Sada je: sub apr 27, 2024 7:08 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 481 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pet apr 28, 2006 3:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jan 20, 2006 3:45 pm
Postovi: 42
sorry na offtRopicu...

Andjela daj nam malo tih clanaka o illumovcima (mozda nesto sto si ti pisala) ili ako imas o isto to ali volio bih da je lokalizirano na nase (ajmo rec balkansko podrucje). sva dostupna gradja je vezana uz us ili uk. ajmo malo vidjet sto imamo tu u susjedstvu.

tnks!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 28, 2006 6:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 8:37 pm
Postovi: 260
Lokacija: Na glogu
Evo jedna davno izgubljena prica:

Prije mnogo stotina godina zivjela su dva brata Ramiz i Ramzes. Ramiz je ostao u Viskokom a Ramzes otisao u Egipat

_________________
Absense of evidence is not evidence of absence.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 28, 2006 7:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 11, 2006 3:13 pm
Postovi: 82
:wink:[/quote]

Hvala i tebi od srca za iskrene riječi. Ne boraviš ti samo u 3. već i 4.denzitetu,(oliti 5. nivo svijesti), a što je omjer jednog i drugog denziteta u kojima boraviš malo više u korist jednog nego drugog, ta činjenica neka te ne zamara. Ti ne bi bio ovdje i ne bi imao ovakve stavove da nisi već kročio u 4. denzitet. Malo više vjeruj u sebe! Evo, ja već prva vjerujem da si ti puno više nego što trenutno misliš o sebi. (Ha, jesam te uhvatila nespremnog! )
Pusa,
A.[/quote]
:wink: :wink: anđela ovo su ti bile jake i točne riječi,tu si iskazala nešto od nepreciznosti koncepta denziteta jer svijest nam nije nikako zakopana samo u 3d(to je ta iluzija stvarnosti) jer čovjek je kompleksno biće koje već egzistira u svakom od idućih denziteta i raznim vježbama lako se projicira svijest u bilo koje tijelo(koje je zapravo vozilo duše za određeni denzitet) od kojih je niže fizičko tj. trenutno samo kristalizirani otisak ostalih viših.a reptoidi su tu jako puno učinili da se mi vrtimo samo po fizičkim tjelima u nedogled(opet kako tko) i da se tako lako ne vratimo u naše nekad prirodno više materijalno okruženje (4d,astral)......


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 28, 2006 7:38 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Evo, ja već prva vjerujem da si ti puno više nego što trenutno misliš o sebi. (Ha, jesam te uhvatila nespremnog! )


Hvala, :kiss: i tebi... ( rođen sam spreman !!! )

Heheheehhheeee!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 28, 2006 8:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Jack987 je napisao/la:
Hvala, :kiss: i tebi... ( rođen sam spreman !!! )

Heheheehhheeee!

:wink:


Eh, što se voliš hvaliti! Nego, vidjet ćemo mi tu spremnost kad ja jedan dan dopeljam do tebe! (Ha,šta veliš, sad već otvoreno prijetim!)

A.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 28, 2006 8:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
veliki optimista je napisao/la:
:wink: :wink: anđela ovo su ti bile jake i točne riječi,tu si iskazala nešto od nepreciznosti koncepta denziteta jer svijest nam nije nikako zakopana samo u 3d(to je ta iluzija stvarnosti) jer čovjek je kompleksno biće koje već egzistira u svakom od idućih denziteta i raznim vježbama lako se projicira svijest u bilo koje tijelo(koje je zapravo vozilo duše za određeni denzitet) od kojih je niže fizičko tj. trenutno samo kristalizirani otisak ostalih viših.a reptoidi su tu jako puno učinili da se mi vrtimo samo po fizičkim tjelima u nedogled(opet kako tko) i da se tako lako ne vratimo u naše nekad prirodno više materijalno okruženje (4d,astral)......


Ma znaš šta čovječe, hebeš više i te reptile! Ja izlazim iz ove iluzije zadnjih 25 godina (još od djetinjstva sam vidjela da neke stvari ne štimaju u našem svijetu ali nisam imala pojma naravno o čemu je riječ) i mislim da sam konačno barem malčice, onako na jedno oko, progledala. Dakle, iluzija ili vladavina reptila - to su ti samo dvije sintagme koje isto znače. Kad se temeljno probudiš iz sna(čitaj iz osakaćenosti od reptila ili bilo kojih drugih kosmičkih da izvineš na izrazu vukojebina, ups!) onda te više ništa, ama baš ništa na svijetu neće moći pomjeriti iz stanja tvoje Potpune Svijesti. Naravno, ovo je samo moj utisak o tom veličanstvenom stanju bivstvovanja, i ova tvrdnja ne potiče iz mog nekog trajnog iskustva, ali "glimpses" , dakle odsjaji, odjeci ovoga stanja ponekad mi se jave. I onda je zaista prekrasno, onda vidiš jasno sve, kao na dlanu, ne samo svijet nego i čitav kosmos. I znaš li koje je jedino osjećanje koje se u tom moomentu javlja? SAMILOST! Nevjerovatno, ali pun si milosti i samilosti, kao neki Bog, ne mogu to drugačije riječima objasniti. I ne postoji ništa osim te prekrasne ljubavi i milosti koju osjećaš za apsolutno i doslovno sve životne oblike u Univerzumu, za humanoide, reptoide, feline, eterična bića, etc...ali najviše za Život sam koji kola, cirkulira i prostire se svuda po manifestiranom ali i nemanifestiranom univerzumu. I upravo iz tih ponekih odsjaja i nagovještaja takvih stanja svijesti mogu samo reći i ponoviti: hebeš sve reptile našeg svijeta i ove lokalne galaksije! Nebitni su i zapamti: ne mogu ti ništa!!!Apsolutno ništa!

Eto, malo me uhvati ovako ponekad pa psujem, oprosti molim te!
Pusa
Andjela


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 28, 2006 10:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 30, 2006 11:32 pm
Postovi: 702
Lokacija: Forbidden Island
lijepo napisano andjela,

ono sto mene iritira je sto nikad nisam u stanju odrzavati takvo stanje svijesti 24 sata dnevno, nego uvjek potonem u dnevnom mlinu materijalne svakodnevnice

_________________
" Vrlo cesto Vitez je porazen jer je sluzio Djavolu svim svojim srcem dok je iskreno ali pogresno vjerovao da sluzi Kristu."
(Mouravijeff- Gnosis)


http://knightofthestorms.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 28, 2006 10:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Deckard je napisao/la:
lijepo napisano andjela,

ono sto mene iritira je sto nikad nisam u stanju odrzavati takvo stanje svijesti 24 sata dnevno, nego uvjek potonem u dnevnom mlinu materijalne svakodnevnice


E sad se već valjam po podu od smijeha! Hvala ti za to Deckard! Naravno, smijem se prvenstveno, ne zbog tvoje, već vlastite nesposobnosti da to ostvarim. Naime, kada bi ti ili bilo ko od nas bio samo jedan dan sva 24 sata u stanju potpune svjesnosti, mili moj, ti bi već bio "gore" i onda yupiiiiiii konačno - izlazak iz kompletne iluzije ovog 3D svijeta. Onda je sve završeno. Kraj krajeva! Da samo znaš koliko puta sam pokušavala i pokušavala...ali fazon je u tome da ne trebaš pokušavati, onda samo otežavaš, to dođe tako prirodno i bez ikakve najave, nema fanfara koje će te obavijestiti da imaš "new mail" odozgo...
Sjećam se uglavnom tehnika usredsređivanja na dvije stvari: ovdje i sada. Dok perem suđe, ne mislim ništa, samo se koncentrišem na stanje pranja suđa, dok hodam ulicom i idem na posao, samo se koncentrišem na hodanje i pokušavam ne misliti šta će biti za koju minutu kad stignem na posao, pa onda sjedim, i nastojim da samo sjedim, bez misli, koncentrišem se na sjedeći položaj svoga tijela...itd, itd...dakle do u beskonačnost sam pokušavala biti ovdje i sada. I kad sam odustala od pokušaja, došlo je samo "ničim izazvano" i bilo je prekrasno. Potraje koji minut-dva...pa prođe mjesec-dva dana, pa onda naleti opet i bude tri-četiri minute, i sve tako.
Znam da će jednog dana stići i taj momenat kad će se ispuniti sva ta 24 sata. Ako ništa, barem vjerujem da će stići. Dotad, ti i ja i svi mi na ovom i drugim forumima, razmjenjivat ćemo misli i eventualno tehnike kako doći do 24/7 stanja Pune Svijesti. A ta ista Svijest neće mariti ni za šta od svega pobrojanog. Kad budeš spreman, ona će stići u svoj svojoj veličanstvenosti. Želim ti da što prije dokoračaš do ovih 24/7.

A :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 28, 2006 11:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
Citat:
dakle do u beskonačnost sam pokušavala biti ovdje i sada. I kad sam odustala od pokušaja,


Citat:
Znam da će jednog dana stići i taj momenat kad će se ispuniti sva ta 24 sata. Ako ništa, barem vjerujem da će stići.


Zar je ovo način za prelazak 3D svijeta?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 28, 2006 11:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
dreamback je napisao/la:
Citat:
dakle do u beskonačnost sam pokušavala biti ovdje i sada. I kad sam odustala od pokušaja,


Citat:
Znam da će jednog dana stići i taj momenat kad će se ispuniti sva ta 24 sata. Ako ništa, barem vjerujem da će stići.


Zar je ovo način za prelazak 3D svijeta?


Zar tebi nije? Zar potpuna svjesnost: koja uključuje svo kosmičko znanje o tebi, drugima, svrsi života ne samo ovdje već u cijelom univerzumu/univerzumima, porijeklu onog što zovemo Sve Što Jest, itd...tebi ne miriše na izlaz iz 3D? Meni, bogami, itekako!

A.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 28, 2006 11:18 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
:offtopic:

Bosanska Piramida Sunca...

:roll:

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 28, 2006 11:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
Čuj, nije mi jasno što propagiraš. Upakirano je u poruku sve i svašta, netko može samo spekulirati i to je odličan način za iznošenje nekih upitnih pogleda i teorija, prolazeći komentare drugih...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 28, 2006 11:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
dreamback je napisao/la:
Čuj, nije mi jasno što propagiraš. Upakirano je u poruku sve i svašta, netko može samo spekulirati i to je odličan način za iznošenje nekih upitnih pogleda i teorija, prolazeći komentare drugih...


Evo, pošto nas Jack već opominje, ovim ću završiti: ništa ne propagiram, ništa ne pakiram. Tačno kažeš da netko može samo spekulirati i to je sve. Iznosim, dragi moj, samo vlastito iskustvo i svoje mišljenje. Ako ti izgleda zbrkano, onda - do mene je! Tu si u pravu. Zato ćemo o ovome, ako budeš raspoložen raspravu nastaviti na nekom drugom dijelu foruma.

A:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 30, 2006 2:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
dreamback je napisao/la:
Citat:
dakle do u beskonačnost sam pokušavala biti ovdje i sada. I kad sam odustala od pokušaja,


Citat:
Znam da će jednog dana stići i taj momenat kad će se ispuniti sva ta 24 sata. Ako ništa, barem vjerujem da će stići.


Zar je ovo način za prelazak 3D svijeta?



meni izgleda da smo u zabludi u pogledu prelaženja u više denzitete.
to što opisuje andjela je slično mojim dožviljajima, s time da osim samilosti ja osjećam neku bezrazložnu RADOST. To je takav divan osjećaj, ja zamišljam da se tako osjećaju sasvim male bebe dok se smiju i ushićeno mašu ručicama.

U vezi prelaženja ...mislimda se tu ne radi o nekom prelaženju u smislu da napuštamo fizičku razinu i počemo živjeti u nekom drugom svijetu. NAprotiv, ja mislim da je anš zadatak da osvijestimo postojanje viših razina svijesti/postojanja i da tu višu svijest dovedemo u fizički nivo postojanja.
To znači da i dalje postojimo u trećem denzitetu ali ga proširujemo višim denzitetima, onoliko koliko su nama osobno dostupni s obzirom na naš osobni razvoj.
Svi denziteti postoje istovremeno na istome mjestu, prema tome, moguće je uz pomoć određenih vježbi (nekima to uspijeva i bez vježbi, spontano) sve te denzitete osjetiti istovremeno i na svuda.
Kada se pojedinac uspije odmaknuti od trećeg denziteta i podignuti svijest prema višim denzitetima, tada se i kvaliteta njegovog života u trećem denzitetu poboljšava, širi, itd.
Mislim da cilj života na zemlji nije napuštanje fizičkog svijeta sa svim njegovim obilježjima materijalizma, nego njegovo shvaćanje i oplemenjivanje.
Prema tome, ne možemo reći da prelazimo ili da odlazimo nikuda..možda je bolje reći da dublje uranjamo. Prema mojem (skromnom) iskustvu vidim da je upravo ta zabluda o prelaženju ono što koči neke ljude da idu naprijed.

Pozdrav..

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 03, 2006 2:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
I zvanično potvrđeno da je otkrivena piramida.


http://www.index.hr/clanak.aspx?id=315404


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 03, 2006 5:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Nesto nam nema Andjele sa izvestajem iz prve ruke. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 03, 2006 6:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Aragorn je napisao/la:
Nesto nam nema Andjele sa izvestajem iz prve ruke. :wink:


Evo me! Sinoć sišla s planine, i bila preumorna za bilo kakve mailove. Dakle, bila sam prošli petak na promociji nove Semirove knjige "Bosanska dolina piramida", i tad je rekao da je tog popodneva otkrio nove dokaze za svoju tezu. Naime, laički rečeno, otkrio je nove ogromne kamene blokove ispod kojih se nalaze slojevi također velikih blokova, koji meni liče na položene megalite. Zatim, u tunelu koji trenutno kopaju rudari iz okolnih rudnika Zenice i Kaknja otkriven je također veliki kameni blok, pravilno izrezan, a poenta je u tome što su dosad otkrili samo dio njegove veličine i izvjestili su Semira da prema njihovim procjenama, uopće ne naziru kraj tom kamenom bloku još mnogo metara ispred njih. Što će to konkretno značiti, ne znam, ali ondje je ljudi zaista nešto veliko! Ja još uvijek ne razmišljam o tome da li je to i koja vrsta piramida, samo smatram da će se ondje otkriti jedna velika ISTINA o našoj dalekoj prošlosti. Također, pronađeni su neki organski uzorci, a Silvana Čobanov arheologija iz Hrvatske koja je gore od samoga početka i koju sam upoznala prošlog petka, poslala ih je na analizu u laboratorije, pa ćemo vidjeti šta se "iza brda /Visočica/ valja". Semir je otišao na dvije sedmice kući u USA, ali se radovi nastavljaju nesmanjenom žestinom. Mislim da sam ovdje već dala link za web-stranicu koju radi Radio Q Visoko, i na kojoj imate svakoga dana svježe informacije o tome šta se dešava sa bosanskim piramidama. Također, na toj stranici imate i "Foto-korner" gdje možete pogledati fotose zbivanja svakoga dana.
Dakle, evo web-site-a koji je najažurniji i bukvalno ima informacije iz sata u sat o tome što se dešava gore na Visočici.

www.visoko.co.ba

A.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 03, 2006 6:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
[quote="arwen dor"]

meni izgleda da smo u zabludi u pogledu prelaženja u više denzitete.
to što opisuje andjela je slično mojim dožviljajima, s time da osim samilosti ja osjećam neku bezrazložnu RADOST. To je takav divan osjećaj, ja zamišljam da se tako osjećaju sasvim male bebe dok se smiju i ushićeno mašu ručicama.

Radost i to upravo bezrazložna je najveći znak napredovanja, po mom mišljenju. Radosna kad se probudiš ujutro, iako je ponedjeljak, i znaš kako nervozni poslodavci te čekaju na poslu, iako znaš da si opet u minusu u banci, i to ne samo na jednom računu, iako znaš da i dalje nemaš para da otputuješ makar samo na vikend, itd...radosna i pored svega toga. Davno nekad sam pročitala (a poslije se i uvjerila) da iz Prosvjetljenih osoba zrači najviše radost i samo radost, te smijeh i humor. Prosvjetljene osobe nisu nikakvi smrtno ozbiljni mudraci koji sjede na svom tronu i daju pametne odgovore na (najčešće glupa) učenička pitanja. Dakle, bezrazložna ili bolje rečeno - neuvjetovana (ničim izazvana) radost je krajnji izraz i rezultat ljubavi, (i to sam negdje već čula, naravno, nije moj "izum"). A ljubav dolazi kroz razumijevanje sebe i svijeta oko sebe. Kad razumiješ tuđe ponašanje, kad zađeš ispod kože osobe koju dotad nisi volio, (naravno, ako si voljan/voljna to uopće učiniti) onda se taj animozitet polako gubi. I napose, sasvim se izgubi. Kad se izgubi, kad više mržnje nema, i ostalo je samo prazno mjesto, onda ga je najbolje popuniti - "voljenjem," ljubavlju u najširem smislu riječi.

Upravo dostignuti nivo razvoja priječi osobu da razumije više nivoe i onda je osoba sklona suditi i presuđivati o tuđim iskustvima, a što je otrov za duhovni napredak. Razlučivanje je mnogo bolji alat u ovom procesu.

Pozdrav,
A.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 03, 2006 7:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
http://www.visoko.co.ba/foto/data/upima ... a_moja.jpg

Simpatična foto-montaža

A.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet maj 04, 2006 9:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 24, 2005 11:36 am
Postovi: 287
Lokacija: Zagreb
Predstavljanje knjige "Bosanska piramida Sunca" u Zagrebu

Izdavačka kuća V.B.Z. u suradnji sa sarajevskim izdavačem knjige "Bosanska piramida Sunca" i Nacionalnom i sveučilišnom knjižnicom predstavit će knjigu o otkriću prve europske piramide u Zagrebu.

U četvrtak, 4. svibnja 2006. s početkom u 18:30 sati u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu (Ulica Hrvatske bratske zajednice 4) o "Bosanskoj piramidi Sunca" govorit će autor knjige Semir Osmanagić putem video linka iz Houstona, urednik knjige Amel Suljović i urednica u izdavačkoj kući "Klepsidra" Emel Karaman.

Predstavljanje knjige bit će popraćeno prezentacijom ekskluzivnih fotografija s najnovijih iskapanja na lokalitetu Visočica.

Vaš primjerak pozivnice požete preuzeti ovdje BPS_Pozivnica.pdf

"Bosanske piramide su postale realnost" - najnovije priopćenje za medije o rezultatima iskapanja

Preuzeto ovdje!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 481 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 35 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz