Sada je: čet mar 28, 2024 1:54 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sri okt 08, 2008 9:11 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
astralwalker je napisao/la:
Moje misljenje je da jednostavno moze!

I pokraj ponekog sitnog izvedenog trika (It comes with the territory), "covek" ocigledno izvrsno vlada svojim psihickim snagama.


http://www.youtube.com/watch?v=25dNZhgVrkc


da mi 'prostis na izrazu, ali moze moj qrac... :mrgreen:

mislim meni zdrav razum nalaze da osoba koja moze levitirat i ima "moci" kao sto on nama prodaje da ima, nije opterecena fizickim izgledom i popularnoscu (citaj hollywood i ekipa). jednostavno takva osoba je duhovno i mentalno uzasno jaka i nije joj uopce u interesu, recimo, da fizicki izgleda poput nabildanih ljudi (a on jeste nabildan - ta pogledaj mu tricepse. konstantno nosi misic-majice) i ostalih sa laznim (tjelesnim/vanjskim) samopouzdanjem. to je samo jedna usporedba...

jednostavno sve sta radi su obicni trikovi/iluzija sa veeeelikim dodatkom - obradom videa.
on je jako dobar iluzionist koji gaji za popularnoscu, dobrim izgledom i sve sta ide sa tim (novac, zene,...). dakle CISTI materijalsta. mozda je i on OPS, pod kontrolom OPS bica sa 4d-a. ko zna... :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=hxiO6yDa2Co

eto, toliko od mene. lipi pozdrav... :blob:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 08, 2008 10:00 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 15, 2008 11:24 pm
Postovi: 186
Chris Angel je iluzionist ( iluzija, dakle nije stvarno ), kao i npr. David Blaine i ostala ekipa iluzionista. Nemojte se dati prevariti da to što rade je stvarno. Ja sam dosta vremena proučavao njihove trikove i recimo levitirati mogu bez problema jer znam kako se to radi. To me naučio moj prijatelj koji proučava te iluzioniste i zna jako puno trikova s kojima se lako prevari ljudski mozak. :) Nažalost kod takvih osoba sve ima svoje objašnjenje...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 08, 2008 10:58 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Apollo, hoces li da nam, makar ukratko, u osnovnim crtama, kazes nesto vise o levitiranju?

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 08, 2008 11:20 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 15, 2008 11:24 pm
Postovi: 186
Za mene levitacija ( barem onakva kakvu predstavljaju ti iluzionisti ) nije ništa drugo nego showoff :). Ako želiš naučiti kako levitirati ( uzdignuti sa zemlje ) na takav način, preporučam youtube, samo u search upiši "how to levitate" i voila - evo ti odgovora... s tim da se za neke "metode" moraš jako potruditi. Mislim da je moj prijatelj eksperimentirao s nekakvim magnetima koji bi ga "uzdignuli" par cm iznad zemlje. Ne znam da li je uspio.

E sad, da postoje ljudi na svijetu koji stvarno levitiraju, ali ne koristeći iluziju ne bih znao. Vjerojatno ima ljudi koji to mogu, ali kako, to je već preteško pitanje za mene. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet okt 09, 2008 10:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 27, 2007 11:07 pm
Postovi: 306
A, jel ima neki razuman razlog - zašto bih htio da levitiram?Mislim, šta ću s time?Za transport mi nije baš praktično (mnogo, premnogo bi mi se čudili prolaznici),za dokazivanje nečega, hajde - de...bio bih veliki frajer, al može se bit frajer i drugačije.
A i šta će priča o levitaciji ovdje? :shock:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub okt 11, 2008 9:36 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jul 31, 2006 1:38 am
Postovi: 506
Lokacija: -edge of reality-
levitacija bi bila super. Pgotovo ako bi mogo i predmete navest da levitiraju. Zamisli. Recimo ... ideš na more. Staviš sve kaj trebaš u svoj "auto" i zapališ na more fino. Ili razmještaš namještaj po stanu. Nema problema.
Korištenje stolica? Nepotrebno.

Kakav lif? Kakvi avioni, svemirski brodovo i slicno.

"When you dream there are no rules, people can fly, anything can happen. Sometimes there is a moment as you are awakening when you become aware of the real world around you, but you are still dreaming. You may think you can fly but you do better not try. People can fly. "

Heheh. Ma u svakome slucaju bi to bilo sredstvo prevoza koje je ekološki prihvatljivo :-) I 100% sigurno i pouzdano. Zapravo osisi o samoj osobi :-)

_________________
-A mind without purpose will wander in dark places.-
-A small mind is easily filled with faith.-
-An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.-


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub okt 11, 2008 2:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
felix je napisao/la:
A i šta će priča o levitaciji ovdje? :shock:


ja nerazumin zasto je ovih ovdje par postova izdvojeno u novu temu "Levitacija" kad sam ja samo odgovorio/izrazio misljenje na jedan post napisan prije godinu dana od strane jednog korisnika ovog foruma... #-o

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub okt 11, 2008 6:45 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
ja nerazumin zasto je ovih ovdje par postova izdvojeno u novu temu "Levitacija" kad sam ja samo odgovorio/izrazio misljenje na jedan post napisan prije godinu dana od strane jednog korisnika ovog foruma...


Zato da ne mješamo teme, a dobra ideja je malo porazgovarati i o tome, pošto već nemamo tu temu.

:mrgreen: :wink:

Dakle... levitacija...

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Levitacija
PostPostano: ned aug 16, 2009 3:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 18, 2009 1:03 am
Postovi: 196
Lokacija: Beograd
Znaci.. Dakle Levitacija, Mogao bih ja malo tu da se umesam.

The Hutchison Effect pt.1/2

The Hutchison Effect pt.2/2


http://www.thehutchisoneffect.com/
http://johnkhutchison.blogspot.com/

Ovo bi mogle da spada vise u neku temu o alternativnoj energiji mada mislim da odgovara i ovde. To sam tek otkrio mada izgleda veoma interesantno.

_________________
Valjda sam nešto zaboravio da dodam. Il sam se setio previše kasno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Levitacija
PostPostano: pet sep 03, 2010 9:36 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 18, 2009 1:39 pm
Postovi: 127
levitacija je ništa drugo do odgovor na to koliko naš mozak utječe na stvarnost i stvaranje te iste, ako si dovoljno usredotočen i ako si u stanju "preskočiti" sve barijere koje ti ovaj "fizički" svijet nameće, tada ni levitacija nije nemoguća...

_________________
holografski svemir - svemir u kojem je vrijeme iluzija,a stvarnost ništa više od umom stvorene slike...

http://s3.ba.battle-knight.org/index.ph ... f=MTAyNTQw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Levitacija
PostPostano: uto sep 07, 2010 1:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
U novom Nexusu broj 50. postoji jedna jako interesantna tema "Skriveni elementi u glazbi i zvukovima". U jednom dijelu teme, zanimljivog naslova "Levitacijski potencijal zvuka", opisani su rituali budistickih svecenika koji uspjevaju manipulacijom zvuka da podignu velike gromade kamena i prebace ih na 400m udaljeno mjesto.
Mozemo onda samo zamisliti kakvu su "tehnologiju" imali stari egipcani prilikom gradnje svojih velebnih izdanja.

Da ne duljim - http://www.mediafire.com/?2jgpyxxik6v36na

LP

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Levitacija
PostPostano: uto sep 07, 2010 2:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 04, 2008 10:30 pm
Postovi: 604
Lokacija: Again in Đakovo
Hvala na linku bad.ass.
Neki dan sam posudio od frenda Nexus časopise iz ove godine,pa malo prolistavam i čitam neke teme,pogotovo me zainteresirala tema o samurajima iz ožujka ove godine,jako dobar članak.

_________________
"Sve je jasno,samo sam ja zamagljen"- Lao Tse


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Levitacija
PostPostano: čet okt 07, 2010 11:42 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
pošto do sada nikada nisam vidio osobu koja levitira osim iluzionista koji sami tvrde da su iluzionisti i da ne mogu to preko uma i sličnih "super-moći" (a to je recimo criss angel koji je oduvijek govorio da je sve to samo iluzija uz pomoć mađioničarskih trikova) ne vjerujem da je moguća. većina ljudi obično vjeruje da postoji neki "posebni" čovjek koji to "može" jer mu to um dopušta i da živi negdje u planinama gdje ga nitko ne vidi ali meni se čini da je to samo naša potreba za vjerovanjem. pa onda ako baš mi ne možemo levitirati (a uvijek volimo tvrditi kako je to lako i sve je um, sve je ovo, sve je ono) onda uvijek može neki pustinjak na himalajama ili u egiptu koji će to zadržati za sebe, iako su kamere već prisutne po tim područjima kroz generacije i generacije a i dalje nikako da ne vidim nekog mladog tibetanskog redovnika kako se uzdiže od poda ili nekog indijskog svetog čovjeka koji levitira. možda kad se naduva on leti u svom umu ali ja nisam vidio nijednog da leti u fizičkoj stvarnosti a vjerujte mi, otvorena sam uma da je to možda moguće, samo je statistika trenutno neumoljiva.

sad mi možemo reći da je to zato što smo bombardirani zraćenjem, pa onda da smo trovani ovime i onime od strane "onih" ali to je i dalje izbjegavanje suočavanja oči u oči sa problemom a taj je da možda stvarno nije moguće kršiti fizičke zakone i da ćemo kad tad otegnuti papke ko obićni smrtnici koji se ne mogu zaletiti u zid i proći kroz njega, osim u snovima i mislima. mislim, ako je sve u umu, kakve veze ima šta jedeš i tko te truje, skoči sa zgrade i preživi ako je sve u umu ili poleti.

naravno, uvijek ima youtube videa (zasad znam samo za jedan koji se pokušava prikazati kao autentični prikaz levitacije a to je onaj sa onim crnim šamanom koji crta krug oko poda i leti dok članovi plemena bubnjaju oko njega ali kako sada znati da je taj video autentičan. mislim, da sam ja taj frajer već bi na svakom uglu i ulici pokazivao svoje moći i bio planetarno popularan kao onaj frajer koji jede sve živo od metala do plastike, te je pojeo avion (što je možda jedna od mogućih naznaka da je um iznad materije, ali ne možemo biti sigurni). svakako da u nekom smislu um i je iznad materije jer sve što uspiješ u materijalnom svijetu uspijevaš ako ti je um uspiješan u shvaćanju toga kao mogućeg i time ti dopušta da nastaviš sa tvojom aktivnošću ali da li je umom moguće mješati se u stvarnost materije i mjenjati ju, je sasvim drugi par rukavica.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Levitacija
PostPostano: čet okt 07, 2010 12:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
demiurge je napisao/la:
da sam ja taj frajer već bi na svakom uglu i ulici pokazivao svoje moći i bio planetarno popularan kao onaj frajer koji ...
.


betmen forev'r
spajdermen nev'r

:blob: :love6: :love6: :love6: :blob:
:angel4: :toothy2: :mrgreen:

:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Levitacija
PostPostano: čet okt 07, 2010 12:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jun 01, 2010 7:36 am
Postovi: 127
Demiurge,

Prije nekoliko godina je u emisiji "Na rubu znanosti" prikazan kratki film na kojemu jedan afrički vrač levitira. Oni što su ga snimali su provlačili uže ispod i iznad njega da provjere ima li ikakvih materijalnih pomagala koje su možda nevidljive. Ono što sam upamtio je da je vrač ulagao poprilični napor da održi ravnotežu, ruke i noge su mu primjetno drhtale. Lebdio je na visini, nisam baš siguran davno je bilo, oko 1 do 1,5 metara iznad tla. Meni je filmić izgledao prilično autentičan.
U istoj emisiji prikazivani su indijski fakiri koji u sjedećem položaju odskaču od zemlje bez pomaganja nogama ili rukama. I ono što dosta ljudi može uz određenu praksu, hodanje po žeravici.

Kad je ta epizoda bila i kako se zvala ne mogu se sjetiti.

:love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Levitacija
PostPostano: čet okt 07, 2010 3:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
langolijer je napisao/la:
Demiurge,

Prije nekoliko godina je u emisiji "Na rubu znanosti" prikazan kratki film na kojemu jedan afrički vrač levitira. Oni što su ga snimali su provlačili uže ispod i iznad njega da provjere ima li ikakvih materijalnih pomagala koje su možda nevidljive. Ono što sam upamtio je da je vrač ulagao poprilični napor da održi ravnotežu, ruke i noge su mu primjetno drhtale. Lebdio je na visini, nisam baš siguran davno je bilo, oko 1 do 1,5 metara iznad tla. Meni je filmić izgledao prilično autentičan.
U istoj emisiji prikazivani su indijski fakiri koji u sjedećem položaju odskaču od zemlje bez pomaganja nogama ili rukama. I ono što dosta ljudi može uz određenu praksu, hodanje po žeravici.

Kad je ta epizoda bila i kako se zvala ne mogu se sjetiti.

:love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3:


da to sam i rekao, crni šaman, ali nisam vidio da itko provlači ikakvo uže http://www.youtube.com/watch?v=tW6pVFOpE6Q

a ovo sa fakirima je vjerojatno ona metoda "levitacije" koja je prmovirana od strane TM-a gdje ekipa skače na guzici. mislim, meni je to presmiješno, vjerojatno je to malo teže za postići ali također je i salto pa ljudi koji ga znaju napraviti ne govore da prkose ili krše fizičke zakone. ako je ovo prkošenje gravitaciji kako ovi smiješni likovi tvrde http://www.youtube.com/watch?v=dSsI0nXv2AM šta je tek onda ovo, superman sindrom http://www.youtube.com/watch?v=x98jCBnWO8w

a što se tiče hodanja po žeravici pogledaj ovo pa mi reci da ti je potrebna ikakva priprema za takvo što http://www.youtube.com/watch?v=-W5FRl0qhOM


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Levitacija
PostPostano: pet okt 08, 2010 8:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub apr 17, 2010 5:19 pm
Postovi: 398
Lokacija: sada i ovdje
ođe se može saznati u kojoj je emisiji NRZ-a bilo o tom šamanu: http://www.val-znanje.com/index.php?opt ... &Itemid=61

a što se tiče same tematike o levitaciji i tome sličnom, nije loše čitati slavinskog - psihički trening indijskih fakira i jogija & ključlevi psihičke magije, kao ni murphya - moć podsvjesti, i knjige o neuro lingivističkom programiranju, i od perkinsa - psihonavigacija (putiovanje duše) također... sve to zajedno i hop u zrak za tili čas :D ko da je to nešto teško :mrgreen:

i ovaj članak nije na odmet pročitati: http://www.teledisk.hr/svjetlost/index. ... i/citaj/68

:occasion5: :hello2:

_________________
-Evo moje tajne. Vrlo je jednostavna. Dobro se vidi samo srcem.Bitno je očima nevidljivo...
-Vrijeme što si ga posvetio svojoj ruži čini tu ružu toliko dragocjenom...
-Ljudi su zaboravili tu istinu, ali ti je ne smiješ zaboraviti. Zauvijek si odgovoran za ono što si pripitomio. Odgovoran si za svoju ružu..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Levitacija
PostPostano: pet okt 22, 2010 7:41 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned aug 15, 2010 12:14 am
Postovi: 20
Lokacija: South of heaven
J mislim da neki ljudi mogu levitirat,ipak um iznad materije...ima tu ipak dosta laznjaka !



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Levitacija
PostPostano: pet okt 22, 2010 11:04 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Kad je ta epizoda bila i kako se zvala ne mogu se sjetiti.


LEBDEĆI ŠAMAN - snimka levitacije šamana, isječak iz emisije "Na rubu znanosti - 2008-05-26 - Čudno 3". O levitaciji se mnogo govori, ali rijetko se može vidjeti na nekom snimljenom materijalu.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Levitacija
PostPostano: ned jun 05, 2011 11:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
da ja mogu levitirat zajebavo bi čak norisa.
da mogu levitirat prodo bi svog starog forda iz 91'.
da mogu levitirat, bez problema bi se baco sa starog mosta u mostaru. tko je bio na starom mostu zna o cem pricam.
da mogu levitirat, ja bi zajebavo ljude zato sto ja mogu a oni nemogu.
da mogu levitirat, jebo bi onim golubovima mater.
da mogu levitirat nosi bio crvene gaće preko pantala i nacrto slovo J na majici.
da mogu levitirat
eh kad bi mogo
e da mi je


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz