Sada je: čet mar 28, 2024 5:12 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 78 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kristali, drago kamenje i plemeniti metali
PostPostano: sub apr 28, 2012 10:38 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Treba mi savjet

Ovi kristali su kod mene već dvadesetak godina. Periodično ih stavljam na zemlju kad je kiša, pa ostaju dan na suncu. I onda opet u svoju korpicu i na sred kuće.
Šta je to što imam, šta radi i radim li ja dobro s njima?
Svi su u izvornom obliku, bez dorada.


Attachment/i:
Fotografija0011.jpg
Fotografija0011.jpg [ 34.87 KiB | Pogledano 8182 put/a. ]

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity
Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kristali, drago kamenje i plemeniti metali
PostPostano: ned apr 29, 2012 2:03 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
ODRŽAVANJE KRISTALA

http://www.nebeski-dar.hr/index.php?opt ... &Itemid=32

:thumbup:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kristali, drago kamenje i plemeniti metali
PostPostano: ned apr 29, 2012 6:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Hvala Jack

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Ametist
PostPostano: sri sep 19, 2012 3:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 21, 2012 5:35 pm
Postovi: 39
Citao sam na internetu da Ametist pomaze oko glavobolje ... Ima li ko kakvu ideju kako da ga korisitm protiv glavobolje.

Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ametist
PostPostano: sri sep 19, 2012 3:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 11, 2011 1:06 pm
Postovi: 557
Najbolje da nabaviš privjesak i nosiš ga stalno oko vrata.
Inače to što piše za njega mogu potvrditi ličnim iskustvom.
:love3:

_________________
"...nebo je bilo u meni.Ne spoznah to dok ne padoh među zvijezde..."
natpis sa stećka.

http://putnikova-pjesma.webnode.com/
http://balada-o-bezimenom.webnode.hr/
https://pleromabl.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ametist
PostPostano: čet sep 20, 2012 8:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 21, 2012 5:35 pm
Postovi: 39
Hvala na odgovoru .. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Lepote Kristala :)
PostPostano: uto dec 25, 2012 9:12 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet dec 21, 2012 2:43 am
Postovi: 11
Lokacija: Srbija
Evo malo za ljubitelje poludragog i dragog kamenja da pare oci :D
http://www.youtube.com/watch?v=uFOXkrG_ ... e=youtu.be

_________________
Isus Hrist:
Ja sam put istina i zivot.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kristali, drago kamenje i plemeniti metali
PostPostano: pet feb 15, 2013 3:07 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Vidi moj Azurit, polako se pretvara u malahit. :)

slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kristali, drago kamenje i plemeniti metali
PostPostano: sri mar 19, 2014 2:35 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub jan 07, 2012 4:31 am
Postovi: 27
Lampa je napisao/la:
Prilažem manju dopunu gornjem postu prema knjizi Moć kamenja od Osmana Hasanpašića, I dio, 1996. Zagreb. Radi se uglavnom o načinima pražnjenja i/ili punjenja kristala. No, prije nego počnem iznositi dopune želim napomenuti da je briga oko kristala zahtijevan posao, kao oko kućnog ljubimca ili biljke. Treba ih redovito prazniti od nakupljenih štetnih energija i pravilno puniti. Inače će onome tko ih koristi vratiti pojačanu nakupljenu energiju kakva god ona bila, pozitivna ili negativna.
Preporučam da se nabavi poseban set kristala za punjenje, koji ne služe za osobni rad. Složiti setove u staklene posudice (izbjegavati plastiku i druge umjetne materijale, koristiti prirodne materijale – drvo, prirodno platno, svilu ili neutralne – staklo, porculan, keramika). Najprije je potrebno očistiti i napuniti setove za punjenje. Kad su oni spremni za rad tada se može raditi s ostalim kristalima na njihovom pražnjenju i punjenju.
Svaki kristal je baš kao i čovjek, priča za sebe, tako da bi bilo dobro pomoću viska ili na neki drugi način utvrditi da li određenom kristalu odgovara planirani tretman. Kristali često sadrže primjese drugih elemenata ili tvari koje utječu na njihov „energetski potpis“, što znači da im možda neće odgovarati tretman kojeg inače primjenjujemo za tu grupu kristala.
Kad utvrdimo što koji kristal treba, tada se radi plan čišćenja i punjenja kristala, preporučam izradu tablice, primjer:
Naziv kristala (Tigrovo oko), Učestalost pražnjenja i punjenja(2 x mjesečno), Sredstvo za pražnjenje (Tekuća mlaka voda ili suha posuda s morskom soli), Sredstvo za punjenje (2h-3h na suncu ili kraj gorskog kristala), Datum punjenja (subota, 05.11.2011), Datum sljedećeg punjenja (subota, 19.11.2011), Komentari (Ogrlicu staviti 1-2x mjesečno ostaviti preko noći uz hematit).
Dopune za pražnjenje i punjenje:
Gotovo svi kristali kao i organski materijali (biseri, koralji, jantar) se mogu prazniti u morskoj soli, ali ne mogu se svi prazniti pod tekućom vodom jer je ne podnose, kao npr. hematit.
Gorski kristal – ima svojstvo balansiranja energija svih ostalih kristala koje osoba nosi, tako da štiti od prekomjerne izloženosti vibracijama kristala. Preporuča se stalno ga nositi sa sobom. Prazni/puni se 1-2x mjesečno na suncu 1-2 h.
Rozenkvarc – prazni se pod tekućom vodom ili u morskoj soli, puni se 1-2 x mjesečno kraj gorskog kristala ili ametista.
Rutil kvarc – prazni/puni se 1x mjesečno, može se puniti na suncu ili kraj gorskog kristala 1-2 h.
Ametist – prazni se svakih 15-20 dana pod tekućom vodom, uglavnom ne puni na suncu, jer gubi boju i pregrijava se, već na mjesečini. Međutim, 10-20 minuta na jutarnjem suncu prema, nekim izvorima, mu neće štetiti.
Koralj – prazni se i puni 1x mjesečno u morskoj soli, morskoj vodi ili slanoj vodi.
Žad – kad se primjeti da se zamutio ili da se zagrijava na tijelu potrebno ga je isprazniti pod tekućom mlakom vodom, a puniti ga u posudi uz ametiste. Sunce mu smeta.
Tirkiz – prazni se 1x mjesečno u suhoj posudi s kamenčićima hematita. Puni se kraj gorskog kristala s bakrenim nugetima, srebro mu pojačava djelovanje. Ne smije na sunce, a smetaju mu kiseline i sapuni.
Opsidijan – prazni se svakih 3 tjedna pod tekućom vodom, a puni uz gorski kristal ili na suncu.
Tigrovo oko – prazni se 2x mjesečno pod tekućom vodom, a puni na suncu ili uz gorski kristal. Ogrlicu treba povremeno 1-2 x mjesečno držati u suhoj posudi s kamenčićima hematita.
Ahat – prazni se 1x tjedno kako je navedeno u postu iznad.
:glasses7:




Ti si ga mnogo zakomlikovao. Ali... ako uzmem u obzir da je vecina preporucenih nacina ciscenja kristala zasnovana na istim izvorima, a oni se ticu dominacije nad prirodom, onda ne treba da zameram svim onim zainteresovanim osobama koje zele doci do kristala i to odbijaju kada pogledaju ovo sto je napisano.
Ja ne poznajem O. H. ali sam citala njegove knjige i proucavala ih..Mada se u njegovih knjiga i nije imalo sta za prouciti..Mozda da je drzao neke skole i sl..
Ne poznajem ni Olgu Rezo..
I ne poznajem, ili mozda poznajem neke koji se bave kristalima, ali ciscenje kristala ne rade na nacin kako bi to bilo prikladno za siru populaciju. Rade na nacin koji ili odgovara ezoterisjkoj struji kojoj pripadaju, a to znaci da energije kristala prilagodjavaju istoj, ili ciste metodama koje su negde iznjuskali na netu..
Najcesce ih samo postave u rafofe i zamislite...nije im lose.. cak sta vise..dobro se osecaju u tim radnjama...

Zanimljivo za razraditi..

Kako prezivljavaju te osobe koje imaju prodavnice minerala..? Kako usled svih tih teskih i negativnih energija..?

Sigurno da tu postoji neka caka...
Ma sigurno..

Ovu temu treba podeliti na dva dela.
Tema koja se bavi ciscenjem kristala za amatersku upotrebu

Ciscenje kristala koji se pripremaju za profesionalnu upotrebu

Drugi deo bi opet trebalo podeliti u skladu sa pravcima i ucenjima razno i raznoraznih skola..


Ovako, to parce kamena, ta kamencuga, taj svetlosni aparat, to divno bice... se nalazi u zemlji..

VEKOVIMA..DUZE..MNOGO DUZE...

...i, kada ga iskopas, uberes..kako god ti volja...on je cist, pun snage i emituje, vibrira i...zamisli - radi...

i pazi sada... Taj fenomen prirode koji sihronizuje deo planete na kom je pronadjen, koji deluje u skladu sa prirodnim silama je dodirnuo jedan..pa drugi..pa treci covek...

Ok..

Znaci covek je prljav...

Dobro ima toga..


Odakle vama svima pravo da sumnjate da nesto sto egzistira eonima, sto je delo prirode i delo stvaranja, nema tu moc, nema tu snagu da se samoprocisti...???

Ako niste znali, kristali imaju sposobnost samociscenja...

...i bilo bi korisno da to pokusate da iskopate, pronadjete...proucite..NAJBOLJE BI BILO DA SPOZNATE I SAZNATE..

Prosecnom kvarcu... kazem prosecnom,jer ima mnogo varijeteta kvarca, je potrebno nekoliko sati da procisti energije koje mnogo odskacu od prirodnih, od onih koje kristal sam po sebi emituje..
U nekim slucajevima malo vise...
U nekim slucajevima jos vise..

I iz tog razloga se kupljeni kristal izlaze nekim oblicima pranja, zakopavanja ... sada sam vec cula i za tamjan, pa svece... ajme..ludilo :tongue:

I kada ga tako operete i ko zna koju jos mu nevolju zadate, a zadajete mu nevolje jer ste zbunjeni onim sta on jese...mozete se slobodno IGRATI SA NJIM..

Nositi, krasiti...NAJBOLJE BI BILO - RADITI

Da se vratim na dom kristala..to je zemlja... tu je on lezao vekovima. i tu je upijao Suncevu, pa Mesecevu, pa... kosmicku energiju..I niko ga nije vadio i niko ga nije tretirao kao degenerika... "stavi ga na sunce; u noci punog meseca ga iznesi; dva puta mesecno ga peri"

MOLIM VAS RAZMISLJAJTE...

Tacno je da zivimo okupirani losim..
Tacno je da gomilanje kristala mogu da pojacaju lose
(pranje vas nece zastiti)


Postoji druga opcija..To je priprema kristala za profi upotrbu...

Ti kristali se prilagodjavaju radu onog koji planira da ih koristi za nesto: lecenje, drmanje..ljubljenje.. ( karikiram) za nesto veoma ozbiljno...pravljenje programa koji je u skladu sa visim obavezama koje nisu svima date na uvid, ali tom nekom prakticaru ( nemam bolji izraz) jesu.. On zna kako ce i kako da dodje do kristala koji je pogodan za tu svrhu...


Ti postupci se rade na razne nacine... Najmenje je to ciscenje dva puta nedeljno, mesecno...i sl..

ali koriscenje drugih kristala koji su vec pripremljeni, pa razne jantre, mandale... pa..jos sto- sta.. DAAA

Ja toliko...

Izvinjavam se na malo ostrijem tonu..Imam svoje momente... :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kristali, drago kamenje i plemeniti metali
PostPostano: sri mar 26, 2014 12:20 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
delfini je napisao/la:
Odakle vama svima pravo da sumnjate da nesto sto egzistira eonima, sto je delo prirode i delo stvaranja, nema tu moc, nema tu snagu da se samoprocisti...???
Ako niste znali, kristali imaju sposobnost samociscenja...
...i bilo bi korisno da to pokusate da iskopate, pronadjete...proucite..NAJBOLJE BI BILO DA SPOZNATE I SAZNATE..
Prosecnom kvarcu... kazem prosecnom,jer ima mnogo varijeteta kvarca, je potrebno nekoliko sati da procisti energije koje mnogo odskacu od prirodnih, od onih koje kristal sam po sebi emituje..
U nekim slucajevima malo vise...
U nekim slucajevima jos vise..

Da se vratim na dom kristala..to je zemlja... tu je on lezao vekovima. i tu je upijao Suncevu, pa Mesecevu, pa... kosmicku energiju..I niko ga nije vadio i niko ga nije tretirao kao degenerika... "stavi ga na sunce; u noci punog meseca ga iznesi; dva puta mesecno ga peri"

MOLIM VAS RAZMISLJAJTE...

Tacno je da zivimo okupirani losim..
Tacno je da gomilanje kristala mogu da pojacaju lose

Gle, tvoja je stvar u što ćeš vjerovati i koliko je tvoje iskustvo u radu s kristalima dovoljno duboko da ga možeš tretirati kao pravilo. Kristali jesu posebna forma života iako to znanost ne priznaje. Svi biološki sustavi imaju sposobnost samopročišćenja, to je i znanost priznala, no pitanje je vremena. Koliko treba nekom sustavu ili kristalu vremena da se samostalno, spontano pročisti? Više od jednog dana, mjeseca, godine, ljudskog života?

Stoga i ja tebi predlažem da razmišljaš, a ne idealiziraš. Kamen sebe ne doživljava kao degenerika osim ako mu mi tu misao ne uputimo. Kamen ima drugačiju svijest od ljudske i ne opterećuje se ljudskim pripisanim osobinama. Karakteristika je čovjeka da druga bića i sustave ne razumije i ne shvaća onakvima kakvi oni stvarno jesu nego im se pripisuju ljudske osobine. TO je zločin protiv tih bića, uključujući i kristale. Ne poštivanje njihove biti.

Citat:
(pranje vas nece zastiti)


Naprotiv, pranje svega, čovjeka, kristala i ostaloga uklanja razorne frekvencije iz sustava. Voda uvijek koristi, svemu, jer sadrži informaciju i može je prenijeti na druga bića ili tvari, a isto tako može i preuzimati vibracije od svoje okoline – pogledaj malo radove Dr Masaru Emota.

I naravno da uvažavam tvoje mišljenje, ne moramo se slagati u svemu, to je ljepota i bogatstvo različitosti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kristali, drago kamenje i plemeniti metali
PostPostano: pet mar 28, 2014 10:43 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub jan 07, 2012 4:31 am
Postovi: 27
Lampa je napisao/la:
delfini je napisao/la:
Odakle vama svima pravo da sumnjate da nesto sto egzistira eonima, sto je delo prirode i delo stvaranja, nema tu moc, nema tu snagu da se samoprocisti...???
Ako niste znali, kristali imaju sposobnost samociscenja...
...i bilo bi korisno da to pokusate da iskopate, pronadjete...proucite..NAJBOLJE BI BILO DA SPOZNATE I SAZNATE..
Prosecnom kvarcu... kazem prosecnom,jer ima mnogo varijeteta kvarca, je potrebno nekoliko sati da procisti energije koje mnogo odskacu od prirodnih, od onih koje kristal sam po sebi emituje..
U nekim slucajevima malo vise...
U nekim slucajevima jos vise..

Da se vratim na dom kristala..to je zemlja... tu je on lezao vekovima. i tu je upijao Suncevu, pa Mesecevu, pa... kosmicku energiju..I niko ga nije vadio i niko ga nije tretirao kao degenerika... "stavi ga na sunce; u noci punog meseca ga iznesi; dva puta mesecno ga peri"

MOLIM VAS RAZMISLJAJTE...

Tacno je da zivimo okupirani losim..
Tacno je da gomilanje kristala mogu da pojacaju lose

Gle, tvoja je stvar u što ćeš vjerovati i koliko je tvoje iskustvo u radu s kristalima dovoljno duboko da ga možeš tretirati kao pravilo. Kristali jesu posebna forma života iako to znanost ne priznaje.

Stoga i ja tebi predlažem da razmišljaš, a ne idealiziraš. Kamen sebe ne doživljava kao degenerika osim ako mu mi tu misao ne uputimo. Kamen ima drugačiju svijest od ljudske i ne opterećuje se ljudskim pripisanim osobinama. Karakteristika je čovjeka da druga bića i sustave ne razumije i ne shvaća onakvima kakvi oni stvarno jesu nego im se pripisuju ljudske osobine. TO je zločin protiv tih bića, uključujući i kristale. Ne poštivanje njihove biti.

Citat:
(pranje vas nece zastiti)


Naprotiv, pranje svega, čovjeka, kristala i ostaloga uklanja razorne frekvencije iz sustava. Voda uvijek koristi, svemu, jer sadrži informaciju i može je prenijeti na druga bića ili tvari, a isto tako može i preuzimati vibracije od svoje okoline – pogledaj malo radove Dr Masaru Emota.

I naravno da uvažavam tvoje mišljenje, ne moramo se slagati u svemu, to je ljepota i bogatstvo različitosti.


Lampa je napisao : "Gle, tvoja je stvar u što ćeš vjerovati i koliko je tvoje iskustvo u radu s kristalima dovoljno duboko da ga možeš tretirati kao pravilo. Kristali jesu posebna forma života iako to znanost ne priznaje. "

U tom slucaju ja tebe molim da svoja verovanja ne nameces kao iskusva i dozvolis sebi da ispitas mogucnost inidividualnog samo ciscenja nekih kristala. Ukoliko pak sebi dopustis da se pozabavis tom temom, sto znaci da ces odvojiti svoju energiju i vreme za takvo proucavanje, imaces sve sanse da otkrijes da li periodicno, gore navedeno,ciscenje kristala fukcionise onako kako si naveo, ili ne...
I ukoliko spustis gard, te prihvatis ono sto je nauka priznala, a to je da sve ima svoj period samociscenja i podjes odatle... rec koju si iskoristio IDEALIZACIJA, bi bila suvisna u ovoj maloj prepisci, jer bi uocio da si komentarisao nesto sto nisi cak ni dobro procitao..
Jer da si dobro procitao sta sam napisala, uocio bi da nigde nisam pomenula da kristali sebe tretiraju kao degenerike...
I opet, 'drzati stvar u svojim rukama'. odnosno ne dozovloliti da se pozabavimo prirodnim fenomenom ciscenja, vec nametati periode jeste nesto sto je ...covek odredio...I ako se pozovem na onu tvoju koju si napisao: "kameni ima drugaciju svest od ljudske"... stici cu opet do teoretisanja, ali ne i do prakse...a tu se vec moze pricati o idealizaciji, ali ne o mojoj.. izvini sad :)



Covek je bice za sebe... I vecina vodu nagonski koristi. Malo njih pristupa istoj kao energiji. Meni je drago da si iskoristio priliku i dopisao par korisnih reci u tom pravcu i ja ti ovom prilikom Zahvaljujem.

I ponovo hocu da napomenem:

Ovu temu treba podeliti na dva pravca

1. Ciscenje kristala za amatersku upotrebu
2. Ciscenje kristala za profi upotrebu...

Verujem da bi tada mnogo toga postalo jasnije a pristup kupovini spontaniji...
Verujem da bi i razni uredjaji tipa orgoniti primili spontaniju reakciju, cak mislim da bi se rascistile mnoge nedoumice oko njihovog delovanja...

Ja toliko,

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kristali, drago kamenje i plemeniti metali
PostPostano: pon apr 07, 2014 12:15 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto feb 25, 2014 2:18 pm
Postovi: 11
Gdje bih mogao pronaci kristale u prirodi? Ima li ko iskustva sa tim? I sto se tice kupovine, ima li mozda da se naruci preko neta? :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kristali, drago kamenje i plemeniti metali
PostPostano: uto apr 08, 2014 9:59 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 11, 2011 1:06 pm
Postovi: 557
Psihoza je napisao/la:
Gdje bih mogao pronaci kristale u prirodi? Ima li ko iskustva sa tim? I sto se tice kupovine, ima li mozda da se naruci preko neta? :)


Prvo se raspitaj u svojoj okolini gdje su najbliži otkopi ili rudnici,tamo ćeš moći najviše pronaći jer je lako pratiti mineralne žile.Može ih se naći i u šumi (npr. gorski kristal) i naravno rijeke,naročito planinske.

_________________
"...nebo je bilo u meni.Ne spoznah to dok ne padoh među zvijezde..."
natpis sa stećka.

http://putnikova-pjesma.webnode.com/
http://balada-o-bezimenom.webnode.hr/
https://pleromabl.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kristali, drago kamenje i plemeniti metali
PostPostano: ned maj 04, 2014 5:25 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
ima li mozda da se naruci preko neta?


Ima... ja uzimam kod prijatelja ( Nebeski Dar )...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kristali, drago kamenje i plemeniti metali
PostPostano: uto jun 10, 2014 11:27 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri jul 03, 2013 10:57 pm
Postovi: 5
Pozdrav, nedavno mi je napravljen CT mozga i s obzirom na veliku izloženost x zrakama, pitam se da li postoji kristal koji bi mi pomogao u saniranju tog prevelikog zračenja u tijelu?

Unaprijed zahvaljujem na svakom odgovoru.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kristali, drago kamenje i plemeniti metali
PostPostano: ned jul 06, 2014 9:07 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Nemam pojma koji bi to kristal mogao, ali zelena salata ti dobro "odnosi" radioaktivne "ostatke" iz tijela... čisti tijelo...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kristali, drago kamenje i plemeniti metali
PostPostano: ned jul 06, 2014 9:18 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
I cikla!!! Cvekla... kako tko razumije, može salata, sok...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kristali, drago kamenje i plemeniti metali
PostPostano: pet jul 11, 2014 9:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 30, 2006 6:52 am
Postovi: 366
nyana je napisao/la:
Pozdrav, nedavno mi je napravljen CT mozga i s obzirom na veliku izloženost x zrakama, pitam se da li postoji kristal koji bi mi pomogao u saniranju tog prevelikog zračenja u tijelu?

Unaprijed zahvaljujem na svakom odgovoru.

I ja bih dodala da se pijenjem zelene gline takodjer moze ocistiti tijelo.
:love9:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 78 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz