Sada je: čet mar 28, 2024 11:23 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Ako neko zna mozda, neka pripomogne.
PostPostano: sri feb 24, 2016 12:07 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub feb 20, 2016 11:09 pm
Postovi: 4
Sinoc sam zaspao kao malo dete posle fudbala izmoren, imao sam mnogo cudan san i ne znam sta bi to moglo da predstavlja, pa sam dosao postaviti ovde u nadi da ce neko mozda imati neki odgovor. Dakle, stvaram se u kaficu sa 2 drugara, pijemo kafu. U jednom trenutku ustaje drugar i kaze oces li da promenis krvnu grupu evo ti moja krv predji iz te 0+ u AB kao ja evo dacu ti je. Ja se okrecem i zbunjeno ga pitam zasto bih menjao krvnu grupu. On mi odgovara, pa promeni je ko zna zatrebace ti ova krvna grupa veruj mi, ja u trenutku krecem da uzmem tu krv i samo sam mu rekao ma necu ja to. Ja volim svoju krvnu grupu i necu da je menjam, tog trena sam se probudio. Inace da napomenem da sam stvaro 0 i ako ima neko neku predastavu sta bi ovo mohlo da znaci bio bih zahvalan :lol:

Послато са Optimus 4X HD уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ako neko zna mozda, neka pripomogne.
PostPostano: čet feb 25, 2016 2:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
FNC aka Fanatic je napisao/la:
Sinoc sam zaspao kao malo dete posle fudbala izmoren, imao sam mnogo cudan san i ne znam sta bi to moglo da predstavlja, pa sam dosao postaviti ovde u nadi da ce neko mozda imati neki odgovor. Dakle, stvaram se u kaficu sa 2 drugara, pijemo kafu. U jednom trenutku ustaje drugar i kaze oces li da promenis krvnu grupu evo ti moja krv predji iz te 0+ u AB kao ja evo dacu ti je. Ja se okrecem i zbunjeno ga pitam zasto bih menjao krvnu grupu. On mi odgovara, pa promeni je ko zna zatrebace ti ova krvna grupa veruj mi, ja u trenutku krecem da uzmem tu krv i samo sam mu rekao ma necu ja to. Ja volim svoju krvnu grupu i necu da je menjam, tog trena sam se probudio. Inace da napomenem da sam stvaro 0 i ako ima neko neku predastavu sta bi ovo mohlo da znaci bio bih zahvalan :lol:

Послато са Optimus 4X HD уз помоћ Тапатока


Zanimljiv san ? :)

Inace, ljudi kad sanjaju, povezani su na univerzalnu svest tako da i nije mnogo cudno sto si tad znao krvnu grupu iako pre nisi...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ako neko zna mozda, neka pripomogne.
PostPostano: pet feb 26, 2016 5:50 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub feb 20, 2016 11:09 pm
Postovi: 4
Pa ono, nije bas zanimljiv ali je malo cudan :-D Inace hvala

Послато са Optimus 4X HD уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ako neko zna mozda, neka pripomogne.
PostPostano: pet maj 06, 2016 10:59 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
EDIT.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz