Sada je: čet mar 28, 2024 9:39 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 195 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sri mar 01, 2006 5:42 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned nov 28, 2004 4:56 pm
Postovi: 62
Uh!

Znash sta Jack !!??

(htela sam da pisem o ritmovima, ali mi uletela knjiga o orgonu i Rajh-u)

Ukoliko vec experimentishete sa kristalima i orgonom, vodite racuna, nemojte se "igrati" neproverenih formula, cak ni neproverenog kvarca.

Nije svaki silikat dobar za orgon ( makar se zvao i 'gorski'). Vecina njih u sebi sadrzi atome, koji, bez obzira sto OP opominje da se energija kristala moze svesno kontrolisati, imaju sposobnost da privuku radiaktivne talase.
Drugo, porodica kvarca moze biti jednoosna, dvoosna( ili nemati osu simetrije, ali vecina njih ima formulu u sebi, koja cesto nije precizno proucena.


Auh.

( ovde cu neke da zadavim )


Ne zaboravite da je Rajh u jednom experimentu sa radijumom, zarazio citav jedan pojas (600 milja) oko instituta.
Ne zaboravite ni to da postoji i mogucnost zavisnosti od preterane konzumacije 'elektromagnetnih' orgonskih polja, da ukoliko preterate, necete biti u stanju da primate normalne vibracije koje priroda (ovakva, kakva jeste) nudi.


Bash sam se 'primila'


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 03, 2006 3:43 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned nov 28, 2004 4:56 pm
Postovi: 62
Citat:
Akumulatori samo "zgusnjavaju" orgon bez obzira na negovu kvalitetu i zato je Reich i na svojoj kozi osjetio kako akumulatori znaju biti stetni.
Naime akumulator je pojacao DOR u slucaju radioaktivnog materijala.
Generator prvo procesira pa onda emitira.
"Reciklaza" orgona se zbiva u matriksu organskog i anorganskog sloja.

Ti ljudi ni ne ciste kristale. Konkretno Don Croft tvrdi da je kristal u nemogucnosti emitirati bilo koji negativni utjecaj iz orgonita kad se jednom nade tamo.


Sa prvim smije rukovati samo krajnje educirana osoba a sa drugim manje vise svi i jos ktome su u pogonu 24/7. Dok prvi manipuira atmosferom drugi je samo dovodi u ravnotezu po rijecima izumitelja.



Koliko sam primjetio kod pasivnih generatora tipa HHG se ne gleda koji kristal ide unutra previse pozorno, cak stavise stavljaju bilo kojeg nadu.
U aktivnim generatorima koje recimo radi Weltz gleda se i na kvalitet i velicinu kristala.


Hvala O.P,

Na ovo sam zelela da ukazem.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 07, 2006 6:52 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned nov 28, 2004 4:56 pm
Postovi: 62
E :oops: , sada su meni potrebni saveti i ideje.

Meni je Orgon zanimljiv zbog lecenja. Ja bih... u stvari vec sam pocela, da experimentisem sa akupunkturnim tackama, gde za osnovu uzimam akupunkturnu tacku kao 'celiju' - uh. Postoje tu analize koje cu naknadno izneti, ali cinjenicaje ta da nisu sve tacke odgovarajuce i da ne podlezu uslovima koje orgonska celija zahteva.

Kako sam ja,malo l... sve isprobavam na sebi....mogli bi to biti rizicni experimenti, jer zivotna energija ima normalan protok sve dok je ne ugrozi neki 'nn' uticaj.

Pomogle bi mi ideje 'pucaljki' ( ne svidja mi se ovaj izraz ) koje mogu i da dijagnostikuju tacku, bez da koristim druge istrumente ( palpacija, elekticitet.)......kako bih mogla bez nekih posledica da procenim kolika 'doza' orgona je potrebna tacki.

Uh.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 09, 2006 2:33 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned dec 04, 2005 4:59 pm
Postovi: 20
Pucam ;)
assa sa malim pocetnim a ;)
Zasto ne bih probala postviti ga na pocetku merijidijana i pustiti da ga dovede u balans, tako za svaki pojedini.
Joust a tought.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 09, 2006 2:53 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned dec 04, 2005 4:59 pm
Postovi: 20
ps. rad sa meridijanima i akopunkturnim tockama, iako sam uvjeren da imas znanje o tome jer

nebi se igrala, je zahtjevan.
Potrebno je poznavati kut pod kojim se utijece na koju tocku, cak i snagu pritiska, protok,

tj. pravac energije.
Djelovanje, jer i potpuno ispravna primjena na tocku, moze djelovati pogubno ako je organ
ostecen.

Kineski ljecnici tradicionalne medicine, daju cajeve i vjezbe da se procisti tijelo i ciljani organ, nakon toga dolazi akopunktura.
No to je tradicinalni pristup kojeg se mnogi ne drze, a opet postizu odredjene rezultate.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 09, 2006 6:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned nov 28, 2004 4:56 pm
Postovi: 62
Neke od osobina akupunkturnih tacaka u energetskom smislu:

Ukoliko joj dodas energiju 'nn' frekvencije, a pri tome nisi poducen kakvu joj energiju dajes, tacka postaje
a. ekcesivna
b. deficitarna ( jer odbija ponudjenu snagu, trosi svoju, kako bi se branila)
c. ne reaguje ( jer ne prepoznaje prirodu frekvencije)

U druge akupunkturne tacke kanalise samo onaj energetski deo koji prirodno odgovara frekvenciji te iste ak. tacke, i to samo ukoliko je toj drugoj ak. tacki potrebna ta energija...

Ako orgon uvodim iz akumulatora, tj. spoljne sredine, neutralnost samog orgona koji je proizveden pod tim i tim uslovima, u tom i tom generatoru, moze da iritira tacku, jer joj prinosim magnetizam koji joj mozda nije potreban.

Jedini nacin, da zbog prirodnih uslova organizma i bioloskih osobina, pa... okruzenja same akupunkturne tacke, prikupljam orgon u njoj, jer jedino tada tacka reaguje na harmonizaciu-ne.

Ako, pak, orgon prinesem celom telu (moze) deshavace se ono, sto se obicno deshava (ne i obavezno), bice stimulisani i nepotrebni energetski centri.


Jedna od indikacija moze biti:
povecana svesnost, ili, blaga harmonizacija, ali, ipiak je to pojacana doza zivotne enegije koja moze da stvori nesto kao osvisnost.

Dakle, mogu jedino da parcelishem, a to je da orgon stvaram u tacki direktno. ali... koliko ???


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 01, 2006 6:59 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Prije par godina napravio sam par HHG-a od pčelinjeg voska a onda sam preselio i ponio samo jedan sa sobom. Računao sam da je vosak mnogo „organskiji“ od poliesterske smole, a koliko znamo „orgonit“ podrazumijeva smjesu od organske i neorganske materije u istom omjeru. Nadalje, vosak kad se stvrdne takođe kristalizira.

Mislim da je čak i jeftiniji od poliesterske smole. Na ovoj slici, na verandi isred moje kuće, vide se dva Adama (Slonovo uho) i HHG u obliku kupe u jednoj saksiji. Otkad sam stavio taj HHG, mislim da rastu nekoliko puta brže nego normalno.

slika

U svakom slučaju, htio sam reći da ne bi bilo loše malo ozbiljnije pokušati s voskom, pa uporediti rezultate.

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 03, 2006 11:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon apr 03, 2006 10:10 pm
Postovi: 43
Pantagruel je napisao/la:
Koja je sličnost između orgonskog topa i weltz chi generatora? Anyone?


Weltz generator je u stvari kombinacija orgonita sa elektricnim impulsnim generatorom koji modulira orgonsko polje.

Navodno je to razlika izmedju DOR-a i OR-a.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet apr 20, 2006 2:13 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
gorchilo


Citat:
Novi postPostano: čet tra 20, 2006 10:19 am
Naslov: gde tačno se mogu nabaviti sastojci za orgonit?

(Neka moderator proceni treba li ovo ići u neku već postojeću temu o orgonu.)

Zamolio bih sve koji znaju gde se može kupiti potreban materijal za pravljenje HHg i sličnih stvari, da nama manje snalažljivim ovde napišu preciznije podatke, recimo adrese konkretnih prodavnica.

Meni trebaju podaci za Beograd. Bezuspešno sam pokušao sam da nađem odgovarajuću smolu (poliestersku ili epoxy), sve što sam našao su uvek vrlo mala pakovanja po vrlo visokim cenama. Gde nabaviti veliku količinu (recimo kantu od 5 litara) i koja bi bila očekivana cena za to?

Za ostale sastojke (kristale, magnete, metal) takođe ne bi bilo loše da ovde stoji spisak kontakata ili adresa na kojima se mogu naći.

Hvala!


Evo sad je pitanje u odgovarajućoj temi, premjestio sam... inače, dobrodošao, samo pitaj što god treba!

Dakle, tko može pomoći gorchilou iz Bg? Ima li kakvih trgovina? Tko je već kupio nešto tamo?

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 23, 2006 10:19 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
Citat:
Novi postPostano: čet tra 20, 2006 10:19 am
Naslov: gde tačno se mogu nabaviti sastojci za orgonit?

(Neka moderator proceni treba li ovo ići u neku već postojeću temu o orgonu.)

Zamolio bih sve koji znaju gde se može kupiti potreban materijal za pravljenje HHg i sličnih stvari, da nama manje snalažljivim ovde napišu preciznije podatke, recimo adrese konkretnih prodavnica.

Meni trebaju podaci za Beograd. Bezuspešno sam pokušao sam da nađem odgovarajuću smolu (poliestersku ili epoxy), sve što sam našao su uvek vrlo mala pakovanja po vrlo visokim cenama. Gde nabaviti veliku količinu (recimo kantu od 5 litara) i koja bi bila očekivana cena za to?

Za ostale sastojke (kristale, magnete, metal) takođe ne bi bilo loše da ovde stoji spisak kontakata ili adresa na kojima se mogu naći.

Hvala!

Dakle, tko može pomoći gorchilou iz Bg? Ima li kakvih trgovina? Tko je već kupio nešto tamo?


1. epoxy smola od 1 litar za krpljenje plasticnih camaca, proizvodjac duga, sa ucvrscivacem od 10-ak grama oko 700din u skoro svakoj farbari. ja nigde nisam video ni vece ni manje pakovanje od 1 litar.

2. kalup za proju u merkatoru za izlivanje hhg-a. i to SIVI, nikako crni kineski sa pijaca, sa crnih otpada teflon i ostaje zalepljen na hhg-u jer je prilikom ucvrscivanja temperatura do 200 stepeni

3. kvarcni kristali, recimo ima ih u lominoj 23, 011/3620769 oko 300din komad.
naravno ostaje pricao o "ciscenju" i "programiranju" kristala

4. ko nemoze sam da nadje metalne opiljke ne treba ovo ni da pokusa da napravi ;)

5. bakar, aluminijum i prohrom (samo neki profili) cevi i sipke
http://www.jeepcommerce.co.yu/contact_maps_mall.asp

6. prohrom
MGM Beograd,Zemun Pazovački Put 3 011/316 01 65
ali rade samo sa firmama preko racuna i prodaju sipke na 6 metara
mozda moze nekako na prevaru da se kupi na metar ;)

Slovas, cacak
http://www.slovas.co.yu/HTML/Proizvodi.htm
ali rade samo sa firmama preko racuna, nisam proveravao...

7. magneti... pa ne znam.. osim onih u zvucnicima i hard diskovima ;)

elem... ja nikog nisam pitao nego sam sve ovo pronasao sam... valjda sam imao jaku zelju...

_________________
ovde ili tamo, uglavnom na kraju Veritas vincit


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 23, 2006 10:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned apr 02, 2006 10:21 am
Postovi: 69
Hej ras,

Već si mi odgovorio preko mejla ali hvala još jednom :)
Ovo mi je dovoljno za početak, nego zaboravio sam da napomenem da mi nije cilj da napravim samo par komada – zato tražim veće količine – a sa cenama koje si naveo, praktično od 5-15 eura po jednom Hhg, bih vrlo brzo bankrotirao.

Citat:
elem... ja nikog nisam pitao nego sam sve ovo pronasao sam... valjda sam imao jaku zelju...


Nismo svi isti, svako ima svoje (ne)kvalitete. Meni je i potraga preko googla nešto kao noćna mora i uvek potrošim puno vremena, ali da li se može na osnovu toga ispravno suditi o nečijoj motivaciji? Evo sad sam sigurno utešio neke koji se osećaju slično kao ja, jer znaju da ima neko još gori :)

Javiću rezultate, pozdrav svima
[/quote]


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 24, 2006 3:55 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
gorchilo je napisao/la:
zaboravio sam da napomenem da mi nije cilj da napravim samo par komada – zato tražim veće količine – a sa cenama koje si naveo, praktično od 5-15 eura po jednom Hhg, bih vrlo brzo bankrotirao.

evo ja sam ih napravio sijaset ali nisam ih testirao da li "rade".
ovaj jedan sto sam testirao kod mene nije radio... ili ja to nisam umeo da prepoznam...
ali ako zelis da napravis ukrase koji lepo izgledaju a nisu skupi samo napred :)

hteo sam da kazem da i posle svega procitanog i posle silnih proba i dalje nisam nacisto radi li,ako radi zasto radi i kako... a ako ne zasto ne itd...
iako sam postupak izrade izgleda naivno sticem utisak da je jos i nesto drugo u pitanju... za napraviti stvar koja "radi"

_________________
ovde ili tamo, uglavnom na kraju Veritas vincit


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 11, 2006 12:46 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 06, 2004 7:34 pm
Postovi: 91
Lokacija: Matrica
Orgon na mainstream vijestima?

Isplati se pogledati.

http://www.czabe.com/mediaclips/index.s ... lip&id=519

_________________
http://illuminati.blog.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jun 17, 2006 1:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 06, 2004 7:34 pm
Postovi: 91
Lokacija: Matrica
Ovih dana imao sam akciju skupljanja djelova za svoj prvi HHG. Moram priznati da je potraga bila duga i iscrpljujuća (najviše sam se namučio oko piljevine).

Ali, isplatilo se...

Let me intoduce...the HHG...

slika

_________________
http://illuminati.blog.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jun 17, 2006 5:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
I da ne radi ja bih ga stavio kao ukras. :)

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jun 17, 2006 5:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 06, 2004 7:34 pm
Postovi: 91
Lokacija: Matrica
E, sad, jel radi il' ne radi. To sam se i ja pitao. A kako isprobati? Našao sam negdje na net-u podatak da je ekipa znala staviti vodu u metalnoj posudu na orgon, pa da šljaka kao chembuster (?!). Rekoh, ajde da probam. Orgon imam, vodu imam, al' nemam ni jedan chem na nebu. No, nije prošlo puno pa je u tišini preletio jedan i ostavio debeli masni trag na nebu. Ja stavio vodu i gledam…

slika

Netom nakon preleta, usnimih ga...

slika

A nakon cca. 10 minuta iznad mene bila je ova slika...

slika

Sad, možda je to bila koincidencija, neka totalna slučajnost. U svakom slučaju namjeravam se dalje pozabaviti ovim fenomenom, pa će i neki drugi pokusi uskoro vidjeti svjetlost dana ovdje...

Do onda...pozdrav :D

_________________
http://illuminati.blog.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jun 17, 2006 8:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 26, 2005 12:53 am
Postovi: 238
notorious je napisao/la:
Sad, možda je to bila koincidencija, neka totalna slučajnost.

Da, stvarno interesantno izgleda ona "rupa" u sredini! :)

notorious je napisao/la:
U svakom slučaju namjeravam se dalje pozabaviti ovim fenomenom, pa će i neki drugi pokusi uskoro vidjeti svjetlost dana ovdje...


odlicno. :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jun 17, 2006 9:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
U svakom slučaju namjeravam se dalje pozabaviti ovim fenomenom, pa će i neki drugi pokusi uskoro vidjeti svjetlost dana ovdje...

Samo da tim pokusima slucajno ne oboris neki avion. :mrgreen:
Ako je vojni nema veze,ali nemoj putnicke.
Samo nam jos fali da nas neko proglasi teroristima. :mrgreen:

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 10, 2006 4:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Ljudi,

Jel ima negde da se nadje tehnicki crtez za te topove,ne opis tehnologije spajanja delova nego pravi crtez,sve to sto ima mi je manje-vise sviranje.........


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 17, 2006 2:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jun 12, 2004 11:01 am
Postovi: 86
Lokacija: Split, Croatia
Jeli netko pokušao mislima utjecani na chemtrailse?

_________________
Whatever you want to be you are, don't hesitate, just be! mito.blog.hr


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 195 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz