Sada je: sub apr 27, 2024 10:13 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 17 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Razgledajte Keopsovu piramidu
PostPostano: čet feb 03, 2005 9:37 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
http://www.hiddenmysteries.org/mysterie ... inside.exe


Pomoću strelice i miša uđi i razgledaj. Zavuči se u svaku rupu da bi sve video.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 08, 2005 3:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 03, 2005 2:12 pm
Postovi: 216
Lokacija: levo
Hehe...Kako si uspeo ovo da nadjes???Zanimljiv programcic...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 08, 2005 3:55 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Dobar !!!

Obratite pažnju na teksture. Točno se vidi da su različite komore napravljene od različitih kamenih - kristalnih struktura. To bi moglo igrati ulogu u njihovim rezonancijama... heheee...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 08, 2005 6:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 03, 2005 2:12 pm
Postovi: 216
Lokacija: levo
Imas dobro oko Jack.Pardon! --> Oci!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 08, 2005 9:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Keopsova piramida je služila kao astronomska observatorija i komunikacioni centar, a verovatno i 'zvezdana kapija' za teleportaciju u matična sazvežđa.
Vrlo je upadljivo da svuda ima raznih udubljenja, rupa i oblika koji sami po sebi izgledaju besmisleno u odnosu na ogroman trud koji je uložen kod gradnje, ali ako se pretpostavi da su se tu nekada nalazili uređaji i da su ti sada prazni žljebovi služili za njihovo držanje, tada je sve logično.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 01, 2005 8:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 03, 2005 2:12 pm
Postovi: 216
Lokacija: levo
Ta teorija je vrlo moguca...
Sta vi ostali mislite o tome???


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 17, 2005 10:48 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 19, 2004 2:48 pm
Postovi: 211
Naravno, ja ne mogu da razgledam piramidu, kao i obicno, BLOKADA.
Nego nesto vrlo interesantno, vec kada govorite o "Zvjezdanim kapijama".
Na mnogo slika sam vidio da je vrh piramide odignut i kao blijesti, sija.
Zasto to ne bi moglo biti moguce?
Kada nastupi odredjeni trenutak, da se kapija otvori (sada je pitanje da li jedna ili vise njih), i naravno postavlja se pitanje tko bi vec (ako bi vec doslo do toga),trebao da udje kroz tu kapiju.Nije nemoguce.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 24, 2005 2:52 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub okt 15, 2005 10:15 pm
Postovi: 2
Lokacija: SCG
Pre neki dan sam na TV-u gledao o analizama DNK na mumujama koje su tu pronadjene,i tu se pojavljuje jedan naucnik koji je radio rendgenske snimke lobanja.Naime je otkrio da je Tutankamonov otac(ne znam koko se zove) bio visok oko 150 cm , a glava mu je bila dvaput veca u odnosu na sadasnji standard ljudske glave.On kaze da je uzrok toga incest izmedju tih vladara,ali mi je to malo cudno?! Da li neko moze nesto vise da mi kaze o tome? Da li to ima veze sa smanjivanjem lanaca DNK u nasim organizmima?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned okt 30, 2005 1:55 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub okt 29, 2005 6:59 pm
Postovi: 235
Lokacija: Centar
Ako niste čitali knjigu Zemlja Ozirisova , svakako pročitajte :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 13, 2005 1:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 13, 2005 11:14 am
Postovi: 130
Lokacija: Sarajevo
Sta mislite o Piramidi kod Visokog? Ovde u Bosni ima vise skeptika nego ljudi koji vjeruju u postojanje piramide. Sto je najzalosnije, ljudi koji zestoko napadaju Semira Osmanagica su obicni ljudi sa foruma, koji argumentaciju da je Osmanagic prevarant donose onako iz fotelje, a jos nije nista ni dokazano. Covjece, da ne povjerujes kako su ljudi tako agresivni kada im se poljulja njihova slika svijeta! Pa zaboga, kako ce biti piramida u Evropi, i to u Bosni kada nije postojala civilizacija kadra da je napravi. To je ono sto kaze zvanicna nauka. Interesantno je da su neki strucnjaci, kao prof. Imamovic iz Zemaljskog muzeja u Sarajevu napadali Osmanagica, jer eto on nema diplomu arheologa, a zna se da je dosta velkih otkrica u oblasti arheologije nacinjeno od strane neskolovanih avanturista, koji su imali ideje koje su se grenicile sa zanesenjastvo. Ovo je samo jos jedna potvrda ljudske ogranicenosti. Kada bih vam pricao komentare sa ovih foruma, ne biste vjerovali. Same sprdnje u vezi jedne, barem po meni tako ozbiljne teme. Pa sta ti ljudi misle? Da je no sto zvanicna nauka kaze sveto slovo? A nijedan strucnjak iz Zemaljskog muzeja u Sarajevu se nije dostojio da posjeti Visoko i brdo Visocicu, vec napade iznosi iz fotelja.

_________________
'' Odbij, jer ti si presjecen nadvoje, tvoja dusa je smezurana, tvoje prokleto ime pokopano je, zaboravom, iznad nje je sutnja i ona je pala ...''


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 14, 2005 12:19 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Umbaba, možeš to vidjeti, već smo pisali o tome na forumu:

http://www.galaksija.com/forum/viewtopic.php?t=293

http://www.galaksija.com/forum/viewtopi ... 4&start=40



:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 25, 2007 10:42 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
slipknot-maGGoT je napisao/la:
Ta teorija je vrlo moguca...
Sta vi ostali mislite o tome???



Bok ljudovi.

Evo, ja sam novajlija ovdje, ali vas već preko godinu i pol dana pratim. Pitam se, ako su se teleportirali, da li onda na drugom kraju, gdje žele otići mora postojati identična piramida, ili barem slična piramida da bi teleportacija bila uspješna?

I druga stvar, kako su te piramide izgrađene? Neki vele zvučnom vibracijom. Neki robovskim radom. Meni su prefantasitčne obje krajnosti.

Što ako su npr. napravili veeeeeeeeeeeeliki balon, sa veeeeeeeeeeeelikom košarom u koju su stavili svo to kamenje potrebno za izgradnju, zavezali balon na zemlju, napuhali ga vrućim zrakom, i onda pustili da se balon i košara vinu do potrebne visine, nekako štapovima i motkama namještali da košara dođe točno gdje treba i onda polaga ispuhivali balon i polako se na taj način košara spuštala točno gdje treba.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 25, 2007 1:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 18, 2007 5:47 pm
Postovi: 94
Ako se pravilno postave poneki instrumenti uokolo bloka kamena onda on može levitirati .

Upotrebljena je tehnologija zvuka + ljudska snaga


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 25, 2007 1:43 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Što ako su npr. napravili veeeeeeeeeeeeliki balon, sa veeeeeeeeeeeelikom košarom u koju su stavili svo to kamenje potrebno za izgradnju, zavezali balon na zemlju, napuhali ga vrućim zrakom, i onda pustili da se balon i košara vinu do potrebne visine, nekako štapovima i motkama namještali da košara dođe točno gdje treba i onda polaga ispuhivali balon i polako se na taj način košara spuštala točno gdje treba.


Hehe... dobra pomisao.

Samo daj izračunaj koliko VEEEEELIK treba biti balon koji bi podizao kamen od 5 tona... ajd, čisto onako kao zadatak iz fizike... pa da vidimo onda probleme i tehnologiju koja bi u to vrijeme uopće konstruirala takav balon...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 25, 2007 6:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon dec 17, 2007 10:55 pm
Postovi: 73
U piramidi je nadjeno zito 4000 a mozda i vise godina staro jos ocuvano sto lako dokazuje bibliju i sedam godina gladi 7 godina izobilja i josipovo kazivanje o buducnosti.Ne znam sta se tu desavalo ali znam da je dokazano da su piramide imale dovoljne zalihe da ostvare "BOZANSKI" cilj. Te vanzemaljce koji su tu boravili smatrali su ocigledno bogovima pa je to preneto i u bibliju to je samo jedna od milion teorija a ne kako pantelija kaze i predpostavlja da samo kako on misli da mora tako biti.Jer taj dogadjaj se poklopio sa dogadjajem kako egicanska vera nalaze samo sto se kod njih ne zove josip ali misli se na istog coveka.ko zna za sta je sve sluzila ta piramida naravno da je delimicno tacno ovo sto pantelija govori ali nije potpuno.Piramida je imala bezbroj funkcija koje nikad necemo saznati!!!

_________________
ako laze koza ne laze rog


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 25, 2007 6:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon dec 17, 2007 10:55 pm
Postovi: 73
piramida je imala dovoljne zalihe da bi mogla spasiti narod od gladi ili ko zna od cega nedavno su pronadjene prostorije ispod piramide gde je ta hrana i pronadjena i ko zna koliko je jos u dubinu ima a nije istrazeno sto potvrdjuje da je imala mnogo funkcija

_________________
ako laze koza ne laze rog


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 25, 2007 6:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon dec 17, 2007 10:55 pm
Postovi: 73
Buni me to sto po hieroglifima ukazuje da su se ploce vukle od strane ljudi da li su ih oni namerno nacrtali da nas zbune ne znam ali znam da su u njoj pronadjene i sve grupe i njihova imena.Te grupe su radile piramidu svaka grupa je imala odredjeni zadatak i imala svog vodju koji je to sve nadgledao.Imate mnogo grobnica tih vodja naokolo piramide ali ko zna sta je tu bilo i sta su ti jebena zelena govna izmutila kao sto sam i rekao sve je relativno pa je i ovo relativno tacno ali govorim o dokazima sad dali su ih oni namerno radili radi zbunjivanja ili cega vec to ce buducnost da pokaze...MOZDA!!!

_________________
ako laze koza ne laze rog


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 17 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 35 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz