Sada je: sub apr 27, 2024 10:21 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Pitanje u vezi određenih snova...
PostPostano: ned jan 12, 2014 9:26 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jan 12, 2014 8:24 pm
Postovi: 2
Lokacija: Zagreb, Zasad
S obzirom da piše da kada se prvi put registriramo na forum, OBAVEZNO u roku 1-2 dana napišemo neki post jer ćemo u protivnom biti izbrisani, evo da odmah postavim pitanje zbog kojeg, više manje i jesam došla.
Da li bi mi netko znao dati objašnjenje zašto mi se još od djetinjstva događa da svakih mjesec, dva, tri...sanjam neki san gdje obavezno imam veeeeliki zadatak - spasiti svijet od "drugih". Te druge uglavnom ne vidim (možda samo kao normalne ljude, i to se sjećam da sam jednom tj. zadnji put sanjala), te s njima ne komuniciram (osim taj zadnji puta kada smo se čak i nekako borili-neznam kako jer mi je teško opisati). Snovi su uvijek različitog tijeka događanja, mjesta i individua s kojima sam tada u kontaktu. Ne prati ih strah već kontinuirana briga u vezi zadatka, ali ne kao nerješiva, nego baš rješiva briga :roll: Jedino što je uvijek isto i nepromijenjivo je taj osjećaj da "moram spasiti naše od onih drugih". Tu ima bježanja, planiranja strategija kako bezbolno izmaknuti tom nečemu/nekomu što definiram samo kao nešto loše. Ali uglavnom se bazira na mijenjanju mjesta.
Jel ima nekoga tko proživljava nešto slično?
Nisam puno za kompom, pa nisam čitala puno po sajtu...možda je već netko nešto i govorio o ovom, pa mi je promaklo.

Lijepi pozdrav!


Zadnja izmjena: kirona3; sub jan 18, 2014 5:43 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pitanje u vezi određenih snova...
PostPostano: ned jan 12, 2014 11:54 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto mar 06, 2012 5:35 pm
Postovi: 27
Svi dolazimo sa ciljem, misijom, u ovaj život, samo kad dođemo prekrije nas "veo zaborava". Tebe možda nije u cijelosti. Neki ljudi se sječaju svojih bivših života, neki odluka donesenih između inkarnacija o misijama vezanim za ovaj život, a neki sve zaborave. Ponekad nam nešto od toga iskrsne u snovima ili vizijama.

_________________
„Razum me ničemu nije naučio, sve što znam otkrilo mi je srce.” (Lav N. Tolstoj)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pitanje u vezi određenih snova...
PostPostano: sub jan 18, 2014 5:14 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jan 12, 2014 8:24 pm
Postovi: 2
Lokacija: Zagreb, Zasad
luna je napisao/la:
Svi dolazimo sa ciljem, misijom, u ovaj život, samo kad dođemo prekrije nas "veo zaborava". Tebe možda nije u cijelosti. Neki ljudi se sječaju svojih bivših života, neki odluka donesenih između inkarnacija o misijama vezanim za ovaj život, a neki sve zaborave. Ponekad nam nešto od toga iskrsne u snovima ili vizijama.




Hvala na odgovoru Luna...jedinom odgovoru koji sam dobila. Očekivala sam da će još ljudi imati nešto za reći... Ali hvala i svima onima koji mi nisu dali odgovor na ovo pitanje, jer su mi tako dali odgovor na drugo, bitnije pitanje.
LP


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 79 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz