Sada je: čet mar 28, 2024 10:05 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 42 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sub dec 20, 2008 12:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
http://www.mysterywithus.com/2008/09/lemurija/

=D>
Za mene je ovo senzacionalno.
slika
Gledajuci ovu kartu dvojim se oko postanka tog kontineta.
jer na ovoj animaciji i areholoskim iskopinama doalazimo do tog kako se je kroz tisuce godina formirao sadasnji polozaj kontinenata..
http://www.youtube.com/watch?v=ft-dP2D7QM4
Osvrcem se samo na kontinente ne na predaju i legende.


Evo malo o Muu
http://www.youtube.com/watch?v=XkoNtMFPxwQ
http://www.youtube.com/watch?v=yM6XdbYqX00
http://www.youtube.com/watch?v=pqIvaF4rBdQ
http://www.youtube.com/watch?v=fxGX7Bmon5I

neznam da li je tko primjetio... ali ovdje se ponajvise cita i gleda sve sto je bjela kultura objavljuje.

Najzanimljivije djelove sam i uhvatio od islamskih tumaca kao i u ovom sada linku od strane crnih ljudi.
Da li je to puka slucajnosti ili nesto savim drugo.
Uglavnom vrlo interesantna tema.

Evo vodene evidencije
http://www.youtube.com/watch?v=q5tfVPCiOTM
http://www.youtube.com/watch?v=Bh2e--rUW14
http://www.youtube.com/watch?v=9R6tz4Vego8

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Zadnja izmjena: villy; ned dec 21, 2008 2:36 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 20, 2008 5:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet sep 04, 2008 12:49 pm
Postovi: 408
Lokacija: extrawelt
zanimljivo, ali kako mogu bez traga nestati tako ogromni komadi kopna kao Mu i Atlantida...
pa našlo bi se nešto na dnu oceana...to mi je kao da izgubiš patkicu u lavoru :?

_________________
Sve...i Ništa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 21, 2008 2:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
NEsto neocekivano... izmedju kolebanja sna i jave, polusnu jucer se pojavilo niotkud ime MENDOZA uz poruka gledajuci ratnika u oci prateca poruka. izbarani moze spasiti svijet.

Psiha ili uisitinu poruka.
To ime nepoznato s moje strane.
Da li tko moze sto reci o tome..? :? :shock:

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 21, 2008 7:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned nov 25, 2007 12:52 pm
Postovi: 197
Lokacija: Zagreb
villy je napisao/la:
NEsto neocekivano... izmedju kolebanja sna i jave, polusnu jucer se pojavilo niotkud ime MENDOZA uz poruka gledajuci ratnika u oci prateca poruka. izbarani moze spasiti svijet.

Psiha ili uisitinu poruka.
To ime nepoznato s moje strane.
Da li tko moze sto reci o tome..? :? :shock:

Ima na http://en.wikipedia.org/wiki/Mendoza,_Argentina zanimljivih informacija

_________________
We don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 22, 2008 2:30 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
bad.ass je napisao/la:
pope.is.alien. je napisao/la:
a sam više povjesničarski tip i trebaju mi dokazi (:lol:), ali kako rekoh, otvoren sam za svakakve stvari.


auuu. tesko da ces za metafizicke stwari pronaci dokaze. wise bi se trebao orjentirati na intuiciju u kombinaciji sa wjerowanjem. dokazi su owdje zadnja stwar i bas zato i ima naziw metafizika: "metafizika je filozofska disciplina koja raspravlja o onome što je iza i iznad svake realnosti i iskustva. To je učenje o bitku." (pokupljeno sa wikipedie) :mrgreen:

hehe.....,pape,pape :D
neko je tebe debelo zajeb'o :mrgreen: :wink: 8)
kad si chak do ovog foruma zalutao
u "potrazi za dokazima"
i to "otvoren" za svakakve stvari :roll:

kako beshe ona stara:
" oprosti mi papeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
sve te grube richi" :love11: \:D/
POzdrav
:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 22, 2008 1:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet dec 12, 2008 3:29 pm
Postovi: 43
Lokacija: Zagreb
Villy, zanimljivo !!!! Jesi pitao nesto, mislio na nesto?
Sumnjam da je psiha. Ako smo dovoljno otvoreni, nije problem dobiti poruku. Sjecam se kad sam bila klinka, negdje oko 12 godina, dobila sam jasnu poruku - Ljubav je najvaznija. Ljubav je sve! Tvoja zivotna misija je da siris ljubav. I sve to je pratilo nevjerovatan osjecaj jasnoce , kao da smo i ja i moja soba bili ispunjeni svjetloscu (ustvari ne kao, nego sigurno).

Nikad to necu zaboraviti. Te poruke me prate cijeli zivot.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 22, 2008 1:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet dec 12, 2008 3:29 pm
Postovi: 43
Lokacija: Zagreb
Extranoize, ima zanimljivo objasnjenje o tome u knjizi Elisabeth Haich - Inicijacija (toplo preporucujem tu knjigu onima koji ju jos nisu procitali).
Evo nasla sam taj dio.

"Jednog dana, kada su Bozji Sinovi u svojim izoliranim brodovima vec otplovili na sigurnu udaljenost, dogodila se tragedija. Jedan od crnih maga nenamjerno je u svoje vlastito tijelo proveo snagu koja razara materiju, snagu koja ga je pretvorila u druge forme energije. Kada se taj proces jednom pokrenuo, transformacija materije u energiju pocela je napredovati ponasajuci se kao destruktivna sila koja se ne zaustavlja dotle dok sve ne materijalizira. Na taj je nacin cijeli kontinent bio unisten (o.p. govori o Atlantidi). No u medjuvremenu se spustila nova snaga i sprijecila proces dezintegracije. Cijeli dematerijalizirani kontinent pretvoren je u energiju zracenja koja se isprva podigla do najvisih predjela zemljine atmosfere, da bi se potom vratila transformirajuci se u prijasnju formu materije. Poslije daljnjeg procesa transformacije citava ogromna masa pala je ponovo na zemlju u obliku beskonacnog pljuska vode, blata i pijeska. Vode oceana izlile su se iz svog korita. Zemljina masa druge hemisfere iskidala se kataklizmickim potresom, pokrecuci se da bi ponovno uspostavila ravnotezu raskoljene zemlje, da bi na kraju zauzela svoju prijasnju poziciju. Dio unistenog kontinenta sada lezi u nasoj zemlji kao velika pustinja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 26, 2008 7:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet sep 04, 2008 12:49 pm
Postovi: 408
Lokacija: extrawelt
ovo mi je malo pre star-trekovsko objašnjenje :)
al sve je moguće.

_________________
Sve...i Ništa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 28, 2008 11:06 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
naravno da je sve moguće. jel znaš ti koliko ima vidova tih drevnih civilizacija, sve su opet tako jednake a tako različite.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 30, 2008 1:24 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 14, 2008 5:26 pm
Postovi: 67
nat je napisao/la:
neko je tebe debelo zajeb'o :mrgreen: :wink: 8)
kad si chak do ovog foruma zalutao
u "potrazi za dokazima"
i to "otvoren" za svakakve stvari :roll:


na forum sam došao jer su mi se svidjele rasprave iz ovog podforuma, koje su donekle i realne. :roll:

i nisam u nikakvoj potrazi, nego mi je samo bilo jebeno dosadno kada sam chak naletio na takve kretene poput tebe. :D i ako uostalom misliš da od nekog 17-godišnjaka koji prvi put čuje za većinu od ovih stvari možeš o ovoj temi čuti nešto pametno - kreten si. :love5:

ovako prijaznu osobu nisam vidio već dugo. :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 30, 2008 2:43 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
pope.is.alien. je napisao/la:

ovako prijaznu osobu nisam vidio već dugo. :mrgreen:

:mrgreen: :wink:
pa nisi
a i necesh
jer je to jedno od osnovnih pravila Kosmosa
slichne vibracije privlache slichne i uskladjuju vibracije
razlichite vibracije se odbijaju kao ping-pong loptice
to se chak moze videti i na aurama kad recimo dve osobe stoje/sede u blizini
poshto je ovaj svet shkola,svako prolazi kroz lekcije koje su mu u ovom trenutku neophodne za savladjivanje lekcije/prepreke na Putu
tako da "verujem" ti da prijazne osobe odsustvuju iz tvoje okoline,chak bi se kladio da u zadnje vreme sve nalecesh na osobe koje "vredjaju" tvoju inteligenciju,sa nekim prichama o vanzemaljcima,unutarzemaljcima,itd,itb... pa ih chashcavash epitetima da su kreteni i sl.pa se posle chudish zashto ljudi kazu da si umishljen,i zashto nemash prijatelja,pa onda tako utuchen dodjesh malo spamati po forumima koji te ustvari i ne zanimaju :mrgreen: :wink:
i stvarno, :mrgreen:
za 17 god. mnogo projektujesh i mnogo kvalitetnog vremena gubish spamajuci po forumima
get a lajf dechko, 8)
ako necesh sad ,kad cesh :mrgreen: :wink:
sve su to samo lekcije
:love3: :love5: :love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 30, 2008 3:41 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 14, 2008 5:26 pm
Postovi: 67
hej, puno toga što si rekao nije istina. ja ne vrijeđam nikoga zato jer ga zanimaju stvari koje je na mogu shvatiti ili u njih ne vjerujem, nego sam ti rekao da si kreten zbog tvog ponašanja. a to da ovakve priče vrijeđaju moju inteligenciju nije istina. baš sa zanimanjem čitam čitavu stranicu. uostalom, nisi se ni ti rodio znajući sve ovo nego si isto odnekuda počeo. i po forumima ne spamam, niti sam član ne znam ti kolikog broja foruma. obilazim dva foruma od koja sam na jednom član već tri godine. ali ako baš hoćeš misliti tako, misli. nemam se šta više s tobom raspravljati.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 30, 2008 3:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Ma smirite se ljudi. Ja uopste ne vidim da se tu pise o Lemuriji, a sto je tema topica :offtopic:

Hajmo nazad na temu :D :ontopic:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lemuria
PostPostano: ned jan 23, 2011 1:12 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
MU narod - Lemuria


_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lemuria
PostPostano: ned jan 23, 2011 6:50 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
To nema veze s Lemuriom. To je u Peru-u. Staro je maksimalno dvi tisuće godina. Od dvi pa do dolaska bijelaca u Ameriku. Dakle od dvi do petsto šesto godina ti predmeti mogu datirati vremenski. Nema veze s Lemurijom. Pripada tj dolazi od vanzemaljaca koji su utjecali na razvoj Inca civilizacije i drugih tu , dakle pre Kolumbovskih indijanskih civilizacija. Ama baš nikakve veze s Lemurijom nema.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lemuria
PostPostano: ned jan 23, 2011 11:52 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Dobro, zasto onda na kraju films ima uklesano u kamen zamlja mu, od kuda sada to ako su tako mladi...

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lemuria
PostPostano: ned jan 23, 2011 12:29 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Ovde je Mu najmanje vidljivo i važno, mnogo je vidljvije da su nacrtani svi dinosaurusi i ljudske kreature u borbi sa njima, letelice, ljudi koji gledaju u zvezde sa teleskopima itd.
Ukratko, cela zvanična istorija je pokopana.

Zaniimljiv je i komentar jednog Rusa na
:

I spoke with a former KGB officer, a very high rank and he told me that in Russia have discovered the underground tunnels, which are straight as an arrow, and long for thousands of kilometers. KGB conducted radiocarbon analysis and determined the date of 100,000 years ago depth of the tunnels from 50 meters to 30-40 km.
I told this officer - that it could only be military tunnels, and built only in the militaristic purposes
information about these tunnels carefully hidden KGB and FSB (modern)
vlad9vt prije 2 mj.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lemuria
PostPostano: ned jan 23, 2011 4:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Da o tome je pricao i veliki geolog Miroljub

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lemuria
PostPostano: ned jan 23, 2011 6:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 10:50 am
Postovi: 228
Zao mi je sto cu biti off topic ali "veliki" geolog Miroljub mozda i nije toliko velik www.miroljubpetrovic.com (posto sam gledao par njegovih predavanja na DVD-u primjetio sam da kod njega stosta ne stima

_________________
Tragam za istinom-istraga je u toku!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lemuria
PostPostano: ned jan 23, 2011 6:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
gledaj ja sam budala ali ne znaci da neces nesto i dobrog nauciti od mene.

poslivca kaze
pametan i od budale nesto nauci.


stpljenja treba imati svakoga saslusati i ne ragirati na sve izreceno.

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 42 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz