Sada je: čet mar 28, 2024 8:15 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 111 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pet maj 12, 2006 8:31 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet feb 17, 2006 9:02 am
Postovi: 208
Lokacija: Rijeka
vrlo prikladan program za izraditi template
stožaca i višestraničnih piramida
radi i bez registracije
http://www.pulserate.com/index.php?content=download


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 26, 2006 8:10 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned nov 26, 2006 6:12 pm
Postovi: 19
pozdrav svima.Nadam se da cu uz vasu pomoc,jer koliko sam video ovde je dosta dobrih poznavalaca iz nekoliko oblasti a koje mene zanimaju.
1.zeleo bih da izgradim jednu veliku piramidu u jednom reklo bi se planinskom mestu u Srbiji......
2.zanima me vase znanje o kvarcnom kristalu......
3.radioestezija
4.da li je moguce nekim instrumentom izmeriti bio-zracenje iz zemlje
5.zeleo bih sakupiti poznavaoce svih ovih oblasti u jedan dobar tim.Verujem da mozemo napraviti nesto veoma zanimljivo.Da li ste culi za NAJDANOVE KRUGOVE?

Za sada toliko.Tek sam prvi put ovde,a verujem da sam na pravom mestu.Pozdrav svima.Mozda bi bilo i pameetno da za ovo otvorimo i novu temu.

_________________
udruzimo znanja-napravimo bioenergetsku masinu na biotronskom krugu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 26, 2006 8:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub okt 29, 2005 6:59 pm
Postovi: 235
Lokacija: Centar
Jedan veliki "kristal" ti je damanhurski hram koji se nalazi na granici između Italije i Francuske :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 26, 2006 9:40 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pozdrav, markantan, dobrodošao!

Odlična pitanja, već smo o nekim i raspravljali ovdje na forumu.

Za početak, predlažem: imaš ovdje gore funkciju "Search" ( traži ) u koju možeš upisati određeni pojam koji te zanima, pa ti pronađe sve što smo već o tome pisali na forumu. Pomaže kod lakšeg pronalaženja. Da sad ne dupliramo teme... hehe!

Ima tu ljudi koji će ti širokogrudno iznijeti svoja iskustva sa dotičnim pojavama i stvarima. Mnogi već odavno to isto istražuju...

Uglavnom, nadam se da će ti pomoći kod saznanja i istraživanja!

Ako što treba, samo pitaj!

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 26, 2006 11:05 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto okt 04, 2005 10:47 am
Postovi: 17
Lokacija: Rijeka
Ja sma bio stavio zilet u piramidu... bio sam skeptican da to djeluje.. krvavo sma naucio da djeluje.. istupio sam ga struzuci po kamenu.. i to jako, jer kad sma prelazio s njim po ruci nije bilo tragova.. nakon par dana u piramidi, uzeo sam ga u ruku ne vjerujuci... lijepo sam se izrezao..

A i pokusao sam bio s komadicima banane.. savio sam jedan komadic pod piradmidu, drugi pod plasticni loncic slicne velicine i treci pod nista.. ovaj pod nista i pod loncicem su istrunuli, a pod piramidom se lijepo osusio i zadrzao okus...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 27, 2006 1:58 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto okt 04, 2005 10:47 am
Postovi: 17
Lokacija: Rijeka
Organski portal je napisao/la:
Ovdje u hr se primakao dan kada cemo napraviti jednu ovecu piramidu, Cca 60 metara stranica.


A da? =D>


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri nov 29, 2006 1:39 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned nov 26, 2006 6:12 pm
Postovi: 19
=D> odlicno,pocelo je da funkcionise,mislim ovo nase caskanje,jos samo da se kvalitetno organizujemo.Predpostavio sam da je puno ljudi eksperimentisalo sa piramidama i energijama koje se stvaraju u njima.Kako i zasto,ma to nas ne zanima{za sada} bitno je da one postoje i da deluju.Zanima me kako da ih izolujemo i "upregnemo" da rade za nas .Da nas lece i da pomognemo drugima. Do sada nisam napravio nijednu piramidu,nisam napravio nijedan eksperiment.Ali verujem u sve to,Ja sam jedan veliki organizator.Moja snaga je u tome,moc organizacije,komunikacije i komercijalizacija znanja.Ima vas puno koji ste radili na piramidama,eksperimentisali,Nije nikakva tajna da ih ima zasticenih,patentiranih,orgonskih masina,puni toga sam procitao o tome,na raznoraznim forumima.Ja vec duze vremena razmisljam o tome,i nisam smatrao da je potrebno da sada i ja pravim piramidu da bih naostrio zilet.Pa to si vec uradio "TI" i mnogi pre "tebe".Ja cu se udruziti sa tobom pa napraviti nesto savrsenije.Hajde da to objasnim ovako."TI" napravis CIGLU."ON" napravi gradju od DRVETA,"ONA" prioizvede CEMENT,"ONI" prijektuju........ A JA vas sve okupim i zajedno napravimo jedan koristan objekat. DA li sam bio jasan sta je moj cilj ovde na ovom forumu.DA Vas sve okupim,da svako pridonese neki materijal,samo onaj najkvalitetniji i da SVI zajedno napravimo VELIKO DOSTIGNUCE. A ni finansije nam nece predstavljanit problem.
DA se vratim na moja razmisljanja,ali moja svestranost me vremenom odvlacila,vremenom privlacila njima a vreme porolazi.....Kupim juce na Zlatiboru(malo sam pobegan na dvodnevni odmor) NOVOSTI a tamo clanak.....ko je zainteresovan daga procita moze ga i pronaci na sajtu NOVOSTI od 27.11.2006 naslov teksta je: PIRAMIDOM PROTIV ZRACENJA.......nova tehnologija je REVOLUCIJA u nauci i ujedno jedno od velikih dostignuca danasnjice.
PXD energetska piramida dotora Nil CHerija.
on je tu piramidu napravio od specijalne keramike. Ali posto su faraoni pravili je od granita. I MI cemo ovu nasu napraviti od granita. Rekao sam da finansije nisu problem,tako i granita imamo dosta u tablama 2x3 metra i debljine 20mm. imamo i pilanu za rezanje i obradu mermera.
hajde da pricamo o dimenzijama i uglovima piramnide.
JA smatram da bi trebalo ici tragovima KEopsovih graditelja.Da ugao stranice,bar ja smatram da je to najvaznije bude 51.51 stepen.sve druge dimenzije se dobijaju izvedene iz tog ugla.[/img][/url][/list][/list]

_________________
udruzimo znanja-napravimo bioenergetsku masinu na biotronskom krugu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri nov 29, 2006 1:47 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned nov 26, 2006 6:12 pm
Postovi: 19
A "NAJDANOVI KRUGOVI" su bio-polja,bioenergija koja izlazi iz zemlje,iz same utrobe zemlje,izlzi na povrsinu i ide uvis nekoliko kilometara.E,na mom rancu imam tri takva kruga,tri bio-polja razlicite velicine,tj.inteziteta. Na njima bih napravio piramide i orgobski top.Pa da vidimo sta ce da se desi.Jeste li za to?

Radiestezija: Zeleo bih da sa nama ucestvuje neko ko bi znalacki izmerio viskom i rasljama,postojanje i intezitet.
Neko ko bi instrumentalnim putem izmerio frekfencije krugova.

_________________
udruzimo znanja-napravimo bioenergetsku masinu na biotronskom krugu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet nov 30, 2006 10:56 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned nov 26, 2006 6:12 pm
Postovi: 19
Zar je moguce da niko nije zinteresovan?

_________________
udruzimo znanja-napravimo bioenergetsku masinu na biotronskom krugu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 27, 2007 9:06 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Slučajno sam nabasao na jednu stranicu i vidjeh jedno od djelovanja piramide...

http://jnaudin.free.fr/html/tsd.htm

Ima opis zanimljivog aparata...

Time Shifting Detector

slika

You will find below an interesting diagram for detecting some local Time-Shifting effects...These effects can be generated by local spacetime curvature from strong torsion fields.

This circuit uses two TCXO (Thermal Compensated Xtal Oscillator ). The frequency is very precise 16.00000 Mhz +.003% at 25°C. These quartz oscillator are sold in small metal box ( 20x12mm ) and powered with 5V (45mA).
The mixer are composed of two BS170 MosFet N channel transistor and the beat frequency is in the audio range and out on a HP. This TSD V2.1 works very well and the beat frequency is very stable. The two TCXO must be at least 2 meters apart and the main circuit placed in the middle ( coaxial cables must be used ).
slika
You can see on the left, a small picture of a TCXO box. The 16 Mhz signal is mixed by the two MosFet BS170 and the beat frequency tone (about 750 Hz) can be heard through the HP.
slika
A digital frequency meter must be used for recording the datas. I hope this help you to find Time Shifting effect...
slika
slika

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 28, 2007 1:24 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jul 31, 2006 1:38 am
Postovi: 506
Lokacija: -edge of reality-
Uh da. Na ovaj sajt sam jos davno davno nabaso. Koncepcija time shift detector.a je zanimljiva. Cak sad i imam komponente kojima bih to mogao napraviti. Recimo moglo bi se dodat mikrokontroler sa nekom eksternom memorijom da zapisje podatke svakih sat recimo. Ili da cijelo vrijeme zapisuje. Zavisno o velicini te ext memorije.

Izlazna frekvencija koju dobivas je uvjetovana kao sto je opisano razlikom frekvncija oba oscilatora. I njihovim faznim pomakom. Posto vrijeme ukljucivanja jednog i drugog nije isto. Zapravo ovo smatram primitivnom dizajnom koji radi poveca odstupanja.

Mikrokontolerski bi bio puno bolji. Ili neki dizajn sa komparaciskim frekvencmetrom. Cak bi i frekvencmetar bio dobar. Tako da ti treba samo jedna "kocka" (kvarcni oscilator, navedenog tipa).

Opet što mislim da je sami oscilator vjerojatno izoliran od utjecaja piramide. Pošto ima metalno kuciste. Celicno zapravo. Posrebreno iz nutra. Tako da je to vrlo dobra feredejva krletka. Jedino se možda skalarni valovi mogu uvuc unutra. Ali neznam kako oni djeluju na kristal kvarca.

sjetio sam se jos jedne slike ...
slika

Što mislite o ovome? Double helix - DNA.. hm hm..
Naravno uvjek postoji da je fotomontaža, ali... ako nije... neka netko objasni.

_________________
-A mind without purpose will wander in dark places.-
-A small mind is easily filled with faith.-
-An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.-


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 28, 2007 7:23 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Tako da je to vrlo dobra feredejva krletka.


Sad sam se sjetio jednog podatka koji bi možda mogao biti zanimljiv.

Čak i kroz Faradejev kavez prolazi val - frekvencije od 8 Hz! U biti... 8 Hz ne mogu ničime zaustaviti - prolazi kroz SVE bez obzira što to bilo. Možda skalarni valovi ( koji su vezani uz 8 Hz ) imaju neke "sposobnosti"... #-o

Super slika en1di0n, možda bi bilo zanimljivo napravit taj pokus...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 30, 2007 7:56 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
Jack987 je napisao/la:
Čak i kroz Faradejev kavez prolazi val - frekvencije od 8 Hz! U biti... 8 Hz ne mogu ničime zaustaviti - prolazi kroz SVE bez obzira što to bilo. Možda skalarni valovi ( koji su vezani uz 8 Hz ) imaju neke "sposobnosti"... #-o


jack ili bilo ko drugi... ajde vidi mozes li naci malo vise o ovome...
pitam te jer sam svojevremeno u zapper hteo da ubacim ovu frekvencu... ne znam sto nisam, kako dosla ideja tako i otisla...
sad kad malo razmislim..... opasne su te niske frekvence, mogu da izlece...mogu da ubiju...
ajde malo proguglajte o tim frekvencama 7 do 8 Hz, ja sam nesto zauzet...
hvala 8)

http://www.geocities.com/profesorristic/jana.pdf

Električno polje je takođe poseban oblik materije koja ima svoju masu i energiju, a javlja se kod provodnika koji su pod električnim naponom. Električno polje znatno manje slabi sa povećanjem rastojanja. Kada uveče u stanu isključimo sve aparate u električnim vodovima prestaje da teče struja i nestaje magnetno polje. Električni vodovi u zidovima ostaju pod naponom, a oko njih i električno polje.

Sve individualne životne funkcije zaključane su u DNA molekulu nukleusa ćelije tkiva. Život ćelije ne može biti održan ako se informacija izgubi ili ne može biti kopirana ili poslata. Kopiranje DNA u telu nije stvar slučajnosti, potreban je okidač spolja. Obično, okidač naredba je hemikalija u telu ili elektromagnetno polje. U procesu kopiranja ćelija DNA molekul se jednom obrne svake milisekunde i tada se elktrično pražnjenje odvija između zahvaćenih delova molekula. Sva živa bića emituju elektromagnetno polje i talase u frekvenciji od 0 Hz do 25 Hz. Organizmi ne emituju štetne niske talase (npr. X talase) jer razaraju ćelije. Naša planeta, tj. priroda ima svoju Schumann-ovu frekvenciju od 7,8 Hz i svaka ćelija u svakom živom organizmu koristi je kao referentni sistem, Ljudsko biće emituje od 7 do 9 Hz. Kada smo zdravi i mentalno stabilni emitujemo 7,9 Hz.
Elektromagnetni talasi, koje proizvode električni uređaji su mnogo puta jači. Zbog toga, oni utiču na ometanje bioloških sistema. Svetska zdravstvena organizacija (World Health Organization) objavila je podatke da su veoma niske frekvencije opasne po životnu sredinu i ravne trovanju živom.
Dovođenjem električne energije u naše stambene i radne prostore, doveli smo i elektromagnetne talase radio i TV stanica, satelitskih veza, mobilnih telefona itd. Ovi uređaji rade u frekventnom opsegu od 150 kHz pa do ekstremno visokih frekvencija, tj. od dugih talasa do mikrotalasa. Ti uređaji unose u električnu mrežu mikrotalasne frekvencije, koja ih prenese na velike daljine i koje bivaju isijavane u naše stambene i radne prostore.

_________________
ovde ili tamo, uglavnom na kraju Veritas vincit


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 30, 2007 8:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
hahahahaha... evo sad moram da quotam sam sebe

ras je napisao/la:
Naša planeta, tj. priroda ima svoju Schumann-ovu frekvenciju od 7,8 Hz i svaka ćelija u svakom živom organizmu koristi je kao referentni sistem, Ljudsko biće emituje od 7 do 9 Hz.
Kada smo zdravi i mentalno stabilni emitujemo 7,9 Hz.


hmmm... ako se spolja (zapper, vitafon, molitva, kristali, piramide... bilo kako) dodaje tih 7.9Hz da li se organizam moze naterati da ponovo zavibrira na "zdravim" frekvencijama i kroz neko vreme "ozdravi" tj. zavibrira na ispravnim frekvencijama.
mozda je jacina ovih 7.9Hz osnova za postizanje korektne frekvence svih drugih organa tj. za stanje "zdravlja" odnosno "bolesti"???
hmmmmmmm :roll:

_________________
ovde ili tamo, uglavnom na kraju Veritas vincit


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 30, 2007 10:51 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Moguće ako entitet ima sklonosti i elastičnost za sinhroniziranje prema toj osnovnoj vibraciji.

Možda to upravo čini onaj boravak iznad neke male piramidice, dnevno ne više od pola sata, kako se opisuje u Ra materijalu ( neznam da li je taj dio već preveden )... možda to djeluje kao neka vrsta sinhronizacije...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 01, 2007 12:21 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
Jack987 je napisao/la:
Moguće ako entitet ima sklonosti i elastičnost za sinhroniziranje prema toj osnovnoj vibraciji.

jack,
mene u principu interesuju stvari koje ce bezuslovno izvrsiti sinhronizaciju...
tehnika kao takva... i to ona koja je toliko precizna i jaka da BEZUSLOVNO vrsi popravak...
znaci, izlecicu ti telo a za dusu se sam posle snadji :twisted:
mada moze biti da mi je princip vec u startu pogresno postavljen hahahahaha

_________________
ovde ili tamo, uglavnom na kraju Veritas vincit


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 01, 2007 12:35 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jul 31, 2006 1:38 am
Postovi: 506
Lokacija: -edge of reality-
Naidjoh na ovo... trazeci "pyramid vortex"
http://www.subtleenergies.com/ormus/tw/pyramids.htm
Might be of some interest and value...

_________________
-A mind without purpose will wander in dark places.-
-A small mind is easily filled with faith.-
-An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.-


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 01, 2007 9:50 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
znaci, izlecicu ti telo a za dusu se sam posle snadji


Pogrešno je lječiti tijelo ako duša koja je inkarnirana u njemu to ne želi.

Free will.

Ako je duša "zdrava", zdravo je i tijelo - prirodno!!!

Hej ovo je cool: ( thanx en1di0n )
slika

=D>
:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 02, 2007 5:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jul 31, 2006 1:38 am
Postovi: 506
Lokacija: -edge of reality-
Evo da se pohvalim napokon sam poceo raditi piramudu.
Baza je 90 x 90 cm visina je 0.618 x 90cm = ~55cm
Materijal je jelovo drvo. Dimenzija 10 x 10 mm
U ovom trenutku razmisljam o materijalu za stranice piramide.
Transparentni plexiglas bi bio jako zanimljiv materijal. Ali zbog cijene stranice cu napraviti vjerojatno od kartona.
Pa kad napravim sve, u sljedecih recimo tjedan (zavisi kako cu biti sa vremenom) cu bacit par slika ... for you all to see :)

Nesto sto me zanima je. Dal su piramide u Egiptu bile pozlacene? ili je samo vrh bio zlatan?! ili nesto drugo...

_________________
-A mind without purpose will wander in dark places.-
-A small mind is easily filled with faith.-
-An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.-


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 22, 2008 6:40 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet sep 19, 2008 2:28 am
Postovi: 27
Meni treba neka piramida koja prica viceve, cisto da me razveseli kad nisam raspolozen ima li takve :shock: :lol: :P

_________________
Udavite poslednjeg svestenika crevima poslednjeg kralja.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 111 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz