Sada je: sub apr 27, 2024 5:57 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 139 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: čet jan 27, 2005 8:39 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Mislim da bi me ubili kad bi rekao šta znam, a ovo što svi javno čitaju su poluistine koje služe da vas zavedu na njihovu stranu. Kad pecaš ribu nećeš joj staviti plastičnog crva, već pravog, sočnog. Kad čuvaš ovce nečeš da ih tučeš već da ih hraniš i lečiš tako da same idu za tobom do klanice. Tako i oni koji vladaju ljudima daju istine ali ne cele i u drugačijem kontekstu s ciljem da vas generalno zavedu na stranu koja njima odgovara.
I u ovoj knjizi vidite gomilu različitih informacija o istom predmetu tako da ne možete da izvedete konačan zaključak.
Inače knjiga je velika svaštara (da ne pominjem 'Svinjski rat' između Srbije i Austro-Ugarske! - tada se moj pradeda ubio jer je bankrotirao pošto su mu pocrkale svinje na granici) i korisno ju je pročitati ali ne držati kao otkrovenje. Najbolje kao jednu enciklopediju korisnih informacija.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jan 27, 2005 11:09 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
U vezi ovog izvoda iz knjige kojeg je Sofija prenjela, mislim da se mahom radi o istinitim informacijama. (Vjerujem da ce se i Pantelija složiti sa mnom).

Kad sam prvi put čitao knjigu Bringers of the Dawn, knjiga mi se svidjela a ono što je interesantno, ja u toj knjizi nisam primjetio dvije rečenice tj. tvrdnje, koje su možda i najvažnije. Njih sam primjetio tek dosta kasnije, kad sam knjigu čitao drugi put, i kad sam već imao nešto više znanja na tu temu. Prva rečenica koju “nisam vidjeo” bila je: You are contolled by Lizzies, tj. da smo kontrolisani od strane Lizarda ili reptilske rase, a u drugoj je pomenuto - da smo implantirani. Naravno, kasnije mi je postalo jasno da ja te rečenice nisam vidjeo zato što ih nisam htjeo da vidim, odnosno, moji “filteri” ili “samotrankvilizacioni sistem” nisu mi dozvolili da svjesno primjetim te navode.

Taj period mog ‘izučavanja’ objektivne realnosti bio je karakterističan po tome što sam htio da saznam istinu a da se istovremeno ne odreknem svih svojih predubjeđenja kako bi ona trebala da izgleda. Očekivao sam jednu harmoniju istine i mojih predubjeđenja! (Recept za propast!) Tako se događalo da sam knjige tipa U Potrazi za Čudesnim (Uspenski), Četvrti Put itd. često znao da tresnem od zid, jer je od tamo stizala istina koju moja ličnost nije htjela da čuje niti da zna (napadi bijesa dolazili su odatle što sam podsvjesno znao da se radilo o istini). Međutim, čini mi se da je moja suština u nekim značajnim momentima prevladala, te sam na kraju krajeva uspio da prebrodim krizu. Uzrok krize je naravno bilo to što sam spoznao da ništa ne znam, tj. da većinu onoga što mislim da znam mogu slobodno baciti u kantu za smeće. S obzirom da je moja tadašnja ličnost bila utemeljena na tom “znanju”, i ona je morala da doživi sličnu sudbinu.

Tu se radi o jednom sindromu kojekavih psihičkih promjena koje Moravjev naziva “bankrotstvo ličnosti”. Možda je stvar individualna, tj. možda ona ne važi za sviju, mada mnogi tvrde da dok se to ne doživi, čovjek ne može da napreduje. (Za mene je važila.) To je momenat kada na sceni počinje da se pojavljuje čovjekova suština. Ličnost kao da prizna to svoje ‘bankrotstvo’ i onda nakon što se prestroji ili “ukroti” te počne (ili bi trebala početi) da djeluje u harmoniji sa suštinom. Tada suština počne da igra ulogu navigatora a ličnost dođe nešto kao vozač ili kormilar.

Tako, mada sam od malih nogu “znao” da se vanzemljci vrzmaju oko nas, nisam ni u kom slučaju bio svjestan pozadine njihovog prisustva. Prije toga da mi je neko prezentirao neki materijal sličan ovom izvodu iz knjige Alternativna Povijest, ja bih to eventulano pročitao a mnoge stvari ili ne bi vidjeo ili ih ne bi uzeo za ozbiljno. Sada mogu da potvrdim da je to, otprilike, to – što se stvarno dešava. A isto tako, sada potpuno razumijem i one koji ovo neće detaljno pročitati, odnosno, smatrati te podatke istinitim.

U vezi karme, tu sam situaciju vec u nekoliko navrata poredio sa slučajem da neko zatvori čovjeka obucenog u bijelo odijelo u neki svinjac, i da mu postavi uslov da iz njega može izaći samo kad mu na odijelu nema ni jedne jedine fleke.

Mislim da se nešto analogno tome upravo dogodilo sa adamičnim dijelom ljudske populacije.
Što se implanata tiče, možda nisam u pravu, ali mislim da su svi ili bar većina adamičnih ljudi implantirani, i da ‘reptilijanci’/greysi nemaju nikakve koristi od implantiranja pre-adamičnih ljudi ili organskih portala.
Implanata ima raznih a locirani su na različitim mjestima u tijelu čovjeka. Neki su vidljivi a neki ne.
Na žalost, neki elementi američke armije, iluminata itd. takođe su odavno počeli implantirati ljude, tako da je u međuvremenu došlo do konfuzije, pa čak neke dovelo do sumnje da svi implanti potiču od pripadnika tih organizacija. (Ljudima je psihički lakše prihvatiti tu opciju, isto kao i onu da goveda mutiliraju isti ti elementi.)

Vanzemaljski implanti imaju različita svojstva. Neka su vjerovatno i onemogućavanje povezivanja čovjeka sa duhovnim, višim aspektima kreacije ili možda, svojom suštinom?! Međutim, trebali bi uzeti u obzir i to da smo mi u međuvremenu i “skraćeni” za 10 lanaca DNA (sa 12 na 2). Možda bi čak samo to bilo dovoljno da nas “odsijeće”. Uz to smo izloženi cijelo jednom spektru kojekavih elektromagnetnih talasa. Otrovima iz hrane u vidu aditiva, pesticida, herbicida … itd. Kemtrejls…?!

Takođe, imam neki video materijal gdje Zulu saman Credo Mutwa priča nekih 5-6 sati na temu manipulacije ljudi od strane vanzemaljaca. Čovjek je star preko 80 godina i mogu da kažem da je genijalac. On npr. tvrdi kako su primjetili da djeca koja su vakcinisana nisu u stanju da vide ono što vidi većina drugih. Tako npr. kad većina njih vidi kako leteći tanjiri prelijeću neko područje, vakcinisana djeca nisu u stanju da vide te leteće tanjire. S bzirom da je vakcinacija i tamo obavezna (da li slučajno?!) oni su se dovijali tako sto su krili djecu ili su grijali zrna kukuruza i prislanjali ih djeci na kožu, kao bi na njoj ostao isti ožiljak kao poslije vakcine, što je onda trebalo poslužiti kao dokaz da su vakcinisani!? Čini se da neke vakcine smanjuju dijapazon frekvencija koje čovjek moze percipirati.

Mislim da bi pozadinu vakcinacije ljudi takođe trebali da prouče… (Neke bolesti kao npr. autizam, “shaken baby syndrome” itd. - pojavile su se tek nakon sto se otpočelo sa vakcinacijom ljudi. Te bolesti nastaju kao rezultat oštećenja nervnog sistema od strane vakcina. Naravno, ovo nećemo imati priliku doznati iz medija. Čak ni od doktora!)

O religiji kao mentalnoj kontroli sam takođe već dosta pisao kao i o načinu kako ona djeluje na ljudsku svijest. Ovdje imamo posla s entitetima čija je inteligencija i stepen tehnologije daleko ispred našeg, a manipulišu prostorom i vremenom. Za njih je napisati Bibliju i Kuran i servirati nam to u određenoj tački vremena/prostora uz prikladne light-show efekte isto kao ‘popiti čašu vode’. Ljudi se dive biblijskim ili kuranskim proročanstvima a da nemaju pojma da je to za ‘ove’ - “luk i voda”. Ako imamo u vidu da se ovi entiteti kreću u vremenu i prostoru onda bi nam trebalo biti jasno i to da su oni u stanju da sagledaju “najvjerovatniju verziju” naše budućnosti, pa da je uključe u neku našu “svetu knjigu” u smislu tzv. “biblijskih kodova” itd. Za mediokritete iz 3D ovo odlično funkcioniše kao jos jedna potvrda da Jehova/Allah stoji iza svega toga. Isto kao što je ‘On’ dizajnirao i ovu novčanicu od 20$ … “da bi nas opomenuo na redstojeći napad na STC i Pentagon”. “On sve može – i sve zna”. Čak i da se “vode dva mora ne mješaju”! Aferim! Svaka čast! (Znaju oni i mnogo više). “Reptilijanci” nas zajebavaju i vjerovatno umiru od smijeha našim glupostima. Mi im se još molimo i klanjamo po crkvama i džamijama. Tugo i žalosti! Nije mali Mujo slučajno rekao u priči Djeca Matriksa: “Ne čudim se ja ‘njemu’ što nam ga je zavuko, nego nama što smo mu se naguzili.” (Volim da citiram ovog balkanskog mislioca, mada ponekad zvuči banalno.)

Međutim, na jednom mjestu u ovoj knjizi autor primjećuje da se proročanstva u poslednje vrijeme ne ispunjavaju toliko precizno kao prije!?! Bravo! To je to! Zašto, pitanje je sada? Ja mislim da je to zbog toga što se vibracije ubrzavaju. Mnogo više opcija je u igri. Koliko je to rezultat dejstva talasa a koliko ubrzanog budjenja ljudi, to ne znam, ali čini se da se bližimo jednoj ‘raskrsnici’ nakon koje se otvara mnogo potencijalnih puteva i još uvijek ništa nije fiksno i određeno. Naša budućnost će zavisiti samo od stanja tj. razvojnog stepena naše svijesti - a to je upravo ono na čemu moramo sada raditi!

Pozdrav!

P.S. (O pojmu ‘raskrsnice’ biće nešto više u drugom dijelu teme – Gurđijev)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jan 27, 2005 1:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 19, 2004 2:48 pm
Postovi: 211
Alternativna povijest je za mene recimo vrlodobra knjiga. Nisam procitao toliko o ovakvim temama kao neke osobe sa ovog sajta, citam neke stranice i dobio sam jedan CD prije par dana.
Nista od ovog svega ne mora biti istina, ali sta je onda laz?
Vracajuci se sa posla jucer slusam vijesti gdje govore kako se srusio jos jedan helikopter u Iraqu nesretnim slucajem (po ko zna koji put) :?: Odjednom USA na front salje neispravne helikoptere. Sve jasnije vidim po takvim stvarima da je to LAZ. Sve jasnije mogu vidjeti da je discovery kanal cista manipulacija, kao i sport i sve druge stvari. pa 99% ljudi govori samo o tome kad ce koja utakmica. Zar to nije malo smijesno. Meni sa ovog gledista kakvo je sada, (a jos je na debeloj nuli) neke stvari postaju mnogo jasnije. Citao sam Cudnije od fantazije, i priznajem da mi je to najdrazi tekst na ovoj stranici, ali citajuci Antarktiku iz ove knjige i cetvrti rajh, dolazi se do zakljucka da vise puteva ima ka istini, a sada koji je pravi pokazat ce vrijeme, onoliko koliko mi budemo ucili i sazrijevali tako ce nam neke stvari biti jasnije.
Ma poslije tekstova od galaksije, jacka i ostalih nisam imao potrebu da bilo sta napisem ali eto :?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jan 27, 2005 10:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Suština jeste u tome da nema jedne PRAVE ISTINE koja ti može bit servirana verbalno (lingvistički) i ti da je ovako ili onako prihvatiš, već se radi o istini kao tvom egzistencijalnom statusu a ona se DOSTIŽE LIČNO, kroz ocelovljenje ličnosti. Koliko si ti celovit kao autentična tj. probuđena ličnost, toliko istina postaje istina i na kraju se ona ne razlikuje od tvoje zrelosti tj. budnosti.
U tome je razlog što ima toliko različitih informacija. Nikada neće ni biti drugačije. Cilj je u nama. Zato ne možemo da nađemo utočište ni u čemu izvan nas. Kada bismo našli neko utočište izvan nas, u nekoj istini ili biću, tada bi naša suština bila bespovratno izgubljena tj. zaboravljena. Zato su stvari tako udešene da je samo u sebi možemo naći, a to znači svojom zrelošću, probuđenjem, postati oličenje istine.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 28, 2005 5:37 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Upravo tako, Pantelija! Sada bi trebalo biti jasno i zašto nam kroz našu istoriju stalno pokušavaju nametnuti religije. Da gledamo izvan sebe, molimo se nekom fiktivnom entitetu (koji je mahom negdje "gore" i "sve vidi i sve zna"); da mislimo da nam je sva istina servirana u "svetim knjigama" a mi samo treba da "pratimo trend" i ponavljamo šta tamo piše.

Vjerovanja su smrtni neprijatelj istine!

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 29, 2005 11:53 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pantelija,
Citat:
Mislim da bi me ubili kad bi rekao šta znam, a ovo što svi javno čitaju su poluistine koje služe da vas zavedu na njihovu stranu.


Ma neboj se reći istinu. I neće te ubiti ako to sam svojim misaonim formama dozvoljavaš. Ajde, budi hrabar, podijeli znanje s nama. Neće ti niko ništa. Ta, pa strah je ono što sve koči !!! To sam i ja prije mislio, ali sad kad imam puno više znanja nego prije, otvoreniji sam i istovremeno mogu svjesno izbjegavati razne pizdarije. Znanje je sve što ti treba. Strah ostavi drugima tko ga želi.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 29, 2005 1:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Nigde ne rekoh da se plašim. Samo nemam nameru da sve pričam.
A ono ' I neće te ubiti ako to sam svojim misaonim formama dozvoljavaš.' nisam uspeo da shvatim pa ne mogu ni da komentarišem.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 30, 2005 3:48 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
To ti je otprilke ovako: ako razmišljaš o tome svaki dan da će te neko ubit ili da postoji jako velika vjerojatnost da to netko učini, to ti se i u životu odvija prema tim mislima. Ako ujutro sjedneš u auto i bojiš se neke nesreće, i stalno misliš na to, ona će ti se vjerojatno i dogoditi. Ako si svjesan da se ona može desiti, ali stalno ne razmišljaš o tome, vjerojatno se neće nikad desiti. Ako trenutno pomisliš da će te neko opljačkati, povezan si sa misaonim formama svih pljačkaša na svijetu !!! Htio ti to ili ne... Misaone forme ti izazivaju djela. Naravno, nisi ti sam na svijetu, pa ovisi i o tuđim misaonim formama... pa ima puno mogućnosti dešavanja nekog događaja.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Komentar u vezi Alternativne Povijeti
PostPostano: uto feb 01, 2005 2:23 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto feb 01, 2005 2:15 pm
Postovi: 1
Srdacan pozdrav svim vama koji ste prisutni na forumu.
Zelio bih reci da se ne bismo trebali ponasati kao Crkva nekada, i negirati sve.
Takodjer je mozda bolje na ovaj tekst gledati iz neke blize buducnosti recimo godine 2020 (nije tako daleko kao sto vam se cini, idu godine).
Mozda bi se neki djelovi u tadasnjem vremenu mogli malo lakse prihvatiti za neke ljude.
Takodjer mislim da odredjene teme jesu prenaglasene, ali sve to zavisi koliko je na nekom projektu radjeno, tko je radio, uz kakve limitacije itd.
Znaci autor knjige je sve do cega je naisao stavio pred nas a do nas je da citamo, i razmislimo (neki se to nece niti potruditi). To je opet njihovo pravo naravno.
Znaci koliko god bili pobornik za ili protiv niste opet u pravu, jer se knjiga takodjer bavi relativnim pojmovima kao sto su vrijeme te je vase misljenje nebitno.

Srdacan pozdrav, i procitajte knjigu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 28, 2005 3:13 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet feb 25, 2005 7:39 pm
Postovi: 2
Lokacija: Beograd
Prvo, nije tacno da govori o njima kao o dobrim bicima, vec kao o razvijenijim od nas i kaze da nasa tacka gledista nije merodavna da bi neko bice okarakterisali kao dobro ili lose!!! Drugo, mi ljudi smo izmedju 10 i 160 puta gori od njih jer smo u poslednjih 100 god ubili 2 000 000 000 jedinki svoje vrste (naslovna strana Galaksije!). To sto se greysi bore za opstanak obducirajuci i "hraneci" se ljudima ne znaci da su losi, nego da su u lancu ishrane "sprat iznad". (pitaj bengalskog tigra ili ovcu ili svinju sta misli o tebi, pa ces da vidis ko je najgori!!!) Reptiloide i reptoide je opisao kao (po nas ljude) opasna bica, ali ni u kom slucaju "produhovljena ili dobra" vec kao materijalno opredeljena bica. Cak je mozda spomenuo da su neki tipovi greysa clanovi intergalaktickog saveza svetlosti (sto je mozda i istina), ali nije rekao da su svi!

Knjigu nisam procitao, nego progutao u roku od 5 (radnih) dana, i extra je! Ne kazem da je 100% istinita, ali sto kaze sofija, svako ima pravo da rasudi sta smatra istinitim!

P.S.Napisi mi na kojoj strani pise da su reptoidi "cool guys"

Uzgred pozdrav svima koji su redovni ovde, ja sam nov na forumu i koristim priliku da se zahvalim Borisu na TheBest site-u, dacu sve od sebe da pomognem u prikupljanju informacija vezano za ovu tematiku, objavljivanje istine i otvaranje ochiju ljudima!

Pozdrav,

<***Cha***>

_________________
Ni Nostradamus me nije imao u vidu ! ! !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 28, 2005 7:17 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Dobrodošao na forum !!!

Pozdrav !

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 01, 2005 11:19 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 19, 2004 2:48 pm
Postovi: 211
Dobro dosao CHA


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 03, 2005 2:20 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
"Ja nastavljam sa pisanjem i objavljivanjem. U medjuvremenu mi je peti tom ("Svijet Maja") objavila sarajevska svjetlost, a americko izdanje ce izaci za par mjeseci (Georgia Press, New Jersey); sesti tom je o americkim Anasazijima; sedmi o "Civilizacijama prije pocetka zvanicne historije". Te tri knjige ce biti promovirane u Sarajevu u aprilu i moci ce se nabaviti. Ti ih mozes slobodno prebaciti (djelomicno i li potpuno) na svoj web sajt."

- ovo je bio izvod iz jedne e-mail poruke koju sam dobio od
S. Osmanagica, autora knjige Alternativna Povijest.

Možda će oni koji žive u Sarajevu biti zainteresovani da prisustvuju promociji ovih knjiga u aprilu!?!

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Pozdrav
PostPostano: pet mar 04, 2005 12:03 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet feb 25, 2005 7:39 pm
Postovi: 2
Lokacija: Beograd
Hvala svima na dobrodoslici! Kako da nabavimo te knjige u Srbiji? Kod nas nema nicega osim Ive Andrica. Nadam se, Bor, da ces ih ubrzo zakachiti na sajt, inace, nikada necemo doci do njih! Btw. da li neko mozda zna gde u Bgd-u ima da se nadju knjige od Zacharie Sitchin, David Icke-a . . . ? Sve sam prevrnuo i nista ! ! !

Pozdrav,

<***Cha***>

_________________
Ni Nostradamus me nije imao u vidu ! ! !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 28, 2005 10:35 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 19, 2004 2:48 pm
Postovi: 211
Galaksija, treba mi informacija ako moze.
Posto si vec kontaktirao Osmanagica, da li mi mozes reci koji je datum promocija knjige u Sarajevu, ja sam rad da prisustvujem.

Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 28, 2005 11:26 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Baron,

poslao sam Semiru e-mail u vezi toga. Kad stigne odgovor javiću sve detalje u vezi promocije knjiga.

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 18, 2005 2:12 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 19, 2004 2:48 pm
Postovi: 211
Sta bi od ove promocije, i da li ce je uopste biti?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 18, 2005 3:19 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Baron,

poslao sam mu poruku već odavno ali nije mi odgovorio

Ako odgovori, javiću ti

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 18, 2005 10:32 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Hvala svima na dobrodoslici! Kako da nabavimo te knjige u Srbiji? Kod nas nema nicega osim Ive Andrica. Nadam se, Bor, da ces ih ubrzo zakachiti na sajt, inace, nikada necemo doci do njih! Btw. da li neko mozda zna gde u Bgd-u ima da se nadju knjige od Zacharie Sitchin, David Icke-a . . . ? Sve sam prevrnuo i nista ! ! !


Pozdrav, Cha !!!

Imaš neke knjige na raznim site-ovima u e-formatu, pa si skini ako želiš. Imaju linkovi na ovom forumu ( pod linkovi - naravno )... Neke su na engleskom, a neke su prevedene već...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 19, 2005 10:23 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 04, 2005 2:36 pm
Postovi: 57
Lokacija: Zagreb
galaksija je napisao/la:
Baron,

poslao sam mu poruku već odavno ali nije mi odgovorio

Ako odgovori, javiću ti

Pozdrav



Meni je odgovorio jos prije par tjedana, ali sam tek sada primjetio da netko na forumu trazi datum i vrijeme promocije.

Centralna promocija 17. međunarodnog sajma knjiga u Sarajevu... Tri nove knjige Semira Osmanagića "The World of Maya" objavljenje u SAD-u...
Kongresna dvorana centra Skenderija 1. kat 23.04.2005. (subota) u 14:00 sati

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 139 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 51 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz