Sada je: čet mar 28, 2024 10:19 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 640 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Orgonski uređaji
PostPostano: sri dec 21, 2005 3:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 2:57 pm
Postovi: 73
Lokacija: Tu
Pratim ovaj forum več duže vreme. Osobito postove na gore pomenute teme, pa me nešto interesuje. Naime, dali je netko napravio nešto, što radi, i da se to može dokazati. Za primjer: Joe cell, pratim postove na različitim forumima, velike debate, nacrti, onda sve utihne. CloudBuster, jednostavo za izraditi, strašno interesovanje, svi izradjuju, kad ono nema ni jedne slike, nitko ne kaže "juhuhu-uspio sam". Samo postovi "to bi trebalo ovako, pa onako..."
Da se razumemo, nisam neki oportunista ispranog mozga, te stvari me zaista interesuju, samo nigdje nema(ili ja ne nadjem) rezultata, koje bi se dalo ponoviti. Sve postaje neka religija, ko vjeruje dobro a ko ne...
Zbog toga( ne kritiziram, nego molim za pomoč, asistenciju) molim: Ako je netko izradio nešto što radi i misli, da bi se to dalo ponoviti i dokazati, neka to podjeli sa nama, stvarno če ovo postati prvi forum, koji je dao rezultat.

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 21, 2005 4:46 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Dobrodošao, Morskow!

Odlična tema i zapažanje - hajdemo, svi koji su nešto radili i napravili - molim ovdje komentare, fotografije i slično, da malo oživimo forum!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Orgon, CloudBuster, HolyHandGranate i ostalo
PostPostano: čet dec 22, 2005 11:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
morskow je napisao/la:
samo nigdje nema(ili ja ne nadjem) rezultata, koje bi se dalo ponoviti. Sve postaje neka religija, ko vjeruje dobro a ko ne...


Nema rezultata koji bi se dali ponoviti a da budu relevantni.
Kad budem imao vremena napisat cu nesto o tome sta sam ja radio i sta je ispalo.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Orgon, CloudBuster, HolyHandGranate i ostalo
PostPostano: sri feb 22, 2006 11:16 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
> meni sve vise lici da je to koncept koji nemo`s uhvatit ni za rep ni za glavu. ako je tacno da ono sto zovemo "orgon" ima svuju inteligenciju onda "ON" moze da bira, kao sto i bira, kada ce da radi a kada ne! i to je kraj price.
> ako verujes i imas u sebi "nesto" sto orgon "oseti" i "dozvoli ti" mozda i uspes a ako nemas dzaba sto verujes :)
zajeban koncept za razumeti. ali ako je tako meni se mnogo svidja taj koncepat :)
> eto toliko od mene. tako mi se cini da stoje stvari. mada mislim da bih ipak mogao ovo da napravim...

e na sta sam spao da sam sebe citiram... strasno ;)

nego nije lose ispalo za prvi put, a? hehehehe
mislim da ne treba da napominjem da je korisceno isto semenje zasadjeno istog dana,isti uslovi itd...

slika

hehe, jos samo da napravim 2-3 stvari i idem u penziju ;)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 22, 2006 12:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Odlicne slike.
Bas u ovom trenu ja takoder radim jedan eksperiment ali sa vodom i sjemenjem i kako ispada dolazim do identicnih rezultata kao ti ras hehe.

Dakle imam 4 tegle i sve polijevam razlicito "informiranom" vodom.

Rezultati su ocigledni vec. SLicni kao gore.

Nego gdje je Morskow.

Zelim mu dat nacrt ili upute jednog orgonskog stroja koji sigurno radi pa da i on proba.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 22, 2006 3:04 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Nego gdje je Morskow


Da... i ja se pitam. Negdje je sa Slavišom... ziher... hehe! Da ih nisu oteli Sivi!? I sad za njih rade ko crnci neku čudnu tehnologiju... hehe! Ovi ih tjeraju bičevima... ajde, radite!!! Snap, snap!!!

Hehehe... malo šale nije na odmet... pa da, orgon jako pridonosi rastu biljaka. Galaksija je isto tu negdje stavio slike, one u nekom parku... kako raste brže kad je u energetskom toku orgona.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 22, 2006 11:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 11, 2006 3:13 pm
Postovi: 82
:? :? hajde momci ,budite darežljivi sa informacijama da i ja napravim koji test sa mojim dragim 2.denzitetom(biljkama) .slučajno sam "robovlasnik" iliti uzgajivač toga pa da testiramo nešto na veliko....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 23, 2006 6:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 16, 2005 4:55 am
Postovi: 114
Lokacija: another world
Organski portal osobno je napisao/la:
Odlicne slike.
Bas u ovom trenu ja takoder radim jedan eksperiment ali sa vodom i sjemenjem i kako ispada dolazim do identicnih rezultata kao ti ras hehe.

Bilo bi dobro pojasnit sto i kako napravit, i onda orgon primijenit na uzgoj trave, gljiva a mozda i kaktus brze naraste...

_________________
_ NE-OPREDJELJEN _


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 23, 2006 11:52 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
veliki optimista je napisao/la:
:? :? hajde momci ,budite darežljivi sa informacijama da i ja napravim koji test sa mojim dragim 2.denzitetom(biljkama) .slučajno sam "robovlasnik" iliti uzgajivač toga pa da testiramo nešto na veliko....


Dakle imas neku njivu? Vrt? Vocnjak???
Jer ako imas odlicno!

Vjerojatno ce te zanimati da unutar tog orgonit pokreta postoji jedan dio koji je maltene usmjeren samo na vrtlarstvo i povecanje prinosa.
Naime za sad je to jedan od rijetkih nacina da na objektivnoj razini pokazemo dal nesto zbilja radi sa orgonom ili ne. Imaju cak i forum posvecen samo tome.
Rezultati su kako ljudi kazu odlicni. Uostalom to docarava i rasova slika.
A bogami i moje iskustvo, rekao bih visegodisnje sa piramidama i slicnim napravama.

Imas dole u ovom podforumu topic o piramidama pa baci oko ili jos bolje oci na to.
Kasnije mozes napraviti taj famozni HHG.

Baci oci i na ovo.

http://educate-yourself.org/dc/orgonegenindex.shtml

Pa ako namjeravas tako nest napraviti...ja i ras smo ih napravili sijaset u zadnje vrijeme pa ce ti imat ko dat eventualno savjet kako i sta.

U prnicpu velik sam optimist oko svega toga.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 23, 2006 11:54 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
chaos engine je napisao/la:
Organski portal osobno je napisao/la:
Odlicne slike.
Bas u ovom trenu ja takoder radim jedan eksperiment ali sa vodom i sjemenjem i kako ispada dolazim do identicnih rezultata kao ti ras hehe.

Bilo bi dobro pojasnit sto i kako napravit, i onda orgon primijenit na uzgoj trave, gljiva a mozda i kaktus brze naraste...


Za travu i gljive se slazem. Ali moram rec da orgon daje pivi reskiji okus i da manje lupa piva nakon toga.
Provjereno.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 23, 2006 3:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 2:57 pm
Postovi: 73
Lokacija: Tu
Evo me. Promjenio posao, promjenio računalo, frizuru i nisam stigao dobro ni da dišem u posljednje vrijeme. Ras, čestitam, to je ono 'ča smo tili', da stvari dobijemo is prve ruke.
Inače koliko stignem još sam na projektu impulsne elektrolize vode. Elektronika je gotova(PIC, D/A, pojačalo), tako da sad mogu napraviti bilo koji oblik i kombinaciju impulsa. Tri paketa rostfraj 'kondenzatora' su isto gotovi(ukupno 6500cm2). Dakle, uskoro počinje....

Pozdrav svima i neka sila bude sa vama!!!

PS: Kvarc kristal je 'kamena strela'?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Izrada orgonske HHB i TBa-molim rezime???
PostPostano: pon apr 17, 2006 1:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon apr 17, 2006 8:26 am
Postovi: 35
Lokacija: Zagreb
:D Pozdrav svima na galaksiji.com , dugo pratim forum i stranicu kao gost, i evo danas se odlucih otvoriti acaunt i sudjelovati u raspravama na forumu!

:evil: Mobilni operateri su trenutno preplavili ZG sa repetitorskim stanicama na krovovima stambenih zgrada!
U blizini cca 100m od moje stambene zgrade postavljene su cak 3 repetitorske stanice!

:idea: Pa u svezi toga odlucih probati napraviti "Orgonske bombe", prema informacijama koje sam procitao dolazim do nedoumica pri izradi iste, pa molim pomoc u odredivanju sljedecih parametara!!!!

1- velicina i dimenzije stozca, piramide, valjka - negdje se spominje da su dimenzije tocno odredene, a drugdje da su proizvoljne (koje su to tocne dimenzije)?

2- bakrena zica koja se mota u spiralu - u smjeru ili suprotno od smjera vrtnje kazaljke na satu ???? (isto se navode oba smjera pa sam u nedoumici)

3- bakrena zica treba nalijegati na unutrasnje stranice( rubove ) kalupa ili samo savijena u spiralu i postavljena u sredini???

4- kvarcni kristal- da li se koriste prirodni oblici ili se mogu koristiti i industrijski kristal (u primjerima je uvijek prikazan zbruseni kristal sa vrhom i 4-6 boznih stranica)?

5- prociscavanje kristala-negdje se spominje prociscavanje, a negdje ne. Kako to obaviti?

6- davanje informacije kristalu- negdje sam naisao i na to, da li je to potrebno i kako to obaviti??

7- stavljanje magneta u HHB na samom kraju u podnozije- zna li tko sta o ovom?

8- gdje nabaviti ( kupiti) komadice kvarcnog kristala u ZG?

9-obrnuto okrenuta HHB vrh prema zemlji- sta se desava pri tom polozaju?
:?: :?: :?: :?: :?:

Hvala!

Toliko za pocetak!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Izrada orgonske HHB i TBa-molim rezime???
PostPostano: pon apr 17, 2006 7:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Lestat je napisao/la:

1- velicina i dimenzije stozca, piramide, valjka - negdje se spominje da su dimenzije tocno odredene, a drugdje da su proizvoljne (koje su to tocne dimenzije)?



Nema unaprijed zadanog oblika i velicine. Ja preporucam stozac sa djelovanje u prostoru i piramidu za posebne upotrebe. Ako radis piramidu, radi je u omjerima Keopsove piramide.


Citat:
2- bakrena zica koja se mota u spiralu - u smjeru ili suprotno od smjera vrtnje kazaljke na satu ???? (isto se navode oba smjera pa sam u nedoumici)


I postoje oba dva smjera, meni je prirodnije suprotno od kretanja kazeljke na satu. Zasto je po meni tako to sam vec jednom objasnio pa sad necu ponovo.

Citat:
3- bakrena zica treba nalijegati na unutrasnje stranice( rubove ) kalupa ili samo savijena u spiralu i postavljena u sredini???


JA radim da nalijeze na rubove. Poanta je ta kod spirale da orgon favorizira spiralni tok. Dakle sustinski, sama pozicija je irelevantna. Ono sta je mozda najbitinije je duzina spirale. Inace se rade u duzini jedne egipatske stope ili njenim visekratnicima. Koliko je to nadi na google-u.

Citat:
4- kvarcni kristal- da li se koriste prirodni oblici ili se mogu koristiti i industrijski kristal (u primjerima je uvijek prikazan zbruseni kristal sa vrhom i 4-6 boznih stranica)?


To nije izbrusen kristal. Tako izgleda kvarc koji slobodno kristalizira u prirodi. Kao olovka.
Kad god se moze treba koristiti prirodni kristal, moguce ga ja zamijeniti sa brusenim na ustrb kvalitete te cijele stvari. MEdutim, srz djelovanja HHG-a je orgonit.

Citat:
5- prociscavanje kristala-negdje se spominje prociscavanje, a negdje ne. Kako to obaviti?


Poprilicno duga tema pa necu ulaziti u nju. Samo da napomenem da kristale mozes cistiti zakopavajuci ih pod zemlju da se "isprazne" ili pod vodom do tri minute. U pocvetku se obicno stave do 3 dana u iotopinu morske soli.
Medutim postoje misljenja da sam kontakt kristala sa orgonitom cisti kristal i da ga stoga nije potrebno cistiti.

Citat:
6- davanje informacije kristalu- negdje sam naisao i na to, da li je to potrebno i kako to obaviti??


Pozeljno je, u ovisnosti sta zelis od HHG-a, pogotovo ako si ga napravio u formi piramide. Ako je zelis koristiti kao amplifikator namjere onda programiraj kristal. tj. reci mu sta zelis od njega. Utisni u njega mentalnu formu, vizalizaciju svoje zelje.
Citat:
7- stavljanje magneta u HHB na samom kraju u podnozije- zna li tko sta o ovom?


To je jedna od izvedbi HHG-a. Magnet nije nuzan ali se moze staviti kao i npr neki drugi kristal tipa ametista i sl. To je dio jedne druge price, naime prisutnost magneta je pokazalo povoljan utjecaj na zivotnu silu (prinosi na oranicama i sl.).

Citat:
8- gdje nabaviti ( kupiti) komadice kvarcnog kristala u ZG?


Ja sam ih znao kupiti na Iblerovom trgu ali sad su zatvorili i premjestili se ako se dobro sjecam negdje na Vukovarsku.
Sigurno ih mozes kupiti u Novoj Arci u Tklacicevoj.

Citat:
9-obrnuto okrenuta HHB vrh prema zemlji- sta se desava pri tom polozaju?


Nista posebno, ovisno o kristalima i u tom slucaju o spirali. Za djelovanje pod zemljom Don Croft & co. upotrebljavaju nesto sta zovu Earth Pipe, bakrenu cijev sa orgonitom i kristalima koju zabijaju u zemlju.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Izgradnja orgonskog topa
PostPostano: čet aug 17, 2006 2:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jun 12, 2004 11:01 am
Postovi: 86
Lokacija: Split, Croatia
Odlučio sam napraviti par tih chembustera pa me zanima gdje se mogu nabaviti kristali kvarca?

Jeli netko to već realizirao?
:?:

ps

Planovi su pokrenuti ;) Ljudi mobilizirani :) Trabaju nam kristali i imamo sve. Jasno izradu bi popratili fotkama, ali otom potom.

I još me jedna stvar muči. Piše da je radijus djelovanja i veći od 70km ??? To znači postavim jedan top u Split, a djeluje na području 70ak km radijusa??? Dobro, neznam puno o orgonu, ali zvuči prefascinantno i prejednostavno da bi bilo istinito.

_________________
Whatever you want to be you are, don't hesitate, just be! mito.blog.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 17, 2006 4:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Pa mi smo hteli ovde u Beogradu da napravimo,al' ne znamo,koje su dimenzije,odnosi dimenzija bar,specifikacije materijala.......

I ti kristali,gde to naci,onda mi je palo na pamet da je i pesak neki kristal kvarca,e sad da li bi moglo nesto da se iskombinuje ne znam......

Najlakse je za te bakarne cevi,ima gde oces,al opet,kojeg kvaliteta,kakve.....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 17, 2006 4:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jun 12, 2004 11:01 am
Postovi: 86
Lokacija: Split, Croatia
Evo ovdje su upute http://www.galaksija.com/planeta/orgonskitopovi.htm . Koliko vidim i u Italiji i Njemackoj i drugim zemljama ovo je postalo i komercijalno (iako pre pre preskupo), dakle prema tome kristali ne bi smijeli biti problem. Takodjer po opisima izgleda da detalji nisu pretjerano bitni jer u suprotnom bi malo tko imao kakvih konkretnih reultata.

Pise 6 bakrenih cijevi oko 1.8m duljine, 2.5cm promjera, racunaj par mm debljine (iako je i to mozda specificirano)... jos kristali i ostalo je djecija igra.

http://www.orgonite.info/how-to-make-orgonite.html
Citat:
Quartz Crystals: Any funky, ugly, smokey pieces of quartz will work perfectly for orgonite field devices. You can usually find this grade of quartz crystal very inexpensively at most decent gem and mineral shops, or you can buy quartz online from orgonite-aware vendors at appropriate sizes and grades.

_________________
Whatever you want to be you are, don't hesitate, just be! mito.blog.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 21, 2006 6:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned apr 02, 2006 10:21 am
Postovi: 69
Ja sam baš juče u BG napravio klaudbaster (orgonski top). Za nekoliko dana ili možda par nedelja napisaću ovde svoja zapažanja i uopšte iskustva sa orgonitom, a za sada evo samo ukratko situacije sa nabavkom potrebnog materijala.

Bakarnih cevi poluprečnika 28mm ima u svim prodavnicama opreme za grejanje/vodovod samo što uglavnom prodaju na 5m ili 2,5m. Ja sam našao na Zrenjaninskom putu (u Krnjači) prodavnicu u kojoj su mi prodali tačno koliko mi je trebalo (11m) isekli na dužine koje sam tražio i još su pri tom 15% jeftiniji od ovih prodavaca u centru. Konkretne dimenzije: od 5m cevi odseći 25cm i ostatak iseći na 3 jednaka dela (oko 158cm), tako isto napraviti i od druge cevi, a onaj 1m iseći na 4 dela od po 25cm. Dakle na kraju imaš 6 dugačkih i 6 kratkih cevi i još kupiš 6 spojnica. Odgovarajući završeci (bakarne čašice) ne postoje kod nas u prodaji pa treba otići kod limara da ti iseče 6 pločica koje ćeš jednostavno zalepiti na krajeve kratkih cevi. Sve ukupno bakar me je koštao oko 70 eur.

Smolu kupujem direktno u Duginoj maloprodaji gde kanta od 20kg (potrošićeš oko 8kg) košta oko 70 eur ali treba kupiti još i učvršćivač i ubrzivač, to je još nekih 20 eur.

Metalni opiljci su besplatni kod metalostrugara i radionica koje prave aluminijumsku stolariju.

Kristali se kod nas uglavnom ne mogu naći ili koštaju mnogo više nego sve ostalo zajedno. Ja sam kupovao iz inostranstva. U ovaj klaudbaster sam stavio neke malo skuplje (double terminated herkimer diamonds) ali kažu da i obični sigle terminated kvarc radi posao. Ovih potonjih imam dosta pa ako nekome iz BG ili okoline treba nek mi se javi.

Meni je od svega najteže bilo naći odgovarajuću plastičnu kantu =D> od 10 litara jer ih niko ne prodaje prazne. Ove obične kante od "kućne" plastike nikako nemojte koristiti, istopile bi se u sekundi kad počne reakcija. Na kraju sam iskoristio jedinu dovoljno jaku koja postoji u prodaji, zovu je malteruša i iako je malo čudnog oblika fino se slaže sa gore navedenim dimenzijama cevi.

Držače za cevi (one 3 ploče sa 6 rupa) mi je napravio jedan stolar za velike pare što mi je bio sasvim nepotreban trošak ali tako mi i treba kad sam bio nestrpljiv. Verovatno je najlakše ručno iseći plastične table nekim dobrim skalpelom.

To bi bilo to, sa napomenom da je pametno prvo malo uvežbati rad sa smolom praveći sitniji orgonit, jer orgonski top kao što se vidi nije jeftin.

Ako neko ima pitanja voljan sam da pomognem.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 21, 2006 7:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 8:37 pm
Postovi: 260
Lokacija: Na glogu
Pa vi jos busite oblake nekim bakrenim cjevima i kristalima :roll:
ajde ljudi ostavite se corava posla :wink:

_________________
Absense of evidence is not evidence of absence.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 21, 2006 7:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Vidim ja da se nesto bolje osecam, pa jos prestala vrucina,pada kisa... :mrgreen:

Salim se,moze i neka slika te skalamerije,a i jesi li to postavio negde?
Koliko sam ja shvatio treba mu neko vreme da "povuce".....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 21, 2006 10:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned apr 02, 2006 10:21 am
Postovi: 69
Dobro evo kratak komentar o dejstvu CB-a na osnovu onoga što sam video juče i danas.

Par dana pre pravljenja CB-a trajale su vrućine i nebo je bilo konstantno presvučeno onim jednoličnim tankim slojem iz chemtrailsa (plave boje skoro da nije bilo ali je sunce peklo). Kada smo na krovu zgrade montirali CB isprva se nije ništa dešavalo i ja sam, priznajem, već bio malo razočaran s obzirom na to da su neki ljudi svedočili o efektu čim su zaboli prve šipke. Međutim 15-tak minuta kasnije počeli su da se pojavljuju razni veseli oblaci (okačiću fotografije ovih dana) a uskoro je nestala i ta izmaglica, mada ne sasvim. Nastavilo je sve brže i svima nam je bilo jasno da stvar radi. Narednih pola sata - sat smenjivali su se najraznovrsniji oblaci na nebu, koje izgledalo mnogo čistije. Zatim se naoblačilo ali nije pala kiša, posle se opet razvedrilo (opet sa zanimljivim oblacima) pa se opet naoblačilo. Veče je opet bilo vedro a u toku noći je počela kiša koja je danas padala ceo dan. Ova kiša je bila najavljena još juče pre nego što smo počeli da pravimo CB.

Malopre sam bio gore na krovu i bilo je interesantno. Bilo je toliko vedro da se moglo videti hiljade zvezda što ne pamtim kad sam poslednji put video iznad grada. Nadletalo je i jako puno aviona ali nisam mogao videti da li ostavljaju trag. Od isparenja od kiše su počeli da se formiraju niski oblaci koji su leteli ogromnom brzinom. Uskoro su prekrili celo nebo osim u radijusu od recimo 4-5km oko nas gde je konstantno bilo kristalno čisto. To je trajalo nekih pola sata. Zatim sam se malo igrao sa CB-om usmeravajući ga prema oblacima, bez rezultata, u međuvremenu su oblaci prekrili i nas, što je ostalo i nakon što sam ispravio CB. Evo sad sam opet pogledao nebo (sat kasnije - 11:11 PM), svuda naokolo su gusti oblaci a iznad mene je oko 50% vedro.

Ovo su samo vizuelni rezultati, meni je važnije da li će atmosfera zaista biti čistija narednih nedelja i meseci i da li će chemtrails biti onemogućeni da formiraju tu izmaglicu. Bićete obavešteni u svakom slučaju.

Laku noć.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 640 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz