad stvari pocnu sjedat na svoje mjesto, kad pocinje rutina i navika. u svakom slucaju, nemogucnost trenutne odluke da se pokupe vlastite prnje i sve ostavi za sobom, je izvrstan pokazatelj koliko nemamo vlastitu slobodu i koliko se osjecamo vazni.

smisao ne vidim samo u ovom dijelu: 'bez puno doticaja sa okolinom i ljudima, bez novih poznanstava'. ako nema doticaja, nema ni izazova, pa slijedi stagnacija i okretanje samom sebi.


Upravo sam to zelio reci tim bjezanjem negdje u prirodu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija
PostPostano: pet aug 26, 2016 3:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 13, 2014 10:58 am
Postovi: 89
Đido Mova je napisao/la:
Upravo sam to zelio reci tim bjezanjem negdje u prirodu.


Đido, ti si veliki šaljivdzija...to je dobro.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 934 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 47  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 15 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz