Sada je: čet mar 28, 2024 12:12 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Imam problem: Moja drugarica ima kontakt sa nekim bicem.
PostPostano: sri jul 16, 2014 3:48 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jun 29, 2014 8:11 pm
Postovi: 3
Neznam odakle da krenem. Ali rekla mi je da ima snove od neke devojcice koja peva neku pesmu. Kada je pocela da joj se suprptstavi ta fevojcica joj je nekom vrstom skalpela nanela ranu na levoj ruci, kada ustane tj. probudi se ima zaista te oziljke. Nije znala kome da se obrati pa je meni posto se ja koliko toliko razumem u te stvari. Medjutim, kaze da svako popodne u 16:04 i 04:04 cuje glasove kako traze nesto od nje ... Ja sam joj poslao linkove da se naoruza znanjem. Ali mi treba strucan savet kako da joj pomognem. Mislim da ovo ima veze sa ajde da kazem DUHOVNIM VODOCIMA.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Imam problem: Moja drugarica ima kontakt sa nekim bicem.
PostPostano: sri jul 16, 2014 9:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
System of a down je napisao/la:
Neznam odakle da krenem. Ali rekla mi je da ima snove od neke devojcice koja peva neku pesmu. Kada je pocela da joj se suprptstavi ta fevojcica joj je nekom vrstom skalpela nanela ranu na levoj ruci, kada ustane tj. probudi se ima zaista te oziljke. Nije znala kome da se obrati pa je meni posto se ja koliko toliko razumem u te stvari. Medjutim, kaze da svako popodne u 16:04 i 04:04 cuje glasove kako traze nesto od nje ... Ja sam joj poslao linkove da se naoruza znanjem. Ali mi treba strucan savet kako da joj pomognem. Mislim da ovo ima veze sa ajde da kazem DUHOVNIM VODOCIMA.

Nisam nikakav strucnjak, ali evo da malo pomognem, tj. da postavim par pitanja kako bi bilo jasnije nekome ko je strucniji od mene.
1. Od kad tvoja prijateljica ima te snove?
2. Da li joj se snovi javljaju od malih nogu ili se javljaju nakon seljenja u drugi stan/prostor/sobu i sl.
3. Da li su se snovi pojavili nakon smrti neke osobe koju je poznavala?
Eto to je sad za sad.

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Imam problem: Moja drugarica ima kontakt sa nekim bicem.
PostPostano: sri jul 16, 2014 11:13 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jun 29, 2014 8:11 pm
Postovi: 3
Pa snove ima od pre 4 mrseca i poslednjih dana kako ona kaze da je videla uzivo tu devojcicu i da se nije plasila nje vec je pustila da joj isece ruku. Rekla je da joj ta devpjcica deluje veoma prijatno (tad) i rekla joj je da je izabrana, ona je pitala za sta, a odgovor je "za sve dobro na ovoj planeti". Mozda se ovde radi o abdukciji, stim da taj san sluzi kao paravan memorija tj. pamcenje da bi izvrsili experiment. Sta znam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Imam problem: Moja drugarica ima kontakt sa nekim bicem.
PostPostano: čet jul 17, 2014 1:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
System of a down je napisao/la:
Pa snove ima od pre 4 mrseca i poslednjih dana kako ona kaze da je videla uzivo tu devojcicu i da se nije plasila nje vec je pustila da joj isece ruku. Rekla je da joj ta devpjcica deluje veoma prijatno (tad) i rekla joj je da je izabrana, ona je pitala za sta, a odgovor je "za sve dobro na ovoj planeti". Mozda se ovde radi o abdukciji, stim da taj san sluzi kao paravan memorija tj. pamcenje da bi izvrsili experiment. Sta znam.

Zanimljivo. Da tvoja drugarica slucajno nema lucidne snove?Kad je vidjela tu djevojcicu da li je bila u krevetu jel spavala, budila se ...ili je recimo bila budna i ova joj se iznenada pojavila? Da li se neko novi pojavio u njenom zivotu od prije 4 mjeseca ili nesto vise? Neka nova osoba?Bilo bi dobro da ona napise post sta joj se desava ili da se ukljuci u forum....

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz