Sada je: čet mar 28, 2024 7:39 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Pledijci i Kasiopejci
PostPostano: ned sep 10, 2017 8:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 17, 2017 2:36 pm
Postovi: 58
Pozdrav.Zanima me koja je razlika izmedju ovih entiteta.Znam da i jedni i drugi spadaju u 6.denzitet.Medjutim nekako razlicito poducavaju.Pledijci tvrde da je ljubav najvaznija dok je za Kasiopejce najvaznija stvar znanje.Pledijci su nekako miroljubiviji i nisu surovi u nekom pogledu kao Kasiopejci.Mnogo su prijatniji a i poducavaju u aktivaciji DNK lanaca.Kasiopejci samo spominju jebene lekcije i nista drugo za njih ne postoji.Pledijci postuju covekovu ljubav prema svojim najblizima dok Kasiopejci to ne jebu ni 2 posto.Jednostavno se proseravaju kako covek ne treba da se osvrce na smrt svojih najmilijih.Mislim gde je tu empatija jebem mu mater.Ako se pre 309 000 godina desio pad covecanstva i ako je dozovljena slobodna volja zasto nam jednostavno ne pomognu i oteraju te reptoide.Ako smo vec pre bili naprednija bica zasto opet moramo prolaziti kroz te lekcije...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pledijci i Kasiopejci
PostPostano: sri mar 06, 2019 2:54 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri mar 06, 2019 1:58 pm
Postovi: 6
Bravo!!! I mene ovo muči. Kod Kasiopejaca nema nigdje neke "tople " emocije. Sve je znanje koje će nas zaštititi....ali u isto vrijeme niti jednom riječju nisu rekli konkretno koje znanje nego svo znanje...i onda još...lažno znanje je opasnije od nikakvog znanja!!!! A kako to dvoje razlikovati...e pa...sve su lekcije pa učite!!!! Mislim, hallooooo! U brdo drugih stvari daju točno konkretne odgovore...ali na ovo temeljno pitanje i poduku na čemu bi mogli raditi da se "uzdignemo" ništa konkretno. Sve su lekcije!!! Odlično! To u svemu pomaže!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pledijci i Kasiopejci
PostPostano: pet mar 08, 2019 12:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Neki tamo duhovi rekli da su Kasiopejci, i miču uz pomoć ruke ovih za stolom, nekakav pokazivač koji kao šeta od slova do slova i tako nastaju rečenice, tj. poruke

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pledijci i Kasiopejci
PostPostano: pon mar 11, 2019 8:29 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri mar 06, 2019 1:58 pm
Postovi: 6
Ma dobro...to je sada metoda kojom oni dobivaju informacije...oni i jesu bestjelesni pa s naše perspektive mogu biti itekako duhovi u nekom konvencionalnom smislu...nije mi ni to toliko čudno...koliko informacije i ponekad, kako ja to razumijem, kontradiktornost u odnosu na ranije dane informacije....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pledijci i Kasiopejci
PostPostano: čet mar 21, 2019 2:14 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Da li stvarno misliš da po ploči sama šeta pločica od slova do slova?
Ako da, onda su i poruke takve

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pledijci i Kasiopejci
PostPostano: pet maj 10, 2019 9:27 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri mar 06, 2019 1:58 pm
Postovi: 6
Mike20 je napisao/la:
Da li stvarno misliš da po ploči sama šeta pločica od slova do slova?
Ako da, onda su i poruke takve


Da, mislim da Ouji ploča zaista tako radi....tipa moraju bili minimalno 2 osobe usklađene s energijom...dakle donekle konpatibilne i onda zazvati ili što već...i kazaljka krene po toj ploči. To je zaista stari, prastari mehanizam "zazivanja duhova"...e sada...da li su oni zaista dobili 6-denzitenska bića koji su se predstavili kao Kasiopejci jer oni su ono od kuda prenose...neznam...zato što ti netko "s one strane" kaže ..da, ja sam taj i taj...ti to ne možeš znati...mislim...kako mu ili tako nečemu uopće vjerovati. Dapače, i sami ti Kasipejci brdo puta kažu da kanal može biti korumpiran i da se i drugi entiteti privučeni otvorenom energijom mogu lažno predstaviti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pledijci i Kasiopejci
PostPostano: uto jun 29, 2021 5:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jul 31, 2016 9:29 pm
Postovi: 42
Misliš, to ne moraju nužno biti oni sami s neke druge razine.... ?

Meni pada na pamet da su to sve ipak oni sami odnosno njihova skupna energija u određenom trenutku (jer ta se energija mijenja kao i sve ostalo, s obzirom i u odnosu na sve ostalo odnosno Cjelinu) samo se onda postavlja pitanje kolika je korist od toga za sve nas koji nismo dio tog energetskog kruga... ?

_________________
charleston


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz