Sada je: čet mar 28, 2024 12:23 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 24 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: 2000-ih...
PostPostano: ned jan 03, 2010 1:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 18, 2008 8:01 pm
Postovi: 98
:ontopic:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 2000-ih...
PostPostano: ned jan 03, 2010 6:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
jolo_du je napisao/la:
http://en.wikipedia.org/wiki/2010s

When was began?

Ovu sam temu otvorio na svim svojim raspravnicima: Burek raspravniku (August Dominus), Net.hr raspravniku (jolo_du), Caffe del Montenegru (August Dominus), MADEinMONTENEGRU (August Dominus), raspravniku Galaksije (jolo_du) te na "teen385forumu" (August Dominus). Na "kafiću" wikipedije na hrvatskom jeziku (August Dominus) čestitao sam novu godinu i novo desetljeće.

FORMICA, da li je to naglo ubrzavanje programa nadzora nad ljudima utjecalo osobno na tebe? Sigurno će ti to biti u budućnosti prva asocijacija na 2000-te godine? Vjeruješ u Boga? Misliš da se ljudi ne bune protiv elektronskih osobnih iskaznica s čipovima, kamerama itd. Slažem se, začuđujuće kako se sve to uspjelo uvesti u UK, vidjet ću kako će bit ovdje.


Pobratime milo mi je da smo se i ovđe našli :hello2:

Moraću izvaditi nova dokumenta (američke proizvodnje????) jer neću moći podizati platu (zamisli što gadovi čine). Neka, neka, ugradiću faredejev kavez u novčanik pa neka skeniraju koliko im volja. :mrgreen:
Ja znam da Tvorac postoji ali ne ovđe đe smo mi. Ovuda ima neke druge bratije koliko ti volja. Zapravo smo i mi djelovi Tvorca.
A viđi bune se oni no im džabe. Što misliš ko će se odreći novog pasoša a taman smo ušli u "šengensko bjelilo" ili bolje reći sivilo (to ti je ono mrkva i šargarepa. A za druga dokumenta jednostavno ne možeš funkcionisati bez njih. E da imam neđe u neku vukojebinu nekoliko stotina kvadrata zemlje i nekoliko stotina ovaca i svoj izvor energije ufatili bi me za onu stvar, no kako nemam izgleda da ja njih fatam za onu stvar. ](*,) :cry:
Znaš što UK je bila civilizovana država i demokratije kad smo mi još kidali glave (indijanci su bili praktičnij skidali su skalpove a mi smo se nosali s tovarima ljuckih glava), pa sam ubjeđen da ćeovuda kod nas sve to ići mnogo lakše. Naročito jer imaju savjetnike odande.
Ipak nije me strah jer ćemo imdoskočiti tad kad. Nema tog zakona i te državne administracije kojeprosječni Balkanac neće izigrati i sve okrenuti u svoju korist. :occasion5: :thumbup:

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 2000-ih...
PostPostano: pon jan 04, 2010 1:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
ne znam ni ja kad je službeno započinje novo desetljeće, ionako su to samo brojke oko kojih se dogovore neki ljudi, ali i ja se sjećam da sam ko klinac slušo na svim vijestima da je novo desetljeće tek započelo početkom 2001., na svim mogućim televizijskim kanalima, pa sad šta ja znam. nemam pojma po čemu ću pamtiti ovo desetljeće, sve je to subjektivno. pamtit ću svega po malo u fragmentima, nešto ću zaboraviti pa će jednog dana samo isplivati u moj um i tako.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 2000-ih...
PostPostano: pet sep 05, 2014 12:15 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 04, 2013 5:04 pm
Postovi: 171
Lokacija: Void
Po 11 septembru 2001 g.

... i po 2004 godini u kojoj je Grčka nogometna reprezentacija postala prvak starog kontinenta...podvig ravan najvećem čudu jer ko prati znai zašto. :)

_________________
Four eyes as two in one the forward circular view that never ends

An orbital voyage throughout the endless sphere of all

Where time is lost and everything transcends


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 24 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz