Sada je: pet mar 29, 2024 1:01 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 159 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Zna netko objasniti moj avatar?
PostPostano: sub nov 05, 2005 11:34 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon okt 24, 2005 10:26 pm
Postovi: 26
Lokacija: zg gavella
:D

_________________
veritas am: http://dragonmagic.chaosmagic.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub nov 05, 2005 8:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 19, 2005 12:53 pm
Postovi: 217
Lokacija: zagreb
Mislim da je bezrazložna kreacija, tj pokušaj spoja pentagrama, drveta života i jedinstva dualiteta, iliti njegovog stvaranja!

Nikako se na pentagram nemogu razmjestiti nacrtani krugovi. Simbol pentagrama, uglavnom, je jedinstvo 4+1 elemenata. Pokušaj formiranja Jin-Janga na ovaj način, nije baš najsretniji pokušaj!
Naravno, autor je pokušao neku inovaciju, što je za pohvaliti, no ne ispada neki značajniji rezultat.

Bliže istini bi bio slijedeći prikaz:

Bjeli krug ostaje gore, od animiranih, lijevi crni a desni bjeli, te zadnja dva, crno-bjela, ali svaki samo s jednom točkom(jedan s bjelom, drugi s crnom)

Dakako da ni to nije sasvim ispravno!

Ako se kombiniraju ta dva simbola, moguće je jedino da unutar pentagrama, u sredini stoji simbol Jin-Janga! To bi držalo vodu!

_________________
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 06, 2005 12:27 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon okt 24, 2005 10:26 pm
Postovi: 26
Lokacija: zg gavella
AlMyHeart je napisao/la:
Mislim da je bezrazložna kreacija, tj pokušaj spoja pentagrama, drveta života i jedinstva dualiteta, iliti njegovog stvaranja!

Nikako se na pentagram nemogu razmjestiti nacrtani krugovi. Simbol pentagrama, uglavnom, je jedinstvo 4+1 elemenata. Pokušaj formiranja Jin-Janga na ovaj način, nije baš najsretniji pokušaj!
Naravno, autor je pokušao neku inovaciju, što je za pohvaliti, no ne ispada neki značajniji rezultat.

Bliže istini bi bio slijedeći prikaz:

Bjeli krug ostaje gore, od animiranih, lijevi crni a desni bjeli, te zadnja dva, crno-bjela, ali svaki samo s jednom točkom(jedan s bjelom, drugi s crnom)

Dakako da ni to nije sasvim ispravno!

Ako se kombiniraju ta dva simbola, moguće je jedino da unutar pentagrama, u sredini stoji simbol Jin-Janga! To bi držalo vodu!


hvala na različitom razmišljanju! ti si isto rozenkreuzerica? ne-radi se uopće o "yinu i yangu"- ova dolje 2 simbola se uopće tako ne-zovu! :wink:
znaš možda sad objasniti? :wink:

_________________
veritas am: http://dragonmagic.chaosmagic.com


Zadnja izmjena: AMON-J-ATUM; ned nov 06, 2005 12:43 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 06, 2005 1:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Neću ti objašnjavati značenje tvog avatara. Kad bih to učinila, to bi značilo da sam posvetila svoju pažnju (energiju) dokazivanju kako ja nešto znam, i dokazivanju tebi i ostalima kako eto, i ja nešto znam. To meni ne koristi, jer to što ja znam je moja stvar, a da li ti to vidiš, baš me briga, i to je tvoja stvar. Isto tako, kome fali koji krug u glavi, ili u fali neko jaje, ili pak oba dva jajca, to opet spada u isti nivo komunikacije, u borbu za moć, u prepucavanje. Kad bih se uplela u diskusiju o značenju pentagrama, drva života ili bilo čega što bi trebalo pokazati moju informiranost, time bih tebi (koji postavljaš pitanje) dozvolila da iz mene iscrpiš energiju koja ne bi služila ni mojem a ni tvojem osobnom rastu, nego još većem rastu tvog i mog ega, a to ni za tebe ni za mene ne bi bilo dobro.
Kužiš?
Pozdrav!

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 06, 2005 2:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
arwen dor je napisao/la:
Kad bih se uplela u diskusiju o značenju pentagrama, drva života ili bilo čega što bi trebalo pokazati moju informiranost, time bih tebi (koji postavljaš pitanje) dozvolila da iz mene iscrpiš energiju koja ne bi služila ni mojem a ni tvojem osobnom rastu, nego još većem rastu tvog i mog ega, a to ni za tebe ni za mene ne bi bilo dobro.


Ali vec si se uplela u diskusiju:).

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 06, 2005 2:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
8)

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 06, 2005 5:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub okt 29, 2005 6:59 pm
Postovi: 235
Lokacija: Centar
Tvoj avatar je "MUSAKA" :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 06, 2005 7:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 19, 2005 12:53 pm
Postovi: 217
Lokacija: zagreb
AMON-J-ATUM je napisao/la:
hvala na različitom razmišljanju! ti si isto rozenkreuzerica? ne-radi se uopće o "yinu i yangu"- ova dolje 2 simbola se uopće tako ne-zovu! :wink:
znaš možda sad objasniti? :wink:


Studiram ponešto, no ipak nisam ženskog roda :roll:

kako ni itko, tako ni ja nisam zveznajući! Ako mi objasniš možda i shvatim što si (s)mislio! 8)

_________________
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 06, 2005 9:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub okt 29, 2005 6:59 pm
Postovi: 235
Lokacija: Centar
AlMyHeart , zna mnogo samo se malo šali s vama :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 06, 2005 9:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 19, 2005 12:53 pm
Postovi: 217
Lokacija: zagreb
Nemoj tako Ra, nitko nije sveznajući!

Ovakva izjava bi se mogla i krivo protumačiti!

Osim toga, meni je puno teorija s ovog site-a strano, no, pokušavam ih uskladiti s znanjem koje imam, a i s iskustvom! Naravno da popamtim nove stvari, no u tranziciju ću ipak kao velika neznakica :wink:

_________________
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 06, 2005 11:19 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Da, vidim kako zna kako našu energiju USMJERITI na svoj avatar... Vuče mi nekako na OPS... usmjeri energiju prema MOJEM...

Bolje bi bilo da je pokrenuo pitanje što znači avatar od O.P.-a, pa onda O.P. pokrene pitanje što je avatar od AlMyHeart-a, pa on upita što je avatar od ... i tako dalje. Tako bi svi naučili što znače svi avatari, a energija bi POZITIVNO cirkulirala u KRUG i SVI bi imali nešto od toga.

A ovako... ne baš.

Pa to sad zbilja nije bitno ljudi, sad može tu svako svoj avatar ispitati... pa što... imamo razne koje smo izabrali i to je to. Nebitno što znači koji. I svejedno mi je... koji god ste izabrali - OK je, to je vaš izbor.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 06, 2005 11:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 7:41 pm
Postovi: 143
...sta li znaci moj nick name :roll:

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 07, 2005 1:01 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
OPO,
Citat:
arwen dor je napisao:
Kad bih se uplela u diskusiju o značenju pentagrama, drva života ili bilo čega što bi trebalo pokazati moju informiranost, time bih tebi (koji postavljaš pitanje) dozvolila da iz mene iscrpiš energiju koja ne bi služila ni mojem a ni tvojem osobnom rastu, nego još većem rastu tvog i mog ega, a to ni za tebe ni za mene ne bi bilo dobro.



Ali vec si se uplela u diskusiju:).


GOOD POINT 8)




Citat:
Jack987

Da, vidim kako zna kako našu energiju USMJERITI na svoj avatar... Vuče mi nekako na OPS... usmjeri energiju prema MOJEM...

Bolje bi bilo da je pokrenuo pitanje što znači avatar od O.P.-a, pa onda O.P. pokrene pitanje što je avatar od AlMyHeart-a, pa on upita što je avatar od ... i tako dalje. Tako bi svi naučili što znače svi avatari, a energija bi POZITIVNO cirkulirala u KRUG i SVI bi imali nešto od toga.

A ovako... ne baš.




Upravo tako.
A ovako ... ovako lici na ono:voli masturbirat ali ne moze svr.... ako ga neko ne gleda. :lol:
Oprosti Amon ali,Energija se treba trositi za prosirivanje Znanja a ne za hranjenje Ega,a ovo zadnje je jedino sto mozes dobiti od mentalne masturbacije kojoj naginjes.

I,da malo prosirimo krug,
sta li znaci moj nick name: NATALANDzA :wink:


P.S. Kad smo vec kod avatara,ko mi moze objasniti kako da si stavim avatar :?:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 07, 2005 2:02 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon okt 24, 2005 10:26 pm
Postovi: 26
Lokacija: zg gavella
a tip: simbol se sastoji od 3vrste rada- :wink:
tai-chi wang-chi i wu-chi koji se na zapadu zovu...

_________________
veritas am: http://dragonmagic.chaosmagic.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 07, 2005 11:32 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
pa ne-smijemo usmjeriti "našu" "energiju" na "njegov" simbol kojeg jack ne-razumije, nego trebamo usmjeriti "našu" "energiju" na jacka koji se javlja na svim temama


Ne. Može tko god hoće usmjeriti energiju prema tebi. I ja ne želim da se energija usmjerava na mene jer se javljam na svim temama... zar nebih trebao? Pa svi ste dobrodošli na sve teme!!! I ti to možeš, dapače! Zašto i ti nebi bio na svim temama? Nije valjda da ti tipkanje neide, pa je teško otipkati koju riječ više... no, nema veze. Nisam ni ja, ni ti bitan na ovom forumu. Mogu i drugi bez nas. Bitno je da se ljudi međusobno razgovaraju u svrhu razmjenjivanja iskustava i informacija, radi što bržeg razvoja. Ako to netko želi opteretiti svojim pitanjima kao što je ovo tvoje, nema veze, može... nema tu nikakvih zabrana, ali to SVIMA ne koristi jer se usmjerava njihova energija na tebe, jedinog tebe... i tvog simbola.

A moj savjet: simboli ti uopće nisu važni ako ne usmjeravaš svoj fokus svijesti na njih. Mogu biti samo kao neki pokazatelji i znakovi određenih kretanja svijesti na raznim nivoima. Ako ih ne uzimaš ozbiljno, i ne trebaju ti kao takvi. Ionako sam radiš ono na što se fokusiraš.

Kapljice, imaš lijepe oči i upotrebi ih za čitanje i učenje, za to koriste. Od ljepote nema vajde. Jer pažnja je isto fokusiranje svijesti. Amon, fokusiraj se na Kapljicu jer to i ona želi.

Jack je ljut... jednom bar u mjesecu... hehehe! :twisted:

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto nov 08, 2005 1:13 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 7:41 pm
Postovi: 143
jack hvala na savjetu(dobronamjernom!) za to ih i koristim.
Tebi sad jedan mali savjet od mene: Ne donosi zakljucak prebrzo! (ovo sto se tice paznje,kome,koliko,zasto... ovdje bi sad trebalo da se ko naljutim,ali rijetko kad trosim svoju energiju budzasto :wink: )

On opet nije skonto :lol: ,naravno odnosi se na jacka (a na koga bi drugog,pantelija me vise ne mrzi :wink: pa mi nekontrira)

Halalite,malo sale nikog ubiti nece


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: zna nako objasniti moj avatar?
PostPostano: uto nov 15, 2005 5:07 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet sep 16, 2005 8:02 pm
Postovi: 5
Meni se sviđa i to upravo zato što ga svatko može tumačiti na svoj način!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Značenje avatara članova
PostPostano: ned sep 03, 2006 11:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
imam avatar!!!! konačno!!!!
malo je veći, ha..šta ćeš, ne može sve bit idealno, a pogotovo ne dimenzije...

ako baš smeta mogla bih ja to smanjit ako mi netko objasni kako...

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 04, 2006 12:20 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
ovako se ne vidi dobro ožiljak ...

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 04, 2006 12:24 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pa onda onu veeeeliku sliku uploadaj na

http://www.imageshack.us/

I stavi link tu negdje, pa ak neko oće vidjet ožiljak - nek vidi...

Ma dobro, zbilja je bio prevelik... nisu se postovi vidjeli uopće... nadam se da će to ipak biti važnije od viđenja ožiljaka na njenom licu.

Nadam se da imaš razumijevanja.

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 159 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz