Sada je: čet mar 28, 2024 9:47 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 44 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Zacharia Sitchin i Atlantida
PostPostano: pon aug 15, 2005 5:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 07, 2005 4:32 pm
Postovi: 63
Pročitao sam Dvanaesti planet i Reviziju postanka od Zacharia Sitchina.

E sad pročitao sam i puno drugih knjiga, koje govore o Lemuriji, Atlantidi itd..

Svakoj teoriji čitaoc dade neki postotak vjerojatnosti ili prolaznosti, i knjige od Sitchina su dosta uvjerljive tako da mogu dobiti iznad 50% bez problema da je to možda bilo tako, ali isto tako preko 50% mogu dobiti i knjige o Atlantidi i Lemuriji. ( Ja osobno jako mali postotak dajem na razna kanaliziranja koja kad čitam jedna su u suprotnosti sa drugim, bez ičeg opipljivog već je sve bazirano na mediju?? i osobi koja postavlja pitanja. )

Ono što me zanima i što želim da mi netko odgovori je slijedeće:

Kako da povežem Sitchina i Atlantidu ( Lemuriju ) a da to sve i dalje zvuči dosta vjerojatno. Dakle kako stoje Anunnaki u odnosu na Lemuriju i Atlantidu.

_________________
axor


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 15, 2005 6:18 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Kako da povežem Sitchina i Atlantidu ( Lemuriju ) a da to sve i dalje zvuči dosta vjerojatno.


Da li je stvar istinita ako zvuči dosta vjerojatno?

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 15, 2005 7:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 07, 2005 4:32 pm
Postovi: 63
Jack987 je napisao/la:
Citat:
Kako da povežem Sitchina i Atlantidu ( Lemuriju ) a da to sve i dalje zvuči dosta vjerojatno.


Da li je stvar istinita ako zvuči dosta vjerojatno?

:wink:



Kao što je netko rekao "Istina ne postoji" postoje samo saznanja koja su u većoj ili manjoj mjeri prihvatljiva kako kome.

Ono što mene zanima u gore navedenom je - ne istina ( nju ionako neću nikad saznati ), već povezanost ovih dviju teorija na nekom čitalačkom - najosnovnijem nivou.
Pretpostavimo da sam prosječan čitalac koji je pročitao dvije knjige i pretpostavlja da bi među njima moglo biti veznih elemenata dakle nečega što povezuje oba materijala u spojivu cjelinu. Dakle dali ima tko kakvo najosnovnije objašnjenje tipa: Anunnaki su stvorili neku rasu itd, pa su onda otišli, pa je ta rasa napredovala do tud i tud, pa su se oni vratili pa sve to resetirali ili pokupili sve što vrijedi sa sobom i otišli nazad a ovi što su ostali dolje počeli ispočetka itd sve u krug... Dakle mislio sam na takva neka plastična objašnjenja koja bi možda bila interesantna za one koji su pročitali i jedno i drugo a pretpostavljaju da bi se to dvoje moglo spojiti u cjelinu. Ajde neka netko da neku ideju. Nemojte da moram i za to kontaktirati Kasiopeju & comp.

Pozdrav

_________________
axor


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 15, 2005 7:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
jack ti dobro govori, ali evo odgovora na pitanje.
Prvo, sitchin je dezinformator jer koliko sam skužija..radi za iluminate, no točnost njegovih informacija je možda oko 30-50 %.
Na atlantidi su bili atlantiđani, na lemuriji reptili, i onda su atlantiđani i reptili zaratili i tako se potopila atlantida i lemurija...ovo je skraćena verzija 8)
Anunnaki su tvorci crnaca, njih nema sada ovdje, al ako ih ima...ima ih jako malo.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 15, 2005 9:21 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Da, slažem se sa GameDeveloperom.

Ali za potpuno razumijevanje dobro će ti doći hiperdimenzionalno znanje, tj. kako se sve "uklapa" kad počinješ razumijevati hiperdimenzionalnu prirodu koja je tu i oko nas ( u biti u njoj živimo ). Recimo za "obične" ljude, putovanje kroz vrijeme je nezamislivo, a u hiperdimenzionalnoj prirodi vrlo izvedivo, a što je najbolja stvar - vidiš da linearno vrijeme ne postoji !!!

Zatim kad to shvatiš, vidjet ćeš da ne samo da možeš "mijenjati budućnost", već i prošlost !!! Pa sad, ako samo malo promjeniš neki realitet, može se "dogoditi" da Atlantida i Lemurija imaju čisto drugačije rezultate što se tiče njihovog postojanja i kraja... Dakle, nije sve FIKSNO !

Ma, malo po malo ćeš sve saznat. I ja sam prije godinu-dvije počeo sa Sithcinom, jako me je dojmila Revizija postanka, odmah sam to skenirao i krenuo u akciju. Nakon mnogo pročitanih knjiga, spisa i ostalog, vidiš da ono što čitaš, ima ili nema neke logike, ali kasnije sakupiš više znanja, vidiš "širu sliku" i možeš sam odrediti mnoge stvari. Tu više i nema vjerovanja da li nešto izgleda vjerojatno ili ne, vidiš stvari kakve jesu, a ne kakve bi ŽELIO da budu. Tu ti je velika razlika u percepciji.

Zato, ne gubi nadu, neka te ne brkaju nove, "nemoguće" stvari, samo ih pohrani negdje sastrane i kasnije ćeš vidjeti pravu sliku tih stvari kad povežeš još puuuuno, puno toga sastrane.

Uspješno!

I pitaj ako gdje zapneš. Otvori um svim mogućnostima. Jer ako to ne napraviš, ograničio si sebe... a to znaš da onda imaš i krajnju granicu, zar ne?

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 15, 2005 10:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Anunnaki su bili u kometi Neat koja se zakucala u sunce 19.02.2003 godine. http://www.galaksija.com/kometa.htm
Na to plemenito delo naveli su ih draconi s tehnologijom Siriusa jer su Anunnaki hteli da dođu ovde i obiđu svoje crnčiće da vide kako su i pritom se pokažu ko egzibicionisti, jer ih nije briga za planove koje draco sprovode ovde sa iluminatima a koji podrazumevaju još izvesno skrivanje od ljudi. Nije ih briga jer u stvaranju tih planova nisu ni učestvovali.
Inače Anunnaki su vrsta Dracoa, pa što se više mlate među sobom to bolje za nas.
A stari Zaharije vodi polemike sa teolozima u Vatikanu. To dovoljno govori o njegovom kredibilitetu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Slažem se sa Jackom ...
PostPostano: uto aug 16, 2005 11:20 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 07, 2005 4:32 pm
Postovi: 63
Slažem se sa tobom Jack u puno toga što si gore naveo. Ja trenutno proučavam svu dostupnu literaturu koja danas postoji da vidim dokle se stiglo sa objašnjenjem nekih stvari i to iz vrlo konkretnog razloga:

Kao petnaestogodišnjak sam se prvi put susreo sa pojavama koje su van ove naše tri dimenzije. Da nisam bio lud i pod nekom iluzijom svjedoče moji prijatelji nih četvero sa kojima sam igrao nogomet pod noćnom rasvjetom i koji su isto kao i ja morali prekinuti igranje jer su vidjeli isto što i ja i nakon bezuspješnog kontaktasa tom stvari koja se pojavila iz mraka i ispuštala zvukove nalik na fijukanje ta je stvar nakon petnaestak sekundi nestala, s tim što sam ja koji sam jedini imao kontakt sa njom ( htio sam joj zapriječiti put i pritom završio par metara dalje na zemlji) najbolje vidio sve to skupa.

I dan danas kad se nađemo svi skupa postavljamo razne teorije o tome što je to moglo biti veličine cca 0,5 m u promjeru i kretalo se rotirajući 20 cm iznad igrališta. Prijatelji tvrde da kad sam ja bio odbijen u kontaktu sa time da je ta stvar nastavila dalje kretnju pod kutem od 90 stupnjeva u odnosu na pravac dolaska, oni su pojurili za njom da je zaustave ( misleći da je to nekakav predmet koji je iz prikrajka bio bačen na mene), ali i dan danas tvrde da je ta stvar odjednom jednostavno nestala iako su je oni trkom pratili na 2 metra odstojanja. Stvar je nestala usred igrališta znači nema grmova nema trave nema automobila i prokleta stvar jednostavno nestane pred očima sviju i nema je više. Znam da nije bio bačen predmet od nikoga ovozemaljskoga (3D) jer sam ja koji sam bio najbliži toj stvari čuo još izdaleka to pištanje i primjetio tu stvar kad je bila udaljena od mene možda i preko 80 m.

Od onda sam u životu puno toga prošao, trnirao sam jogu i sad je upražnjavam. Izlasci iz tjela počeli su u 20-toj godini, a koliko sam daleko otišao na tim putovanjima strah me je i pričati. Znajte samo jedno, a to će vam potvrditi svi koji su uspjeli izaći van tjela ( nije lako prvi put vidjeti sam sebe) , tamo ima i dobrih i zlih entiteta ( uvijek nekog ima ), te pojave i face da ih tako nazovem nikad ranije niti kasnije nisam sretao u 3D životu. Iskustva su uglavnom ugodna ( dali je to zato što se ne hoda već se velike udaljenosti prelaze uglavnom lebdjenjem i to ako treba i naglo), ali ima i neugodnih stvari kad razni entiteti vrše pritisak na mene ( izazivaju, čak i napadaju ) i neznam zašto bivaju na kraju pravilom poraženi na razne načine. Kako ti sukobi izgledaju ne može se opisati nikakvim postoječim rječima to treba doživjeti ( nema tamo hodanja po zemlji pa da te netko zaskoči).
Za mene trenutno postoji granica preko koje sam pokušao otići ali ne mogu nikako dalje, svaki moj pokušaj prelaska te granice vraća me u 3D momentalno.

Dakle imam neko svoje mišljenje o ovom nivou i stvarnosti u kojoj trenutno egzistiram, ali me zanimaju i službena objašnjenja - literatura, dokle se sa tim došlo "ala mas".

Dakle Jack puno stvari sa ovoga sajta uvažavam, da se naše tijelo sastoji iz astralne, spiritualne i ostalih komponenti za mene je nešto neupitno što se u mojem životu podrazumijeva. Sve informacije sa ovoga sajta filtriram i provjeravam na meni poznate načine i vjerujte mi svi vi koji posjećujete ovaj sajt da postoje metode za brzu provjeru većine stvari o kojima se diskutira na ovom sajtu. Gladan sam informacija jer koliko god sam došao do nekih zaključaka na temelju raznih iskustava - informacija nikad dosta, i puno stvari tek treba razjasniti, uvijek se nadam da će se pojaviti netko sa nekim iskustvom ili nekim objašnjenjem koje se uklapa u neku moju slagalicu koju slažem već odavno.
Zato nemojte zamjerati što neke pute i namjerno postavim pitanje izazovno, kako bih vidio reakcije ostalih. Inače što se tiče Sitchina - čovijek ima zanimljive hipoteze i dobro sve to skupa veže, za ovaj naš 3D to je sasvim dovoljno da pobudi pažnju prosječnog čitatelja, ali njegova literatura se ne odmiče dalje od toga ( znači još samo jedna zanimljiva teorija u nizu teorija o Postanku ) i ništa više.

Pozdrav i ne zamjerite što sam otegao toliko

_________________
axor


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 16, 2005 12:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Axor,
nema razloga misliti da su ljudi koji su nastanjivali Atlantidu bili isti ljudi koji su nastali kao rezultat radnji Annunakija.

Uostalom Atlantidu obicno smjestaju u srediste Atlantskog oceana dok je srediste djelovanja Annunakija Sumer i Bliski Istok.

Takoder Atlantida je moguce kronoloski gledano daleko ispred tog dogadaja kojeg opisuje Stichin tako da uvijek mozes spekulirati da je vrhunac te civilizacije nastao sa ljudima daleko iza odlaska Annunakija.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 16, 2005 1:49 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ma eto, baš mi je drago što si ovaj doživljaj podijelio sa nama ostalima. Svaka čast, Axor.

Citat:
Da nisam bio lud i pod nekom iluzijom svjedoče moji prijatelji nih četvero sa kojima sam igrao nogomet


Hah, nije bila iluzija ovdje u 3 D? Većina onog što ti se čini najrealnijim u 3D je u stvari iluzija. No to sad nije bit. Naravno da si doživio susret s nekim predmetom ili entitetom iz neke druge realnosti/denziteta. Kad se nešto hoće prebaciti u niži/viši denzitet, npr. transdimenzionalnom atomskom remolekularizacijom ( TDARM ), trebaju se uskladiti neke stvari. Jedna od njih je valna duljina, odnosno frekvencija materije/energije kojom se to pojavljuje u toj točki vremena/prostora. Kad maerijal "ide" u drugi denzitet, vizualno i u našem 3D se to vidi kako ide, zaokreće za 90 stupnjeva i nestaje... ovo je izgleda već pravilo. U viši stupanj postojanja svijesti ideš kad zaokreneš matricu postojanja za 90 stupnjeva. Zato to i izgleda tako.

Citat:
Znajte samo jedno, a to će vam potvrditi svi koji su uspjeli izaći van tjela


Malo se "surfalo" po astralu, ha? Hehe...

Ima beskonačno mnogo stvarnosti.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slažem se sa Jackom ...
PostPostano: čet aug 18, 2005 12:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 04, 2005 2:36 pm
Postovi: 57
Lokacija: Zagreb
axor je napisao/la:
Izlasci iz tjela počeli su u 20-toj godini, a koliko sam daleko otišao na tim putovanjima strah me je i pričati.


Mozda bi bilo dobro da ipak malo o tome pricas :lol: , mene to jako zanima, a mislim da i ostale koji nisu dozivjeli vantjelesna iskustva.

Ako ima jos netko osim Axora, a mislim da ih ima dosta bilo bi lijepo da ta iskustva podjele s nama, moza da se otvori novi topic ili nekaj takvog.

POz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slažem se sa Jackom ...
PostPostano: čet aug 18, 2005 12:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
> postoje metode za brzu provjeru većine stvari o kojima se diskutira na ovom sajtu.

axor, jel mozes detaljnije o ovome. pa kako god to objasnjenje izgledalo.
znaci da li pitanje postavljas na javi ili kad si na astralu?
naculjio sam i usi i dusu :)

a narocito me zanima sledece: da li si na nekom materijalu sa ovog sajta upotrebio ovu metodu i koji materijali/tekstovi po tebi nisu tacni ili su bar vise pogresni nago tacni

hvala


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slažem se sa Jackom ...
PostPostano: čet aug 18, 2005 6:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 07, 2005 4:32 pm
Postovi: 63
Tibet je napisao/la:
axor je napisao/la:
Izlasci iz tjela počeli su u 20-toj godini, a koliko sam daleko otišao na tim putovanjima strah me je i pričati.


Mozda bi bilo dobro da ipak malo o tome pricas :lol: , mene to jako zanima, a mislim da i ostale koji nisu dozivjeli vantjelesna iskustva.

Ako ima jos netko osim Axora, a mislim da ih ima dosta bilo bi lijepo da ta iskustva podjele s nama, moza da se otvori novi topic ili nekaj takvog.

POz


Sve je počelo sa vježbama disanja u sklopu yoge. Kad su vježbe uznapredovale počeo sam ih koristiti i noću. Neznam zašto dali zbog mraka, ambijenta, tišine ili bogznačega, ali onda mi se prvi put to desilo. Poslije sam iz razne literature saznao da je jako bitno na kojoj frekvenciji ti je mozak i da tu frekvenciju vjerojatno putem raznih tehnika disanja možemo mjenjati - u pravilu treba je sniziti od normale, što onda samo pospješuje dolazak u fazu kad počinje šumiti u ušima i nešto se u tjelu počinje prelamati od glave pa na dolje (barem ja imam uvijek taj osjećaj). Kad mi se to prvi put desilo, a bio sam u ležećem položaju sa zatvorenim očima, odjednom sam imao dojam da sjedim na krevetu, i iz znatiželje sam otvorio oči, i stvarno sam sjedio na krevetu, a da se nisam sjećao kad sam se pridignuo iz ležećeg položaja. To je trajalo nekoliko sekundi i ja sam nakon toga htio ponovno leći. Šok je nastupio kad sam se okrenuo da legnem i ugledao sam sebe u ležećem položaju sa zatvorenim očima. Istog momenta desilo se to da sam se "probudio" u ležećem položaju sa otvorenim očima i u strahu zurio nepomično oko sebe. Kako danas znam od šoka sam vjerojatno vraćen momentalno u materijalno tijelo. U kasnijim pokušajima bio sam uspješniji, nikad nisam gledao iza sebe da mi se ne desi ponovo naglo vraćanje natrag, i uspjelo je. To otvaranje očiju što stalno navodim kad sam u astralnoj fazi nemoj shvatiti previše materijalno. Iz iskustva vam mogu reći da do povratka natrag dolazi vrlo često u početku, jer te uvijek nešto šokira i iznenadi. Svaki slijedeći put je bolje i privikneš se na neke stvari. Ono što te tjera da ponovno pokušavaš to su tvoji uspjesi, jer si svjestan da svaki put otiđeš malo dalje, a da nakon povratka i buđenja nemaš zdravstvenih - materijalnih posljedica po tvoje 3D tjelo. Uživiš se u taj svijet koji je neizmjeran ( nikad nisam imao dvije iste situacije ili ambijenta ) i u početku pustiš da te događaji nose i usmjeravaju, dok kasnije možeš sam stati na nekom mjestu po želji i svojom voljom odlučivati što dalje.

U pravilu puno lakše postižem izdvajanje kad sam iscrpljen od nekog posla ili treninga. Valjda onda materijalno tijelo pruža manji otpor kod koncentracije i disanja.

Nema se tu što više pričati, neznam koliko su vam poznate tehnike disanja ili meditacija, ali sve vam se svodi po mojem mišljenju i iskustvu na to da treba tehnikama disanja pripremiti tijelo i mozak, i u momentu kada osjetite da vam 3D tijelo u određenom položaju više ne može izdržati, teško mu je, želi se pomaknuti u drugi - udobniji položaj, buni se što ga maltretirate, e po meni taj korak je odlučujući. To je jako neprijatno i ako protivno željama 3D tijela uspijete ne pomaknuti se, a osjećate da je ono na granicama neudobnosti i sili vas da se mrdnete, u jednom momentu doći će do snažne reakcije u glavi, nešto kao cjepanje ( u tim fazama obično početnike hvata panika ) jer to je osjećaj koji se ne doživljava u 3D-u. Nakon toga osjećaj cjepanja - odjeljivanja prelazi u grudni koš, zatim trbuh i na kraju noge. Kad vam se to dogodi nemojte biti znatiželjni i ne otvarajte oči, čekajte u mraku, i isplatiti će vam se jer mrak će ubrzo nestati i početi ćete viđati nešto - u svakom slučaju nešto što nije iz ovog svijeta - npr. otvori u mraku koji svjetle, putovati ćete možda kroz tunele, propadati ćete kroz prostor da bi na kraju ostali lebdjeti na nekom mjestu gdje će se odvijati neke stvari, itd. Ja sam imao svakakvih iskustava u toj fazi. Moj savjet je da samo gledate stvari i ne pokušavate ništa, brže ćete napredovati u fazi prilagođavanja na sve to novo. Ako vam netko privuče pažnju nemojte ga slučajno slijediti, ako vas netko napadne ne mičite se, i on će odustati. Sve ostalo će vas momentalno vratiti u 3D tjelo. To su neki moji expres savjeti za početnike. Iskusni - istraživači da ih tako nazovem mogu si dozvoliti i druge stvari jer ih ipak ono najosnovnije ne može više zbuniti - dekoncentrirati. Isto je kao i u 3D-u što se toga tiče, što si iskusniji, što si više toga prošao i doživio, to je tvoj mozak bogatiji podacima i ne može ti se desiti da kad ugledaš vrapca u letu da se izbezumiš od straha ili tome slično.

Probajte, budite ustrajni, barem neki od vas koji ovo čitaju morali bi uspjeti u tome. A kad im se to desi neka napišu početne osjećaje, možda im mogu pomoći kojim savjetom iz moga iskustva.

Pozdrav

_________________
axor


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 18, 2005 9:51 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Knjiga o iskustvima izvan tijela:

http://www.val.hr/znanje/literatura/-EN ... iences.zip

218 kB, odlična, engleski jezik, detaljna objašnjenja o astralnim putovanjima, čak i autor govori o onome što obično i ne piše u "udžbenicima".

Ako netko pročita, neka napiše komentare za ostale, pa će svi moć pročitati taj sažetak i najbitniji dio knjige, i brzo će se ostalima moći podijeliti to znanje. Hvala unaprijed dobrovoljcu. Ostali će mu se kasnije zahvaliti.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slažem se sa Jackom ...
PostPostano: čet aug 18, 2005 10:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 07, 2005 4:32 pm
Postovi: 63
ras je napisao/la:
> postoje metode za brzu provjeru većine stvari o kojima se diskutira na ovom sajtu.

axor, jel mozes detaljnije o ovome. pa kako god to objasnjenje izgledalo.
znaci da li pitanje postavljas na javi ili kad si na astralu?
naculjio sam i usi i dusu :)

a narocito me zanima sledece: da li si na nekom materijalu sa ovog sajta upotrebio ovu metodu i koji materijali/tekstovi po tebi nisu tacni ili su bar vise pogresni nago tacni

hvala


Kad zaprimim neku informaciju (može i sa ovog sajta) nije ju problem provjeriti. Zašto? Zato što već posjedujem informacije koje tretiram kao konstantu, ali puno bitnije od toga i iskustva iz nekih područja o kojima se ovdje priča, tako da mi to nije ništa nejasno. Naravno da ne provjeravam informacije koje kolaju ovim sajtom kad sam u astralu. Ali zato imam iskustva kojima ipak dajem prednost pred svim živim informacijama. Preko tih iskustava npr. mogu osjetiti da kad se ovdje govori o denzitetima, dušama i slično ( kako ih se sve naziva) da tu nečeg ima i to u debelom postotku vjerojatnosti, zato jer sam neke stvari doživio, neke vezano uz tu temu još proživljavam, neke stvari o kojima se diskutira mogu čak provjeriti kad sam u astralu, a volio bih kao i svatko tko bi bio na mome mjestu doći do nekog meni zadovoljavajućeg objašnjenja. Koliko god sam toga doživio sve je to još daleko od meni zadovoljavajućeg objašnjenja.
Kad se postavlja pitanje koji su materijali točni ili pogrešni a prisutni su na ovome sajtu, tu će se uvijek naći netko tko se neće složiti sa mojim mišljenjem i uzaludno je prepucavati se sa tim. Svatko ima pravo na svoje uvjerenje. Ja osobno puno pažnje poklanjam temama koje su na ovom sajtu ipak manje zastupljene - Denziteti i astral.
Ovaj sajt ipak je velikom većinom 3D sajt ( teorije zavjera, razni ovozemaljski događaji i nevolje koje prate ljude, razne teorije o postancima čovijeka ( Darwin itd.), razne teorije "imaboga" "nemaboga" "štojebog", zatim razne prijevare itd.
Također osobno malo pažnje poklanjam čanelingu. Razlog? Pa prošao sam Internet uzduž i poprijeko pročitao brdo materijala i što zaključujem? 90 % čanelinga na Internetu je ispod nivoa materije kojom se bave ( ja bih sastavio puno zanimljivije i inovativnije razgovore sa raznim bićima kako iz naše galaksije tako i šire). One dvije tri grupe koje ostavljaju ozbiljniji dojam, po istim pitanjima dobijaju različite odgovore. To je valjda zato što netko tu nekoga laže. Oni razgovaraju sa Kasiopejcima ili sa Vijećem devetorice i jedni daju u toj konverziji jedan tip odgovora a drugi daju drugi tip odgovora za istu temu. Znači ako ja želim vjerovati Lauri i njezinima, onda moram pretpostaviti da Phyllis i njezini lažu. Kad se o tome odredim onda je slijedeće pitanje koje se postavlja, dali ovi koji lažu rade to namjerno. Itd. Većina odgovora po meni je dvosmislena - namjerno, a tamo gdje su razgovori obavljeni prije 25 ili 30 godina i gdje se u odgovorima sugerira da se strpimo jer će uskoro sve biti vidljivo - to uskoro po meni je najviše 10-20 godina od razgovora, (uskoro sigurno nije 100 godina u kontekstu tog razgovora, to je barem svima koji čitaju taj dijalog jasno) a to se nije dogodilo niti će se dogoditi po mojem najdubljem uvjerenju, koje je opet zasnovano na mojem iskustvu. Ja inače poštujem medije preko kojih se vrše neke konverzije sa višim nivoima, vjerujem u njih jer sam se osvjedočio u tako nešto, ali ovo sa čanelingom moram malo više isfiltrirati. Možda promjenim mišljenje ali da bi se to desilo moram sam iskusiti to iskustvo i doživjeti taj osjećaj. Radim na tome da praktično provjerim koliko je to izvedivo, ali za sada puno više pozornosti priklanjam nekim mojim jačim iskustvima i temama vezanim uz njih. Ipak u ovom našem 3D-u nemamo vremena za bacanje te je pametno posvetiti svo dragocjeno vrijeme prema osobnom uvjerenju najbitnijim stvarima. A to znači stvarima duhovnim i materijalnim koje ste osobno doživjeli morate posvetiti 90% svojega vremena, za sve ostale informacije koje se iznose bilo u obliku knjiga, bilo putem interneta, bilo putem vidla-rekla-kazala dosta je 10% vašeg vremena. Kad neka informacija dovede do toga da zbog nje doživite neko jako duhovno ili bilo koje drugo iskustvo lako ćete i taj novi osjećaj prebaciti u onu grupu od 90%. A vjerujte mi da ako u vašem životu 8 sati spavate, 8 sati muljate da bi ovo 3D tjelo opstalo, i ostane vam onih 8 sati koje morate posvetiti svojem JA, onda vam je u tih VAŠIH 8 sati dosta 1 sat dnevno da prikupljate informacije koje vas zanimaju. Preostalih 7 sati možete koristiti za SEBE, između ostalog odvojiti malo vremena i za provjeru prikupljenih informacija.

_________________
axor


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 18, 2005 11:33 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Preostalih 7 sati možete koristiti za SEBE, između ostalog odvojiti malo vremena i za provjeru prikupljenih informacija.


Tako je. Recimo ja trenutno ih koristim za SEBE preko DRUGIH ( bliže OPD varijanti ). Možda to i pomogne nekome. Provjera dođe sama po sebi na vidjelo kada se dođe na određeni nivo svjesti kad se sve može "povezati" i izlučiti "istina". Ponekad sam čak došao do situacije kad je nešto u jednom trenu bilo točno, a u drugom isto to - netočno!!! Haha, i tu pomaže onda iskustvo i majstorstvo u "feelingu" kako krenuti dalje...

Niti jedan izvor nije potpuno točan ili potpuno netočan. Ako je recimo na dnevniku dano 10 vijesti, i jedna od njih nije točna, ne znači da je cijeli dnevnik netočan. Ali ima i vijesti koje su recimo točne, a iz drugog kuta gledanja su netočne. Dakle, trebamo ( trebali bi ) gledati istu stvar iz različitih percepcija i tek onda možemo vidjeti pravu sliku te stvari. Više kao multidimenzionalno gledanje jedne te iste stvari. "Šira slika".



:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet aug 19, 2005 10:10 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 25, 2005 9:29 am
Postovi: 84
ja osobno ne volim pricati o svojim vantjelesnim iskustvima jer samim izvodjenjem sam ustanovio da se previse da doslovno kazem losih entitete vrti na toj razini
pa sam pribjegao drugacijoj tehnici
vise ne idem u OBE nego se pripremam za trenutak kada ce me tamo zivot donjeti,i pokusavam ljudima pomoci na razno razne nacine
i iz svog a i tudjih iskustava preporucam da se ne vrtite tamo dok ne upoznate sebe kao cijelinu jer to moze biti pogubno za svijest vasu a i vase okolice kao interaktivnu sredinu u kojoj obavljate duznost zvanu zivot


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet sep 23, 2005 9:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 23, 2005 9:07 pm
Postovi: 40
Organski portal osobno je napisao/la:
Axor,
nema razloga misliti da su ljudi koji su nastanjivali Atlantidu bili isti ljudi koji su nastali kao rezultat radnji Annunakija.

Uostalom Atlantidu obicno smjestaju u srediste Atlantskog oceana dok je srediste djelovanja Annunakija Sumer i Bliski Istok.

Takoder Atlantida je moguce kronoloski gledano daleko ispred tog dogadaja kojeg opisuje Stichin tako da uvijek mozes spekulirati da je vrhunac te civilizacije nastao sa ljudima daleko iza odlaska Annunakija.


To nije posve točno. U knjizi Izgubljena kraljevstva, Sitchin tvrdi da su Anunnaki djelovali i na Zapadu, tj. srednja i južna amerika, i to uglavnom (opet) zbog rude - zlata, itd.

_________________
još jedne Zemaljske kronike http://x-kronike.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 01, 2006 11:42 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 17, 2005 10:05 pm
Postovi: 69
Axor i ostali, dali mozete odgovoriti sta mi se ovo desavalo ;

Legnem i opustim se, i od jedanput od glave prema dole dozivljavam nesto slicno kao orgasam samo mnogo lijepse. Nekada ide od dole prema gore, a nekad i od dole i od gore prema sredini. Uvijek me je nkeo ili nesto prekinilo u tome! Jedanput kada mi je bilo najlijepse, htjeo sam stvarno da dozivim orgasam pa mi se prekinilo... Ali svaki put kad mi se ta slast, ili energija pojavljivala, nikada nije ulazila u penis. Znaci nikad nisam bio seksualno uzbudjen!


Axor, vise puta sam u snu letio - nisam to planirao - pa mi se znalo desiti kada sletim na zemlju da vise nemogu da se vinem u zrak. A nekada se samo zaletim dva, tri koraka - ruke drzim uz tijelo i letim iznad livada, suma. Dali me mozes savjetovati kako da to usavrsim i da to radim namjerno?

I na kojoj to planeti sada Atlantidjani zive?

Svaka cast, puno pozdrava!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 02, 2006 6:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub okt 29, 2005 6:59 pm
Postovi: 235
Lokacija: Centar
[quote="Pantelija"]Anunnaki su bili u kometi Neat koja se zakucala u sunce 19.02.2003 godine.

Puknut ću od smjeha :mrgreen: :^o


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 02, 2006 7:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
F. RA je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:
Anunnaki su bili u kometi Neat koja se zakucala u sunce 19.02.2003 godine.

Puknut ću od smjeha :mrgreen: :^o


F.RA, ovo govori koliko ti zaista imaš znanja....... :roll: , sorry, ali provjeri neke stvari prije nego šta se "narugaš" nekome.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 44 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz