Sada je: sub apr 27, 2024 10:41 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 481 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: uto apr 25, 2006 10:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
arwen dor je napisao/la:

Kakve su energije tamo? Kakav je osjećaj biti na vrhu tog brda kamenih blokova? To mene zanima.

Andjela, ti si bila tamo...pričaj :))) Što kaže ekipa koja može razlikovati energije ? Jeste li se okupili ili svatko istražuje za sebe?


Ćao, Arwen Dor, ti baš znaš postavljati kompleksna i "pravo u sridu" pitanja. Ono što nisam dosad ispričala nikom osim Semiru, ovdje ću malčice blaže interpretirati jer ne znam koliko ovo sve leži očima i ušima ljudi na Forumu. Dakle, ja sam otišla na brdo dan prije početka zvaničnih istraživanja jer sam nekih mjesec dana ranija dobila poruku od mojih duhovnih vodiča o tome šta se nalazi na samom dnu ove građevine. Da skratim priču, to je jedna drevna, mračna i užasno stara energija koja je dotada bila uspavana. Njenim buđenjem (a ono se trebalo dogoditi prvim masovnim dolaskom ljudskih energija na to brdo) izazvao bi se teži pomor - u doslovnom smislu, i ljudi i tog područja i šire - Bosne a možda bi dopeljala i do Hrvatske. No, kako sam od ranije dobila upute šta i kako uraditi, sa još dvoje prijatelja koji su zajedno sa mnom već ranije radili ovakve stvari, otišli smo i u tišini obavili transformaciju ove energije. Bila je toliko velika da je od cijelog procesa koji je trajao oko pola sata, sama energija izlazila desetak minuta. Imali smo što je najvažnije, veličanstvenu pomoć "odozgo" i upravo bića iz Duhovne Hijerarhije "zadužena" za ovakve stvari,,pomogla su nam nemjerljivo da je izvadimo bezbjedno na površinu, a oni su je onda preuzeli dalje. Ova stara energija otišla je Kući, kako mi je rečeno, u daleke prostore kosmosa rezervisane za ovakvu vrstu drevnih i nimalo benevolentnih bića.
Što se tiče ostalih duhovnjaka, osim jednog koji više prakticira zen-budizam i ne bavi se ovim stvarima, nisam vidjela niti upoznala nikog drugog.
No, u pravu si glede grupa: rečeno mi je da trebam u što skorije vrijeme odabrati ljude koji će činiti ovu grupu i nastaviti raditi. Tačnije, nas troje već treću noć zaredom imamo (svako u svojoj kući) povezivanje i onda transformaciju energija na brdu/piramidi.
Kad smo neki dan otišli "u živo" i stajali na različitim dijelovima brda, ponovno sam imala osjećaj mučnine i povraćanja, a to je obično znak da stojim na mjestu loše energije. I onda ćeš to na meni najbolje poznati tako što me čuješ da počnem stenjati. A pošto je prije par dana tamo bilo nekih desetak hiljada ljudi, možeš misliti kako mi je bilo! Sakrila sam se u neki grm, radila prenos energije i - stenjala.
I dalje - ne znam šta će se dešavati, samo znam da ćemo upute dobijati svaku večer u grupnoj meditaciji.
Toliko zasad, a drugi put možda i malo više...
A.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 25, 2006 11:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Arwen Dor, upravo sam našla na Metafizici tvoj reply pa vidim da ovo što sam nabrzinu "sklepala" neće utažiti tvoju mudru žeđ. Dakle, evo mene opet
Kao prvo, kad budeš htjela i ako budeš mogla prošetaš do našeg kraja, ja ti budem domaćin/domaćica i lijepo sve sama osjetiš.
SAMO, ne moraš još da žuriš. Evo o čemu se radi: iznad građevine za koju pretpostavljamo da je piramida, nalaze se slojevi kasnijih građevina, pored ostalog i srednjovjekovni grad Visoki. I sve te energije sada izlaze na površinu. Zato tu još uvijek vlada mix visokih i niskih /prljavih/ energija. Na primjer, stajala sam na brdu (niz kosinu, ne na vrhu/ i na razmaku od samo pola metra imaš jednu "lošu" i jednu "dobru" energiju. Stoga mi je preporučeno da zasad ne idem tako često i fizički se krećem po piramidi, već da to od kuće radim - dakle, čistim prostor.
No, za tebe ima jedna poslastica: s obzirom da su tu tri kolosalna brda, kada su geodeti povukli linije između vrha tri brda, dobili su - čist jednakostranični trougao. Dakle, tri brda apsolutno geometrijski i simetrično povezana u trokut u kojem je svaka stranica jednaka one druge dvije. Zašto ponavljam osnove matematike? Pa ,upravo zato da sami zamislimo kako je to precizno građeno. I sad, ide vrh poslastice: pošto su ta tri brda udaljena jedno od drugog, Semir a i mi ostali, automatski smo prije par dana kad je otkrivena ova geodetska činjenica upitali: a šta se nalazi u centru tog trougla, koji je negdje dole u dolini? Istog momenta, dobila sam odgovor: vortex A ti, vjerujem znaš šta su vortexi. Također, što je još zanimljivije, kada sam posmatrala brdo Visočicu, dok sam bila sa Semirom, vidjela sam da nažalost treba kopati i na samom vrhu brda, a koje je država zaštitila jer se tu nalazi srednjovjekovni grad. Zašto treba kopati na vrhu? Zato je sam vidjela scenu iz koje iz sva tri brda simultano odjednom zašikljaše tri ogromna svjetlosna stuba u vis, a dole u dolini u centru trougla - otvaranje vortexa. Pa, ti meni sad reci da sam ja normalna??!
Naime, u ranijim prilikama i u proteklim godinama svašta sam u ovom smislu preturila preko glave i viđala obično pojave koje neko tek nakon godinu ili dvije također vidi i time potvrdi, ali za tih godinu ili dvije ja mislim da sam sve to samo umislila i da tako velike stvari još uvijek nismo sposobni vidjeti.
Dakle, sumnja u sebe i svoje sposobnosti još uvijek postoji. POgotovu što sam bila napravila dvogodišnju pauzu od svakog intenzivnijeg duhovnog zaranjanja. Jednostavno, bilo mi je dosta svega. Mislim da ti to jako dobro razumiješ. (Naime, osjećam da si veoma stara i iskusna duša. Također, imam utisak da si živjela u tzv. "mitsko vrijeme", dakle u vrijeme kada Čarolija još nije bila nestala sa lica Zemlje, odnosno povukla se na više planove postojanja. I da slutim da si nekad bila/bio vrhunski čarobnjak. Ne znam zašto ali sve oko tebe mi se vrti na riječ - čarolija, ali ona u pozitivnom smislu. Ne ona prizemna, već suštinska, duhovna.
Eto, toliko. I ,da pošto jako brzo kucam otud uvijek ovako mnogo napišem i možda se i rasplinem. Ako sam bila predugačka, izvinjavam se.
Toliko.
A.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 26, 2006 9:00 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Jesenas sam nešto poslom često putovao za Sarajevo i prolazio sam kroz Visoko, tada sam imao priliku da u nekoliko navrata, doduše u prolazu, vidim iz neposredne blizine brdo Visočicu. Veoma jasno se vidi golim okom piramidalna stuktura tog brda, stvarno je očigledno da ono teštko da je nastalo prirodno.
Isto tako, sinoć je na Televiziji Republike Srpske gostovao Semir Osmanagić, emisija je bila odlična, bila je anketa gledalaca da li vjeruju u postojanje te piramide i blizu 90% gledalaca je odgovorilo da vjeruju. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 26, 2006 9:25 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 26, 2005 12:54 pm
Postovi: 117
Lokacija: OSIJEK
Andjela,

želim ti puno uspjeha,pribranosti i vjere u savršenost ovog svijeta.

I ja sam neki dan bio na piramidi,osjetio sam loše energije,i pitao se da li itko vodi računa o tom aspektu ovog projekta.

Ali ovaj savršeni svijet uvijek vodi računa o lađama ljubavi i šalje svoju djecu tamo gdje treba.

Za bilo kakvu pomoć stojim na usluzi.

Pozdrav

_________________
Išto tako jedan čojek, išo i išo kad odjedanput niđe ga.E sad dal je on ošo u havu il su ga ale odnijele nezna se.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 26, 2006 10:00 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
kokoraoš je napisao/la:

Ali ovaj savršeni svijet uvijek vodi računa o lađama ljubavi i šalje svoju djecu tamo gdje treba.

Za bilo kakvu pomoć stojim na usluzi.

Pozdrav


Oh, tako mi je drago i upravo sam odahnula. Hvala ti što nudiš svoju pomoć. Za koji dan znat ću puno više i onda, ako si raspoložen - samo kreni, uključi se! U osnovi, radi se o tome da, kako sam već rekla, treba svakodnevno raditi na čišćenju energija. Presretna sam što si i sam osjetio kakve su energije gore. U vezi sa samim postupkom čišćenja prostora, ako si to ranije radio, ne trebam ti ništa onda objašnjavati. No, ako nisi, onda ćemo malo razmijeniti informacija i sve će biti O.K. Više o sebi mogao bi mi reći putem privatnog e-maila, ako se slažeš i naravno samo ono što ti ocijeniš da je bitno istaći od tvojih referenci.

Da, vidiš kako si u pravu, pomoć uvijek dođe onda kad je najpotrebnija, hvala ti za to.
A.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 26, 2006 11:04 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 26, 2005 12:54 pm
Postovi: 117
Lokacija: OSIJEK
Sve pet. :D

_________________
Išto tako jedan čojek, išo i išo kad odjedanput niđe ga.E sad dal je on ošo u havu il su ga ale odnijele nezna se.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 26, 2006 9:01 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Vortex je energetski vrtlog. Nisam siguran, ali mislim da ima spiralni oblik i da kreće iz točke koja je u ravnini dna piramida, a širi se sve više i više ( tangencijalno na rubove piramida jer se one sužavaju na gore... ) Heh...

Izgleda da je to sve jedan veliki sistem za transmisiju energija ( primopredaja ), slično kao i ostale skupine piramida na Zemlji i Marsu. Ima li koji živi "Atlantiđanin" da nam kaže kako se to koristi?!? Ako uopće i možemo razumjeti tu tehnologiju...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 26, 2006 9:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Jack987 je napisao/la:
Vortex je energetski vrtlog. Nisam siguran, ali mislim da ima spiralni oblik i da kreće iz točke koja je u ravnini dna piramida, a širi se sve više i više ( tangencijalno na rubove piramida jer se one sužavaju na gore... ) Heh...

Izgleda da je to sve jedan veliki sistem za transmisiju energija ( primopredaja ), slično kao i ostale skupine piramida na Zemlji i Marsu. Ima li koji živi "Atlantiđanin" da nam kaže kako se to koristi?!? Ako uopće i možemo razumjeti tu tehnologiju...

:wink:


Hi, Jack! Vortex - jeste energetski vrtlog, i kako svaki vrtlog zamišljamo u obliku spirale ovo može biti tačno, ali i ne mora. Sinoć sam obaviještena da je ono u stvari "kosmodrom za svjetove" . Kad je u pitanju korištenje energija sakupljenih u ovakvim građevinama za to nam je potreban najmanje peti do šesti nivo svjesnosti, a u ovom trenutku na Zemlji tek počinje jedan veći talas ljudi stjecati ove nivoe svijesti. Nemoguće je u ovom trenutku tvrditi da su piramide bile samo i jedino za svrhu transmisije energija, jer one su puno više.

Trenutna transmisija:

"No, to je kao i njihova početna svrha - svjetionici svjetlosti u svemiru, ono što ćemo kao informaciju ostaviti za kraj"
- u prijevodu - onda kada dosegnemo toliki nivo odgovornosti da ćemo sa Svjetlošću postupati baš kao i sama Božanska bića koja ovo sve nadgledaju i pomažu nam da sve ove podatke i informacije osvjestimo u Sebi.
- Sopstvo je ono što tražimo i to ćemo i naći kroz samo naočigled potragu za vanjskim, materijalnim dokazima - dokazima da smo nešto više od običnog puka, da smo veličanstveni izvan svake mogućnosti poimanja koje nam može dati u ovom trenutku naša svijest. To što tražimo naći ćemo prije svega unutra, u nama samima jer sve su informacije pohranjene tako da ih otkrivamo u svakom trenutku života jednu po jednu, u skladu sa našim trenutnim (dostignutim nivoom svijesti). Ni minutu prije ni minutu kasnije. Right in time, my dear girls and boys, right in time!

Pozdrav,
Andjela


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 26, 2006 10:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Andjela, ovo je nevjerojatno! Naviru mi suze, a ne mogu definirati zašto.
Najprije, zahvaljujem ti na tvom pozivu. Na žalost, za sadanisam u mogućnosti potegnuti na tako dalek put, ali, nikad se ne zna...Možda mi Svemir priprema iznenađenje :wink:

Hvala ti na informacijama.

To s čarolijom, čarobnjaštvom...ranije sam imala takve informacije, ali sam ih naravno odbacivala, kako to već može netko tko je od teškog skeptika zaplovio u vode između mašte i sna.

U vezi energija u Visočici..mislim da je to prilično velik zalogaj, to čišćenje i perusmjeravanje energija. To je mnogo više od čišćenja energija u stanu ili oko svoje kuće, pa vjerujem da tehnike (bar one koje ja poznajem i kojima se služim) ne bi bile dovoljne da do kraja izvrše posao.

Vjerujem da ti je poznato da je u srednjem vijeku katolička crkva (za muslimansku ne znam) masovno pravila obrede crne magije, kojima je vezivala kmetove za zemlju, i da je ta magija još aktivna, a vezana je za zemljište, za teren, i za građevine, pa s te strane treba biti veoma oprezan. Ono što je radila crkva opasnije je od onog što su radili reptili.
Također, ako je nešto u piramidama, treba potražiti, po mojem mišljenju neku doista jaku osobu (više takvih) koja se želi i može s time uhvatiti u koštac. Osobno poznajem jednu takvu osobu, koja je nesumnjivo jedan od vodećih stručnjaka u polju magije i ezoterike u Hrvatskoj, vrlo široko obrazovana u svakom pogledu. Prvo ću razgovarati s njom, a nakon toga, ako želiš, mogu vas spojiti.

Reiki tehnikama možeš djelotvorno transformirati i preusmjeravati, ali imam osjećaj da je tu potrebno još nešto. Osobno nisam previše upućena u tehnike razbijanja magije, samo onoliko koliko mi je do sada bilo nužno. Jednom sam zagrizla u prevelik zalogaj po tom pitanju, pokušala sam nešto za što nisam bila dozrela, pa sam sada opreznija.
Imam osjećaj da u ovom slučaju treba izvršiti dobru osobnu zaštitu i zaštitu ekipe koja tamo radi. Nemoj sebe nikako zapustiti. Treba ti ogromna snaga. Ali, to znaš i sama. Možda je bolje da, dok ne okupiš veću ekipu, radiš čišćenje na daljinu. Pokušat ću i ja nešto napraviti ovih dana na svoj način, ali se prvo moram dobro pripremiti. Možda se možemo i dogovoriti za neki termin pa raditi u krugu.

Prvi impuls kojeg sam imala kad sam naišla na vijest o piramidama je bio izuzetno pozitivan. Vjerujem da će sve izaći na dobro.

Lijepi pozdrav! Sretno!

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet apr 27, 2006 2:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Draga Arwen Dor, da ne bih svaki dio tvog teksta stavljala pod quote, jer bi to bilo previše, krenut ću redom.
1. Doći ćeš ti kod nas, ništa se ne brini. Samo trebamo sačekati onaj čuveni Božanski tajming u našim životima.
2. Drago mi je da si i iz drugih izvora dobijala informacije o svom porijeklu. Kad već spominješ maštu i san, vjeruj da sam te vidjela puno veću, moćniju i sa nekom zlatnom dijademom na glavi, gotovu kao ona mitska bića koja nam dolaze u snu...Izvini, ako je ovo za tebe previše neobično ili čudno, ali mislim da ti dugujem reći svoju impresiju/viziju.
3. Čišćenje energija na Visočici JESTE veliki zalogaj, a u vezi sa crnom magijom katoličke crkve vjeruj, prvi put čujem, i zato hvala ti na tom info-u. Sad su mi jasnije neke pojave i manifestacije na brdu.
4. Pozivanje drugih osoba da se pridruže radu s energijama: da, potrebne su druge osobe i složiću se s tobom, ipak iskusne i jake.
5. osobno, ne koristim uopće Reiki tehnike za energetsko čišćenje prostora oko Visočice, i magijom se nikad nisam bavila. Naime, od ranih godina, Spirit me polako udaljavao od svih magijskih vještina čak i onda kad sam gorljivo gutala knjige o tome.
6. Da, treba mi ogromna snaga, ali znaš šta - prvi put u životu usuđujem se reći da je i konačno imam. To sam osjetila po intenzitetu energije koja se odozgo spuštala kroz mene i moju prijateljicu (jer smo sinhrono radile, svaka kod svoje kuće) i shvatila sam da sam potpuno i temeljno sa svih strana ZAŠTIĆENA.
7. Dakako da je potrebno zaštititi ekipu koja gore radi i zamisli - jutros me zove moja prijateljica i kaže da je sinoć dobila informaciju o tome kako i čime konkretno treba zaštititi građevinu i ljude oko nje i u njoj.
8. Ako se želiš pridružiti, ZABORAVI SVE TEHNIKE! Bitno je samo da imaš a) jaku namjeru da pomogneš ovaj proces čišćenja
b). čisto srce (u smislu onog djetinjastog, nevinog do kog dolazimo nakon godina čišćenja svojih emocionalnih i mentalnih stavova)
c) da je tvoje tijelo prohodno kao kanal za transmisiju kosmičkih energija (a ono to jeste, iako ima par blokada u organima oko solaris plexusa, ups!) Napomena: oni koji se služe reiki tehnikom već su prohodni, za ostale se može utvrditi vrlo lako.
d). Nemati nikakav lični interes u tome, osim dobrobiti za svoj vlastiti duhovni napredak i za čovječanstvo u cjelini.

Posljednja stvar: moja (pre)osjetljivost na energetske nakupnine bilo u ljudima, mjestima, situacijama ili čak prošlim događajima s godinama se smanjila i ja sam zadnje dvije-tri godine sasvim lijepo živjela, ne morajući sa sebe stresati negativne energije kad god dođem svana kući. Dakle, to se iščistilo kao elementarna preosjetljivost. No, kako sam napravila pauzu u zadnje dvije godine u vezi sa svim ovim (to sam gore već negdje spomenula) to sam na prvom narednom zadatku nakon pauze morala osjetiti mučninu i povraćanje. Nadam se iskreno da toga više neće biti. I da završim ovaj dugi post (opet sam se rasplinula) jedva čekam da osjetim i tvoju energiju u našoj budućoj grupi koja evo polako stječe svoje prave i vjerujem istinske članove.
Andjela

P.S. Kunem se, naredni post bit će duplo kraći od ovoga.

:roll:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet apr 27, 2006 4:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Andjela, nista ne smeta sto su ti postovi dugi, i moram ti reci da zaista uzivam u njima. Cak mozda nema ni potrebe razmisljati o istinitosti informacija koje nam iznosis jer je dovoljno osetiti "duh" svega, koji jednostavno zraci pozitivnoscu.

Pozdravljam Te


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet apr 27, 2006 5:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Zahvaljujem, Aragorn.

Interesuje me tvoje mišljenje o svemu što sam "nabacala" dosad o ovom topicu. Naravno, ako te ne mrzi da ga izneseš!


I pošto si ti jedan od rijetkih kojem još uvijek nisam poslala pusu na ovom forumu,ha,ha,ha, (vidi: rubrika Poljupci i njihovo djelovanje) ajde da te ne izostavim, nije red, je l' tako? :kiss: :kiss: :kiss: :hug:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet apr 27, 2006 6:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
hahaha, evo da ne ostanem duzan :kiss: a evo i jos jedan :kiss:


Cim budem imao vise vremena natipkacu ti sve sta mislim o temi, mada utisci su mi u "kovitlacu" pa cu sacekati da se malo staloze.

:D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet apr 27, 2006 6:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Aragorn je napisao/la:
hahaha, evo da ne ostanem duzan :kiss: a evo i jos jedan :kiss
:D


Znaš šta, zahvaljujem opet ali da nas strašni Jack ne bi banirao s ovog dijela foruma, ljubljenje moramo nastaviti isključivo na temi: Poljupci i njihovo djelovanje.
A.
P.S. Nestrpljivo iščekujem tvoje "slaganje utisaka".


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet apr 27, 2006 9:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 11, 2006 3:13 pm
Postovi: 82
:angel4: :angel4: ma ,poštovana anđela nije jack baš tako rogati :twisted: da će nas sve pobacati zbog nečega pogotovo to neće učiniti zbog poljubaca, :lol: :lol: znaš,drago mi je kad se kod nekoga osjeti toliko nenametljive pozitive, kroz njegove tekstove(postove) a u ovom slučaju ti mi zbilja daješ nadasve pozitivan i iskren dojam.ne bih baš javno o tome ali čini mi se da mi je intuicija za neke stvari dosta efikasna....u smislu ocjenjivanja karaktera osobe,pogotovo...jack je isto jako ok---premda previše čita casiopeju :twisted: :twisted: ,tina je dobra,pomalo štreberica,galaksija mudar,načitan ali oprezan,game developer-dobar ali dosta zbunjen i nesiguran,,,,,,,ostali tako tako kad dođu na red...sve u svemu prava anti-nwo ekipa ...daj ti meni anđela bolje reci,kako napreduju radovi a kako zabrane?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet apr 27, 2006 10:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Dobro ti i blaženo veče želim Veeeeeeeeliki Optimisto!

Radovi napreduju bez obzira na zahtjeve za zabranom. Dakle, još nikakve zvanične zabrane nema, a neće je ni biti, koliko ja znam.( A, ne znamo puno, ha,ha,ha...)
Ne znam više ni nabrojati ko sve nije došao gore na plato. Danas je Tihić trebao dovesti kompletan diplomatski kor, ali je otkazao zbog ustavnih promjena. A diplomatski kor u našoj zemlji bitan je iz razloga što će onda ti ambasadori prenijeti barem dio informacija o ovome što se kod nas sada dešava u svoje matične zemlje.

Sa informacijom uvijek dolazi i transformacija, kako u duhovnom tako i materijalnom svijetu, pa se stoga nadamo da će se onda međunarodna naučna zajednica aktivnije uključiti u istraživanja, a i da će kapnuti koja para iz UN.a, Unesco-a ili već neke druge "lokalne udruge".

Gore je svaki dan veoma živo, a nadam se da si vidio fotos na web-stranici www.visoko.co.ba na kome je tip koji bukvalno ima kuću i posjed na piramidi i koji je napisao na majici:" Imam piramidu u avliji". I taj tip svaki dan dođe i kopa na platou besplatno naravno, i to kad okonča poljoprivredne radove na svom imanju. Ludnica živa, nema ko ne dolazi da pomogne. Ovo je neviđeno, zaista!
Inače, sutra idem u Sarajevo na promociju nove Semirove knjige"Bosanska dolina piramida". Više o tome - u sutrašnjem izvještaju, je l' može?
Za kraj, zahvaljujem ti na izraženom mišljenju o ostalim članovima foruma, i nadam se da ti oni neće zamjeriti, :wink: Ja neću zasigurno,ha,ha,ha...
Ja sam dobro, a kako si ti večeras dobri optimisto?


:lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 28, 2006 12:00 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
a i da će kapnuti koja para iz UN.a, Unesco-a ili već neke druge "lokalne udruge".


Uh, ne želim biti pesimist... ali ove 2 organizacije... hehe... znate tko su vođe?!? Možda i daju koju "crkavicu" da se baš ne otkriju njihove stvarne namjere. UN prodaje oružje ( šverca )... boli njih za sve - osim za njihov profit. No, da ne offtopičarim...

veliki optimista,

Ovo je iskren i nadasve pozitivan post - najbolji koji sam dosad ovdje pročitao!!!

Bolji od Kasiopeje!!! ( Hehe, pročitao sam ih - sad se prevodi... no ima i drugih zanimljivih tekstova - ne stignem sve ) Prevodit ću i druge, samo kad stignem!!! Kasiopeja nije JEDINA MOGUĆA kombinacija.

Andjela!!!

Mnogo hvala za sve što radiš. Neznam kako bih ti mogao pomoći još oko toga, s obzirom da trenutno boravim u 3. denzitetu sa svim njegovim ograničenjima... Možda pozitivne riječi pomognu... ti ćeš to osjetiti... iskreno i od srca!!! HVALA!

Federacija

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 28, 2006 11:24 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Andjela, iskreno ti hvala na odgovoru, i na pozitivnoj energiji kojom zračiš.

Preosjetljivost koju spominješ i koju si ti riješila, mene trenutno ometa. Nadam se da sam na dobrom putu da se toga riješim, a sve su to stepenice na putu, a meni trenutno nedostaje jedan komadić u slagalici kojeg naslućujem ali jo ne vidim jasno. Možda je taj komadić skriven u simbolici sna kojeg sam noćas sanjala, nakon čitanja tvog posta. Tako to biva, da potičemo jedni druge, i u tome je ljepota i vrijednost ovakvih razgovora.
U pravu si, dobro si vidjela, moj solarni trokira, znam i uzrok, ali, na žalost, ništa se ne može riješiti dok ne sazriju sve okolnosti.

Tvoje prisustvo ovdje mi mnogo znači.

Pozdrav!

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 28, 2006 11:47 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
arwen dor je napisao/la:

Preosjetljivost koju spominješ i koju si ti riješila, mene trenutno ometa. Nadam se da sam na dobrom putu da se toga riješim, a sve su to stepenice na putu, a meni trenutno nedostaje jedan komadić u slagalici kojeg naslućujem ali jo ne vidim jasno. Možda je taj komadić skriven u simbolici sna kojeg sam noćas sanjala, nakon čitanja tvog posta. Tako to biva, da potičemo jedni druge, i u tome je ljepota i vrijednost ovakvih razgovora.
U pravu si, dobro si vidjela, moj solarni trokira, znam i uzrok, ali, na žalost, ništa se ne može riješiti dok ne sazriju sve okolnosti.

Pozdrav!


Dobro, vidim ja da si ti jedna mudrica mudra i znam da ti ništa ne trebam govoriti o tome kako ćeš to riješiti. Zato, umjesto savjeta, ispričat ću ti jednu dogodovštinu koja mi se desila dok sam radila na tome da ojačam auru i da prestanem više biti taj famozni HSP. Dakle, nakon jednog posebno teškog dana u kojem su se uglavnom za lijevu stranu mog tijela zalijepile brojne energije i to slučajnih prolaznika, obavim ja onu klasičnu zaštitu aure. Međutim, "ono" što se zalijepilo za moju lijevu ruku, za obraz (to mi je posebno bilo ljigavo) i lijevu stranu tijela - nikako da ode. I u tom momentu padne mi na pamet: idem redati zlatne cigle oko sebe i zatvoriti se u njih. Vizualiziram ja tako zlatne cigle odozdo naravno, i bukvalno gradim u mislima jednu po jednu, u obliku aure (ovala) i ne uspijem doći preko glave u zidanju cigli, kadli odjednom imam osjećaj da više nisam na tlu. Od siline zlatne energije koju sam prizvala, više ne mogu govoriti...teško i dišem,...ali cigle stoje li stoje! Vidim da moja svijest lebdi negdje gore kod lustera, i počnem sa pokušajima da izbacim taj ogromni talas energije iz tijela, ali neće. Ja puna do vrha ušiju energijom!. I trajalo je to nekih pola sata, dok ne skontam da je najbolje da zovem svoju prijateljicu koja je bila u svemu sa mnom od početka i bavi se istim stvarima. Dođem do telefona, ali kako nemam glasa, ja počnem krkljati i s druge strane moja Lillian se javi, a ja em sam sa sviješću i očima bukvalno na plafonu, em ne mogu da izustim ni riječ, em ne stojim s nogama na zemlji. I valjda Lillian shvati da sam ja i pita: šta je bilo?Ja istisnem krajnjom snagom iz sebe i to nekim krkljajućim vokalom : Pomagaj! I ostanem stajati kraj telefona ukočena, sa slušalicom u ruci za koju znam da je ja nisam imala snage držati, ali netko ili nešto jeste! Lillian odradi svoj dio spuštanja energije u mom tijelu, trajalo je nekih pet-šest minuta, i onda ja konačno progovorim. Pita me šta si sad uradila, i ja slabašnim glasom prozborim da sam redala zlatne cigle oko sebe, a ona prasne u grohotan smijeh. Pa jesi li ti normalna znaš li koliko je snažno zračenje zlatne energije još ako je dobro vizualiziraš, nije čudo što nisi kroz plafon odletila u Nebo!
I tako ja blentovina jedva siđem s plafona trebalo mi je otprilike dva sata da se potpuno "unormalim". Poslije toga, jako sam dobro pazila šta i kako ću graditi oko svoje aure. No, zanimljivo je i to da se poslije te večeri moja osjetljivost na tuđe energije smanjila za više od 50 odsto. Eto, ima nas i takvih! Nadam se da sam te barem dobro nasmijala!

A.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 28, 2006 11:54 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Jack987 je napisao/la:
Citat:
a i da će kapnuti koja para iz UN.a, Unesco-a ili već neke druge "lokalne udruge".


Uh, ne želim biti pesimist... ali ove 2 organizacije... hehe... znate tko su vođe?!? Možda i daju koju "crkavicu" da se baš ne otkriju njihove stvarne namjere. UN prodaje oružje ( šverca )... boli njih za sve - osim za njihov profit. No, da ne offtopičarim...

Zato sam ja bolan Jack i rekla da se radi o lokalnim udrugama jer znam i tko ih vodi, i kad su i zašto osnovane - Illuminati su i njih kreirali i tu smo svu priču završili. Inače, moram te upoznati sa još jednom činjenicom: ova malenkost je tamo negdje 1992. godine napisala i jedan feljton od osam nastavaka o iluminatima, njihovoj hijerarhiji, itd. Stoga, da se ne zamaraš, dragi moj lijepi Jack barem kod mene sa infomracijama o njima. "Doktorirala ih"(jesam danas skromna, ha?)


Andjela!!!

Mnogo hvala za sve što radiš. Neznam kako bih ti mogao pomoći još oko toga, s obzirom da trenutno boravim u 3. denzitetu sa svim njegovim ograničenjima... Možda pozitivne riječi pomognu... ti ćeš to osjetiti... iskreno i od srca!!! HVALA!

Federacija

:wink:


Hvala i tebi od srca za iskrene riječi. Ne boraviš ti samo u 3. već i 4.denzitetu,(oliti 5. nivo svijesti), a što je omjer jednog i drugog denziteta u kojima boraviš malo više u korist jednog nego drugog, ta činjenica neka te ne zamara. Ti ne bi bio ovdje i ne bi imao ovakve stavove da nisi već kročio u 4. denzitet. Malo više vjeruj u sebe! Evo, ja već prva vjerujem da si ti puno više nego što trenutno misliš o sebi. (Ha, jesam te uhvatila nespremnog! )
Pusa,
A.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 481 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 34 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz