Sada je: čet mar 28, 2024 9:28 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 111 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/ica Poruka
 Naslov: piramidalna energija je konkretno i praktični zanimljiva
PostPostano: pet dec 19, 2008 7:06 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet dec 18, 2008 8:49 am
Postovi: 2
Lokacija: ZAGREB
pratim događaje vezane uz alternativu ali i znanost, smatram da psihotronički generatori kao što su piramide po keopsovom modelu omjera i orijentiranosti GPZ, te radovi R. Pavlite, Karl Drbala, te tajnih znanja na osnovi pi, fi, kvarcnog i tinjcanog rezonatnog vodeno kristalnog itd. daju konkretne efekte... u to sam se uvjerila i kroz radove i predavanja Gorana Vitanovića iz Zadra.. te nekih ljudi iz D.D.A.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 23, 2008 12:25 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri sep 28, 2005 3:47 pm
Postovi: 12
Prije 3 godine sam eksperimentirao sa modelima piramide (nadjoh svoj post u temi :), a piramide jos stoje na ormaru), ali i vrlo brzo odustao, kako nije bilo trenutacnog uspjeha motivacija je lako splasnula... I sad sam konacno odlucio pokusati opet, pa citam temu i muci me jedno: u velikom broj postova traze se odgovori od OP, portala, tj. Organskog Portala, koliko se sjecam, clana foruma, zasto su njegovi postovi obrisani? Izgleda mi da se tema najvecim dijelom temeljila na njegovim postovima, a sada su ostala uglavnom samo pitanja njemu upucena...

Editirano:
Nasao sam svoj odgovor... Ne znam sto reci :(
Jack987 je apsolutno u pravu kad je ovo rekao, ova tema je zivi primjer, a ne sumnjam da su i drugi dijelovi foruma osteceni:

"Ako već postoji neki kontinuum postova ( noviji se obično nadograđuju na stare ), obično netko nekog citira, itd... pa kad bi te postove izbrisali, ili da oni nestanu - kako bi onda to izgledalo? Bilo bi sve puno "rupa". Recimo da učiš matematiku i u udžbeniku ti kontinuum prekinu tako da ti istrgnu stranice, recimo 5-10, pa 14-19, pa 34-45, itd... imali bi rupa i možda nebi mogli shvatiti iduće stvari jer nedostaju ove izbačene ( ili izbrisane )."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 23, 2008 1:57 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Organski je izbrisao deo svojih postova još pre više od godinu dana posle jedne svađe na temi o Alisteru Krouliju – koliko ja znam.

Tu temu sam opet ja pre koji mesec omaškom celu obrisala, hakerišući po forumu. :?

Njegovi postovi za mene, pored galaksijinih, omovih i možda još par članova, spadaju definitivno u najbolje i najinformativnije koji su na ovom forumu napisani.

Ovde možeš da nađeš neke njegove tekstove.
http://argentumcompendium.org/

A kako dolazi do toga da se između ljudi, koji mogu udružiti svoja znanja i sposobnosti na izuzetan način i za dobrobit drugih, gle, odjednom nešto ispreči, je tema koja zaslužuje istraživanje i daleko prevazilazi uobičajeni set konstruktivnog rešavanja konflikata.

A prevazilaženje te situacije zahteva posmatranje širom otvorenih očiju – jer ovi uticaji zaista postanu vidljivi, čim malo razgrnemo maglu nekih predubeđenja – nepristrasno istraživanje i mnogo, mnogo razumevanja.

Zato, pamet u glavu :!: . Imamo mnoooogo pametnijeg posla od međusobnog prepucavanja.

Doduše, verujem da ćemo se još jedno izvesno vreme, dok ovaj talas ne prođe, na ovom forumu umesto toga baviti upravo time :roll: , ali neće još dugo. :wink:
Što kaže Jack – strpljivo.

O tom "isprečavanju" :wink: možemo na drugim temama, da ovde ostanemo kod tih piramida.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Piramida i žilet, ostala djelovanja piramide
PostPostano: pon jul 26, 2010 12:57 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jul 26, 2010 12:53 pm
Postovi: 1
i sta bi s tvojim ziletima...nakon 5 godina? :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Piramida i žilet, ostala djelovanja piramide
PostPostano: pet dec 09, 2011 2:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri mar 07, 2007 11:54 am
Postovi: 47
Lokacija: Split Croatia
piramida rezonator stiga...:) b vidiću "šta kaže" :D....
:)




slika

Uploaded with ImageShack.us



google prevod sa stranice...


********************************************************
Inspiriran Egipat. Objavljeno u Škotskoj.

Ovaj unos je za Pyramidion rezonator. Uređaj koji može dati snažan osjećaj mira i opuštenosti, a kada je postavljen u blizini kreveta može stimulirati lucidnom sanjanju da oslobodi svoj um kao što spavate, vodeći vas na uzbudljivo putovanje u svoje snove. (Koje neki korisnici opisali kao otvaranje trećeg oka.)
jeti u gradu. To je životna energija. To je razlog za meditaciju u udaljenim mjestima. Da biste kušati u kristalno čistom jasnoća misli.

Stari Egipćani su prvi zabilježeni civilizacije aktivno žetve tu energiju za korištenje dati faraona poboljšane ovlasti za stvaranje njihova kraljevstva i donijeti prosperitet i zdravlje svoga naroda. Oni su prvi shvatili da kao i svi prenose energiju su mogli prikupiti pomoću antene vrlo određenu duljinu. Ove antene su često izrađene u obliku okićen sceptres i drugih svetih artefakata. No, možda najizrazitiji način berbe ogromne količine životne energije su piramide koje su građene s standardna mjera pod nazivom Royal egipatski lakat, koje grčki povjesničar Herodot dokumentirani kao prenosili na drevni Egipćani tako božanstvo (Bog posjete ).

U novije vrijeme životna sila je ponovno otkriti by Wilhelm Reich i dati energiju ime Orgon. Wilhelms rad vrti oko harnessing, pohranjivanja i pojačava energije, a njegov Orgonite teorija može objasniti svrhu egipatskih piramida kao veliki Orgon masa u stanju apsorbirati i preraspodjele životnu energiju odgovarajućih receptora putem svojih pyramidions - probrane kape koje su bile postavljene na samom vrhu piramide.

Najjednostavniji životnu energiju receptora je komad žice točno jedan Royal egipatski lakat dugo. Međutim, to je puno bolje da ga čine u zavojnice, ili još bolje u obliku dva bifilarni zavojnice (dvije zavojnice preklapaju pioniri Nikole Tesle), s vrlo specifičnim induktivnosti i kapacitivnosti obilježja. Proveli smo mnoge eksperimente sa strane rana zavojnice koje su testirane za nas darovitih osoba koja fizički mogu osjetiti polje koje okružuje naše prototipovi. On je jasno stavio do znanja da jednostavno zavojnica raznolik dramatično u svom zrači energiju ako je upletena ili pritisne. To ga čini teško da bi zavojnica ruke ranu koja daje dobre rezultate u skladu.


Naše istraživanje pokazalo je mogućnost izrade antene životna sila koristeći moderne proizvodne tehnike dati stabilan i snažan izlaz s vrlo malo varijacija. Rezultat je bio Pyramidion rezonator. Ploča običaj proizveden Orgonite podlogu spoj organskih i anorganskih materijala, bonded zajedno sa smolom u obliku baza za super-precizan ugraviran bakra antena sa svojim karakteristikama napjev do savršenstva. Da bi bere energiju bio-dostupan odabrali smo nekoliko dvije antene preko ruža-kvarcni rezonator sferi. Daljnje eksperimentiranje pokazuju da učinkovitost kvarca sferi mogu se poboljšati tako da je podizanje svoje Curie točke termički, a zatim omogućujući mu da se ohladi natrag dolje, dok se jaki naboj je primijenjena preko nje. (Tehnika pioniri francuski znanstvenik Pierre Curie) To stvara efekt pojačavaju Piezo električna svojstva kristala, a čini masivni razliku energetsko polje iz antene. Vjerujemo da je to jedan od najmoćnijih i još važnije stabilan uređaja te vrste.

Ono što iskustvo kada držite rezonator ovisit će o tome kako vaše tijelo i um reagirati na životne energije. Mnogi aura-osjetljivi korisnici izvijestili ljubičasta aura, maglice i rafala obojene svjetlosti kad su i drugi nositi rezonator. Još jedna zajednička iskustva osjećaj kul nacrta u njegovoj blizini.

Dakle, što to sve znači?

To znači da ako imate Pyramidion rezonator imate pristup životne sile koje ne bi smjeli biti odbijen na prvom mjestu. Kada prvi put držite rezonator u jednoj ruci i dodir kristalno lagano s prstom i opustiti, od vas će biti svjesni svježeg smirenost koja se postupno razvija. Nevjerojatnu jasnoću i svjesnost. Vizualne oštrine s percepcijom više detalja u svojoj okolini. Neki korisnici nalaze učinak biti vrlo blagi, dok su drugi s većom osjetljivošću mogu naći vrlo intenzivno.

Postoji toliko mnogo načina na koje možete koristiti ovaj uređaj. Stavite ga pod krevet doživjeti mnogo čišće dublji san. Vi svibanj čak doživjeti lucidne snove, gdje ste postali svjesni da ste u snu i preuzeti kontrolu nad san! Niggling stres života nježno će omekšati do točke da povrate kontrolu. Deep emocionalna iskustva će površinu i onda povuku kao što ste postali gospodar svog života ponovno.

Ako radite u uredu uzeti Pyramidion rezonator i potajno ga staviti pod stol da stvori svoj vlastiti oaza smirenost. A ako ne doživjeti stres onda jednostavno doći pod stol i nježno na dodir kristalno sfere izbaciti sve stres iz vašeg tijela i preusmjeri vaš um.

U kući možete staviti rezonator u jednom ili više područja života za priopćavanje novi osjećaj opuštanja i jednostavnost. Kućni ljubimci također mogu imati koristi od ovog energiju ako ga mjesto u blizini gdje oni spavaju.

Iskusni iscjelitelji kristal će se naći rezonator vrlo koristan alat kada je postavljen iznad čakri u ljudskom tijelu. Mnoge zdravstvene vlasti diljem svijeta sada priznaju kristalno ozdravljenja kao valjan tretman, a Pyramidion rezonator je sada široko koristi od strane profesionalaca u ovom području.

Postoji samo nekoliko jednostavnih pravila kako bi se promatrati kada se koristi rezonator: -

Ne stavite ga na metalni predmeti ili u džepu s ključevima ili novca, budući da metal će utjecati na rezonanciju i smanjiti učinkovitost uređaja dok se preselio u više prikladno mjesto. Gornji džep ili nemetalnih površina je idealno.

Ne stavljajte teške predmete pod. Kvarc sfera treba biti slobodno rezonirati.

Uređaj je sigurna za ljude s modernim pacemakera. To ne dati oblik energije koji bi mogao ometati njima.

Ne posuditi vaš rezonator nikome. Oni će pokušati zadržati!


Želimo vam da se apsolutno udoban i sretan s kupnjom. Pyramidion rezonator namjerno je po cijeni od pristupačne razini, ali smo željeli da ga probati za godinu dana, i ako ne osjećate da imate koristi od nje imaju onda rado ćemo povrat novca ako ga vratite nam u dobrom stanju.

Mi smo uvijek dobrodošli povratne informacije od korisnika, te će nastaviti raditi na tome da naš dizajnerski čak i bolje. Svi prihodi od prodaje rezonatora se koristi za financiranje daljnjih istraživanja u kompaktan Orgon uređaje za dobrobit društva.

Dimenzije su 53mm x rezonatora 59mm. (Oko 2 "trg).

_________________
>>lako je tuđim qurcem gloginje mlatit<<

http://gloginjarr.blog.hr/
http://www.bikepics.com/members/gloginjar/
http://www.panoramio.com/user/1002238


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Električni napon piramide i primjena
PostPostano: ned maj 06, 2012 7:48 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub maj 05, 2012 5:14 pm
Postovi: 5
slika

Kojom opremom izmjeriti električni napon od vrha do dna piramide?
Korištenjem nepolarizirajuće elektrode i voltmetra s ulaznom impedancijom od 20 Gohm.

Zašto to učiniti?
Jer, nitko to učinio prije mene. Samo sam želio biti prvi i ja sam to učinio na 2007-May-06.
Izvršio sam naponska mjerenja na sjevernoj strani Bosanske Piramide Sunca.
slika
Slika 1. Ruta mjerenja

slika
Slika 2. Mjerni rezultati

slika
Slika 3. Primjena rezultata mjerenja, locirane su 3 podpovršinske geo-anomalije

Elektromagnetsko zračenje koje iz svemira dolazi na Zemlju je primarno PLUS polariteta.
Zemlja će tog zračenja najviše privući tamo gdje tlo ima najviše MINUS naboja.
Najveća gustoća EM zračenja biće na vrhu piramide.

http://goo.gl/2XRif


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Električni napon piramide i primjena
PostPostano: ned maj 06, 2012 10:32 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Primi elektrode multimetra kad ga prebaciš na V i izmjerit ćeš veći napon nego na piramidi =D> =D>

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Električni napon piramide i primjena
PostPostano: ned maj 06, 2012 6:52 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub maj 05, 2012 5:14 pm
Postovi: 5
Nisi u pravu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Električni napon piramide i primjena
PostPostano: ned maj 06, 2012 10:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
Mike20 je napisao/la:
Primi elektrode multimetra kad ga prebaciš na V i izmjerit ćeš veći napon nego na piramidi =D> =D>

u pravu si ali s vremenom, u roku par sekundi padne na 0.
tako da je pitanje za chakracamera koliko dugo drži voltažu piramida?

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Električni napon piramide i primjena
PostPostano: uto maj 15, 2012 12:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
chakracamera je napisao/la:
Nisi u pravu.


Jesam ,jesam evo upravo mjerim:

Elektrode između palca i kažiprsta, suhi prsti, multimetar digitalni na području 200mV istosmjerne struje mjeri nekin 80mV koje padnu na 50-55mV nakon 10tk sekundi pa na 30mV gdje ostane

Al zanimljivo je da je plus u mojoj lijevoj ruci, tj. pokazuje pozitivno 50V kad je crvena elektroda u lijevoj ruci, negativni -50mV kad je u desnoj :shock:

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: PXD Biopiramida
PostPostano: pet nov 29, 2013 3:17 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet nov 29, 2013 2:39 pm
Postovi: 2
Pozdrav svima!

Na temi je spominjana PXD Biopiramida, pa imam potrebnu da razjasnim o cemu se radi.

Napominjem da ovo nije reklama, jer je o PXD Biopiramidi receno mnogo toga i dosta je poznata u javnosti, vec tekst ispod sluzi iskljucivo da objasni kao biopiramida radi, odnosno na koji nacin je piramidalni oblik iskoriscen u zastitne svrhe, odnosno kako je energija izbacena NE na "gore", vec u OKOLNI PROSTOR oko nje!

Velika slova koristim iskljucivo radi bolje preglednosti i razumevanja, pa se izvinjavam unapred ako nekome smeta.

Prvo PXD Biopiramidu nije napravio dr Nik Ceri kao sto je receno, vec je to uradila balkanska pamet. Da bi sve bilo provereno i legalno uradjena je ozbiljna studija, NE na sajmovima od 3 dana, vec u institutu IGEF u Nemackoj sto postoji na njihovom sajtu i u BION institutu u Sloveniji. Dobijena je pozitivna potvrda o njenom delovanju i analize su radjene preko biopovratnog procesa (biofeedback).

Posto je ovo tema o piramidama zeleo bih da objasnim kako radi PXD Biopiramida, posto ovo moze nekom da pomogne, ako vec zeli da je pravi.

Poznato je da piramidalni oblici imaju odredena svojstva, a jedno je da mogu uticati na okolnu energiju tako što je akumuliraju. Sama piramida ne proizvodi energiju, vec samo utice na nju.

Postoje istraživanja u sklopu ruske vojske gde su vršena merenja iznad veštacki napravljenih piramida i ispostavilo se da izbacuje energiju nekoliko kilometara iznad nje. Naravno, snaga piramide zavisi od njene velicine.

PXD Biopiramida izbacuje akumuliranu energiju u prostor oko nje i u visinu zbog POSEBNO OBLIKOVANOG VRHA.

Što se tice KRISTALA, poznato je da oni POJACAVAJU energiju sa kojom dodu u dodir i da imaju specificnu frekvenciju na koju se aktiviraju.

Sve je ovo manje-više poznato. Kod PXD Biopiramide je najvažniji BIO G cip koji radi svog sastava i oblika uspeva da transformiše štetnu energiju u pozitivnu, što je i svrha njene funkcije. Pomocu te energije i njenog emitovanja u prostor mi eliminišemo štetna zracenja oko nje.

NAPOMENA: ako neko napravi ovakvu piramidu, to ne znaci da ce delovati i zastititi ga od zracenja.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 111 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz