Sada je: čet mar 28, 2024 11:53 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Koju igru Putin igra?
PostPostano: sri okt 14, 2015 8:31 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 30, 2006 6:52 am
Postovi: 366
Iskreno me interesira sta je njegova "namjena" u ovom Sirijskom ratu?
-Zapad pljuje po njemu, a onima kojima je dozlogrdilo sa "demokratskom" Amerikom, proglasavaju ga spasiocem.
-Interesantno je da su I mediji podijeljeni za I protiv....ne postoji nista izmedju.
-Za sada Izrael mirno sjedi sa strane, mada znam da je Benjamin Natanyahu putovao kod Putina nedavno.
-Navodno, Putin odolijeva zapadu i preko njegovih granica djeluje da nece zazivjeti nista sto spada u NWO.
-Mada je pomalo smijesno vjerovati cijeloj predstavi, jer onaj ko ne igra po muzici vlade iz sjene, biva uklonjen, ponisten na bilo koji nacin.
-Mene zarko interesira sta su sad smislili I koliko kontrolisu Rusiju I Iran?
-Da li je moguce da Putin nastavlja americku igru, jer su se vec svi zasitili medjunarodnog policajca?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koju igru Putin igra?
PostPostano: sri okt 14, 2015 4:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 19, 2010 5:15 pm
Postovi: 247
A zasto te to interesuje?

Ohrabruje li te mogucnost da se moc prebaci na ljudskiju rasu ili te to plasi?

Srdacan pozdrav

_________________
Kad sam prestao da se plasim smrti,prestao sam da se plasim i zivota


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koju igru Putin igra?
PostPostano: čet okt 15, 2015 6:58 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 30, 2006 6:52 am
Postovi: 366
Ne bi li to bilo lijepo da "vlada" ljudskija rasa?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koju igru Putin igra?
PostPostano: čet okt 15, 2015 10:02 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
levia je napisao/la:
Iskreno me interesira sta je njegova "namjena" u ovom Sirijskom ratu?
-Zapad pljuje po njemu, a onima kojima je dozlogrdilo sa "demokratskom" Amerikom, proglasavaju ga spasiocem.
-Interesantno je da su I mediji podijeljeni za I protiv....ne postoji nista izmedju.
-Za sada Izrael mirno sjedi sa strane, mada znam da je Benjamin Natanyahu putovao kod Putina nedavno.
-Navodno, Putin odolijeva zapadu i preko njegovih granica djeluje da nece zazivjeti nista sto spada u NWO.
-Mada je pomalo smijesno vjerovati cijeloj predstavi, jer onaj ko ne igra po muzici vlade iz sjene, biva uklonjen, ponisten na bilo koji nacin.
-Mene zarko interesira sta su sad smislili I koliko kontrolisu Rusiju I Iran?
-Da li je moguce da Putin nastavlja americku igru, jer su se vec svi zasitili medjunarodnog policajca?
Situacija je izuzetno opasna i mislim da to nije planetarno, ni blizu kako bi trebalo, jasno ljudima.
Jer, iako je evidentno da neka vrsta međunarodnoga dogovora sirijskoga problema postoji, u zajedničkim ratnim igrama i ne mora ići sve po planu: dovoljna je slabija koncentracija jednoga pilota i da stvari krenu po zlu.
A da ne govorimo da postoji javno i tajno državno djelovanje, i da je Zapad, možda, pokušao uvući Putina u vlastiti pad, mada je Vladimir ozbiljan igrač i pitanje je hoće li to dozvoliti.
Manipulacija ljudskim bićima se, svakako, nastavlja i pod vodstvom diktatora Putina: najviše pate Rusi, mnogo više nego Sirijci.
No jedna historijsko-politička era je, neminovno, završena.
Kad je, tek, razračunavanje u Ukrajini počelo i prije sankcijâ RF-u, ovoforumski sam pisao (bez upotrebe đotiša /s obzirom da mi je intuicija dovoljna/) da je ekspanzionistička SAD došla do zida i da ga nikad neće preskočiti, osim što ga može srušiti ili probiti i tako dobiti bitku, ali će posljedice biti uništenje čovječanstva kakvog znamo.
No Putinovo djelovanje može biti dvojako: a) blagorodno ako amer. predsjednik bude Hillary Clinton i odluči prihvatiti pruženu rus. ruku ili počne mudrije djelovati; b) kontraproduktivno ako SAD pojača pomoć antiasadovskim snagama i izazove tur. građanski rat.
:love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koju igru Putin igra?
PostPostano: čet okt 15, 2015 10:46 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 30, 2006 6:52 am
Postovi: 366
autentika je napisao/la:
No jedna historijsko-politička era je, neminovno, završena.

Zaista se slazem da je politicka era kakvu poznajemo, zavrsena. Idemo na sljedecu stepenicu, koja je inace samo karika u nasem ljudskom razvoju I ko zna kakve karike sadrzava ta putanja.
Citat:
No Putinovo djelovanje može biti dvojako: a) blagorodno ako amer. predsjednik bude Hillary Clinton i odluči prihvatiti pruženu rus. ruku ili počne mudrije djelovati; b) kontraproduktivno ako SAD pojača pomoć antiasadovskim snagama i izazove tur. građanski rat.

Hillary Clinton je nazovimo "novo"lice, ali zaostavstina stare amer. politike. Ne vjerujem da se cud moze tako na brzinu izmjeniti. Ne pratim inace (kao nekad redovito) politiku jer se doista ispostavilo da je svejedno koga ljudi izaberu, lijeva ili desna strana, kad je isti onaj koji pomice konce na pozornici. Mene interesira taj, koji pomice sve te marionete sa scene, te ljevicu I desnicu , imas li osjecaj da mu je I dalje sve pod kontrolom ili se I tu naziru promjene?
:hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koju igru Putin igra?
PostPostano: čet okt 15, 2015 1:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
Ne bih rekao da demokrati i republikanci pušu u istu tikvu.
Obama, uz sve greške, je napravio velike i pozitivne promjene.
I vjerujem da Hillary, pogotovo jer je žena, može svijetu donijeti mnogo mirnije tonove.
A oni pozadinci koji vuku sve konce su ugroženi, ali vidjet ćemo kakav će biti njihov odgovor.
:hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koju igru Putin igra?
PostPostano: pet okt 16, 2015 12:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 30, 2006 6:52 am
Postovi: 366
Malo sam provjeravala posvakuda na internetu, jako lijepo pise o Putinu, previse savrseno da bi bilo istinito. Sada ga svi glorifikuju, ali sute u vezi njegovih nedjela I to me je stalno opominjalo da nesto nije u redu. Onda sam naisla na clanak kako je Putin opljackao Rusiju I to uz pomoc zapadnih banaka I ostalih "prijatelja". Ko zeli, moze pregledati na http://russia-insider.com/en/criticism-anne-applebaums-review-putins-russia/6384 Ko ne zna engleski, neka se pomogne sa google-vim prevodom.
Dakle, ocigledno je da su se svi zasitili Amerike I sada bismo konacno trebali da povjerujemo kako imamo pravog covjeka koji ce nam donijeti mir. Mozda I njemu dadnu Nobelovu nagradu, kao Obami...nikad se ne zna. Medije su skoro pa jednoglasne, da je Putin savrsena osoba, na koju bi se trebala prebaciti "americka stafeta". Iz ovoga nije tesko zakljuciti da oni koji povlace marionete, imaju sve pod kontrolom, tako dobro, da ce uskoro sviju uvjeriti da nam dolazi era mira, pod uslovom da kormilo preuzme Putin.A...naravno zna se gdje putujemo ... u NWO. Dakle, vezite se I ne silazite,tek nas ceka ono najuzbudljivije. :twisted:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koju igru Putin igra?
PostPostano: pet okt 16, 2015 2:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
levia je napisao/la:
Malo sam provjeravala posvakuda na internetu, jako lijepo pise o Putinu, previse savrseno da bi bilo istinito. Sada ga svi glorifikuju, ali sute u vezi njegovih nedjela I to me je stalno opominjalo da nesto nije u redu. Onda sam naisla na clanak kako je Putin opljackao Rusiju I to uz pomoc zapadnih banaka I ostalih "prijatelja". Ko zeli, moze pregledati na http://russia-insider.com/en/criticism-anne-applebaums-review-putins-russia/6384 Ko ne zna engleski, neka se pomogne sa google-vim prevodom.
Ne bih se složio zbog, npr., i ovog...
http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/h ... niji-96652
A prijespomenuto se dogodilo jer Putinova RF ne pripada zapadnom platnom prometu: zato su i kiparske i rus. banke dobro služile Slobodana Miloševića u agresorskoj politici.
Naposljetku, RF i dan-danas trpi ozbiljne ekonomske sankcije, kao podređeni igrač na globalnoj sceni moći.
Koristi li SAD RF, trenutno, da bi došla do samo sebi nekih dalekih i znanih ciljeva, jeste pitanje za neku drugu diskusiju.
levia je napisao/la:
Dakle, ocigledno je da su se svi zasitili Amerike I sada bismo konacno trebali da povjerujemo kako imamo pravog covjeka koji ce nam donijeti mir. Mozda I njemu dadnu Nobelovu nagradu, kao Obami...nikad se ne zna. Medije su skoro pa jednoglasne, da je Putin savrsena osoba, na koju bi se trebala prebaciti "americka stafeta". Iz ovoga nije tesko zakljuciti da oni koji povlace marionete, imaju sve pod kontrolom, tako dobro, da ce uskoro sviju uvjeriti da nam dolazi era mira, pod uslovom da kormilo preuzme Putin.A...naravno zna se gdje putujemo ... u NWO. Dakle, vezite se I ne silazite,tek nas ceka ono najuzbudljivije. :twisted:
Možda nekad i dobije Nobelovu nagradu, ali samo pod uvjetom da postane njihov igrač, što se, vjerovatno, neće dogoditi, kao što ni sadašnji Papa, po svoj prilici, neće dobiti zasluženu Nobelovu nagradu, jer nije amer. igrač.
A matrična svijest već, uveliko i odavno, postoji: kroz razne avatare i sirovojelce ili fanatike ove ili one vrste.
Nju svo čovječanstvo zajedno kreira, da parafraziram Zelanda.
Kad su Ramanu Maharshija, u 1. polovini 20. st., pitali o buđenju ljudske svijesti, nije ništa eksplicitno odgovorio, nego se samo blago nasmiješio i, parafrazirat ću, pitatelja upitao je li potpuno siguran u svoj stav.
Kao sasvim realna opcija postoji Ickeova teza o skorašnjoj uspostavi društva vječne i beskonačne kontrole.
Ali utoliko bolje jer, truvijanovski parafrazirano, to će one istinske individualce prisiliti na uspješne promjene.
\:D/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koju igru Putin igra?
PostPostano: pet okt 16, 2015 11:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 30, 2006 6:52 am
Postovi: 366
Ne autentika , ne mislim kao ti. Znas, I kada si rekao za Obamu da je napravio velike I pozitivne promjene, ne vidim niceg pozitivnog, ali tacno je da su to velike promjene, da ne kazem strasne. Koliko je samo zakona progurao, a da gradjanima niceg dobrog donijeo nije....ali bili bismo off topic da diskutujemo o njemu. Znas kako to biva, danas sam "slucajno" :wink: iz radoznalosti procitala clanak o covjeku koji je predvidio sve krize od '87 godine (mozda si cak I citao) I na jednom mjestu (kaze) " Armstrog koji je svojedobno bio jedan od najutjecajnijih konzultanata na svijetu, no zamjerio se financijskom establišmentu nakon što je počeo javno prokazivati zakulisne igre poput one u kojoj je, kako tvrdi, klan američkih bankara nakon propalog financijskog pogodovanja na ruskom tržištu ucjenjivao ruskog predsjednika Borisa Jeljcina i posredno doveo Putina na vlast." (izvor: http://www.4dportal.com/hr/zavjere/4147 ... slom-sad-a)
Tesko me je uvjeriti da neko moze biti krupna riba, na vlasti I jos da nije njihov igrac. Sjecas li se neposlusne poljske vlade, koja je zavrsila u avionskoj nesreci...jbt u "keshu" su odmah platili...svojim zivotom. Sve je namjesteno, I smrti I nesrece, predsjednici...ma sve sto se tice kreiranja dogadjaja. O malima nije bitno, sa njima se lako "dogovoriti" :mrgreen: .Vidis, sad mi na um pade Bilderberg grupa I njihov zadnji sastanak...ne znam da li su pozvali ikoga iz Rusije....tesko mi je povjerovati da nisu...bas cu pretraziti.
Nego, htjedoh reagirati na
Citat:
Kao sasvim realna opcija postoji Ickeova teza o skorašnjoj uspostavi društva vječne i beskonačne kontrole.
Ali utoliko bolje jer, truvijanovski parafrazirano, to će one istinske individualce prisiliti na uspješne promjene.
. Kod tebe je to sve lezerno, poistiha, hehe...sve ce biti ok cak I ako se uspostavi vjecna beskonacna kontrola...I to nece moci za vjecno....ali da ce nam biti zestoko I tesko izboriti se za prava na slobodu, u to ne sumnjam. Zanimljiv si sagovornik, mada ne mislimo jednako.... kako li ce tek tesko biti ljudima, da se dogovore za sta ce se boriti? ](*,) No sve je to tako na ovom materijalnom svijetu I kazu nema dobrog ili loseg, ja izgleda lose ucim...kad to ovako uznemireno primam.
U svakom slucaju, trazila sam sta neko iskeno misli I hvala ti sto si se odazvao :thumbup: :love9:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koju igru Putin igra?
PostPostano: sub okt 17, 2015 7:40 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 30, 2006 6:52 am
Postovi: 366
Na sastanku Bilderbergove grupe pozvan je samo jedan covjek iz Rusije, Guriev, Sergei Professor of Economics, Sciences Po RUS . (izvor: http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/11659892/Bilderberg-members-2015-Whos-going-to-this-years-secret-summit.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koju igru Putin igra?
PostPostano: sub okt 17, 2015 9:07 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
levia je napisao/la:
Ne autentika , ne mislim kao ti. Znas, I kada si rekao za Obamu da je napravio velike I pozitivne promjene, ne vidim niceg pozitivnog, ali tacno je da su to velike promjene, da ne kazem strasne. Koliko je samo zakona progurao, a da gradjanima niceg dobrog donijeo nije....ali bili bismo off topic da diskutujemo o njemu.
Iranski dogovor, zdravstveno osiguranje siromašnim, kongresna blokada izraelske intervencije u Iranu, smanjenje vojnih snaga u Afganistanu...
levia je napisao/la:
Znas kako to biva, danas sam "slucajno" :wink: iz radoznalosti procitala clanak o covjeku koji je predvidio sve krize od '87 godine (mozda si cak I citao) I na jednom mjestu (kaze) " Armstrog koji je svojedobno bio jedan od najutjecajnijih konzultanata na svijetu, no zamjerio se financijskom establišmentu nakon što je počeo javno prokazivati zakulisne igre poput one u kojoj je, kako tvrdi, klan američkih bankara nakon propalog financijskog pogodovanja na ruskom tržištu ucjenjivao ruskog predsjednika Borisa Jeljcina i posredno doveo Putina na vlast." (izvor: http://www.4dportal.com/hr/zavjere/4147 ... slom-sad-a)
Tesko me je uvjeriti da neko moze biti krupna riba, na vlasti I jos da nije njihov igrac. Sjecas li se neposlusne poljske vlade, koja je zavrsila u avionskoj nesreci...jbt u "keshu" su odmah platili...svojim zivotom. Sve je namjesteno, I smrti I nesrece, predsjednici...ma sve sto se tice kreiranja dogadjaja. O malima nije bitno, sa njima se lako "dogovoriti" :mrgreen: .Vidis, sad mi na um pade Bilderberg grupa I njihov zadnji sastanak...ne znam da li su pozvali ikoga iz Rusije....tesko mi je povjerovati da nisu...bas cu pretraziti.
Putin je, vlastitim umijećem, zamijenio Jeljcina.
Sve se u univerzumu razvija od centra prema periferiji i u obratnom smjeru urušava: isto važi i u vezi matrične svijesti, kojoj svi mi tj. kritična masa nas daje gorivo za razvoj.
Heraklitovski da sve teče i mijenja se je ovdje na svom terenu — ne znamo: ni zašto se nešto počinje razvijati, ni kako se razvija, ni koliko će se razviti, ni kada će se početi urušavati, kako bi bilo zamijenjeno nekim drugim sistemom, koji nije ni dobar ni loš, jer svaki sistem ima svoje pobjednike i poražene ali i one koji mu ne smetaju, izvlačeći iz njega najbolje za osobni rast.
To što različite sile svjetla ili tame u određenom trenutku više ili manje pobjeđuju, dajući razvoju određenoga klatna ovaj ili onaj kvalitativno-kvantitativni tok, na Zemlji, na kojoj su odvajkada postojali razni sistemi, nije ništa novo.
Putin je osjetio svoju priliku, našavši mogućnost da razvije svoje klatno, pa ćemo vidjeti hoće li u tome uspjeti.
A zašto se sve to, još uvijek, dešava?
Zato što dominantni planetarni sustav, ovog ili onoga predznaka, još nije uspostavljen.
On se, trenutno, formira i stoga je moguće da 10-ak najpoznatijih svj. iranskih bankara danas učestvuje u Davosu a sutra Iran bude napadnut.
Isto važi i u vezi RF-a ili Poljske.
levia je napisao/la:
Kod tebe je to sve lezerno, poistiha, hehe...sve ce biti ok cak I ako se uspostavi vjecna beskonacna kontrola...I to nece moci za vjecno....ali da ce nam biti zestoko I tesko izboriti se za prava na slobodu, u to ne sumnjam. Zanimljiv si sagovornik, mada ne mislimo jednako....
Hvala na komplimentu.
levia je napisao/la:
kako li ce tek tesko biti ljudima, da se dogovore za sta ce se boriti? ](*,) No sve je to tako na ovom materijalnom svijetu I kazu nema dobrog ili loseg, ja izgleda lose ucim...kad to ovako uznemireno primam.
Borba se ne dogovara već živi, pa si samim svojim postojanjem učesnik u nečijem projektu.
levia je napisao/la:
U svakom slucaju, trazila sam sta neko iskeno misli I hvala ti sto si se odazvao :thumbup: :love9:
Nema na čemu, stojim na raspolaganju i neki drugi put. :hello2: :love9:


Zadnja izmjena: autentika; pon jul 17, 2017 4:07 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koju igru Putin igra?
PostPostano: ned dec 27, 2015 7:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 30, 2006 6:52 am
Postovi: 366
http://www.dnevno.hr/geopolitika/putin-kljucni-rothschildov-igrac-za-nastanak-novog-svjetskog-poretka-874847
...evo to je mene zestoko kopkalo, osjecala sam da je tako. :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koju igru Putin igra?
PostPostano: ned dec 27, 2015 11:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 11, 2011 1:06 pm
Postovi: 557
levia je napisao/la:


Mene još uvijek kopka.I dalje nisam načisto.
Prije nekih par mjeseci sam istraživao po netu dali se nad Rusijom bacaju kemtrejlovi i osim neke 3-4 fotografije neba sa 1 ili 2 traga putničkih aviona nisam pronašao ništa što prikazuje masovno zaprašivanje kakvo se npr.vrši nad zemljama Evrope ili SAD-a.
Ako iko zna za sigurno da to i tamo postoji,onda nema nikakve sumnje da je ovo još jedan sukob dvije različite frakcije unutar istog kolektiva.

A opet ako ga nema..
:-k

_________________
"...nebo je bilo u meni.Ne spoznah to dok ne padoh među zvijezde..."
natpis sa stećka.

http://putnikova-pjesma.webnode.com/
http://balada-o-bezimenom.webnode.hr/
https://pleromabl.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koju igru Putin igra?
PostPostano: pon dec 28, 2015 6:50 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet dec 25, 2015 12:52 pm
Postovi: 3
Moje misljenje je,uzimajuci u obzir kakva se igra sada igra u Siriji,to jest svi se koriste istim metodama, da je u pitanju samo podijela plijena sto bi Icke rekao. Davno sam procitao u njegovoj jednoj knjzi u kojoj govori da ih je jedan istrazivac opisao kao lavove koji se lako dogovore oko podijele posla ali oko podijele plijena naravno ratovi oko toga koji dio plijena kojem lavu ce pripasti.

Poslano sa mog G7-L01 koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koju igru Putin igra?
PostPostano: pon dec 28, 2015 10:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 30, 2006 6:52 am
Postovi: 366
Nisam dosla na ideju da pregledam da li se prscu kemtrejlsi u Rusiji, ali obzirom kako I oni imaju svoj HAARP sistem...tesko je povjerovati da to ne rade. Onda sam malo proguglala danas...I pronasla ovo http://chemtrailsplanet.net/2015/04/04/what-does-it-mean-when-russia-sprays-chemtrails-just-like-usnato/ ...djeluje da je "ozbiljan" link ...ali hajde za sad da to stavimo na stranu.
Ja sam u Izraelu I proslih godina u ljetno doba moglo se sastaviti skoro 7 dana da se vidi cisto nebo bez kemtrejlsa. Dakle ljeti se manje spricalo, a zimi jesu vise spricali, ja sam to konstantno pratila, cim izadjem van, pogledam kakvo je nebo. Ovog ljeta apsolutno nije bilo cisto I izgleda da su ubacili u turbo brzinu I ko ce ga sada znati zasto je to tako, ali vjerujem da nista nije pozitivno.
Da sam donosila neki sud o ovome u ono doba dok su rjedje spricali, za sigurno se ne bi poklopilo sa sadasnjim sudom , pa tako mislim da se ne bismo na to smjeli oslanjati...
Licno mislim da je dio uloge Putina to da uz Izraelsku granicu napravi velike zalihe oruzja raznih arsenala, pa sada na koga ce pasti uloga da koristi sve te zalihe oruzja, vidjet cemo, a bogami I protiv koga...je jos bolje pitanje. Sadasnja verzija je da je Sirija trazila pomoc od Rusije I ova je svestrano pristupila u pomoc, ali se nekim slucajem Sirija granici sa Izraelom. :wink:
A, slazem se I sa Zlatkom da se svako bori za svoj dio plijena.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koju igru Putin igra?
PostPostano: pon okt 31, 2016 7:15 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 19, 2010 5:15 pm
Postovi: 247
Nakon godinu dana kakva su vam sada misljenja ?

_________________
Kad sam prestao da se plasim smrti,prestao sam da se plasim i zivota


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koju igru Putin igra?
PostPostano: čet jan 19, 2017 7:40 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon dec 19, 2016 1:27 pm
Postovi: 6
Čvrsto vjerujem da je Vladimir Putin čovjek koji se žestoko i nemilosrdno bori protiv Novog Svjetskog Poretka, zajedno sa svojim najbližim suradnicima.

Izbacivanje GMO hrane iz Rusije, Amnesty Internationala, Soroševih udruga, Mekdonaldsa i ostale stvari su samo neki od razloga zašto vjerujem da je Putin naš čovjek, odnosno čovjek od naroda.

Ne poričem ja da je vjerovatno bio čovjek koji je igrao u interesu velikih elitnih igrača poput Jacoba Rothschilda, Rockefellera, Oppenheimera, Kraljice Elizabete i sl...no došao je trenutak kada je shvatio da će i njegova zemlja biti samo još jedna u nizu rasturenih, uništenih i opljačkanih zemalja. Shvatio je da bi ostao samo pijun koji će izvršavati njihova maliciozna naređenja.

Što se mene tiče, ovo što sada radi je čisti primjer da igra protiv njih. Barem, ja hoću da je tako i čvrsto vjerujem u to.


....Just a thought....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koju igru Putin igra?
PostPostano: pet jan 20, 2017 10:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 30, 2006 6:52 am
Postovi: 366
Voljela bih da me vara osjecaj u vezi Putina.
http://www.nexus-svjetlost.com/kolumne/ratko-martinovic/item/2562-vladimir-putin-stvarni-oponent-zapada-ili-kontrolirana-oporba-rothschilda


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koju igru Putin igra?
PostPostano: pon jan 23, 2017 6:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
http://www.intermagazin.rs/o-ovome-svi- ... a-i-tramp/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koju igru Putin igra?
PostPostano: pon jul 17, 2017 4:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
https://www.logicno.com/ekonomija/istin ... rmama.html


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz