Sada je: čet mar 28, 2024 9:02 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Pitanje i potraga
PostPostano: uto dec 12, 2017 9:49 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto dec 12, 2017 9:10 am
Postovi: 1
Ispričaću vam svoju priču, koja je samo uvertira onom u ono što zapravo trebam. Naime, desio mi se "spontani kundalini" u momentu kada nisam imao ideju ni šta je kundalini, ni čakre niti bilo šta što je vezano uz tu terminologiju. Evo prolazi skoro druga godina od kako se "zmija" podigla i totalno mi promjenila svaki aspekt života. Počeo sam dobivati iznenadne bljeskove ideja i vizija koje nemaju veze sa mojim razumom i ne znam šta da radim sa tim. Kroz ove dvije godine psihološko-fizičke tranformacije, progutao sam bezbroj duhovni i metafizički knjiga u cilju shvatanja sebe i onoga što mi se dogodilo. Puno uvida me dovelo do ideje o jednoj mobilnoj aplikaciji, koja bi mogla mnogo pomoći svim onima koji se nalaze na bilo kojoj razini duhovnog rasta. Jedini nedostatak u cijeloj priči je moje nepoznavanje programiranja aplikacija i tu sam zapeo. Funkcionalnost aplikacije je isprobana direktno na meni i desile su se ogromne promjene po pitanju svijesti, tačnije po pitanju prisutnosti u momentu koji jest. Ne znam da li postoji neko na forumu da se bavi izradom aplikacija? Ako postoji neko, bilo bi mi drago da se javi jer ovo je nešto što nam svima zajedno može pomoći u duhovnom razvoju.
Sjedio sam sa raznim ljudima koji se bave izradom aplikacija, ali većinom se nikad nisu dotakli sa duhovnošću pa im je teško objasniti o čemu se tu zapravo radi. Nadam se da postoji neko ko je krenuo putem samospoznaje a da se u isto vrijeme bavi izradom aplikacija :)

Veliki pozdrav svima

Haris


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pitanje i potraga
PostPostano: sri dec 13, 2017 8:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Pa ispricaj ideju za aplikaciju.
Ne kapiram u cemu je stos, i sto ti to ne bi mogao uraditi bilo koji programer aplikacija,a ?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz