Sada je: čet mar 28, 2024 4:29 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 195 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned dec 11, 2005 6:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Koja je sličnost između orgonskog topa i weltz chi generatora? Anyone?

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 11, 2005 7:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned nov 14, 2004 1:05 pm
Postovi: 149
Lokacija: Pula
Samo jedno zapažanje. Naravno, moje svete granate su nestale. Nisam paranoičan no kada nestanu 3 komada onda to nije bez vraga :)

Mislim da sam vec rekao o problemima sa strujom i vodom dok su bile u blizini :D

Otisla mi je i oprema za izradu a već se nekoliko mjeseci spremam napraviti nove i uvijek "zaboravim". Zanimljiv fenomen.

_________________
"The Knower of Truth should go about the world outwardly stupid like a child, a madman or a devil"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 11, 2005 8:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Ček, ne kužim, kako su nestale? Netko maznuo? Dezintegrirale se? :mrgreen: Ne kužim... :?

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 11, 2005 9:37 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Mislim da sam vec rekao o problemima sa strujom i vodom dok su bile u blizini


Heh?!? Ajd, opiši - pliz.

:?:

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 11, 2005 11:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned nov 14, 2004 1:05 pm
Postovi: 149
Lokacija: Pula
Možda ih je netko ukrao, možda se čistilo pa su uzeli, tko to zna.

Jedna, rezervna, je bila u garaži gdje je nedugo nakon toga pukla cijev za vodu (od kupatila, znač). To se nije desilo nikada u zadnjih 20 godina. Negdje u isto vrijeme je u kući nestalo struje. Iskočio je automatski osigurač. Prva je pomisao bila da je bilo previše trošila. Ništa od toga. Nakon toga sam čekao dva sata pa probao opet. Ništa. U tim je prilikama uvijek proradilo nakon jedne od tih opcija. Mislio sam da se nešto stalilo pa sam odlučio ujutro nazvati majstore. Ujutro je sve proradilo.

Sad ih nema i sve je ok :D

Najbolej da napravim neku manju i u pravilnom omjeru jer nisam bio baš precizan.

_________________
"The Knower of Truth should go about the world outwardly stupid like a child, a madman or a devil"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 12, 2005 11:12 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Baphomet je napisao/la:
Samo jedno zapažanje. Naravno, moje svete granate su nestale. Nisam paranoičan no kada nestanu 3 komada onda to nije bez vraga :)

Mislim da sam vec rekao o problemima sa strujom i vodom dok su bile u blizini :D

Otisla mi je i oprema za izradu a već se nekoliko mjeseci spremam napraviti nove i uvijek "zaboravim". Zanimljiv fenomen.



Bafomet,

Ha, ha, vjerovatno su dobro radili?! Prije nekoliko dana čitao sam na jednom forumu slične stvari. Neko je čak tvrdio da ih je bio zakopao a kasnije našao otkopane rupe sa HHG-ima pored njih ili bez njih.

Ja ću ovih dana opet napraviti jednu seriju.


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 12, 2005 11:28 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned nov 14, 2004 1:05 pm
Postovi: 149
Lokacija: Pula
Organski portal osobno je napisao/la:
Baphomet,
imam osjecaj da vidim problem....

Dal si ti stavljao kristale u HHG. Ako jesi onda ih vjerojatno nisi ocistio kako treba???

Dakle napravio si HHG koji amplificira energiju na vrlo snazan nacin a u njegovu jezgru si stavio matricu (kristale) koji imaju ko zna kakav energetski uzorak. Ako je to ono sta mislim.

Mislim da imaš pravo. Stavljao sam kristale ali nisam radio nikakva čišćenja. Znači, moram i na to obratiti pažnju, osim na pravilni omjer :)

_________________
"The Knower of Truth should go about the world outwardly stupid like a child, a madman or a devil"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 12, 2005 12:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned nov 14, 2004 1:05 pm
Postovi: 149
Lokacija: Pula
galaksija je napisao/la:
Bafomet,

Ha, ha, vjerovatno su dobro radili?! Prije nekoliko dana čitao sam na jednom forumu slične stvari. Neko je čak tvrdio da ih je bio zakopao a kasnije našao otkopane rupe sa HHG-ima pored njih ili bez njih.

Ja ću ovih dana opet napraviti jednu seriju.

Pozdrav

Ovog puta ću biti oprezniji. Staviti ću ih na prozor sobe, tu ih sigurno neće nitko "maknuti".

I to uskoro.

_________________
"The Knower of Truth should go about the world outwardly stupid like a child, a madman or a devil"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 12, 2005 2:51 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Staviti ću ih na prozor sobe, tu ih sigurno neće nitko "maknuti".


Haha, neće iz 3D...

Ako će možda nekome "smetati" u 4D, 5D... tko zna?! Možda opet "nestane" samo. Bilo bi super da možeš priključiti neku malu web-kameru, pa snimat u ciklusima da imaš dovoljno mjesta na hardu. Ako nestane, da vidimo efekte... hehe. Samo prijedlog. Ne opterećuj se ako to ne možeš izvesti.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 15, 2005 7:43 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 15, 2005 7:40 pm
Postovi: 147
Evo i malo stvarnosti 8)

Boris Volfson iz Huntingtona u Indiani ponosan je vlasnik patenta pod brojem 6,960,975 za antigravitacijski stroj. Radi se o svemirskoj letjelici s pogonom na supervodljivo polje koje mijenja zakrivljenost prostora i vremena izvan letjelice na način koji je suprotan zakonu gravitacije. Tako je i ured za patente prvi put prekršio vlastito pravilo da odbija izume koji su suprotni zakonima fizike. Glavna karakteristika ovog izuma jest da je on zapravo perpetuum mobile, odnosno po novijoj terminologiji 'zero-point energy' stroj, koji fizičari smatraju nemogućim. Patenti na takve mašine su se tijekom prošlosti gomilali, pa je još 1911. ured za patente tražio da prije odobravanja patenta stroj bude i sagrađen te na testnoj fazi od mjesec dana.

E sad je pitanje sta ce bit od toga ....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 16, 2005 12:59 am 
Offline
pod moderacijom
Avatar

Pridružen/a: uto apr 12, 2005 12:10 am
Postovi: 109
moj HHG radi kao podmazan.nisam nigdje našao prozirni kvarc pa sam s Velebita donio žuti(nemam pojma da li je kvarc ili nešto treće).
smolu sam 'ubrao' s borova,skuhao je i izlio u kalup.
drvo života,šupljeg,skoro potpuno trulog debla pustilo je nove listove skoro pola metra u visinu.
i palme rastu nenormalno.
sad ću napraviti jednog za punicu,za pod krevet,jer su u njenoj zgradi(sedam katova) po vertikali umrli svi osim nje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 16, 2005 1:08 am 
Offline
pod moderacijom
Avatar

Pridružen/a: uto apr 12, 2005 12:10 am
Postovi: 109
zaboravio sam reći da sam HHG stavio na mjesto koje je najjače bilo izloženo utjecaju podzemnih voda(ako je vjerovati visku i rašljama)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 16, 2005 2:56 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
sad ću napraviti jednog za punicu,za pod krevet,jer su u njenoj zgradi(sedam katova) po vertikali umrli svi osim nje.


Haha! Pa ti si prvi koji se "brine" za svoju punicu!!! Drugi bi stavili nešto drugo... hehe :twisted:

Odlično, kažeš drvo se oporavilo i palme rastu ko lude... hehe!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 17, 2005 10:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Glupsti, Jack!!!

Ima puno ljudi koje ne bi ponavljali uobičajene gluposti jer znaju da su to gluposti koje su ograničeni ljudi postavili kao aksiome.
Danas sam čula već previše gluposti koje se prenose od usta do usta, kao ova tvoja "ti si prvi koji koji brine za svoju punicu".

Ajd..

Baphomet,
probaj staviti običnu praznu bakrenu cijev u kut sobe, dalje od strujnih vodiča, pazi da sotoji okimito, i da je potpuno čista. Kako je gotovo nemoguće dobiti na čisti bakar, već u leguri s nečim drugim, prouči malo i te primjese, jer nije svejedno od kakve je legure žica koju nabaviš pod nazivm "bakrena". Ako nisi siguran u kristale, postavi ih odvojeno od cijevi. Prouči malo bolje odnose i omjere. Nemoj se igrati kristalima ako ne znaš što i kako treba s njima ali ni s bakrom.
Čišćenje kristala je prva lekcija, ako si to preskočio, onda meni to govori da nisi proučio što treba o kristalima, a izgleda ni o bakru.
Za štetna zračenja iz zemlje nema pouzadih i tajnih rješenja. Sva poznata rješenja treba povremeno puniti, prazniti, čistiti, i stalno imati posla s time...Neke zaštite traju do dva dana, neke par mjeseci...Najbolje je maknuti krevet izvan dohvata zračenja, ako je to moguće, i ako nije zahvaćeno veće područje. Moguće je da su štetnim zračenjem zahvaćeni veći dijelovi naselja, ne samo pojdina kuća.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 17, 2005 11:26 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Arwen,

pa šalio sam se s punicom... imam jednog dobrog prijatelja koji je duhovno dosta uzdignut, kao i članovi njegove porodice, ali osim njegove punice koja ga "ispija" uvijek u svemu. Nadam se da će ovo pročitati, tu je na forumu, ne baš prečesto, ali navrati.

Ovo je najviše radi njega... hehe!

Ma, punice su zakon, samo ako znaju peći dobre kolače!!! Hehe!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 18, 2005 1:26 am 
Offline
pod moderacijom
Avatar

Pridružen/a: uto apr 12, 2005 12:10 am
Postovi: 109
Organski portal osobno je napisao/la:
Dado je napisao/la:
sad ću napraviti jednog za punicu,za pod krevet,jer su u njenoj zgradi(sedam katova) po vertikali umrli svi osim nje.


Nije bas najbolje drzat takve stvari direktno pod krevetom dok covjek spava.
Vecina HHG imaju "vrtlog energije" koji ide iz vrha pogotovo ako si stavio unutra bakrenu spiralu.
Tako da zna biti tesko zaspat sa tim ispod kreveta jer je covjek dosta nemiran i prebudan za spavanje.


razmišljao sam iznad HHG-a,pod krevet nalijepiti bakrenu ploču da izbjegnem taj vrtlog.(oblik kružnice)

da li si radio experimente sa HHG-om vrhom okrenutim naopako?
bilo bi zanimljivo zaustaviti negativno zračenje i vratiti ga natrag(ne,naravno,iznad prizemlja)

Citat:
.Neke zaštite traju do dva dana, neke par mjeseci...

kod mog eksperimenta se radi o tome da otkrijem koliko će vremena HHG izdržati utjecaj ekstremno snažnih zračenja.
ako se potvrdi da je misao ta koja upravlja procesom.....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 18, 2005 4:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Dado je napisao/la:
Organski portal osobno je napisao/la:
Dado je napisao/la:
sad ću napraviti jednog za punicu,za pod krevet,jer su u njenoj zgradi(sedam katova) po vertikali umrli svi osim nje.


Nije bas najbolje drzat takve stvari direktno pod krevetom dok covjek spava.
Vecina HHG imaju "vrtlog energije" koji ide iz vrha pogotovo ako si stavio unutra bakrenu spiralu.
Tako da zna biti tesko zaspat sa tim ispod kreveta jer je covjek dosta nemiran i prebudan za spavanje.


razmišljao sam iznad HHG-a,pod krevet nalijepiti bakrenu ploču da izbjegnem taj vrtlog.(oblik kružnice)

da li si radio experimente sa HHG-om vrhom okrenutim naopako?
bilo bi zanimljivo zaustaviti negativno zračenje i vratiti ga natrag(ne,naravno,iznad prizemlja)

Citat:
.Neke zaštite traju do dva dana, neke par mjeseci...

kod mog eksperimenta se radi o tome da otkrijem koliko će vremena HHG izdržati utjecaj ekstremno snažnih zračenja.
ako se potvrdi da je misao ta koja upravlja procesom.....


Tvoja stvar. Ako želiš eksperimentirati, eksperimentiraj.
Moj je stav da tim stvarima treba ipak pristupiti s poštovanjem i temeljito. ako već vjeruješ da bi te stvari mogle "raditi", onda bi bilo logično i da pomisliš da bi mogle raditi ne samo korist nego i štetu, pa bih ti s tog stanovišta predložila da ipak proučiš što su drugi o tome zaključili na osnovu ekksperimenata.
Ja osobno ne volim otkrivati toplu vodu. Mislim da je gubljenje vremena iznova otkrivati nešto što je netko već dokazao i isprobao.
Ne samo da je gubljenje vremena, nego može i biti opasno po život, ako se nalaziš na takvom terenu od čijeg zračenja jednsotavno ne možeš pobjeći.
Na žalost, ljudima treba jako puno dokaza da na nekom terenu ima "neki vrag" koji izaziva rak ili moždani udar (uglavnom ili jedno ili drugo), pa čekaju da i sami postanu "žrtve" da bi konačno shvatili.
Evo, baš gledam kako neki meni jako dragi ljudi traže još jedan dokaz, a već imaju TRI jako zorna i uvjerljiva. Svi koji su stanovali u toj zgrdi su umrli od raka u kratko vrijeme. U svakoj susjednoj zgradi ima bar jedan koji je umro od raka ili od moždanog udara. U cijeloj ulici od tridesetak kuća, u svakoj kući ima bar po jedan koji je ili umro ili se izliječio od raka. Tko god je tamo mjerio, našao je stravu od podzemnih voda i čvorova gdje se križa sve što se može križati. ali..ljudima treba još dokaza...i samostalnih eksperimenata...Jebiga...
Gledam još neke moje drage poznanike. Ne vjeruju. Nema šanse da nešto metafizičko, bilo podzemno, bilo nadzemno, djeluje na njih. Neeee., to su gluposti. U toj zgradi je u zadnjih godina umrlo 12 ljudi, svi od istih bolesti, a od iste bolesti se liječe trenutno TROJE. Svi su radili u istom krilu zgrade.
Ne znam Dado što da ti kažem. Na tebi je da shvatiš čime se igraš, i imaš li dovoljno snage i znanja da se sam s time hvataš u koštac. Mogu ti jedino zaželjeti sreću....
Misao je ta koja upravlja procesom, to su dokazali i drugi prije tebe...ali kod pozemnih voda i zračenja iz zemlje drugih porijekla, misao nije baš neko moćno oružje. Treba još nešto....

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 18, 2005 6:38 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Malo znanja iz radioestezije nije na odmet... ima već tema na forumu ovdje, hvala Borivoju koji je to već odavno objavio...

Nadalje, sve su samo lekcije.

Ako neki ljudi IGNORIRAJU pravu prirodu svog okruženja, pa to je njihova LEKCIJA! Ne treba se oko toga uzrujavati. Jer, naučili smo dosad, da ne možeš promjeniti druge - ako oni zbilja to i sami ne žele.

Dado, samo peri, uz određeno znanje i mjere opreza.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 19, 2005 1:07 am 
Offline
pod moderacijom
Avatar

Pridružen/a: uto apr 12, 2005 12:10 am
Postovi: 109
Citat:
Ja osobno ne volim otkrivati toplu vodu. Mislim da je gubljenje vremena iznova otkrivati nešto što je netko već dokazao i isprobao.

ne vjerujem dok sam ne uradim.
a ni tada nisam sklon vjerovanju.
Citat:
Na žalost, ljudima treba jako puno dokaza da na nekom terenu ima "neki vrag" koji izaziva rak ili moždani udar (uglavnom ili jedno ili drugo), pa čekaju da i sami postanu "žrtve" da bi konačno shvatili.

meni ne trebaju dokazi te vrste.
svi od prizemlja do sedmog kata koji su spavali na jugozapadnoj strani sobe su umrli(osim punice).
to je meni dovoljno da nešto poduzmem
Citat:
Ne znam Dado što da ti kažem. Na tebi je da shvatiš čime se igraš, i imaš li dovoljno snage i znanja da se sam s time hvataš u koštac. Mogu ti jedino zaželjeti sreću....

volja i snaga su moje najizražajnije osobine.
znanjem zaostajem,za sada :wink:
Citat:
Ako neki ljudi IGNORIRAJU pravu prirodu svog okruženja, pa to je njihova LEKCIJA! Ne treba se oko toga uzrujavati. Jer, naučili smo dosad, da ne možeš promjeniti druge - ako oni zbilja to i sami ne žele.

ko j... ljude.nikoga ne treba povlačiti za rukav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 19, 2005 4:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Hmmm..htjela sam ti zapravo reći da bi bilo dobro da konzultiraš nekog za koga znaš da je to već isprobao i da to što radi ima uspjeha. Ima ljudi koji se ozbiljno time bave godinama i znaju što rade. Ne vjerujem da je itko od njih vodje na forumima, bar ne ovi koje ja osobno poznajem i od kojih učim jer su prezauzeti da bi nekome objašnjavli kako te stvari rade.
Ako je tako ozbiljno kako kažeš, šestero ljudi...onda bi ipak trebao pomoć u tom "poslu"...sorry što se usuđujem davati savjete...ali..meni to izgleda preozbiljno...
Poznato je da liječnik ne liječi svoje ukućane nego ih, kad je nešto ozbiljnije, šalje drugom liječniku. To je zato što ne može biti potpuno objektivan jer je vezan raznim sponama, osjećajima, očekivanjima, željama, strepnjama i strahovima...Zato mu je zamagljen vid, a kod ovih stvari, gdje se radi intuitivnim osjetima, kanali su zamagljeni i intuicija može biti...Fiuuuu...

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 195 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz