Sada je: čet mar 28, 2024 12:05 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 41 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sub sep 09, 2006 11:48 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 15, 2006 9:34 pm
Postovi: 156
U svakom slučaju - želio bih dodati još jednu stvar koja bi se mogla uzeti u obzir u našim gradovima, mjestima itd. Ja još nisam provjerio, ali sutra ću proći onuda - ne mogu se sjetiti jer nisam polazio za tim kada sam bio.

Detalj kojeg ističe Jordan Maxwell iz svojih studija - a jednom sam čuo i Ickea da je potegnuo tu temu... SUDOVI!

Pitanje je naime nečega što se zove ADMIRALTY MARITIME LAW... Odnosno POMORSKI ZAKON - po kojem se po Maxwellu - ravnaju svi internacionalni bankarski zakoni - federalni zakoni u USA - itd...

Da li državna zastava ispred naših sudova ima ZLATNI OBRUB? Ako IMA zlatni obrub - ono znate - kao resice... To nije tamo zbog ničega. Naime to potječe iz starog pomorskog zakona po kojem je ovo označavalo na brodu APSOLUTNU POMORSKU VLAST - dakle, svi koji plove pod tom zastavom se povinuju pravilima i volji vrhovne vlasti na brodu - odnosno KAPETANU...

(Ne)službeno, po Maxwellu, ulazeći u objekt s takvom oznakom nismo pod
protektoratom tzv. CIVIL LAW - Zakona zemlje/kopna - nego pod vlasti POMORSKOG ZAKONA po kojem mornari predaju svoje slobode pod vrhovnu vlast KAPETANA odnosno PRAVDU KAPETANA a.k.a. VRHOVNE VLASTI.

Putem ovog POMORSKOG ZAKONA - u bankama imamo TEKUĆI račun - imamo CERTIFIKAT ROĐENJA - jer kad brod pristane u luku mora imati CERTIFIKAT ROBE - odnosno tereta... Dakle, mi smo ROBA ili ''BATERIJE'' - SISTEMA - po toj logici...

Naravno ove zlatne resice nisu restriktirane na sudove - barem u SAD-u kako kaže Maxwell - nego su na ulazu zgrada federalnih službi, policijskih postaja...

Check it out!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 10, 2006 12:54 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
Ja se trenutno nalazim u Geteborgu, u Swedskoj , i odavno shmekam ovaj jedan hram blizu moje skole, koji se naziva "Tempel Riddare Orden" ,tempel znate sta je a riddare se koristi za jahace i za vitezove , i orden je naravno orden... njihov logo je slika

a sto je chudno kod ovih iznad jeste da im ured lezi paralelno sa crkvom.



a takodjer sam nabasao na "Tempel Byggare Orden", a Byggare znachi izgradjivachi... a njihov logo je slika

http://tempelriddareorden.org/

http://tempelbyggareorden.org/


da li itko zna ista vise o ovim gore znakovima i sta znache ?

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 10, 2006 4:30 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 15, 2006 9:34 pm
Postovi: 156
Pa ovaj gornji - koliko ja malo znam jest - piramida - trokut jelte... A unutra je ''zvijezda'' sa 9 šiljaka - a u okultnoj strukturi - THE HIGH COUNCIL ima 9 članova - barem po Maxwellu je zato taj broj 9 bitan. Unutar Zvijezde - OKO.

Ovaj drugi je Oko u Kocki u Piramidi. Za OKO se zna - Crna kocka - koja je ovdje samo obrubljena crveno - je drevni simbol SATURNA, Boga Uništenja - koji se provlači kroz mnoge religije i društvene rituale pronesene preko Masona.
Crni kamen - velika KOCKA oko koje vidiš Muslimane da se okupljaju - simbol Saturna. Zašto u SAD-u, Americi i u skoro svim zemljama Commonwealtha imaš diplomce koji diplomiraju sa crnom KOCKastom kapom na glavi? - SATURN...

To je ono malo znanja koje ja imam... Možda netko drugi ima bolje tumačenje...

Ako te volja pogledaj malo ovo sa POMORSKIM ZAKONOM - zanima me da li je to primjenjeno i u Skandinaviji...

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 10, 2006 11:45 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 30, 2006 11:32 pm
Postovi: 702
Lokacija: Forbidden Island
mala opaska u prolazu
mislim da je orden red a ne medalja
kao npr. Ordo Templi Orientis
red vitezova templara

_________________
" Vrlo cesto Vitez je porazen jer je sluzio Djavolu svim svojim srcem dok je iskreno ali pogresno vjerovao da sluzi Kristu."
(Mouravijeff- Gnosis)


http://knightofthestorms.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 10, 2006 12:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 15, 2006 9:34 pm
Postovi: 156
Yes, Deckard - slažem se... Malo sam se više skoncentrirao na same simbole...

A da se vratim malo i na Henryeve slike... BAKLJA - Semiramidina Baklja prosvjetljenja...
Baklja je oduvijek bila važan, ključni element predaje Znanja - odabranima... Kao što ju je npr. Prometej ukrao Bogovima... Vatra=Prosvjetljenje=Znanje... Oprostite na simplificističkim, očitim paralelama...

Ali pao mi je na pamet u svezi toga - GRB bivše SFRJ - sjećate se... PO JEDNA BAKLJA za SVAKU REPUBLIKU u JEDAN veliki plamen...

Just connecting the dots...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 10, 2006 2:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 30, 2006 11:32 pm
Postovi: 702
Lokacija: Forbidden Island
lol - ovo ti je bas dobro zapazanje
Socijalisticki grbovi kako sfrj tako i bivsih republika obiluju ezoterijskim simbolima

na zalost to nam nista dobra nije donjelo

_________________
" Vrlo cesto Vitez je porazen jer je sluzio Djavolu svim svojim srcem dok je iskreno ali pogresno vjerovao da sluzi Kristu."
(Mouravijeff- Gnosis)


http://knightofthestorms.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 10, 2006 2:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 15, 2006 9:34 pm
Postovi: 156
THAT'S THE POINT kod NWOa...

Zamisli perverznu genijalnost projekta - imaš tri države - SAD, RUSIJU i JUGU - sve 3 stvorene kao eksperimenti desetljećima prije - da se vidi koja je najefikasnija u sklopu uređenja jedne buduće Svjetske Vlade. U SAD-u verzija - zatvor bez rešetaka - u SSSR-u verzija - zatvor sa teškim rešetkama - JUGOSLAVIJA - zatvor koji je nešto između.
Predvodnice 3 glavna bloka zemalja u 20. st. poslije Drugog Svjetskog...
SSSR - ateizam, ali sa stalno prisutnom pravoslavnom crkvom...
SAD - sve skupa + izmišljene eksperimentalne spike tipa The Book of Mormons i to...
JUGA - komponenta - Katolici-MUSLIMANI-Pravoslavci...

Ali dobro, da sad ne pretjerujem jer nema dosta dokaza za takve teorije - i maalo sam off-topic...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 10, 2006 6:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 30, 2006 11:32 pm
Postovi: 702
Lokacija: Forbidden Island
pa nije ti teorija uopce tako nebulozna

kad covjek bolje razmisli komunizam su izmislili germani i uvalili ga rusima - samo sto se u cijelu tu teoriju ne uklapa tragicna pogibija Romanoff-a ( ako prihvatimo da su svi plavokrvni dio mreze iluminata)
naravno uvjek postoji mogucnost da im nije falila ni dlaka sa glave #-o
to ti je ljepota sa ovim teroijama zavjere mozes u njih uklopiti sta god hoces i kako hoces

_________________
" Vrlo cesto Vitez je porazen jer je sluzio Djavolu svim svojim srcem dok je iskreno ali pogresno vjerovao da sluzi Kristu."
(Mouravijeff- Gnosis)


http://knightofthestorms.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 11, 2006 12:11 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jan 20, 2006 3:45 pm
Postovi: 42
^^^^^
Germani koji vole citati Toru, a ;)


Kao sto revolucija jede svoju djecu, tako i plavokrvni zajedno s nevinima nekad moraju ispastati radi viseg zajednickog cilja (Kennedy, Lady Di, Ron Brown, Pearl Harbour, 911...) . Cak su neki "manje vazni" Rotshildi poginuli i opljackani tijekom rata kako bi sve bilo po knjizi, a kako ne bi tamo neki neposlusni i "kozak" - ruski car.

Zanimljivo je da je smaknuce ruske carske obielji a manjim dijelom i sama ruska revolucija dio osobne osvete obitelji Rotxild ruskom caru,. On je u to doba bio najbogatiji pojedinac na svijetu, sa preko 900 milijuna dolara u zlatnim polugama polozenih u Bank of England (izvor je jedan mainstream njemacki dokumentarac). Zbog sve glasnijih previranja, siromastva i nezadovoljstva u drustvu, car je odlucio povuci zlato iz banke, te svojim sredstvima ublaziti situaciju. Nije stigao :))))).

Ondasnjih 900M dolara podesenih na danasnju kupovnu moc i inflaciju iznosilo bi oko parsto milijardi. Ta suma je sluzbeno, naravno jaako umanjena a ta novcana masa ovih godina koristila se kao obestecenje engleskih gradana koji su ostali bez imovine u Rusiji (ovo je iz filma isto).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 11, 2006 1:44 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Kad smo vec kod masonskih simbola,veza izmedju masona i pojedinih religija je veoma suptilna i obichno prikrivena,tako da su u mnogim crkvama ti simboli sakriveni,ponekad chak i u temeljima.
Primer od proshle godine,nemam fotke,bilo je na tv(na jednoj od tv,4-ta po gledanosti koja obicno pusti poneku neispeglanu vest,oni su jedini od el.medijuma i imali prilog o onom momku shto je video i uslikao NLO iz istoimene teme)
Shta se dogodilo?
U jednom planinskom selu sa jakom vishevekovnom gasterbajterskom i to dominantno zidarskom tradicijom(i sada su skoro svi mushkarci na pechalbi) reshili ljudi da skupe pare i obnove jednu od crkvi u selu.
Kao shto sam vec rekao u drugim temama,hramovi su se uvek gradili na istom mestu,tako da su kopajuci rushevine crkve iz 19v.naleteli na delove starijih crkvi i ispod samog oltara su naishli na kamenu plochu ispod koje je bio izradjen simbol jednostranog trougla,piramide(stranice su bile nekakve keramichke plochice),a u sredini trokuta je bilo stakleno oko(svevidece :twisted: ),plochu su ponovo vratili nazad,odozgo izgradili crkvu,prilog je trajao 2min. i posle toga niko nishta(isto ko sa onim NLO-om),
cica-mica gotova prica
peace,
nat :love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 11, 2006 10:46 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 30, 2006 11:32 pm
Postovi: 702
Lokacija: Forbidden Island
Henry je napisao/la:
^^^^^
Germani koji vole citati Toru, a ;)


Kao sto revolucija jede svoju djecu, tako i plavokrvni zajedno s nevinima nekad moraju ispastati radi viseg zajednickog cilja (Kennedy, Lady Di, Ron Brown, Pearl Harbour, 911...) . Cak su neki "manje vazni" Rotshildi poginuli i opljackani tijekom rata kako bi sve bilo po knjizi, a kako ne bi tamo neki neposlusni i "kozak" - ruski car.

Zanimljivo je da je smaknuce ruske carske obielji a manjim dijelom i sama ruska revolucija dio osobne osvete obitelji Rotxild ruskom caru,. On je u to doba bio najbogatiji pojedinac na svijetu, sa preko 900 milijuna dolara u zlatnim polugama polozenih u Bank of England (izvor je jedan mainstream njemacki dokumentarac). Zbog sve glasnijih previranja, siromastva i nezadovoljstva u drustvu, car je odlucio povuci zlato iz banke, te svojim sredstvima ublaziti situaciju. Nije stigao :))))).

Ondasnjih 900M dolara podesenih na danasnju kupovnu moc i inflaciju iznosilo bi oko parsto milijardi. Ta suma je sluzbeno, naravno jaako umanjena a ta novcana masa ovih godina koristila se kao obestecenje engleskih gradana koji su ostali bez imovine u Rusiji (ovo je iz filma isto).


henry ovo je sjajan materijal za novi topic i tema koja me zanima

ajde pliz otvori novi topic a ja cu ovo sve pobrisati odavde da covjeku ne razvodnjujemo topic

_________________
" Vrlo cesto Vitez je porazen jer je sluzio Djavolu svim svojim srcem dok je iskreno ali pogresno vjerovao da sluzi Kristu."
(Mouravijeff- Gnosis)


http://knightofthestorms.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 11, 2006 8:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 15, 2006 9:34 pm
Postovi: 156
A ne, ne - ostavite - ostavite - sve je to NWO - treba ovo ostat - ovo je great stuff...

Lakše se gleda na NWO kroz činjenicu da za njih ne postoje razlike na nacionalnoj, religijskoj i rasnoj bazi - barem ne na razini koja je indoktrinirana narodu. I među sobom se kolju - što je uvijek simptomatično za zlo a.k.a. beskrupuloznu nezasitnu ambiciju...

U svakom slučaju lakše je doći do istine kada pratiš onu staro, potvrđeno pozicioniranje iste - UVIJEK JE NEGDJE U SREDINI - ma koliko to klišejizirano bilo.

Dakle onaj tko je želi sakriti stvara ekstreme - ekstreme koji su u biti jedno te ista stvar - gdje dajem za pravo Davidu Ickeu u terminu koji je skrojio - OPPO-SAME - različiti, a u biti isti.
Hitlerov nacionalizam - Staljinov komunizam = rezlutat - ISTI

Problem u borbi protiv NWO-a je što ne prodaješ ljudima IDEJU i VOĐU nego moraju sami biti vođa i misliti za sebe - nakon tisućljeća - koljena i koljena ljudi koji su slijedili vođe i prepakirane ideje... To je golema, ali ne i nesavladiva prepreka...

Evo - sam sam si razvodnio temu :)) - tako da ne morate ništa brisati - past će neka slika uskoro...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 11, 2006 9:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 30, 2006 11:32 pm
Postovi: 702
Lokacija: Forbidden Island
ok , po zelji autora topica nastavljamo u istom stilu

_________________
" Vrlo cesto Vitez je porazen jer je sluzio Djavolu svim svojim srcem dok je iskreno ali pogresno vjerovao da sluzi Kristu."
(Mouravijeff- Gnosis)


http://knightofthestorms.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto nov 20, 2007 10:15 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri nov 07, 2007 10:52 pm
Postovi: 78
Lokacija: C_ton
Cowboy Bebop je napisao/la:
Odnos između ovo dvoje... A ovi oblaci iznad... Možda će vam biti smiješno, ali taj dan sam uslikao chemtrailing iznad Pule - paralelne mlazove koji razgrađuju oluju... Ironično, ako vjerujete u jezik simbolike... Božica bdije nad slavolukom - ulazom u glavnu ulicu za vrijeme starog Rima - koja vodi prema Forumu...



slika

BINGO! =D>

_________________
Rasa-lila i ostale boje...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re:
PostPostano: uto maj 17, 2011 7:26 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned maj 15, 2011 10:04 pm
Postovi: 16
u zgradi prve gimnazije, je osmerokraka zvijezda, tj, dva kvadrata jedan na drugom
negdje sam čito da je to znak potpune kontrole ili tako nešto
jel zna možda ko više?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moguće NWO oznake u vašem gradu/mjestu...
PostPostano: sri aug 03, 2011 9:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 8:30 pm
Postovi: 122
crkva na zagrebačkoj Šalati, ne mogu se sjetit koja je točno crkva
slika


trg bana
slika

grb sv. nedjelje
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moguće NWO oznake u vašem gradu/mjestu...
PostPostano: sri aug 03, 2011 9:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
E di si me našo? Već odavno sam htjela staviti grb Svete Nedelje (tu živim) ali nisam znala kak staviti sličicu u post :oops:
Ma nije ni bitno na kraju krajeva ali eto.... da to je taj grb sa svevidećim okom.
Nema di ga nema.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moguće NWO oznake u vašem gradu/mjestu...
PostPostano: sri aug 03, 2011 11:06 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 8:30 pm
Postovi: 122
:)




slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re:
PostPostano: čet okt 09, 2014 10:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 04, 2013 5:04 pm
Postovi: 171
Lokacija: Void
Vitez od Nevera je napisao/la:
lol - ovo ti je bas dobro zapazanje
Socijalisticki grbovi kako sfrj tako i bivsih republika obiluju ezoterijskim simbolima

na zalost to nam nista dobra nije donjelo


Bosna je imala 2 dimnjaka na grbu. Sta li je to simbolizovalo?

_________________
Four eyes as two in one the forward circular view that never ends

An orbital voyage throughout the endless sphere of all

Where time is lost and everything transcends


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moguće NWO oznake u vašem gradu/mjestu...
PostPostano: sub okt 11, 2014 10:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Ne radi se o grbovima, već amblemima. Grbovi se konstruišu po heraldičkim pravilima koja osiguravaju jasnu razumljivos i prepoznatljivost grba, kao slikovnog razlikovnog znaka. Amblemi se koriste asocijacijama kako bi izazvali odgovarajući odgovor u svijesti. Na žalost ni onaj grb gore nije grb već grboliki amblem ne samo zato što krši, svojom konstrukcijom, osnovna pravila heraldike, već jednako i time da sklopom obojenih povrđšina i primijenjenih boja izazove u gledaoca odgovarajući odgovor.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 41 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz