Sada je: pet mar 29, 2024 12:05 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Prelaz u 4. denzitet postojanja
PostPostano: ned okt 08, 2017 7:35 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon aug 21, 2017 6:40 pm
Postovi: 3
Videla sam da se na youtube kanalima dosta promovisu prelazi u vise nivoe i realnosti postojanja.A na jednom sam videla da je prelaz u takozvani 4. denzitet blizu.E sad to je dosta povrsno objasnjeno tako da bih htela postaviti par pitanja,pa ako neko moze neka mi odgovori :lol:

Prvo pitanje-Sta je sve potrebno uraditi da bi se moglo uci u taj realitet kad za to dodje vreme?

Drugo pitanje-Da li ce se secanje na ovaj zivot sadrzati i da li ce individua biti svesna sebe ukoliko se u ovom telu udje u 4. denzitet?

Trece pitanje-Da li cu tamo moci otici sa svojom srodnom dusom ako oboje budemo zreli za taj poduhvat ili cemo se razdvojiti?

Cetvrto pitanje-Sta ce biti sa onima koji ne ispune zadatu normu tj ostanu u 3. denzitetu?Sta ce biti sa njima?Da li ce se njima nesto desiti i sta ce biti sa zemljom?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Prelaz u 4. denzitet postojanja
PostPostano: uto maj 22, 2018 2:41 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub maj 19, 2018 5:28 am
Postovi: 9
Lokacija: Republika Peščenica
Pokušat ću odgovoriti na temelju nekih svojih saznanja:

1. Ako imaš tehnologiju za otvaranje dimenzionalnih prolaza možeš odmah. Može Mujo, može Haso, mogu svi ako imaju tehnologiju. Ali baš i nemamo i u tome je glavni problem. Castaneda je opisao kako je Don Juan Matus uz pomoć psihotropnih biljaka uspio promjeniti gustoću svoga tijela tako da nije umro na klasičan način a za njih je jednostavno nestao. Vjerujem Castanedi, jednom od rijetkih koji nije šarlatan među alternativcima ali takav pothvat je meni neizvediva akrobacija.

2. Naravno ako prođeš kroz prolaz da znaš otkud si došla i sjećaš se svega. Samo ti možda padne lažna ličnost - smrtnički ego jer u tom trenutku shvatiš koja je iluzija i sprdačina ova naša fizikalija. Zbog manje gustoće možeš se i lakše otkačiti od fizičkog tijela ako baš hoćeš ali i ne moraš. Tamo vrijede drugi zakoni fizike pa možeš i uskladiti gustoću fizičkog tijela s tamošnjim prilikama. Sve to treba naučiti ali nije viša matematika. Glavni problem je otvoriti prolaz.

3. Možeš ti i dragog povesti ako imaš tehnologiju da otvoriš prolaz. Bili zreli ili nezreli koga briga kad je to stvar tehnike. Sad štos je u tome da po tamošnjim običajima svatko se može spajati sa svakim na razini muško-ženskih odnosa. Ljubomora i posesivnost postaju suvišni. Dok ove LGBT mlate do besvijesti. Tamo ti je režim, čvrsta ruka bez demokracije koja je samo još jedna od mnogih iluzija uma. Režim diktira Zakone a Ratništvo čuva Sistem. Ništa tu duhovnog nema samo je manja gustoća. Iskreno meni odgovara taj režim pa nemam razloga da se bunim :D

4. Ma kakve zadate norme? Imaš tehnologiju ili nemaš u tome je poanta. Može se dogoditi da će oni koji trenutno drže položaj dio svojih igrača izvlačiti prije apokalipse otvarajući prolaze s one druge strane. To je ujedno i odgovor šta će biti sa Zemljom. Apokalipsa, Ragnarok, smak svijeta kako god hoćeš i to najvjerovatnije nuklearna. Kao i uvijek dosad kad se lutkarska predstava završi. I tako će na kraju svi doći na drugu razinu gustoće ili taj 4D kako zovete samo će nekima tjelesa završiti u komadićima usljed dejstava nuklearnog oružja. Inače kao i svugdje u tom realitetu postoje geografski pojmovi koji imaju ime kao i ovdje na Zemlji. Živi bili pa vidjeli. Ne treba ništa mistificirati.

_________________
Hoću, majko, hoću u gradsku čistoću


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz