Sada je: čet mar 28, 2024 10:09 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: veceras na nebu iznad Inđije/Vojvodina
PostPostano: sri okt 18, 2017 12:48 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 19, 2014 7:20 pm
Postovi: 89
Lokacija: pao naglavu
Ako treba negde da se premesti ovo molim moderatore za opros i neka stave negde.

E ovako veceras 17.10.2017 , dolazim sa posla oko 23:00 i u 23:10 sednem na bajs da odem do obliznje radnje po cigare.
Lepa noć vedra, vozim se u mojoj ulici i od jednom na nebu se pojavi ogromna, dugacka linija koja je bila svetlo zelena pa se pretvori u svetlu plavu i nestane, sve je trajalo 2-3 sekunde, u tom momentu je i jedan covek isao peske i bio par metara ispred mene i ja ga onako sav ushićen pitam
- jel ste videli ?!
- on kaze jesam i u istom dahu"sta je to"?!.

Aj da pokusam da vam opisem,
Znate kad vidite zvezdu padalicu , lici na to ali padalica bude kao tanka linija na nebu i bude zuto naradzanste boje i iz nase percepcije cela linija bude 5/6/7 centimetara.

E sad zamisli te da vidite padajući zrak (prema dole u kosini oko 45 stepeni) ali mnogo, mnogo dugacko i linija tj zrak ili rep je bio jako debeo i jako dugacak znaci cela pojava je bila neverovatnih dimenzija i u prelepoj boji koju bih opisao kao fluorescentna zelena ili eletro zelena i koja se pre nego sto je nestala pretvorila u plavu koja je takođe bila fluo/elektr./
Znaci bilo je nesto padajuće i to padajuće prema zemlji neverovatnom brzinom i bilo je ogromno, ako neko zna sta bi moglo biti ili ako je video nekad nesto slicno neka nam isprica.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz