Sada je: čet mar 28, 2024 5:25 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Sta je smisao zivota?Koja je svrha vecne evolucije duse?
PostPostano: pet sep 15, 2017 3:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 17, 2017 2:36 pm
Postovi: 58
Moze li mi neko objasniti sta je svrha polupane reinkarnacije i neprestanih vecnih ciklusa evolucije duse?Ko je to uspotavio?Bog kao vrhovni razum kosmosa.Ali zasto?Sta je svrha te budalastine?Uobiajena konstatacija je da dusa mora da nauci lekcije.Ali zasto bi ucili lekcije kroz koje smo vec prosli?Na jednom portalu i sajtu za reinkarnaciju sam procitao takvu besmislicu i okrutnost da mi se povracalo i bio sam ogorcen,citiram''Na primer, možemo odlučiti da živimo život voljenog deteta koje iznenada umire dok je još mlado, čisto kako bi pomogli drugoj duši da prođe kroz iskustvo tragičnog gubitka.''.Pa jebem mater u picku takvom Bogu.To nije stvoritelj koji nas sve voli vec jebeni sadista.I kakav je to idiotizam da se mi inkarniramo u sledece telo i da se pritom ne secamo nasih prethodnih zivota?Kako odrediti nasu karmu?Kako znati sta je pravi put ako smo izgubili licnost proslog zivota.I zasto koji kurac mora da pati licnost za greske neke druge licnosti iz proslog zivota?Reinkarnacija je sejanje smrti.Jedna licnost umire da bi se druga rodila i tako u krug.A navodno dusa nije besmrtna ali covek jeste.I kada se dostigne taj zavrsni ciklus ko onda ide jebeno tamo?Dusa ali kako kada ni jedna licnost vise ne postoji?Koja svest tamo ide?Jebeno mi ide sve na kurac .Zasto Bog nije mogao da nas stvori da budemo besmrtni i da svi zivimo u ljubavi,harmoniji i sreci nego hoce ovako da nas muci...Katastrofa covece. I onda taj sadizam odvratni da se svi moramo rastajati od svojih najmilijih,da moramo da patimo za tragicnim gubitcima.Bog je picka jebena i serem mu se u usta.Na kraju krajeva najpravedniji je realno Biblijski koncept (koji su nam nametnuli reptoidi).Svako lepo dobije po zasluzi i svi zadovoljni.Sad razumem 4. OPS denzitet i one koji nas iskoristavaju.Imaju pravo sasvim.Nisu oni krivi vec jebeni Bog koji je uveo takve zakone i koji je stvorio zlo i slobodnu volju.Niko u ovom univerzumu nije kriv nego Bog,znaci niko.OPS denzitet jednsotavno ne zeli da im se izbrisu secanja i licnost i ne zele da se rastavljaju od svojih voljenih i zato i prave pizdarije.I svaka im cast.I mi se izivljavamo na 2. denzitetom tj nad zivotinjama pa nas i treba jebati.Imaju potpunu podrsku od mene.Naravno imaju podrsku sto zele da zadrze svoju licnost ali ne opravdavam eksperimentisanje,ubijanje i iskoriscavanje ljudskih bica.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sta je smisao zivota?Koja je svrha vecne evolucije duse?
PostPostano: sub sep 16, 2017 2:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Uzmi knjige pa čitaj!
Ili odvrti starije teme ovog foruma pa čitaj.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sta je smisao zivota?Koja je svrha vecne evolucije duse?
PostPostano: pon sep 18, 2017 10:45 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 17, 2017 2:36 pm
Postovi: 58
Sta ima da citam starije postove.Lepo pitam koja je svrha vecnog ciklusa?Ako smo pre 309 000 godina bili naprednija i mnogo svesnija bica zasto su ti Bogovi svetlosti dopustili da nas reptoidi osakate i ogranice na samo 2 lanca DNK.I zasto bi iko hteo ponovo da prodje ciklus inkarnacija ako je dostigao najvisi stepen duhovnog razvoja?I ako dusa samo ima secanja na svoje prosle zivote ali pritom gubi licnost,zasto onda pledijci tvrde da kod njih ima 2500 individua i zasto svako od njih ima ime ako nisu licnosti.Jer realno ako svaka dusa izgubi svoj ego i osobine onda su sve duse jedno te isto i ni po cemu se ne razlikuju.Jednostavno su medjusobna kopija.Ako je prastvoritelj koga oni opisuju zeleo da se siri ljubav,zasto je dopustio da svako pravi pizdarije po svemiru i da radi ko sta hoce.Zasto je stvorio zlo?Mogao je mnogo jednostavnije da uspostavi sistem.Jednostavno stoviriti gomilu svetlosnih individua koje ce imati licnost i crte lica i koje ce se medjusobno razlikovati ali da pritom svi zive u ljubavi i harmoniji.Zar to nije lepse?Cemu ovaj sadizam od strane tvorca?Koja je svrha?I zasto se secanje brise.Sta je neka licnost kriva ukoliko druga licnost tj ista dusa al u drugom telu napravi sranje?Zasto dusa nije svesna sebe?Nema logike jebote.Nema nikako...Ajde objasni mi sve navedeno.Ili neka mi neko od admina da odgovore na pitanja.Posto se oni duze bave ovom temom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sta je smisao zivota?Koja je svrha vecne evolucije duse?
PostPostano: pon sep 18, 2017 3:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 23, 2008 8:46 pm
Postovi: 242
Lokacija: zagreb
štasneurozan oštapopt


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sta je smisao zivota?Koja je svrha vecne evolucije duse?
PostPostano: pon sep 18, 2017 3:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jul 30, 2013 9:39 pm
Postovi: 135
Pitanja...


Zadnja izmjena: Ostrov; sub sep 23, 2017 8:34 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sta je smisao zivota?Koja je svrha vecne evolucije duse?
PostPostano: pon sep 18, 2017 3:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub maj 06, 2017 8:59 pm
Postovi: 96
Zlo, reinkarnacija, reptili i ostali cudaci i mudraci...razni

Evo ja ću ti pokušati odgovoriti ,

Zato što je data slobodna volja.
Recimo, ja tebi dam viljusku i ti imaš slobodnu volju služiti se njome da jedeš ili da je zabijes u grkljan nekome.

Da bi razumeli početak slobodne volje moramo sagledati njenu mogućnost u vremenu u kojem mi ljudi sada zvimo, ono što nam je jasno nama samima kroz poznavanje sebe samoga.
Gde čoveka niko ne može prevariti.

Recimo auto,
Auto su ljudi izmislili da bi jedan čovek brže stigao do drugoga.
A zašto onda se ljudi slikaju sa svojim skupocenim automobilima i objavljuju te fotografije drugima gde zapravo taj auto služi da pokaže razdaljinu izmedju dva čoveka?

Korišćenje automobila na takav način bi mogli nazvati "viljuska u grkljan".
Takvo korišćenje svega je "viljuska u grkljan".
Danas čovek ubada viljuskom sutra biva i sam uboden.
Zašto?
Zbog namere, namera iz koje nešto činimo prati i nas same.

A namera Izvora koga si nazvao pra pra Izvor, nije da zabode ikome viljusku u grlo.
On je dobra namera, ali je pravedan.
Takva su načela Izvora.

Dakle, šta znači biti napredno biće?
Ko je napredniji onaj koji vozi auto ili onaj koji se slika sa njim?
Namera odredjuje ko je napredniji jer dobra namera je načelo Izvora i stvaranja!
Istinski umetnik stvara uvek iz dobre namere.
To je načelo.

Nadam se da sam ti pomogao da kroz ovo nadjes odgovore za sve drugo sto te zanima, zasto je ovo ovako a ono onakvo i želim ti da nadjes svoje mesto u ovom Velikom stvaralaštvu na koje si pozvan sa Izvora, da ga zauzmes delom svojim ljudskim i budeš kroz delo svoje beskrajan, vecan i besmrtan, kroz načela izvora i svega što dolazi od njega.
Ljudsko biće je pozvano na to, ujedinjeno kroz čovečanstvo, okupljeno oko čoveka.
Čovek je taj koji ljude izbavlja iz ropstva i čini ih besmrtnim.

Živ bio!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sta je smisao zivota?Koja je svrha vecne evolucije duse?
PostPostano: pon sep 18, 2017 7:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 17, 2017 2:36 pm
Postovi: 58
Sve bi to bilo lepo da smo mi zaista besmrtni.Medjutim nismo.Ako je prosecna dusa prosla kroz 100 reinkarnacija koja tacno licnost postaje bozanstvo ili ti prelazi na visi stepen duhovnog nivoa?Jer ako sam ja na primer u proslom zivotu bio lupam,zvao sam se Nikola.Medjutim ja se toga zivota ne secam i nisam vise ista ta licnost.To znaci da je Nikola tj drugi ja mrtav i vise ga nema.Tako ce biti i sa mnom kad odapnem i kad moja dusa nastani drugo telo.Jel shvatas sta hocu da ti kazem?Znaci nema logike.Tvorac je jednostavno trebao (ako je vec hteo da idemo evolucijom).Da svakom stvori dusu koja se nece inkarnirati u razlicita tela vec ce imati svoje obelezje.I ko pravi pizdarije u jednom zivotu ide u cistiliste sve dok se ne iskupi za svoja nedela.Kasnije posle toga moze ponovo da ima test ali da se seca sebe i ako se bude dobro vladao da predje na visi nivo(naravno uz dobro vladanje i duhovni razvoj).E tako se to radi a ne muciti ljude i dusu zbog kojekavih bizarnih lekcija koje oni moraju da prolaze beskonacno u krug.Ako nas je stvorio ne treba i da nas jebe.Hvala tebi na objasnjenju druze ali nije mi jasna poenta.Evo ovo gore sto sam opisao nije mi nikako jasno.Dusa zivi ali licnsot umire...I kako onda mozes reci da smo mi besmrtni?Ja inace sam pre ovoga bio evolucionista tj ateistakoga je boleo kurac za sve.Nisam se plasio smrti.Ne plasim se ni sada ali ovo pisem iskljucivo jer sam imao smrtni slucaj u porodici.Zbog smrtnog slucaja sam presao na hriscanstvo koje je nudilo neku nadu.I sada sam video ove price.Gledam danas ljude nadaju se Isusovom dolasku,na internetu ga svi slave ocekuju ga mole mu se,cine dobra dela,znaci duse od ljudi a njega i ostalu ekipu boli kurac.Gde je nagrada za te ljude koji su se dobro vladali?Gde je taj Isus brate moj?Iskreno ne mogu ti opisati koju tugu osetim kada vidim te ljude kako se nadaju u njegov dolazak,koji su izgubili najmilije i u veri traze utehu.Ja im iz zalosti iznesem Biblijsku arheologiju da ucvrste veru.Jer realno bolje im je ziveti u zabludi i nadi da ce on doci i da ce na kraju videti svoje najmilije nego da ceo zivot tuguju i da im zivot nema smisao.Svakako ce jednostavno prestati da postoje.Eto druze moj.Samo zato sam ogorcen.Nadam se da me shvatas...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sta je smisao zivota?Koja je svrha vecne evolucije duse?
PostPostano: pon sep 18, 2017 8:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub maj 06, 2017 8:59 pm
Postovi: 96
Ne žive ti ljudi u zabludi.
Jer samo čovek i ljudsko biće spasavaju svet.
A šta znači spasiti svet?
Otkupiti ga, kupiti mu kartu za večnost.
Da to brate moj što tebe muči sada i što smisao ne vidiš ne bude više.
Da ličnost covecja bude vecna i da život covecji smisao dobije.
I neće biti važno kako će se covek zvati već ono što Jeste.
Jer to što Jeste niko mu neće moći oduzeti.
I zapamti šta ću ti reći Stvoritelj ne želi da čovek pati i ništa mu i niko mu ne moze pružiti ono što može ljudsko bice!

Zamisli pozornicu i ljude na njoj sa predstavama svojim.
I ovacije Jednog što gleda!
To je svet namenjen čoveku!

Neko će reći kakav je to život, radostan!
Jer kao što je radostan svaki čovek kada mu dolaze ovacije sa tribina, radostan jer je poznat i priznat i to priznanje mu niko uzeti ne može jer to je ono što on Jeste.

Pa tako i Stvoritelj, onoga koga prizna on je večan kroz svo njegovo Jeste!

I nisi mi tražio savet, ali te osećam ko svoga rodjenog.
Moli se, čuce te i znaj da Stvoritelj želi radosnog čoveka.
I taj neko drag što nam umre želi isto od nas.
Jer kada smo radosni onda smo svetlost drugima i puteve njihove im osvetlimo, da znaju kuda trebaju ići.
I iz mulja i trnja radošću svojom ljude izvlačimo.
Ko sto dete malo što govoriti ništa ne ume a put osvetljava i osmeh na lice nam stavlja onim što Jeste, radost.

I voleo bih da ti mene osetiš kao ja tebe i staneš na put svoj i budeš radostan čovek!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sta je smisao zivota?Koja je svrha vecne evolucije duse?
PostPostano: uto sep 19, 2017 9:29 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Daglekezer je napisao/la:
Sve bi to bilo lepo da smo mi zaista besmrtni.Medjutim nismo.Ako je prosecna dusa prosla kroz 100 reinkarnacija koja tacno licnost postaje bozanstvo ili ti prelazi na visi stepen duhovnog nivoa?Jer ako sam ja na primer u proslom zivotu bio lupam,zvao sam se Nikola.Medjutim ja se toga zivota ne secam i nisam vise ista ta licnost.To znaci da je Nikola tj drugi ja mrtav i vise ga nema.Tako ce biti i sa mnom kad odapnem i kad moja dusa nastani drugo telo.Jel shvatas sta hocu da ti kazem?Znaci nema logike.Tvorac je jednostavno trebao (ako je vec hteo da idemo evolucijom).Da svakom stvori dusu koja se nece inkarnirati u razlicita tela vec ce imati svoje obelezje.


A možda to i je upravo tako. Problem nastaje što smo u amneziji i ne sjećamo se, a navodni pregledi "prošlih života" obavljaju se površno i pogrešno. Dodatno, teško će onda sve transrodne i ostale osobe koje danas traže razna prava, a žrtve su raznih poremećaja, kako slučajnih tako i namjernih, moći reći da su rođeni u pogrešnom tijelu. I da se to istražuje svašta bi se saznalo.
No, sve bi to onda izazivalo po vladare koji su Bogovi vrlo neugodna nova pitanja.
Jedno je činjenica: danas rijetko tko uopće dozvoljava mogućnost da imamo uvijek ista tijela u svim inkarnacijama i da je to tema koju bi se trebalo i te kako dalje istraživati. Za tvoju informaciju, ima puno onih koji su upravo ovo za sebe kao mogućnost već otvorili - da imaju uvijek isto tijelo. I ne vjeruju Bogovima Svjetlosti koji su zapovjednici i ratnici bili oduvijek, a i nisu iste vrste kao čovjek.

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sta je smisao zivota?Koja je svrha vecne evolucije duse?
PostPostano: uto sep 19, 2017 10:00 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
Pikuc je napisao/la:
Zlo, reinkarnacija, reptili i ostali cudaci i mudraci...razni

Evo ja ću ti pokušati odgovoriti ,

Zato što je data slobodna volja.
Recimo, ja tebi dam viljusku i ti imaš slobodnu volju služiti se njome da jedeš ili da je zabijes u grkljan nekome.



Recimo auto,
Auto su ljudi izmislili da bi jedan čovek brže stigao do drugoga.


Mozda i ako zabijes tu viljusku u grkljan o cemu ti pricas je isto ko da sa njom jedes, jer kako kazes to je slobodna volja. Covjek kao takav nema slobodnu volju i ne vlada svojim zivotom i svemu se samo desava. Mi ljudi smo spavaci i kao takav nemas slobodnu volju, Imas sam izbor koji ti je vec u samom startu nametnut, pa na kraju biras ko kak biraju glasaci oce za SDP ili HDZ. I stalno kakti biraju manje zlo a ne razumiju da ipak na kraju biraju zlo bilo jedan ili drugi. Tako je i u zivotu. Sve dok ne razvijes sjeme u sebi koji se zove dusa ili dok covjekom ne zavlada sustina, do tada tobom kontroliraju drugi zakoni i zakoni "Onih".

Kakve veze ima auto, auto se izmislio da dodes od tocke A do tocke B. I da ljudi zive komforno. Sad druga je stvar kad si neko kupi neku pilu i njome se kurci, ti se na to mozes obazirat a i nemoras.
To vise gledam sa ove strane dok ljudi kupuju aute podrzavaju naftu i svu industriju oko toga. A da ne pricam koliko se ljudi uljene, da do placa koji im je 10 minuta pjesice ne mogu vise otpjesacit. A ako im je auto u kvaru i na popravku onda su prikovani za doma i nigdje ne idu jer je "auto na popravku". Znaci vecina njih je paralizirana i nemogu nista bez auta. K tome nakon nekog vremena budu pretili i debeli jer se ne krecu i ne koriste svoje fizicko tijelo i nemaju nikakve aktivnosti.

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sta je smisao zivota?Koja je svrha vecne evolucije duse?
PostPostano: uto sep 19, 2017 2:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub maj 06, 2017 8:59 pm
Postovi: 96
sector57 je napisao/la:
Pikuc je napisao/la:
Zlo, reinkarnacija, reptili i ostali cudaci i mudraci...razni

Evo ja ću ti pokušati odgovoriti ,

Zato što je data slobodna volja.
Recimo, ja tebi dam viljusku i ti imaš slobodnu volju služiti se njome da jedeš ili da je zabijes u grkljan nekome.



Recimo auto,
Auto su ljudi izmislili da bi jedan čovek brže stigao do drugoga.


Mozda i ako zabijes tu viljusku u grkljan o cemu ti pricas je isto ko da sa njom jedes, jer kako kazes to je slobodna volja. Covjek kao takav nema slobodnu volju i ne vlada svojim zivotom i svemu se samo desava. Mi ljudi smo spavaci i kao takav nemas slobodnu volju, Imas sam izbor koji ti je vec u samom startu nametnut, .


Evo moja slobodna volja je hoću li ti ili ne odgovoriti na komentar.
Izabrao sam da ti odgovorim.
Dakle ona postoji i uvek je vodjena namerom.
Namera kojom mi delamo na svet oko sebe, svet dela na nas.
Ako delamo da nekoga ponizimo svet će poniziti nas.
Ako delamo da pomognemo drugome bićemo pomognuti.
U svemu je takav zakon.

Biti spavac kako si napisao to je ne biti svestan svoje slobodne volje, izbora i ignorisati sopstvenu nameru.
Jer u momentu kada trebamo delati, odlučiti i izabrati nesto mi se nalazimo u odredjenom stanju sakupljenih emocija.
One nas "teraju" da delamo, izaberemo.
Tako biramo i ono što jedemo.
To je ono što ti nazivas "nametnuto" a to je zapravo ono što čovek toga trenutka Jeste.
Ne biti "spavac" znači vladati svojim emocijama, menjati svoje Jesam jer to Jesam menja svet oko pojedinca pa tako i to kolektivno Jesam menja svet oko kolektiva pa tako i to ljudsko, covecansko Jesam menja svet oko covečanstva.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sta je smisao zivota?Koja je svrha vecne evolucije duse?
PostPostano: uto sep 19, 2017 4:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 17, 2017 2:36 pm
Postovi: 58
Ja iskreno ne tezim ka fizickom zivotu.Ali bi bilo u redu da nas je jednostavno tvorac kreairao da budemo besmrtni u individualnim svetlosnim telima.Evo sada ekipa 6 OPD denziteta otvara portal u Americi i skuplja osvescene licnosti(najnoviji materijal dobijen kanaliziranjem Arhandjela Mihaila,Isusa,Device Marije i ostale ekipe).Zasto se uopste taj portal otvara(portal za prolaz u 4.denzitet)ako nije bitno u kom si telu?Kako to da citav proces ne ide svojim tokom?I pazi ti sad ovo. Ljudi koji su osvesceni mogu da prodju a ovi koji su ceo zivot posvetili Bogu i verovali u spasenje,njima ko jebe majku?Oni kao ne mogu da se mesaju u dogadjaje na planeti zemlji i da je ponovo obnove i vrate nama ljudima starih 12 lanaca DNK.Kao prekrsice zakone slobodne volje.Pa cekaj jebote,zar nisu oni ti koji su osnovali ovaj planet kao mesto za razmenu informacija?Zar zemlja nije bio 4. denzitet pre 309 000 godina?I kako to da mrtve reptilcine i usrani Satana koji je verovatno vodja tih pedera mogu da krse taj zakon i da nas sprdaju.Eto recite mi da li je to u redu?Oni su nasi tvorci,oni su stvorili zemlju,oni su stvorili 12 lanaca DNK i oni sada ne smeju da nam vrate svetlost na zemlju?Haha znaci strasno...I onda ona glupa prica od Kasiopejaca da nas znanje stiti od reptilcina,od njihovih otmica i ekpserimentisanja.Koje bre znanje?Mozes ti imati svesnost 7. denziteta ,biti ziva enciklopedija,dzaba sve to kada ti dodje ekipa tih padavicara i najebu ti se majke ,otmu te i rade sa tobom sta hoce,nikakvo znanje tu ne pomaze i to je proseravanje. I Kome ja da se molim druze moj?I kojem Bogu.Pa nisi ni svestan koliko sam molitvi oputio i Isusu i Bogu i kome sam stigao.Trazio sam odgovore ili jednostavno indirektnu pomoc da mi pokazu put.Ali nista ,ceo zivot mi je sranje.Dzaba sto imam i devojku i dobar posao.Serem se u pare nema od toga srece.Nema smisla.Stalno me hvata depresija drugi me pitaju sta mi je a ja uvek smislim neki polupani odgovor da bi ih odvratio od spoznaje istine.Nema nista gore od unutrasnjeg nemira ,glava me probija svaki dan,1000 negativnih misli mi prolazi kroz nju svakog casa i ne mogu se opustiti i jednostavno biti srecan...Uprkos sto nemam u sustini los zivot(imam prijatelje,porodicu,devojku,dobar posao ali opet nista me od toga ne ispunjava).Stalno mi kroz glavu prolazi misao kako ce oni jednom nestati i vise nece postojati.Vise ih necu videti...Jebena depresija ne mogu opisati kolko se lose osecam.Da je tog Boga imalo briga za mene i moje probleme ponudio bi mi utehu neku ili resenje.Pokazao bi mi put ali nista od toga nisam dobio.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sta je smisao zivota?Koja je svrha vecne evolucije duse?
PostPostano: uto sep 19, 2017 7:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub maj 06, 2017 8:59 pm
Postovi: 96
Daglekezer je napisao/la:
Ja iskreno ne tezim ka fizickom zivotu.Ali bi bilo u redu da nas je jednostavno tvorac kreairao da budemo besmrtni u individualnim svetlosnim telima.Evo sada ekipa 6 OPD denziteta otvara portal u Americi i skuplja osvescene licnosti(najnoviji materijal dobijen kanaliziranjem Arhandjela Mihaila,Isusa,Device Marije i ostale ekipe).Zasto se uopste taj portal otvara(portal za prolaz u 4.denzitet)ako nije bitno u kom si telu?Kako to da citav proces ne ide svojim tokom?I pazi ti sad ovo. Ljudi koji su osvesceni mogu da prodju a ovi koji su ceo zivot posvetili Bogu i verovali u spasenje,njima ko jebe majku?Oni kao ne mogu da se mesaju u dogadjaje na planeti zemlji i da je ponovo obnove i vrate nama ljudima starih 12 lanaca DNK.Kao prekrsice zakone slobodne volje.Pa cekaj jebote,zar nisu oni ti koji su osnovali ovaj planet kao mesto za razmenu informacija?Zar zemlja nije bio 4. denzitet pre 309 000 godina?I kako to da mrtve reptilcine i usrani Satana koji je verovatno vodja tih pedera mogu da krse taj zakon i da nas sprdaju.Eto recite mi da li je to u redu?Oni su nasi tvorci,oni su stvorili zemlju,oni su stvorili 12 lanaca DNK i oni sada ne smeju da nam vrate svetlost na zemlju?Haha znaci strasno...I onda ona glupa prica od Kasiopejaca da nas znanje stiti od reptilcina,od njihovih otmica i ekpserimentisanja.Koje bre znanje?Mozes ti imati svesnost 7. denziteta ,biti ziva enciklopedija,dzaba sve to kada ti dodje ekipa tih padavicara i najebu ti se majke ,otmu te i rade sa tobom sta hoce,nikakvo znanje tu ne pomaze i to je proseravanje. I Kome ja da se molim druze moj?I kojem Bogu.Pa nisi ni svestan koliko sam molitvi oputio i Isusu i Bogu i kome sam stigao.Trazio sam odgovore ili jednostavno indirektnu pomoc da mi pokazu put.Ali nista ,ceo zivot mi je sranje.Dzaba sto imam i devojku i dobar posao.Serem se u pare nema od toga srece.Nema smisla.Stalno me hvata depresija drugi me pitaju sta mi je a ja uvek smislim neki polupani odgovor da bi ih odvratio od spoznaje istine.Nema nista gore od unutrasnjeg nemira ,glava me probija svaki dan,1000 negativnih misli mi prolazi kroz nju svakog casa i ne mogu se opustiti i jednostavno biti srecan...Uprkos sto nemam u sustini los zivot(imam prijatelje,porodicu,devojku,dobar posao ali opet nista me od toga ne ispunjava).Stalno mi kroz glavu prolazi misao kako ce oni jednom nestati i vise nece postojati.Vise ih necu videti...Jebena depresija ne mogu opisati kolko se lose osecam.Da je tog Boga imalo briga za mene i moje probleme ponudio bi mi utehu neku ili resenje.Pokazao bi mi put ali nista od toga nisam dobio.


Ne znam ništa o tom portalu koji pominjes i tim ljudima i tim planovima i gde će oni.
Ono šta znam sigurno recu ti.
Ja sam ovde na Zemlji stojim na nogama svojim, ljudskim i evo razgovaram sa tobom preko ovoga foruma koristeći mobilni telefon.
I znaš šta ću ti reći, volim što sam čovek i još učim da budem to.
I zaista više nego išta voleo bih biti čovek zauvek.

I rekao si mi da imaš devojku i porodicu i fin život i da se bojiš da će sve to nestati, a sa druge strane rekao si da te to ne ispunjava što imaš.
Ja nemam ništa od toga što ti imaš.
Evo sada tebe imam.
Ti si moja uteha.
Dok sam čitao šta si pisao hteo bih te zagrliti ko rodjenoga.
To je tako ljudski od tebe, zbog takvih kao što si ti ja verujem u čoveka i želim biti čovek zauvek.

I ništa drugo ne želim nego to.
I želim da ti pomognem da i ti budeš samnom zauvek i tebi dragi ljudi.
Da budemo ljudi zauvek.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sta je smisao zivota?Koja je svrha vecne evolucije duse?
PostPostano: pet sep 22, 2017 6:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 17, 2017 2:36 pm
Postovi: 58
Jbg brt.Izvini,nisam znao da ti je zivot takav.Bio sam besan ovih dana.Proslo me je sada.Gledao sam kanalizirajucu poruku od Arhandjela Mihajla i shvatio sustinu stvari.Mi zapravo nismo ovde zbog bozije volje vec zbog zelje da se inkarniramo u materijalni svet.Pre ovoga smo bili bozanska bica poslata sa misijom da stvaramo na fizickim prostranstvima ali nas je zelja za fizickim svetom dovela i zarobila u proces inkarnacija...Zapravo kad dostignemo da tako kazem nirvanu tj 6 denzitet svesni smo celokupnog svog bica i svake prozivljene licnosti tako da zivot ipak ima smisao =D.Sad cu okaciti na forum to kanaliziranje da svi vide.Inace ta poruka je poslata pre 2 nedelje od strane neke organizacije za duhovni razvoj koja u transku razgovora sa arhandjelima,pledijcima i ostalom ekipom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sta je smisao zivota?Koja je svrha vecne evolucije duse?
PostPostano: pon maj 20, 2019 11:25 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub dec 30, 2017 5:39 pm
Postovi: 22
Reinkarnacija kao i teorija o paklu i raju su usko povezani. Oboje se svodi na uskrsnuce iliti oslobadanje od materijalnog. Mislim da su sve te podjele na denzitete, dimenzije pa i sama objasnjenja o reinkarnaciji same gluposti.
Pokusat cu objasniti svoje videnje iako mi je to tesko pretociti u rijeci.
Ako se slazemo da postoji Bog kao i ovaj i duhovni svijet mozda nademo dodirnu tocku u razmisljanju.
Prvo Bog je svemoguc. To znaci da je sve moguce i da svako negiranje nekakve mogucnosti je limitiranje Boga i on kao takav to prestaje biti.
Drugo sta je po meni bitno da shvatimo da imamo ogranicena cula koja mogu uhvatitit mali spektar boja, zvuka i shvacanja.
Ako kao takvi ograniceni imamo samo binarni nacin razmisljanja od nula i jedan kako da shvatimo onda nesto izvan toga.
Ako je nasa dusa besmrtna tj duhovna to mora znaciti da nije pod utjecajem materijalnih akcija. Ne prelazi iz tijela u tijelo. Ne izlazi i ne putuje. Ne moze je nitko kupiti niti zarobiti. Ona je ono sta je i kako god da to sad kazem i predstavim nece zvucati dobro. To je kao da probamo zamisliti neku novu boju. Jednostavno ne mozes.
Duhovno moze bez materijalnog ali obrnuto ne.
Ono sta putuje je nase energetsko tijelo. To su astralne projekcije i ostalo. Vjerujem da nakon smrti jedino sta se seli je svijest. Mislim da se to moze i tokom zivota jer imamo otvoren um da mozda zivimo nebrojno puno zivota u raznim varijantama. Da je zivot samo hologram. Ali ne hologram u kojem mislimo da dusa seli iz tijela u tijelo vec da ti nebrojni hologrami izviru iz misticnog i da mozda letimo umom kroz njih kao kad sjedis u kaucu i prebacujes programe na tvu. Mislim da kroz snove dobijemo uvid u djelice tih realnosti. Oni koji mogu podnijeti dobiju i malo vise od toga.
Morao bih stvarno na siroko pricati da bih podkrijepio zasto sve mislim tako kako sam sad to prezentirao.
Razumijem ogorcenost. Prosao sam to. Sve sjedne na svoje mjesto na kraju. Cvrsto vjerujem da ljudi dobiju ono sta su zasluzili. Svemir prepozna trud. I nagradi ga. Ali raditi i ne ocekivati nagradu je najteze i najispravnije.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz