Sada je: sub apr 27, 2024 6:12 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 50 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: čet jul 14, 2005 5:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
Vi previse brijete, tolko ste zabrijali na tu nekakvu orijentiranost prema drugima da vise ne vidite realnost! MOC duse je nepobitna! Dusa koja je mocna se nece naci u nekom degeneriranom tijelu. Duse koje su mocne, obicno se nalaze u pokretljivim tijelima, nesklonim debljanju i vise slicnim 'vanzemaljcima'. Postoje izuzeci od ovoga, ali kod nekih izuzetaka je opet uocljiv sklad! Moc duse je ono sto sprijecava da nas realnost pokosi. Zaboravljate da bi dusa mogla se borit protiv starosti i mnogih tzv. granica. Kada vas nesto 'pogazi' u zivotu, prima vas osjecaj bespomocnosti, a upravo taj osjecaj bespomocnosti vodi ka biti - da to moze biti i drugacije. A o izgledu moze govoriti SAMO onaj tko osjeca jedinstvo sa svim. Kako cete poceti osjecati jedinstvo sa svim, tako cete vidjeti da ne postoji ruzno-lijepo, samo usko i prosireno; slicno i suprotno.

Tu isto citam nekakva forsanja na OPD polaritet. Mogu napisat svoje misljenje o tome? Dakle, mali joza je cuo o pozitivnome i negativnome. I nekako mu se ipak svidjelo ono pozitivno vise, zato sto se govori da je tamo moguc dalji napredak, a on bi ipak htio napredovat, i zato sto je tu nekakvo pomaganje. Hm, vidi, pomaganje, pa to stvarno je nesto vise. Dakle, to cu ja, to je sigurno bolje. A ako mi je to bolje i ako zelim napredovat, onda moram pocet pomagat drugima. Jer, drugacije ja necu napredovat - OPS nacin razmisljanja. Prestanite se forsat i pocnite osjecat.

A jeste li sigurni da je napredak putem svjetla moguc? Zasto ne kombinacija svjetla i tame? Ja iz osobnog iskustva mogu rec da je tama u meni napravila ogroman skok i rijesila me mnogih mana. Ja ju ne koristim, ali ona je tu citavo vrijeme. Kao potencijalna energija, ceka. I kako onda uopce definirati svjetlo i tamu? Nije li i ovo o cemu ja sad pricam mozda nekakvo znanje? Nije li i ta tama o kojoj sad pricam zapravo nekakvo svjetlo? Jeste li uopce sigurni da je kasiopeja pouzdan izvor? Tko mi moze pouzdano rec da ne navode ljude krivo? Pricati istinu i preko nje puniti ljude lazima je vrlo lako moguce ako neka visa bica zele nas zadrzati ovdje. To se vec uostalom i radilo, biblija je jedan primjer. Ovo moze biti i jedan napredniji oblik biblije, s obzirom da se tu sad radi o dolasku vala, jel tako? Mislim da je covjek tu istrazivac sam za sebe na tom podrucju i da ste ovo sve skupa PREVISE OLAKO SHVATILI. Pomagati i biti OPD polariteta sigurno ne znaci, e sad cu ja pocet pomagat. Kriva predodzba. Znaci i vise od toga, ako uopce nesto znaci.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jul 14, 2005 10:45 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ne treba forsirat ništa, pa ni napredak prema OPD, ako netko to ne želi, ili osjeća da mu je bolje u OPS varijanti. Uvijek smo mješavina i svijetla i mraka. Glup je onaj koji nagomilava jedno i samo jedno. Stvar je u balansu jednog i drugog. Osobno, i u meni ima dosta mraka, kao i dosta svjetla... Mislim da si majstor ako možeš održati balans jednog i drugog.

Nadalje, onaj koji vjeruje ( ili misli da zna ) u to da istina dolazi iz samo jednog izvora, je totalna budala. Niti jedan materijal - kao i Kasiopejski - ne sadrži totalno svu istinu. Istina vam se neprestano mijenja, kad to shvatite, nećete se mnogi vrtiti u krug. Istina se "osjeća" i to je lakše kad pročitaš što više RAZNIH materijala.

E, sad, svi ljudi naravno, nisu isti, pa netko više "brije" na jedno, a netko na drugo. Ono što drugi misli, ne mora biti prihvatljivo i za tebe. Stvar percepcije. I istina onda nije za svakog ista. Shvatite to. Nema sheme istine, nema pravila po kojem možete naći istinu, nema tog entiteta koji će vam sve potuno točno moći reći ( osim vas samih )...

Neznam što mi je, al su mi sad ove misli "pale" na pamet... uhhh...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jul 15, 2005 10:42 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 25, 2005 9:29 am
Postovi: 84
dream
ljudi s deformacijama-glupog li naziva
su ljudi velike snage i moci
uvjerio sam se u radu s njima
mi im "normalni "nismo ni do koljena

dado
djelovanjem energijom na neko tijelo bez njegovog svjesnog odobrenja je grijeh u svakom slucaju
kaznajva te to tijelo ili visi entitet(skup energije)a ovo sto si ti naveo kao primjer je krajni stadij ega u zelji za moci

dream
kad pocnes ti osjecati tada ces vidjeti sto je OPD(utopija)ali jednim dijelom i moguca na ovoj kugli
to je nesto slicno kao kod vektora---vazan je smijer


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jul 15, 2005 7:40 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
djelovanjem energijom na neko tijelo bez njegovog svjesnog odobrenja je grijeh u svakom slucaju


Da, potpuno se slažem, s ispravkom "mutnog" navoda:
Djelovanjem energijom na neko tijelo bez njegovog svjesnog odobrenja je KRŠENJE SLOBODNE VOLJE u svakom slučaju.

Grijeh ćemo ostaviti u Bibliji i sličnim... Hehehe!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jan 05, 2006 10:12 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
slipknot-maGGoT je napisao/la:
Kako mogu to da razvijem?Znas li neku vezbu za to osim Menjanje DNA Koda???


Animisha-yoga...

Koncentracija na shivalingu itd. itd.
Raspitaj se ako te zanima, jer ni ja ne znam puno više "tehnički dio".

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 18, 2006 9:18 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Tako se zove taj "kristal", ima više imena, jedno od imena je slučajno "shivalinga". Naravno ne "slučajno" ali neko je tako htio. Nema veze s nikakvim aspektom destrukcije. Ja sam mislio da si ti to konkretno prakticirao pa imaš lošija iskustva ili nešto slično, ovako vidim da samo zaključuješ iz imena. Ova vježba na koju sam ciljao je prvenstveno za jačanje koncentracije i otvaranje trećeg oka.

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 23, 2008 12:15 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon mar 03, 2008 12:24 pm
Postovi: 125
Lokacija: Munze Konza Nostra
Evo malo da odmorite dusu i napunite se energijom..
http://www.antikom.si/sinergija/fraktali.htm

_________________
Da li je prvo nastao covek, ili ljubav?!!
Da li covek ima prava da postoji, ako nepostuje i blati ONO iz cega je nastao??!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Otvaranje treceg oka i DNA kodova
PostPostano: uto sep 07, 2010 9:29 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto sep 07, 2010 9:10 pm
Postovi: 1
zdravo prijatelji..i ja sam takodje jako zainteresovan na ovu temu.. tumarao sam po netu sve dok nisam naso ovo : http://exyujos.110mb.com/satanisticke_m ... _moci.html

satana... znam sta vam sada pada na pamet.. tu ima svaka jebena zajebancija koja nas interesuje! ALI nazalost satanisticke.. e pa sad, citao sam dosta stvari tu i poprilicno sam zacudjen... neki kazu da deo tih satanistickih meditacija izvode i ljudi koji normalno veruju u boga isusa!

bacite pogled tu i kazite dal bi to moglo da nam koristi il da bezimo sto dalje od tog! xDD poZZ drugari!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Otvaranje treceg oka i DNA kodova
PostPostano: sub mar 26, 2011 5:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 10, 2010 6:51 am
Postovi: 166
Lokacija: Na perimetru
Evo nasao sam stare skrivene alkemijske materijale za otvaranje 3-ceg oka:

http://www.youtube.com/watch?v=UVTcXqWxoaY&NR=1

a moze i ovo:

http://www.youtube.com/watch?v=l45TqFhawkg&feature=related

mozda ne uspije od prve ali vrijedi poslusat :mrgreen:

_________________
Oci se cakle na putu za nigdje, drzite mi fige, javim se kad stignem.
Sasa Antic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re:
PostPostano: pon aug 01, 2011 6:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
galaksija je napisao/la:
Mislim da je “otvaranje treceg oka” dok se jos nije progledalo ni na ona dva, koje imamo, – recept za katastrofu.

To je analogno davanju djetetu priliku da vozi avion prije nego sto je naucilo da hoda. U zapadnim zemljama malo koje osiguravajuce drustvo ce izdati polisu osiguranja 18/togodisnjaku sa motorom od 1000ccm, jer prema statistickim podacima, njegova zivotna prognoza ne prelazi vise od godinu dana.

Slicna stvar je i sa tzv. tehnikama “budjenja” kundalini energije, koje se takodje promovisu u nekim krugovima. U knjizi Gnostika, Moravjev kaze: “U ezoterici, sila koja nas drzi u iluziji simbolicno se predstavlja zmijom. Zmija personifikuje iluziju, tacnije – moc iluzije koja je implantirana u covjekov organizam, kao i moc koju ona ima na raspolaganju. Bitno je napomenuti da ova sila koja nas cesto dovodi u opasnost, ima i jednu svoju pozitivnu stranu, a to je - stvaralacka masta.

Tom silom iluzije moguce je ovladati i integralno je usmjeriti u pozitivnom pravcu, medjutim, takvo jedno njeno preobracanje mogu ostvariti samo oni koji se krecu prema ezotercnom Putu ili se vec nalaze na njemu.

Kod ‘vanjskog covjeka’ ta sila izaziva negativne posljedice, koje su rezultat jedne serije iluzija koje ona proizvodi. U Tradiciji, ova sila se oznacava pojmom – mala zmija, zbog toga sto, kada se ona probudi i uputi u konstruktivnom pravcu, samo njeno djelovanje covjeku odaje utisak undulatornog kretanja.”

Ko je imalo obratio paznju na materijal do sada iznesen pod temom Gnostika, mogao je (uz malo objektivnosti) zakljuciti da je on ono sto se u ezoterici podrazumjeva pod – ‘vanjskim covjekom’, te da kao takav nigdje nije prispjeo.
Ukoliko se kod takvog i uspije “probuditi” kundalini, kod njega ta sila moze samo da izazove fantazije (cesto paranoidne prirode) jer on nije u stanju da vlada njome, odnosno, pravilno je usmjerava, te ga tako na kraju moze i unistiti.

Slicna stvar je i sa tzv, “trecim okom”. Srecom, da imamo u sebi prirodne zastitne mehanizme koji vecini nas ni ne dozvoljavaju da progledaju na ‘trece oko’ dok jos nisu ni na ona dva.

Reprogramiranje DNA? Mijenjanje DNA koda?! Hoce li mi ko objasniti kako se utvrdjuje da nesto u njegovom trenutnom DNA kodu nije u redu i kako ce on to “intervenisati” u smislu da ga popravi na bolje?!? Koje ce to on gene zamijeniti, kako i cime? Moze li se javiti kakav strucnjak koji se razumije u analitiku gena i genetskih sekvenci?

Malo zdrave logike nije na odmet.

Pozdrav!

P.S. Slipknot-Maggot, ako hoces i da ostanes ‘cudo od djeteta,’ onda – nemoj praviti gluposti!



Da sam u ono vrijeme kad je ovo napisano gledao na ove stvari razumom a ne egom, mislim da bi postedio sebe mnogih sranja.

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 50 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Matrona i 81 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz