Sada je: čet mar 28, 2024 2:50 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 195 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon maj 09, 2005 10:22 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Primjetio sam da kada radim koloidno srebro, da mi se brže napravi kad čašu u kojoj radim koloidno NE pokrijem sa nekakvim poklopcem! Kad sam stavio plastični poklopac ( kutija od cd-a ) da mi kao prašina ne može pasti unutra za vrijeme izrade, proces je trajao i po pola sata više!!!
Povezao sam to sa pokusom kad smo radili orgon iz JoeCell... poklopac usmjerava orgon. E sad pitanje: da li se orgon usmjerava i kod izrade koloidnog srebra?! Isto imamo vodu i 2 elektrode u njoj... koje stvaraju naboj. Doduše nemamo neutralnih cilindara... ali ipak... polarizacija postoji. Zato nekad ide super, a nekad proces traje i po 45 minuta i maglica je slaba.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 13, 2005 3:25 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
"Bušiće ljudi bunare u zemlji i iz njija vaditi zlato koje će sve okretati te im davati svjetlost, hitrinu i snagu, a zemlja će tugom proplakati jer će na njozi samoj biti mlogo više zlata i svjetlosti, no u utrobi njenoj. Boljeće je rane od tih rupetina.

Umjesto da kose i plaste ljudi će kopati svuđe, đe treba i đe ne treba, a te će sile biti svuđe oko njih, samo što neće umijeti da zbori i da im kazuje:

"Daj, uzmite me, zar ne vidite da sam tuj, svuđe oko vas."

Tek pošlje mnogo ljeta, ljudi će se sjetiti ove sile prave, pa će vidjeti kakvu su ludost činjeli tim svojim rupetinama. Biće te sile i u samijem ljudima, ali će proći podosta vremena da je oni doznaju i upotrijebe. Tako će čovjek živjeti dugo, mlogo dugo, a da neće umjeti da sam sebe pozna. Biće mlogo raznijeh mudraca koji će preko svojieh knjiga mišljeti da sve znaju i sve umiju. Oni će biti velikačka prepreka da se do ovijeh doznanja dođe, a kada se sve to dozna i spozna, ondakar će ljudi uvidjeti u kakvoj su zabludi bili, slušajući ove njihove mudrace... kad se to budne zgodilo, ljudi će se kajati što to prije nijesu doznali, jerbo je to doznanje sasvijem prosto."

---

Ovo gore je, naravno, rekao Mitar Tarabić još veoma, veoma davno, što možemo naći u knjizi Kremansko Proročanstvo, na stranama 222 i 223

Pozdrav!

P.S. Ooo pameti, ima li te gdje na vidiku!?!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 13, 2005 5:03 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
P.S. Ooo pameti, ima li te gdje na vidiku!?!


Haha !!! Ima, ima... možda je u šumi.... ili u BUNARU !!!

:wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 16, 2005 12:38 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Tekst o Vilhelmu Rajhu možete naći ovdje:

http://www.galaksija.com/planeta/vilhelmrajh.htm

Sramota je to što toliko malo znamo o ovom čovjeku, koji je vjerovatno bio jedan od najvećih naučnika 20-vijeka.

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet maj 26, 2005 4:03 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Čini se da kod nas dolazi do zabune u vezi «kvarca» (Silicon Dioxid) koji kako se čini najbolje radi u orgonskim uređajima. Evo par slika:

slika

slika

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 16, 2005 2:30 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jul 07, 2005 11:54 am
Postovi: 12
Nisam stigao da pogledam.
Hoce li da bude neka repriza?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 16, 2005 3:15 pm 
Offline
pod moderacijom
Avatar

Pridružen/a: uto apr 12, 2005 12:10 am
Postovi: 109
Današnja emisija je bila repriza


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 16, 2005 9:02 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jul 07, 2005 11:54 am
Postovi: 12
Jel se ta emisija stalno prikazuje i ako se prikazuje kada je onaj "glavni" termin?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 16, 2005 9:26 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Tijekom sezone emisija pocinje u 23:05 i traje 60 minuta na HRT 2 svakog četvrtka. Ova sezona je zavrsila prije nekih 10-ak dana, a od prosle subote idu reprize na HRT 2 u 11:55.

poz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: POČELO JE!!!!
PostPostano: sub aug 13, 2005 8:00 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jul 31, 2005 8:34 pm
Postovi: 14
Evo, počelo se sastavljat MK-I Joe Cell.

Našao sam neki 4-taktni benzinski agregat sa Aluminijskim motorom i karburatorom. Također je osigurana i "anoda" cijev od nehrđajućeg čelika. Samo što je ova bez rupa dijamantnog oblika.

Počelo je... držite fige da se i nastavi da mogu prenijeti ekipi ovdje da to ZBILJA radi! A onda ću dalje polagano


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 13, 2005 9:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
ako proradi, bili moga to snimit kamerom i poslat nekima koji budu zainteresirani da to vide?
Možda je malo opasno to izlagat, pa ako budeš snima nemoj snimat sebe ili okoliš....da te ne pronađu... 8)

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 13, 2005 10:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jul 03, 2004 12:52 am
Postovi: 154
Ncc od kud si ti inace?

Ako si negdje blizu navratio bi do tebe ako uspijes :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 13, 2005 11:02 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jul 31, 2005 8:34 pm
Postovi: 14
Streamer je napisao/la:
Ncc od kud si ti inace?

Ako si negdje blizu navratio bi do tebe ako uspijes :D



"Agenti" nisu pozvani na ovaj party :-)

Ako proradi dat ću par fotki i javit da radi... a dalje od toga - svatko mora otkrit svoju istinu osobno... kako ono - Ja ću ti pokazati put ali neću te šutnuti u dupe da kreneš njime ili nešto slično... davno je bio taj Matrix 1 :-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 24, 2005 4:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
jel ima nekog iz bg ili blize okoline da ga ovo interesuje
kad kazem interesuje podrazumevam da moze da odvoji vreme i novac.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet sep 02, 2005 1:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned nov 14, 2004 1:05 pm
Postovi: 149
Lokacija: Pula
Kako li oni rade onako estetski lijepe granate?

Evo moje svete granate :)

Jest da je ruzna no nadam se da ce biti efikasna. Materijal je standardan.
Metalna piljevina (vidi se pun vrh toga), poliesterska smola sa ubrzivačem i jedan kristal u sredini.

slika

_________________
"The Knower of Truth should go about the world outwardly stupid like a child, a madman or a devil"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet sep 02, 2005 6:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 01, 2005 4:59 pm
Postovi: 80
Baphomet je napisao/la:
Kako li oni rade onako estetski lijepe granate?

Evo moje svete granate :)

Jest da je ruzna no nadam se da ce biti efikasna. Materijal je standardan.
Metalna piljevina (vidi se pun vrh toga), poliesterska smola sa ubrzivačem i jedan kristal u sredini.

slika

pa nije ružna, baš je lijepa..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 05, 2005 8:03 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned nov 14, 2004 1:05 pm
Postovi: 149
Lokacija: Pula
Organski portal osobno je napisao/la:
Baphomet je napisao/la:
...

Po cijem "receptu" si radio?
Stavio si kvarc unutra. Bio je u obliku olovke dakle sa sest stranica i vrhom prema gore?

Klasicni jednostavan recept. Za pocetak. A to je plasticni lijevak, metalna piljevina, poliesterska smola sa ubrzivacem i jedan kvarcni kristal. Kvarcni kristal je neobradjen (izvađen iz kamenoloma) , ali imao je oblik manje olovke.

Ne svidja mi se boja, tko zna da li postoje nacini da se ta smola ofarba u nesto ljepše. Ili mozda da upotrijebim nesto drugo osim metalne piljevine?

Naravno, kasnije imam namjeru to malo usavrsiti sa 5 kristala i bakarnom spiralom kao što je napisano na http://www.galaksija.com/planeta/orgonskitopovi.htm.

Stavio sam ga u vrtu ispod prozora moje spavace sobe pa me zanimaju kakvi ce biti efekti.

_________________
"The Knower of Truth should go about the world outwardly stupid like a child, a madman or a devil"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 06, 2005 12:23 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Bafi,

na osnovu slike imam utisak da si stavio previše smole?! Mislim da se omjer 1:1 dobije kad se ulije smola do ruba metalne piljevine, tj. tek toliko da se sva piljevina prekrije smolom.

U svakom slučaju javi ukoliko primjetiš neke promjene.

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet sep 09, 2005 7:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned nov 14, 2004 1:05 pm
Postovi: 149
Lokacija: Pula
Istina. Malo sam pretjerao sa smolom ali to su pocetni pokusaji.

Sljedeci ce biti u pravilnom omjeru i nesto manji.

_________________
"The Knower of Truth should go about the world outwardly stupid like a child, a madman or a devil"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: POČELO JE!!!!
PostPostano: sub okt 01, 2005 1:21 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub okt 01, 2005 1:07 pm
Postovi: 2
ncc je napisao/la:
Evo, počelo se sastavljat MK-I Joe Cell.

Našao sam neki 4-taktni benzinski agregat sa Aluminijskim motorom i karburatorom. Također je osigurana i "anoda" cijev od nehrđajućeg čelika. Samo što je ova bez rupa dijamantnog oblika.

Počelo je... držite fige da se i nastavi da mogu prenijeti ekipi ovdje da to ZBILJA radi! A onda ću dalje polagano


Bok :!:
Ja sam novi ovdje, imam 19 god, ne znam dal je ekipa ovdje starija ili mladja? Anyway, Jack987 mi je poslao link na ovaj forum mailom! Ne znam puno o ovim stvarima, tek nedavno sam cuo za aute koji mogu voziti na orgon pa sam malo kopao po netu....i dosao do vas! Benzin mi lagano postaje preskup, svaki put kad ga uzimam dodje mi da placem! Zanima me dali je sastavljanje uspjelo i dal stvar sljaka?
E, ako radi, dal bi ikako bilo moguce da dobijem upute za sastavljanje? :?
Moj auto je star k'o biblija, ima frgu i podesivo paljenje pa bi po onome sto sam citao o orgonu bio savrsen za to! 8)

_________________
Some days you win. Some days you don't. Some days, you probably should have just stayed home


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 195 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz